فیلم پیتر خرگوشه 2 ؛ داستان، بازیگران، تاریخ اکران و تریلر

فیلم پیتر خرگوشه 2 ؛ داستان، بازیگران، تاریخ اکران و تریلر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم پیتر خرگوشه 2 (Peter Rabbit 2:The Runaway) دنباله فیلم سینمایی پیتر خرگوشه است که در سال 2018 به سینماها آمد و بیش از 350 میلیون دلار فروش جهانی داشت. در ادامه نگاهی به داستان، تاریخ اکران، تریلر و نکات جالب این فیلم سینمایی خواهیم داشت.

داستان فیلم پیتر خرگوشه 2: فراری درواقع دنباله رو فیلم پیتر خرگوشه منتشر شده در سال 2018 است. انیمیشن پیتر خرگوشه در مورد زندگی تعدادی حیوان است که به سرکردگی یک خرگوش قصد دارند در اداره یک مزرعه به صاحب مزرعه کمک کرده و با او در مزرعه زندگی کنند، اما ذات بازیگوش پیتر خرگوشه باعث ایجاد جنگ و جدال‌هایی بین این حیوان و صاحب مزرعه می‌شود که اتفاقات این فیلم‌ها را رقم می‌زند. در ادامه نگاهی به داستان، تریلر و بازیگران دنباله این فیلم، یعنی Peter Rabbit 2 خواهیم داشت.

فلیم پیتر خرگوشه 2

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان قسمت اول انیمیشن پیتر خرگوشه 2


پیتر خرگوشه یک فیلم کمدی انیمیشن/ لایو اکشن است که توسط ویل گلاک (Will Gluck) کارگردانی شده و به دست راب لیبر (Rob Lieber) و گلاک نوشته شده است که براساس داستان پیترخرگوشه نوشته بئاتریکس پاتر است. ستارگان فیلم عبارتند از جیمز کوردن (James Corden) به عنوان کاراکتر اصلی، دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) و مارگو رابی (Margot Robbie) به عنوان شخصیت‌های مختلف و روز بیرن (Rose Byrne)، دومنال گلیسن (Domhnall Gleeson) و سم نییل (Sam Neill) در نقش‌های لایو اکشن هستند.

فیلم پیتر خرگوشه 2

فیلم در 9 فوریه 2018 به اکران درآمد و حدود 351 میلیون دلار فروش جهانی داشت. فیلم پیتر خرگوشه 2 که دنباله آن است در 3 آپریل 2020 به سینماها می‌آید.

در Lake District انگلیس، پیتر خرگوشه، پسرعمویش بنجامین بانی و خواهران سه قلوی پیتر یعنی فلاپسی، موپسی و کوتون تیل بیشتر اوقات روز خود را با آقای مک گریگور پیر می‌گذرانند و از باغچه‌اش سبزیجات می‌دزدند. آن‌ها با خانمی به نام بئا (Bea) دوست هستند که از خرگوش‌ها نقاشی می‌کشد و پس از فوت مادرشان حس مادرانه‌ای به آن‌ها دارد. پدرشان وقتی آن‌ها خیلی کوچک بودند توسط آقای مک گریگور شکار و خورده شد.

یک روز پیتر مجبور شد ژاکتش را درمزرعه آقا مک گریگور جا بگذارد و وفتی برگشت که آن‌ را بردارد، توسط آقای مک گریگور شکار شد ولی قبل از آنکه خورده شود آقای مک گریگور براثر حمله قلبی که به خاطر عادات بد غذایی او بود، فوت شد. بعد از آن پیتر همه حیوانات محلی را به مزرعه دعوت کرد و صاحب خانه آقای مک گریگور شد.

فیلم پیتر خرگوشه 2

در همین حال برادرزاده آقای مک گریگور، توماس مک گریگور، در لندن در یک مغازه اسباب‌بازی فروشی کار می‌کرد، او در آنجا در انتظار یک ترفیع برای مدیریت مغازه بود و وقتی خبر فوت عمویش را شنید، توجه چندانی به آن نکرد؛ اما وقتی در اثر ازدست دادن ترفیع و باخت به برادرزاده رئیسش کنترل خود را از دست داد و اخراج شد. رئیسش به او پیشنهاد کرد برای تمدد اعصابش به یک سرگرمی جدید بپردازد.

وقتی توماس فهمید که ملکی که از عمویش به ارث برده ارزشمند است، تصمیم گرفت آنجا را به یک مغازه اسباب‌بازی فروشی تبدیل کند؛ او پیتر و دوستانش را از خانه بیرون کرد و امنیت خانه و دروازه‌ها را بالا برد تا مغازه را بروز کند. او همچنین درگیری‌هایی با پیتر و پسر عمویش داشت.

فیلم پیتر خرگوش 2

در این زمان جنگی بین توماس و پیتر شکل گرفت و وقتی توماس و خانم بئا عاشق یکدیگر شدند، این دشمنی بدلیل حسادت پیتر افزایش یافت؛ در یکی از جدال‌های بین پیتر و توماس، خانم بئا و توماس رابطه خود را برهم زدند و توماس به لندن و کار درمغازه اسباب‎بازی فروشی برگشت. پیتر که به شدت احساس پشیمانی می‌کرد با پسر عمویش به لندن و به دنبال توماس رفت و او را تشویق کرد که به مزرعه برگردد و پس از معذرت‌خواهی توماس و پیتر از خانم بئا، آن دو رابطه خود را از سر گرفتند.

 


داستان فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway


فیلم پیتر خرگوشه 2

فیلم پیتر خرگوشه 2: فراری (کوتاه شده اسم پیتر خرگوشه 2 در سرزمین‌های دیگر) فیلم دنباله پیتر خرگوشه سال 2018 است که هنوز به سینماها نیامده است؛ این فیلم هم توسط ویل گلاک کارگردانی شده و به قلم پاتریک بورلی Patrick Burleigh و گلاک نوشته شده است. این دو فیلم براساس داستان‎های پیتر خرگوشه نوشته بئاتریکس پاتر هستند. ستارگان فیلم همان ستارگان فیلم پیتر خرگوشه بوده که دیوید اویلو (David Oyelowo) نیز به آن‌ها اضافه شده است.

در فیلم پیتر خرگوشه 2: فراری، توماس و بئا و خرگوش‌ها خانواده‌ای را تشکیل داده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد پیتر نمی‌تواند بر ذات بازیگوش خود غلبه کند. او با ماجراجویی در خارج از باغ ناگهان خود را در جایی می‌یابد که به بدجنسی پیتر ارزشمند محسوب می‌شود؛ اما وقتی خانواده او همه چیز را به خطر می‌اندازند تا دنبالش بگردند، زمان آن رسیده است که پیتر با خود تصمیم بگیرد که می‌خواهد چه نوع خرگوشی باشد.

 


تریلر فیلم پیتر خرگوشه


در ادامه تریلر این انیمیشن زیبا را مشاهده خواهید کرد.

 

 


بازیگران فیلم پیتر خرگوشه 2


دومنال گلیسون در نقش توماس مک‌گریگور، روز بیرن در نقش بیا و دیوید اویلو در نقش پرسی مک گریگور به عنوان نقش‌های لایو اکش Peter Rabbit 2 بازی می‌کنند. صداگذاران فیلم هم شامل بازیگران زیر می‌شوند.

پیتر خرگوشه

 

جیمز کوردن: پیتر خرگوشه

جیمز کوردن بازیگر،کمدین و یک میزبان گفتگوهای شبانه انگلیسی است که در حال حاضر برنامه (The Late Late Show with James Corden) را میزبانی می‌کند که یک گفتگوی لیت‌نایت در شبکه CBS آمریکاست.

 

مارگو رابی: فلاپسی خرگوشه

مارگو رابی بازیگر و تهیه کننده استرالیایی است که برای جایزه آکادمی و جایزه بفتا نامزد شده است. در سال 2017 مجله تایم او را بین 100 شخصیت تاثیرگذار دنیا قرار داد. او در بین بازیگران زن با بیشترین دستمزد قرار دارد.

 

الیزابت دبیکی : موپسی خرگوشه

الیزابت دبیکی بازیگر استرالیایی است که بعد از اولین فیلم بلندش، A Few Best Men در فیلم گتسبی بزرگ ظاهر شد و برای این نقش جایزه ACCTA را برای بهترین بازیگر نقش زن مکمل دریافت کرد.

فیلم peter rabbit 2

 

دیز ریدلی: کوتونتیل خرگوشه

دیز ریدلی بازیگر انگلیسی است که بیشتر به‌خاطر نقش‌ ری (Rey) در فیلم سه گانه جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود، آخرین جدای، و خیزش اسکای واکر شناخته شده است که او را به عنوان چهره برجسته بین‌المللی معرفی کرد.

 

لنی جیمز: بارناباس

لنی جیمز بازیگر انگلیسی، نویسنده و نمایشنامه‌نویس است. او بخاطر نقش‌ تونی گیتز (Tony Gates) در لاین آو دیوتی (Line of Duty)، مورگان جونز (Morgan Jones) در واکینگ دد بیشتر شناخته شده است و در فیلم‌های زیادی مثل ربودن (Snatch) و بلید رانر2049 (Blade Runner 2049) بازی کرده است.

 

روپرت دگاس: سموئل ویسکرز

روپرت دگاس بازیگر استرالیایی/بریتانیایی است که بیشتر به‌خاطر صدایش در انیمیشن و کتاب صوتی شناخته شده است. از دهه 1980 او در فیلم و تلویزیون، تئاتر، بازی‌های ویدیویی، محصولات رادیویی و پادکست‌ها و کتاب‌‌های صوتی به عنوان تهیه کننده فعالیت دارد.

 


تاریخ اکران فیلم Peter Rabbit 2


این فیلم قرار است در 3 آپریل 2020 (15 فروردین 99) توسط سونی پیکچرز تحت نام کلمبیا پیکچرز منتشر شود. برخلاف نسخه اول انیمیشن، سونی پیکچرز انیمیشن تهیه کننده دنباله فیلم نخواهد بود، اما استودیوی انیمیشن استرالیایی انیمال لاجیک (Animal Logic) به این فیلم برخواهد گشت.

فلیم پیتر خرگوشه ۲: فراری

 


نکات جالب درباره انیمیشن پیتر خرگوشه 2


در این قسمت قصد داریم به چند نکته جالب درباره فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway بپردازیم.

 • فیلم پیتر خرگوشه 2 در همان سال و ماهی منتشر می‌شود که فیلم Trolls World Tour عرضه می‌شود؛ یعنی یک دنباله دیگر با صداگذاری جیمز کوردون.
 • شخصیت بارناباس در این فیلم مثل شخصیت Felix D’eer در فیلم اول، در هیچ کدام از داستان‌های بئاتریکس پاتر وجود ندارد.

انیمیشن پیتر خرگوشه 2

 • فیلم پیتر خرگوشه 2 سومین همکاری جیمز کوردن با انیمیشن سونی پس از فیلم‌های The Emoji Movie و پیتر خرگوشه است.
 • در این فیلم در یک صحنه، پیتر بر روی سیمان مرطوب در خیابان که در حال سفت شدن است قدم می‌زند و ناگهان در سیمانی که حالا خشک شده است گیر می‌کند. یک صحنه مشابه در انیمیشن زوتوپیا (2016) با جودی هابز (Judy Hopps) که او هم خرگوش بود، اتفاق افتاده بود.
 • فیلم پیتر خرگوشه 2 ششمین فیلم فرنچایز انیمیشن سونی پس از اسمورف‌ها (2011) ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی (2009) هتل ترانسیلوانیا (2012) مورمور (2015) و فیلم پرندگان خشمگین (2016) است.
 • این فیلم، 21امین فیلم کمپانی انیمیشن سونی و اولین فیلم آن در سال 2020 خواهد بود.

همان‌طور که در این مقاله گفته شد، داستان پیتر خرگوشه 2 مثل قسمت 1 این فیلم پیرامون ماجراجویی‌های خرگوش‌ها و خانواده مک گریگور و داستان‌های آن می‌چرخد که در محوریت تمام این اتفاقات پیتر خرگوشه حضور دارد. امیدواریم پس از انتشار این فیلم در سوم آپریل 2020 از دیدن آن لذت ببرید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5