بهترین بازی‌ های دخترانه اندروید + لینک دانلود

از آن دوران زمان زیادی می‌گذرد که بازی کردن فقط مختص پسرها بود و بس. حالا دیگر بازی های دخترانه اندروید جذابی وجود دارد که دخترها می‌توانند آن‌ها را دانلود کرده و از بازی کردن لذت ببرند.

هزاران بازی هیجان‌انگیز و اعتیادآور در مارکت‌های اینترنتی وجود دارند که می‌توانند همه قشر سلیقه‌ای را پوشش دهند. بازی‌هایی با موضوعات مختلف مثل بازی‌های پازلی، رقابتی، سرعتی، داستانی و …، همه و همه در این مارکت‌های اینترنتی برای استفاده شما وجود دارند. در این مطلب قصد داریم بازی های دخترانه اندروید را معرفی کنیم و لینک دانلود آن‌ها را نیز برایتان بگذاریم تا با دانلود آن‌ها، از اوقات فراغت خود به بهترین نحو بهره ببرید.

بازی دخترانه اندروید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • دانلود بازی های دخترانه اندروید
  • بازی کوییز آف کینگز
  • بازی Bonnie’s Brunch
  • بازی Princess Give Birth a Baby
  • بازی Candy Crush
  • بازی Cut the Rope
  • بازی Pet Rescue Saga
  • بازی Diversion
  • بازی Movie Star Planet
  • بازی سرعتی Fruit Ninja
  • بازی Subway Surfers

 


دانلود بازی های دخترانه اندروید


در ادامه با بهترین بازی های دخترانه اندروید آشنا می‌شویم.

 

بازی کوییز آف کینگز

بهترین بازی های دخترانه اندروید

این بازی دخترانه اندروید، یک بازی رقابتی است. با ثبت‌نام در بازی کوییز آف کینگز می‌توانید با افراد دیگری که به صورت آنلاین در این بازی هستند، به صورت یک در میان در شش مرحله، هر بار به سه سوال پاسخ داده و منتظر رقیبتان شوید تا او هم به سوالات پاسخ دهد. روند انتخاب سوال‌ها به این صورت است که موضوع سوالات سه مرحله از بازی را شما تعیین کرده و موضوع سوالات سه مرحله دیگر از بازی را رقیبتان تعیین می‌کند. موضوعات مختلفی که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید شامل سینما، برنامه‌های تلویزیونی، زبان انگلیسی، جغرافیا، طبیعت، تاریخ، لوگو و سرگرمی، تکنولوژی، فوتبال، ورزشی، علم و دانش، غذا و نوشیدنی، ادبیات، مذهبی، ریاضی و هوش، موسیقی، فرهنگ و هنر، اطلاعات عمومی و بازی‌های ویدیویی می‌شوند.

دانلود بازی کوییز آف کینگز برای اندروید

 

بازی Bonnie’s Brunch

بازی های دخترانه اندروید کم حجم

Bonnie’s Brunch یکی دیگر از بازی‌ های دخترانه اندروید برگزیده است. در این بازی باید خودتان را جای بانی گذاشته و در ماشینی که حکم کافه سیارتان را دارد، سرو غذا و زمان لازم برای هر کدام را مدیریت کنید. این بازی دخترانه اندروید، شامل پنجاه مرحله است و چالش‌های مختلفی برای بشقاب‌های صبحانه متنوعتان را در نظر گرفته است.

دانلود بازی Bonnie’s Brunch برای اندروید

 

بازی Princess Give Birth a Baby

بازی دخترانه اندروید

Princess Give Birth a Baby یکی دیگر از بازی های دخترانه اندروید است. داستان این بازی دخترانه اندرویدی از این قرار است که دختر پرنسس همیشه می‌خواسته خواهر یا برادری داشته باشد. به زودی قرار است آرزوی او برآورده شده و پرنسس دوباره بچه‌دار شود! با او به بیمارستان رفته و کمک کنید فرزندش را به دنیا آورده و از او مراقبت کند. این بازی دخترانه اندروید، موضوع خاصی دارد. برای همین ممکن است بعضی افراد عاشق آن شده و بعضی دیگر از آن متنفر باشند.

دانلود بازی پرنسس می خواهد بچه دار شود برای اندروید

 

بازی Candy Crush

بازی های دخترانه اندروید

Candy Crush یکی دیگر از بهترین بازی‌ های دخترانه اندروید است. اگر این بازی را شروع کنید، آنقدر معتاد آن می‌شوید که دیگر هرگز نمی‌توانید از آن دل بکنید.

بازی Candy Crush Saga حدود 500 میلیون بار دانلود شده است و یکی از محبوب‌ترین بازی های دخترانه اندروید محسوب می‌شود. برای انجام این بازی باید در هر مرحله، آب‌نبات‌های رنگی و شبیه به هم را با هم جور کرده و آن‌ها را ناپدید کنید. هرازچندگاهی هم آب‌نبات‌های جادویی به وجود می‌آیند که می‌توانید برای پیش بردن مرحله از آن‌ها استفاده کرده و از بازی کردن، لذت بیشتری ببرید. با پیش‌روی در مرحله‌ها، میزان سختی آن‌ها نیز بیشتر شده و شما را نیز بیشتر به چالش خواهد کشید. اگر تا به حال این بازی را دانلود نکرده‌اید، وقت را تلف نکنید. همین حالا از لینک زیر، بازی را دانلود کنید. فقط مواظب باشید که معتاد این بازی جذاب دخترانه اندروید نشوید!

دانلود بازی Candy Crush برای اندروید

 

بازی Cut the Rope

بهترین بازی دخترانه اندروید

پنجمین پیشنهاد بهترین بازی های دخترانه اندروید در این فهرست، بازی Cut the Rope است. این بازی رایگان را می‌توانید روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب کرده و آن را امتحان کنید. این بازی ماجراجویانه، یکی از بهترین بازی های دخترانه اندروید است که هر زمان نیاز داشتید می‌توانید از آن برای پر کردن اوقات فراغت خود استفاده کنید.

در بازی طناب را ببُر، باید در هر مرحله با توجه به قوانین فیزیک، موانع غیرقابل‌پیش‌بینی را حل کرده و آب‌نبات به دست آورید. هر چقدر بیشتر در بازی پیش بروید، بیشتر در آن غرق شده و انگیزه می‌یابید تا مراحل را تک‌تک رد کرده و بقیه چالش‌ها را کشف کنید.

دانلود بازی Cut the Rope برای اندروید

 

بازی Pet Rescue Saga

بهترین بازی های دخترانه اندروید

این بازی نیز یکی از جذاب‌ترین بازی های اندروید دخترانه است که در هر مرحله از آن باید حیوانات خانگی را از دست دزدها نجات دهید. این بازی حدود 50 میلیون بار دانلود شده است و جزو محبوب‌ترین بازی‌ های دخترانه اندروید است.

در این بازی باید دو یا چند مکعب‌ رنگی را با یکدیگر جور کرده و آن‌ها را ناپدید کنید تا بتوانید حیوانات خانگی را از دست دزدهای شرور نجات دهید. به این نکته هم باید توجه کنید که تعداد حرکت‌های شما برای به پایان رساندن هر مرحله و انجام ماموریت مربوط به آن مرحله، محدود است. بازی Pet Rescue Saga یکی از بازی‌هایی است که با سناریوهای مختلف مربوط به هر مرحله و صداهای جالب، می‌تواند شدیدا شما را معتاد کند. پس هر چه سریع‌تر از لینک زیر، این بازی دخترانه اندرویدی جذاب را دانلود کرده و در دنیای آن غرق شوید.

دانلود بازی Pet Rescue Saga برای اندروید

 

بازی Diversion

بازی های دخترانه اندروید کم حجم

بازی Diversion یکی از بازی های دخترانه اندروید است که موارد جذاب زیادی برای جلب توجه شما دارد. دویدن، پریدن، بالا رفتن از ارتفاعات مختلف، آویزان شدن، شنا کردن، سُر خوردن و حتی پرواز کردن از جمله این موارد هیجان‌انگیز هستند. با گذراندن هر مرحله و پشت سر گذاشتن هر چالش، قفل شخصیت‌های جدید بازی را باز کرده و آن‌ها را نیز وارد بازی کنید.

دانلود بازی Diversion برای اندروید

 

بازی Movie Star Planet

بازی های دخترانه اندروید کم حجم

Movie Star Planet یکی از بازی‌هایی است که هر دختر نوجوانی باید آن را تجربه کند. این بازی، یکی از جالب‌ترین بازی های دخترانه اندروید است. در بازی Movie Star Planet شما شانس این را دارید که تبدیل به یک فرد معروف شده و ثروتمند شوید. همچنین می‌توانید در این بازی خاص دخترانه اندروید، دوستان جدیدی پیدا کرده و حتی با آن‌ها به گفت‌وگو بپردازید.

با پوشاندن لباس‌های خاص به آواتارتان بازی را شروع کنید، لباس طراحی کنید، محیط اطرافتان را دکور کرده و فیلم بسازید و در بازی پیش بروید.

دانلود بازی Movie Star Planet برای اندروید

 

بازی سرعتی Fruit Ninja

بازی های دخترانه اندروید

زمان آن رسیده است که شمشیر را بردارید و میوه‌ها را تکه‌تکه کنید. اما مواظب باشید که به بمب‌ها کاری نداشته باشید. Fruit Ninja یکی دیگر از بازی های دخترانه اندروید محبوب است که بسیار اکشن و اعتیادآور است. هر چقدر بتوانید میوه‌های بیشتری تکه‌تکه کنید، بهتر می‌توانید در مراحل پیش‌روی کرده و قدرت‌ها و شمشیرهای جدیدی به دست آورید.

به علاوه در این بازی دخترانه اندروید هیجان‌انگیز، مینی‌گیم‌هایی وجود دارند که با شرکت در آن‌ها می‌توانید میزان مهارت خودتان را محک بزنید و همچنین با شرکت در چالش‌های روزانه، جایزه‌های مختلفی بگیرید. اگر به دنبال هیجان بیشتری هستید، می‌توانید در رقابت‌های آنلاین شرکت کرده و با نینجاهای دیگر رقابت کرده و هوشتان را نیز بسنجید.

دانلود بازی سرعتی Fruit Ninja برای اندروید

 

بازی Subway Surfers

بهترین بازی دخترانه اندروید

این بازی، یکی دیگر از بازی‌ های دخترانه اندروید در سبک دویدن است. بازی Subway Surfers به این صورت آغاز می‌شود: شما در نقش جیک هستید، او در حال اسپری کردن رنگ بر روی دیوار مترو و کشیدن گرافیتی (نقاشی روی دیوار) است که ناگهان بازرس چاق و سگش سر می‌رسند و نزدیک است جیک را بگیرند. از این جا به بعد شما باید به جای جیک، تا جایی که می‌توانید از بازرس و سگش دور شده و فرار کنید. باید با نهایت سرعت و جهت دادن به جیک، کاری کنید او از روی موانع بپرد یا از زیر آن‌ها غلت زده و عبور کند تا به قطارهای در رفت و آمد برخورد نکند.

گرافیک این بازی دخترانه اندروید جالب، رنگارنگ و جذاب است. کاراکترهای متنوع و قدرت‌های مختلف بازی نیز کاری می‌کند به این بازی چسبیده و هرگز از بازی کردن دست نکشید.

دانلود بازی Subway Surfers برای اندروید

 

در این مطلب سعی کردیم گزیده‌ای از بهترین بازی های دخترانه اندروید را به شما معرفی کنیم. شما هم اگر بازی‌‌های جذاب دیگری می‌شناسید که در این فهرست نبوده‌اند، در قسمت نظرات آن‌ها را به ما و دیگر خوانندگان مجله پلازامگ معرفی کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha