بهترین بازی های کارتی اندروید + لینک دانلود
شایان حسین زاد
نویسنده:شایان حسین زاد
ارسال شده در:26 بهمن 1398، 14:00

بهترین بازی های کارتی اندروید + لینک دانلود

در این مقاله تعدادی از بهترین بازی های کارتی اندروید را معرفی و ویژگی‌های هر یک از این بازی‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم. تلاش شده تا بهترین‌ها در سبک‌های مختلف بازی های کارتی را در این مقاله قرار دهیم.

بازی های کارتی یکی از مفرح‌ترین بازی‌های موجود هستند. تقریباً در هر زمان و هر مکانی امکان سرگرم شدن به وسیله این بازی‌ها فراهم است. این بازی‌ها عموماً کوچک هستند و به سادگی می‌توان آن‌ها را در کیف و یا چمدان قرار داده و در مسافرت نیز همراه داشته باشید. بازی های کارتی دارای انواع مختلف و متنوعی هستند و سلایق مختلف را شامل می‌شوند. اما این بازی‌ها را می‌توان به سه زیر شاخه اصلی تقسیم کرد.

بازی های کارتی اندروید

این سه سبک شامل بازی‌های کارتی کلاسیک و سنتی هستند مانند پوکر، Spades و Solitaire. نوع دیگر بازی‌های کارتی هستند که کمی پیچیده‌تر بوده و شامل بازی‌هایی مانند Hearthstone، کلش رویال و Reigns می‌شود. در آخر سبک سوم این بازی‌ها را می‌توان بازی‌های کارتی که صرفاً برای تفریح و سرگرمی و مهمانی هستند را نام ببریم که یکی از معروف‌ترین این سبک از بازی‌ها Exploding Kittens است. بازی های کارتی اندروید هم بسیار محبوب هستند که انواع مختلفی از آن‌ها منتشر شده است. در این مقاله می‌خواهیم با بهترین بازی های کارتی اندروید آشنا شویم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین بازی های کارتی اندروید
  • بازی Clash Royale
  • بازی Clue
  • بازی The Elder Scrolls: Legends
  • بازی Exploding Kittens
  • بازی Hearthstone
  • بازی Magic: The Gathering Puzzle Quest
  • بازی Microsoft Solitaire
  • بازی Reigns: Game of Thrones
  • بازی RWBY: Amity Arena
  • بازی Zynga Poker
 • حرف آخر

 


بهترین بازی های کارتی اندروید


در ادامه به معرفی بهترین بازی های کارتی اندروید پرداخته‌ایم. در این مقاله سعی شده تا بهترین‌ها از هر سه سبک اصلی بازی‌های کارتی گنجانده و به شما معرفی شود. امیدواریم بازی مورد نظر خود را در ادامه پیدا کنید.

 

بازی Clash Royale

بهترین بازی کارتی اندروید

Clash Royale یکی از معروف‌ترین بازی های کارتی اندروید است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. سبک بازی شباهت بسیار زیادی به Hearthstone دارد و ویژگی‌های مشترک زیادی بین دو بازی می‌توان مشاهده کرد. کارت‌های مختلفی از بین شخصیت‌های بازی Clash of Clans universe را جمع‌آوری خواهید کرد و به کمک آن‌ها به رقابت با سایر بازیکنان خواهید پرداخت. بازی دارای یکی از سالم‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در دنیای امروز است. همچنین در بازی می‌توانید به کلن‌های مختلف پیوسته و اعضای آن کلن را به چالش و مبارزه دعوت کرده و یا کارت‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. Clash Royale یک بازی Freemium است که این موضوع خبر خوبی نیست؛ هرچند که این موضوع زیاد در روند بازی اختلال ایجاد نخواهد کرد.

دانلود بازی Clash Royale برای اندروید

 

بازی Clue

بازی کارتی اندروید آفلاین

Clue بازسازی از نسخه معروف بازی تخته آن برای تلفن‌های هوشمند است. در نقشه بازی جابجا خواهید شد، مدرک جمع خواهید کرد و در نهایت باید نام قاتل، اسلحه مورد استفاده وی و مکانی که جرم اتفاق افتاده را با توجه به مدارک به دست آمده حدس بزنید. بازیکنان در بازی مدارک مختلفی را از طریق شاهدین، ابزار مختلف و مکان‌های مختلف بازی به دست خواهند آورد. در ادامه هر یک از شاهدین نیز در راستای حدس زدن نام قاتل، کارت خود را بازی خواهند کرد. بازی کاملاً حس و حال مشابهی با نسخه اصلی بازی تخته آن دارد. همچنین امکان انجام خرید‌های کوچکی نیز در بازی وجود دارد که البته کاملا اختیاری هستند و تاثیری در روند بازی نخواهند داشت. شاید بتوان گفت که Clue کمی از فضای رایج بازی های کارتی اندروید فاصله گرفته است، اما همچنان این بازی را می‌توان یک بازی کاملا جذاب کارتی دانست.

دانلود بازی Clue برای اندروید

 

بازی The Elder Scrolls: Legends

بهترین بازی های کارتی اندروید

یکی از بهتری بازی های کارتی اندروید ک به راحتی می‌تواند با بازی‌هایی چون Clash of Clans و Hearthstone رقابت کند، بازی The Elder Scrolls: Legends است. در این بازی شما کارت‌های مختلف را جمع‌آوری کرده، جناح خود را تشکیل داده و به رقابت با سایر بازیکنان خواهید پرداخت. بازی دارای حالت‌های مختلف Campaign mode، حالت مسابقه نفر به نفر آنلاین و چندین حالت بازی دیگر می‌شود. مکانیزم بازی شامل خط‌هایی است که حس رقابت و مبارزه بیشتری را در بازی ایجاد خواهند کرد. هر زمان که این خط‌ها را بببینید، می‌توانید منتظر اتفاقات جذابی در بازی باشید. بازی کاملاً رایگان است و می‌توانید با دانلود آن از تجربه هیجان‌انگیزش لذت ببرید.

دانلود بازی The Elder Scrolls: Legends برای اندروید

 

بازی Exploding Kittens

دانلود بازی کارتی برای اندروید

Exploding Kittens یکی از جدیدترین بازی های کارتی اندروید است؛ تجربه‌ای موفق از آغاز یک سبک جدید و پروژه‌ای جدید و متفاوت. در این بازی شما در مقابل دو تا پنج بازیکن دیگر قرار خواهید گرفت. هر بازیکن کارت‌های خود را به ترتیب نشان خواهد داد تا وقتی که یک بازیکن به یک Exploding kitten (گربه انفجاری) بر بخورد. در این لحظه اگر آن بازیکن کارت خنثی‌کننده نداشته باشد، بازی در آن لحظه برای وی تمام خواهد شد. همچنین این عنوان به شما این امکان را می‌دهد تا با نزدیکان و دوستان خود در کنار هم بازی را تجربه کنید و یا به صورت آنلاین با رقیبان ناشناس بازی کنید. تعدادی خرید درون بازی نیز در نظر گرفته شده است که البته تاثیر زیادی در جریان بازی نخواهند داشت و اغلب ظاهری هستند.

دانلود بازی Exploding Kittens برای اندروید

 

بازی Hearthstone

بازی کارتی اندروید آنلاین

Hearthstone یکی از بهترین بازی های کارتی اندروید است. بازی دارای طرفداران بسیار زیاد و وفاداری است که می‌توانید ویدیو‌های منتشر شده توسط آن‌ها را در YouTube یا Twitch در اوقات فراغت خود تماشا کنید. بازی دارای صدها کارت متنوع است که به شما این امکان را خواهد داد تا جناح خود را بسیار قدرتمند و منحصربه‌فرد طراحی کنید. این موضوع باعث گوناگونی و تنوع بسیار زیادی در بازی شده است و هر بازیکن متناسب با توانایی و سلیقه خود، جناح خود را ایجاد خواهد کرد. تقریبا هرچند وقت یکبار به‌روزرسانی برای بازی عرضه خواهد شد و ویژگی‌ها و کارت‌های ناب جدیدی نیز به بازی اضافه خواهد شد.

Hearthstone را تا حد زیادی می‌توان یک بازی آنلاین دانست و قابلیت‌های بازی آفلاین زیادی برای این بازی در نظر گرفته نشده است. بازی رایگان است؛ هرچند که تعدادی خرید داخل بازی نیز در نظر گرفته شده است. همچنین می‌توانید با ایجاد حساب کاربری، پیشرفت خود در بازی را ذخیره کرده و بر روی کامپیوترهای خانگی (PC) ادامه روند خود را دنبال کنید. Hearthstone نسبتاً قدیمی است، اما همچنان جزو بهترین بازی های کارتی اندروید محسوب می‌شود.

دانلود بازی Hearthstone برای اندروید

 

بازی Magic: The Gathering Puzzle Quest

بازی کارتی اندروید آفلاین

Magic: The Gathering Puzzle Quest یک بازی به سبک Match-three مانند بازی‌های Candy Crush و GardenScapes است که ویژگی‌های بازی‌های کارتی را نیز در خود گنجانده است. در واقع بازی تلفیقی از این دو سبک است. بازیکنان از بین مجموعه کارت‌های بازی Magic: The Gathering Puzzle Quest شروع به جمع‌آوری کارت، ساختن جناحی قدرتمند برای خود و رقابت با سایر بازیکنان می‌کنند. البته ویژگی‌ها و بخش‌هایی شامل سبک Match-three نیز در بازی توسط سازندگان اضافه شده است. کارت‌های بازی کاملا به روز هستند و کارت‌های 2020 نیز به آن اضافه شده‌اند. مانند اکثر بازی‌ها این عنوان نیز دارای حالت آنلاین جذاب و رقابتی خوبی است. Magic: The Gathering Puzzle Quest یک بازی قوی در سبک بازی‌های کارتی است که البته برای کسانی که علاقه زیادی به سبک Match-three ندارند، بازی مناسبی محسوب نمی‌شود.

دانلود بازی Magic: The Gathering Puzzle Quest برای اندروید

 

بازی Reigns: Game of Thrones

بهترین بازی های کارتی اندروید

Reigns: Game of Thrones بازی کارتی محسوب می‌شود که پیرو سریال محبوب Game of Thrones ساخته شده است. در بازی از شخصیت‌های محبوب سریال و حالت داستانی منحصربه‌فردی استفاده شده است که بر جذابیت‌های بازی افزوده‌اند. هرچند که بازی کمی از حال و هوای بازی‌های کارتی فاصله گرفته، اما ویژگی‌های داستانی و گرافیکی و استفاده از شخصیت‌های محبوب سریال باعث شده است که این عنوان جزو بهترین‌ بازی های کارتی موجود در پلی استور قرار بگیرد.

دانلود بازی Reigns: Game of Thrones برای اندروید

 

بازی Zynga Poker

بازی کارتی اندروید بدون دیتا

Zynga Poker یکی از بهترین‌ بازی های کارتی اندروید در سبک پوکر است. همانطور که از بازی انتظار می‌رود، یک عنوان آنلاین و رایگان پوکر است که می‌توانید از بازی کردن آن لذت ببرید. در ابتدا در بازی عضو می‌شوید و سپس می‌توانید در مسابقات مختلف شرکت کرده و برنده یا بازنده شوید. طراحی گرافیکی به شکلی است که سعی شده تا حس یک بازی پوکر روی میز را به طور کامل برای شما ایجاد کند. چیپ‌های رایگان بازی به شکل چشم‌گیری سخاوتمندانه در نظر گرفته شده است که این موضوع باعث می‌شود نیازی به خرید چیپ نداشته باشید. البته اگر مایل باشید، امکان خرید چیپ‌های بیشتر نیز در بازی در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی Zynga Poker برای اندروید

 

همچنین بازی‌های دیگری مانند RWBY: Amity Arena، بازی Pokemon TCG Online، بازی TopDecked MTG و Microsoft Solitaire نیز وجود دارند که می‌توان آن‌ها را نیز جز بهترین بازی های کارتی اندروید دانست. در صورتی که بازی مورد نظر خود را در بازی‌های بالا پیدا نکردید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به این بازی‌ها نیز داشته باشید.

 


حرف آخر


در این مقاله سعی شد تا بهترین بازی های کارتی اندروید را به صورت مختصر در سبک‌های مختلف بازی‌های کارتی برای شما معرفی کنیم. آیا بازی مورد نظر خود را در فهرست بالا پیدا کردید؟ نظرات، پیشنهادات و تجربه‌های خود را در رابطه با فهرست بالا و بازی‌های بالا با ما در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha