دانلود بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS

دانلود بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا به دنبال برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS هستید؟ امروز در این مقاله چند نرم افزار آموزش فوتبال برای اندروید و iOS را به شما معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار آموزش فوتبال یکی از مهیج‌ترین برنامه‌های گوشی است؛ به گونه‌ای که مربیان برای تنظیم کمپ‌های تمرینی و ورزشی خود از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این مربیان با استفاده از نرم افزار آموزش فوتبال، عملکرد بازیکنان خود را مشاهده کرده و مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهند.

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / دانلود برنامه آموزش فوتبال / برنامه آموزش فوتبال اندروید

امروزه اپلیکشن های آموزش فوتبال در اپ استورها موجود هستند که به صورت رایگان یا در برخی موارد با پرداخت هزینه کم در دسترس آنالیزورها و یا مربیان فوتبال قرار می‌گیرند. به نظر شما بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS کدام هستند؟ امروز در پلازامگ محبوب‌ترین برنامه آموزش فوتبال برای اندروید و گوشی‌های اپل را به شما معرفی خواهیم کرد که با دانلود آن‌ها می‌توانید قدم بزرگی در پیشرفت و عملکرد تیم فوتبال خود بردارید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS
  • نرم‌ افزار  آموزش فوتبال Soccer Coach Pro
  • نرم‌ افزار Coach Tactic Board: Soccer
  • اپلیکشن آموزش مربیگری 27/7 Football Coach
  • برنامه The Coaching Manual
  • نرم افزار آموزش مربیگری Soccer Tactic Board
  • اپلیکیشن Soccer Board Tactics
  • نرم افزار آموزش مربیگری Football Dood
  • نرم افزار آموزش فوتبال My Football Coach Free
  • برنامه  Coach it Soccer
  • برنامه آموزشی Soccer Coach-Team Sport Manager
  • نرم افزار آموزش فوتبال Sport Member
  • برنامه آموزش فوتبال Soccer Dad
  • اپلیکیشن My Soccer Stats
  • برنامه اموزش دروازه بانی Goalkeeper Training
 • کلام آخر

 


بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS


برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / برنامه آموزش فوتبال ios

حتماً در مسابقات فوتبال به این نکته توجه کرده‌اید که هنگام تعویض بازیکن، سرمربی یا کمک‌مربی با استفاده از یک تخته شاسی کوچک نکاتی را در مورد تغییر تاکتیک و ترکیب تیم به بازیکنان انتقال می‌دهند. امروزه تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل به تدریج جایگزین تخته‌های چوبی شده و اعضای کادر فنی یک تیم فوتبال تمامی نکات لازم برای پیروزی در یک مسابقه را از طریق نرم افزارهای آموزش فوتبال در اختیار بازیکنان می‌گذارند.

علاوه بر این به جای استفاده از وایت برد در رختکن یا کمپ‌های تمرینی نیز می‌توان از نرم افزارهای آموزش مربیگری برای اجرای تمرین‌های گروهی و انفرادی بازیکنان بهره‌مند شد. امروز قصد داریم بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS را به شما معرفی کنیم.

 

نرم افزار آموزش فوتبال Soccer Coach Pro

 برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال / هترین نرم افزار آموزش فوتبال

نرم‌ افزار Soccer Coach Pro به عنوان اولین برنامه آموزش فوتبال iOS در این فهرست به شما معرفی می‌شود. این نرم افزار آموزش مربگیری فوتبال به مربیان امکان طراحی سیستم‌های مورد علاقه خود را می‌دهد. علاوه بر این مربیان قادر خواهند‌ بود تا چینش‌های تیمی و تمرینات گروهی طراحی شده را در فرمت عکس ذخیره کرده و در گوشی‌های دیگر به اشتراک بگذارند.

دانلود برنامه آموزش فوتبال Soccer Coach Pro برای iOS

 

برنامه آموزش فوتبال Coach Tactic Board: Soccer

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش مربیگری فوتبال

نرم‌ افزار Coach Tactic Board: Soccer یکی از اپلیکیشن‌های طراحی تخته تاکتیکی محسوب می‌شود، اما ویژگی‌هایی دیگری نیز دارد. هدف اصلی این نرم افزار توسعه استراتژی‌های تاکتیکی و بازی است و استفاده آن برای مربیان بسیار آسان است.
با استفاده از این برنامه آموزش فوتبال iOS مربیان می‌توانند تفکرات تاکتیکی خود را به صورت بَصَری با بازیکنان به اشتراک بگذارند. علاوه بر این امکان استفاده از حالت فول فیلد و نیم صفحه برای طراحی بازی در اختیار مربیان قرار گرفته که به همراه 47 استراتژی آماده، آن را به یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش مربیگری تبدیل کرده است.

دانلود برنامه آموزش فوتبال Coach Tactic Board: Soccer برای iOS 

 

اپلیکشن آموزش فوتبال 27/7 Football Coach

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / بهترین نرم افزار آموزش فوتبال / برنامه آموزش فوتبال ios

نرم افزار 27/7 Football Coach بهترین نرم افزار‌ آموزش مربیگری فوتبال برای تبلت است که به صورت مُصَور و ادراکی، تفکرات مربی را به بازیکنان انتقال می‌دهد. این برنامه دارای آیکون‌های فراوانی است که برای نشان دادن بازی‌‌ها و تمرین‌‌های مختلف در زمین ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر فوتبالیست‌های خردسال را تمرین می‌دهید، این نرم افزار بهترین گزینه برای آموزش تاکتیک‌های تیمی به شمار می‌رود؛ به گونه‌ای که جلسات طراحی شده به صورت خودکار در آن ذخیره می‌شود و امکان به اشتراک‌گذاری آن‌ها با اعضای تیم به راحتی صورت می‌پذیرد.

دانلود نرم افزار آموزش مربیگری 27/7 Football Coach برای iOS

 

نرم افزار آموزش فوتبال The Coaching Manual

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال

برنامه The Coaching Manual یک راهنمای جامع برای مربیان محسوب می‌شود که در قالب صفحات وب و موبایل در دسترس آن‎‌ها قرار دارد. شما می‌توانید نسخه رایگان را دانلود کرده یا 2 ورژن پریمیوم آن را خریداری کنید. با دانلود نسخه رایگان نیز امکانات بسیاری نظیر جلسات تمرینی کامل و ابزارهای ساخت تمرینات ورزشی در اختیار مربیان قرار می‌گیرد که قابلیت ثبت تیم باشگاهی و سازماندهی بازیکنان را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. بدین ترتیب با دانلود این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS را در اختیار خواهید‌ داشت.

دانلود نرم افزار آموزش فوتبال The Coaching Manual برای اندروید و iOS

 

نرم افزار آموزش فوتبال Soccer Tactic Board

نرم افزار آموزش مربیگری فوتبال

نرم افزار آموزش مربیگری Soccer Tactic Board یکی از بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید است که به عنوان یک تخته سفید، ابزار توسعه تاکتیک‌های فوتبال را در اختیار مربیان قرار می‌دهد. دانلود برنامه آموزش فوتبال Soccer Tactic Board به صورت رایگان از گوگل پلی امکان‌پذیر است و با استفاده از آن می‌توانید نقشه‌های تاکتیکی خود در بازی‌های مختلف را پیاده‌سازی کنید.

علاوه بر این امکاناتی نظیر استفاده از فلش‌ها، بازیکنان و افزودن یادداشت‌های شخصی نیز در این نرم افزار آموزش فوتبال تعبیه شده است.

دانلود برنامه آموزش فوتبال Soccer Tactic Board برای اندروید

 

نرم افزار آموزش مربیگری Soccer Board Tactics

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / دانلود برنامه آموزش فوتبال

اگر به دنبال دانلود برنامه آموزش فوتبال بسیار ساده هستید، اپلیکیشن Soccer Board Tactics یکی از آسان‌ترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید محسوب می‌گردد. این نرم افزار شبیه به تخته سفید‌های سنتی موجود در رختکن تیم‌های فوتبال است؛ به گونه‌ای که ابزار‌هایی نظیر ماژیک و خط‌کشی را در اختیار مربان قرار می‌دهد.

دانلود نرم افزار آموزش مربیگری فوتبال Soccer Board Tactics برای اندروید

 

نرم افزار آموزش فوتبال Football Dood

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال برای اندروید / برنامه آموزش فوتبال ios

نرم افزار آموزش مربیگری Football Dood نیز در فهرست اپلیکیشن‌های رایگان قرار دارد که یکی از پرطرفدار‌ترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید محسوب می‌شود. برخلاف تمام نرم‌‌افزار‌هایی که تابحال با آن‌ها سر و کار داشته‌اید، با استفاده از برنامه آموزش فوتبال Football Dood و از طریق قابلیت حرکت دادن بازیکنان بر روی نمایشگر قادر خواهید‌ بود که در حین برگزاری مسابقه، ترکیب و چینش بازیکنان تیم را تغییر دهید.

دانلود نرم افزار آموزش فوتبال Football Dood برای اندروید

 

نرم افزار آموزش مربیگری My Football Coach Free

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال / برنامه آموزش فوتبال ios

نرم افزار آموزش فوتبال My Football Coach Free در فهرست برنامه‌های چند منظوره رایگان قرار می‌گیرد. در وهله اول امکان ساخت ترکیب تیم را با استفاده از اسامی و عکس‌های واقعی به مربیان می‌دهد. همچنین شما در حین برگزاری مسابقه می‌توانید لاین‌آپ تیم را نیز تغییر دهید.

علاوه بر این امکان یادداشت وقایع مهم بازی از قبیل گل‌ها، پاس‌ها و تغییرات در این برنامه وجود دارد که باعث شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم شما می‌شود.

دانلود نرم افزار آموزش فوتبال My Football Coach Free برای iOS

 

نرم افزار آموزش مربیگری Coach it Soccer

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال

استفاده از این برنامه آموزش فوتبال iOS به صورت رایگان امکان‌پذیر نیست و برای استفاده از امکانات آن باید 10 دلار پرداخت کنید. در واقع نرم افزار Coach it Soccer در زمان برگزاری مسابقه فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به گونه‌ای که امکان چینش ترکیب بازیکنان، ثبت آمار بازی و مشاهده وضعیت تیم در طی مسابقه امکان‌پذیر است.

دانلود نرم افزار آموزش فوتبال Coach it Soccer برای iOS

 

برنامه آموزش مربیگری Soccer Coach-Team Sport Manager

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / بهترین نرم افزار آموزش فوتبال

صرف نظر از چینش تیم و ترکیب بازیکنان در زمین مسابقه، کنترل کردن وضعیت تیم یکی دیگر از مسئولیت‌های مربی به حساب می‌آید. به عبارت دیگر مربی با تحلیل تمرینات باید همواره از وضعیت آماری و بدنی بازیکنان خود آگاهی داشته باشد.

برنامه آموزشی Soccer Coach-Team Sport Manager بهترین گزینه برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود. از طریق آن می‌توانید تمام جنبه‌های مهم تیم خود نظیر مدیریت بازیکنان، پیگیری حضور و غیاب اعضای تیم، آمارهای فردی، مدیریت ترکیب و ارتباط با بازیکنان را به راحتی کنترل کنید.

دانلود برنامه Soccer Coach-Team Sport Manager برای iOS

 

نرم افزار Sport Member

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال برای اندروید

نرم افزار آموزش فوتبال Sport Member با هدف سازماندهی تیم‌های فوتبال توسط مربیان و مدیران باشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر در این برنامه امکان کنترل رخداد‌های زمانی باشگاه، قرار‌دادهای بازیکنان و پرداختی‌های آنان، ضبط آمار و گزارشات حول باشگاه، توسعه استراتژی‌های تاکتیک و مدیریت ترکیب بازیکنان در اختیار افراد مهم یک باشگاه قرار دارد.

علاوه بر نسخه‌های اندروید، قابلیت استفاده از این برنامه در محیط وب نیز برای کاربران مهیا شده است.

دانلود برنامه آموزش فوتبال Sport Member برای اندروید

 

نرم افزار آموزش فوتبال Soccer Dad

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / برنامه آموزش فوتبال ios

برنامه آموزش فوتبال Soccer Dad برای دستگاه‌های آیپاد و آیفون در دسترس قرار دارد و با هدف مدیریت اجرایی باشگاه‌های فوتبال جوانان طراحی شده است. شما می‌توانید برنامه کاری باشگاه را براساس یک تقویم سازمان‌دهی کرده و آن را در قالب یک جدول زمانی در اختیار بازیکنان و والدین آن‌ها قرار دهید. علاوه بر این شما با استفاده از این برنامه قادر خواهید‌ بود ترکیب، لاین آپ و پروفایل هر بازیکن را مدیریت کنید.

دانلود برنامه آموزش فوتبال Soccer Dad برای iOS

 

برنامه آموزش مربیگری My Soccer Stats

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / نرم افزار آموزش فوتبال برای اندروید

این روزها فرآیند ثبت آمار و ارقام ورزش فوتبال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و گردآوری اطلاعات مربوط به تیم، یکی از اولویت‌های اساسی مربیان محسوب می‌شود. اپلیکیشن My Soccer Stats یکی از کاربردی‌ترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید در این زمینه است که سرمربی تیم با استفاده از آن قادر خواهد‌ بود تا وضعیت آماری بازیکنان را در حین مسابقه فوتبال ثبت کند.

علاوه بر این آنالیزورهای تیم می‌توانند با استفاده از این برنامه اطلاعات مربوط به باشگاه و تیم‌های رقیبان را در آن ذخیره کنند و به این ترتیب یک پایگاه داده از کل تیم‌های لیگ در دسترس بازیکنان و مربیان قرار خواهد‌ گرفت.

دانلود برنامه آموزش مربیگری My Soccer Stats برای اندروید 

 

برنامه آموزش فوتبال Goalkeeper Training

برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید / برنامه آموزش فوتبال اندروید

این برنامه برای آموزش دروازه‌بانان تیم فوتبال طراحی شده است؛ به گونه‌ای که با 53 تمرین ورزشی رایگان و 333 تمرین اختصاصی نسخه پریمیوم در کنار آموزش‌های تصویری به یکی از بهترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید در نزد مربیان دروازه‌بان‌ها تبدیل شده است. بیشتر تمرین‌های موجود در این برنامه توسط الکساندر ونسل طراحی شده است که سابقه 20 سال پرورش استعداد‌های دروازه‌بانی را برای تیم‌های معتبر در کارنامه خود دارد.

دانلود برنامه اموزش دروازه بانی Goalkeeper Training برای اندروید

 


کلام آخر


پیشرفت تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل حوزه ورزش را نیز تحت تاثیر قرار داده است؛ به گونه‌ای که مربیان و آنالیزورهای تیم‌های فوتبال باشگاهی برای اجرای تاکتیک‌ها و ثبت وضعیت فردی بازیکنان از نرم افزارهای آموزش فوتبال استفاده می‌کنند. امروز در پلازامگ چند مورد از محبوب‌ترین برنامه های آموزش فوتبال برای اندروید و iOS را برای شما معرفی کردیم؛ اما اگر برنامه بهتری سراغ دارید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood