بهترین برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS + لینک دانلود

برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS به دلیل کاربردهای زیادی که دارند این روزها بسیار پرطرفدارند. با ما باشید تا بهترین‌ها را در این زمینه به شما معرفی کنیم.

برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS که روی گوشی‌های موبایل نصب و استفاده می‌شوند، با کاربردهای مختلفی چون تجزیه و تحلیل حرکات مختلف ورزشی یا آموزش تکنیک‌های مختلف، می‌توانند از اپلیکیشن‌های لازم و ضروری برای هر فردی باشند. در این مقاله به بررسی پرطرفدارترین برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS می‌پردازیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


چرا به برنامه های اسلوموشن ویدئو احتیاج داریم؟


بیشتر دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند به صورت پیش‌فرض دارای برنامه اسلوموشن ویدئو هستند که از طریق دوربین گوشی به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. استفاده از این ویژگی حین ضبط ویدئو، تجربه جدیدی را برای شما به همراه دارد و در میان سایر قابلیت‌های اندروید، یکی از پرکاربردترین برنامه‎‌های مورد نیاز است.

برنامه اسلوموشن اندروید

برنامه های اسلوموشن تلفن همراه، در تهیه ویدئو‌های سرگرمی، آموزشی و همچنین ویدئوهایی برای معرفی محصولات بسیار کاربردی هستند. این برنامه‌ها روی گوشی تلفن همراه نیازمند سخت‌افزار قدرتمند هستند تا بتوانند ضمن ضبط فیلم، تصاویر اسلوموشن را نیز طی زمان واقعی تهیه کنند. اغلب زمانیکه ویدئویی را در یوتیوب می‌بینیم می‌توانیم سرعت پخش آن را کم کرده و از تماشای ویدئویی با تصاویر اسلوموشن لذت ببریم. این کار هر کسی را تشویق به انجام آن روی موبایل خودش خواهد کرد.

 


بهترین برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS


در این قسمت به معرفی تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های تلفن همراه برای تهیه ویدئوی اسلوموشن می‌پردازیم. نصب هر یک از این برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS برای کسانی که دوربین گوشی تلفن همراهشان به صورت پیش‌فرض قابلیت ضبط ویدئوی اسلوموشن را ندارد، می‌تواند بسیار مفید باشد. به‌این ترتیب هر کسی قادر است با گوشی موبایل خود به سرعت تصاویر اسلوموشن تهیه کند و از آن لذت ببرد.

 

برنامه اسلوموشن Hudl Technique

برنامه حرکت آهسته اندروید

این اپلیکیشن با تمرکز بر فعالیت‌های ورزشی و ایجاد رضایت در هواداران برنامه‌های ورزشی معرفی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید ویدئوهای ورزشی را به صورت اسلوموشن تماشا کرده و به تجزیه و تحلیل حرکات ورزشی یا کشف اشتباهات ورزشکان بپردازید. همچنین می‌توانید به ویدئوی مورد نظر خود یادداشتی را هر طور که می‌خواهید اضافه کنید. این اپلیکیشن برای کسانی که مشتاق تماشا کردن و به اشتراک گذاشتن ویدئوهای ورزشی هستند به شدت توصیه می‌شود. با این اپلیکیشن می‌توانید ویدئوهای ورزشی مورد نظر خود را با افکت اسلوموشن و یادداشتی شامل توضیح ترفند مورد استفاده در ویدئو و یا اشتباهی که ورزشکار مورد علاقه‌تان انجام داده است با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه اسلوموشن Hudl Technique برای اندروید | iOS

 

برنامه حرکت آهسته Slow Motion Frame Video Player

نرم افزار اسلوموشن اندروید

این اپلیکیشن یکی از ساده‌ترین برنامه‌های پخش ویدئو در گوشی موبایل است که شما را قادر می‌سازد ویدئوی مورد نظر خود را به شکل اسلوموشن تماشا کنید. در استفاده از این اپلیکیشن برای پخش ویدئو دو دکمه اصلی به صورت + و – قابل مشاهده‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سرعت پخش ویدئو را بیشتر یا کمتر کنید. این اپلیکیشن قابلیت اعمال افکت‌های مورد نظر شما را روی ویدئوی دلخواهتان ندارد و با استفاده از آن تنها می‌توانید ویدئو را با سرعت دلخواهتان تماشا کنید. بنابراین استفاده از این اپلیکیشن بسیار مناسب کسانی است که تنها می‌خواهند در هنگام تماشای ویدئوها، سرعت آن را کنترل کنند.

دانلود برنامه حرکت آهسته Slow Motion Frame Video Player برای اندروید

 

نرم افزار اسلوموشن Efectum

بهترین برنامه اسلوموشن اندروید

Efectum نیز از برنامه‌هایی است که می‌تواند در کاهش سرعت ویدئوی دلخواهتان به شما کمک کند. بهترین نکته در مورد آن این است که می‌توانید از آن به عنوان برنامه اصلی دوربین موبایلتان استفاده کنید تا بلافاصله بعد از ضبط تصاویر، امکان ادیت کردن آن‌ها را داشته باشید و یا با ایمپورت کردن فیلم‌های قدیمی در این برنامه، آن‌ها را نیز ادیت کنید. اپلیکیشن Efectum دارای ویژگی‌های بسیاری است که امکان ادیت کردن ویدئوها را به صورت متنوع در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله این ویژگی‌ها قابلیت اضافه کردن موسیقی به ویدئو و البته کمتر یا بیشتر کردن سرعت پخش آن است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و نیاز به دانش ادیت ویدئو ندارد. بنابراین به محض دانلود و نصب می‌توانید از آن استفاده کرده و لذت ببرید.

دانلود نرم افزار اسلوموشن Efectum برای اندروید | iOS

 

برنامه اسلوموشن Fast & Slow Motion Video Tool

بهترین نرم افزار اسلوموشن اندروید

این اپلیکیشن یکی از ابتدایی‌ترین برنامه های اسلوموشن اندروید است که بدون هیچگونه قابلیت دیگری برای ادیت ویدئوها، امکان سرعت بخشیدن یا کندتر کردن پخش ویدئو را فراهم می‌آورد. با استفاده از این اپلیکشن می‌توانید سرعت پخش ویدئوهای خود را تا یک هشتم برابر کمتر کنید.

از معایب این اپلیکیشن عدم پشتیبانی از دوربین گوشی است. به این معنا که نمی‌توان از اپلیکیشن برای ضبط فیلم استفاده کرد. هنگامی که قصد دارید ویدئویی را ضبط کنید، بایستی از برنامه دوربین که به صورت پیش‌فرض روی گوشی نصب است استفاده کرده و سپس ویدئوی ضبط شده را از گالری موبایل به اپلیکیشن معرفی شده ایمپورت کنید. به این ترتیب می‌توانید ویژگی‌های مورد نظر خود را به ویدئو اضافه کرده و ادیت مورد نظر خود از جمله اسلوموشن را روی ویدئو پیاده کنید.

دانلود برنامه اسلوموشن Fast & Slow Motion Video Tool برای اندروید

 

برنامه حرکت آهسته SloPro

برنامه اسلوموشن برای اندروید

این برنامه برای تهیه اسلوموشن با سرعت 1000 فریم در ثانیه قابل استفاده در گوشی‌های موبایل دارای سیستم عامل iOS است. نسخه شماره 3 منتشر شده این اپلیکیشن، یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های معرفی شده در این زمینه است. از ویژگی‌های این اپلیکیشن که بسیار مورد پسند کاربران واقع شده است، قابلیت تهیه ویدئوی اسلوموشن با استفاده از شبیه‌سازی در دو سرعت 500 و 1000 فریم در ثانیه است. استفاده از این اپلیکیشن این امکان را به شما می‌دهد تا در هنگام عکسبرداری تصاویر را ویرایش کنید. همچنین می‌توانید از میان افکت‌های مختلف برای تهیه اسلوموشن، افکت مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از ویرایش تصاویر و ویدئوهای خود، آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه حرکت آهسته SloPro برای iOS

 

نرم افزار اسلوموشن VideoPix

دانلود برنامه اسلوموشن اندروید

VideoPix یکی دیگر از برنامه های اسلوموشن اندروید است که قابلیت پخش ویدئوها را با سرعت 1 تا 60 فریم در ثانیه دارد. تنها با لمس یک دکمه امکان جابه‌جایی در اپلیکیشن بین حالت‌های ویرایش و ضبط فریم‌ها وجود دارد. حتی می‌توانید با مرور فریم‌های گرفته شده، صحنه مورد نظر خود را از میان تمام فریم‌ها انتخاب کنید. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن و قابلیت اتصال گوشی تلفن خود به VGA یا HDMI، تصاویر اسلوموشن ویدئوی مورد نظر خود را در نمایشگر تلویزیون تماشا کنید. استفاده از این قابلیت به صورت بی‌سیم به راحتی ممکن است.

دانلود نرم افزار اسلوموشن VideoPix برای اندروید

 

برنامه اسلوموشن TimeFreeze

برنامه اسلوموشن اندروید

به لطف سازندگان این اپلیکیشن و با استفاده از آن، می‌توانید ویدئوی اسلوموشن بصورت Real time و با افکت‌های دلخواه خود را به راحتی تهیه کنید. امکان کاهش سرعت پخش ویدئو در گوشی‌های آیفون تا یک بیستم سرعت ویدئوی اصلی با استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. به این ترتیب در هر ثانیه امکان ضبط 600 فریم را دارید.

علاوه بر قابلیت ذخیره و مرتب کردن ویدئوهای مختلف با کمترین پیچیدگی و تنها با چند لمس ساده، TimeFreeze مجهز به ابزارهای ویرایشی قدرتمندی نیز هست.

دانلود برنامه اسلوموشن TimeFreeze برای iOS

 

برنامه حرکت آهسته Slo-Gram

برنامه حرکت آهسته اندروید

این اپلیکیشن از برنامه‌های رایگان تهیه ویدئوی اسلوموشن است. اگر با ویرایش ویدئوها و به اشتراک گذاشتن آن‌ها زیاد سر و کار دارید، اپلیکیشن Slo-Gram یکی از بهترین‌ها برای شماست. اپلیکیشن معرفی شده به راحتی به اکانت اینستاگرام شما متصل شده و می‌توانید ویدئوهای مورد نظرتان را با حذف قسمت‌های دلخواه خود، از حساب اینستاگرام به این برنامه ایمپورت کنید. بعلاوه، آهنگ‌های خود را مستقیما از آرشیو خودتان می‌توانید به ویدئوی اسلوموشن تهیه شده اضافه کرده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. خلاصه بگوییم اگر می‌خواهید ویدئوی اسلوموشن خود را بدون دردسر و خیلی ساده به اشتراک بگذارید، از این اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود برنامه حرکت آهسته Slo-Gram برای iOS

 

نرم افزار اسلوموشن Ubersense Coach

نرم افزار اسلوموشن اندروید

اگر اهل ورزش هستید یا رویدادهای ورزشی را دنبال می‌کنید، همین حالا این برنامه را نصب کنید تا ببینید چطور با آنالیز کردن ویدئوهایی که به راحتی از آن‌ها اسلوموشن تهیه کرده‌اید، می‌توانید عملکرد خودتان را بهتر کنید. هرکسی که در حوزه ورزش فعالیت می‌کند می‌تواند برای مطالعه و بررسی تکنیک‌های ورزشی به این اپلیکیشن اعتماد کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید ویدئوی اسلوموشن هر تکنیک ورزشی را در کنار ورزشکاری که به عنوان الگوی خود کارهای او را دنبال می‌کنید قرار داده و با تمرین و تحلیل، حرکات خود را با او مقایسه کنید.

دانلود نرم افزار اسلوموشن Ubersense Coach

 

برنامه اسلوموشن SlowCam

بهترین برنامه اسلوموشن اندروید

این برنامه اسلوموشن ویدئو، کاربران iOS خود را کاملا راضی کرده است. با لمس دکمه شروع به کار اپلیکیشن، ویدئوی اسلوموشن با تعداد فریم‌های بالا قابل تهیه است که در آن گذر بین صحنه‌ها بسیار طبیعی و نرم صورت می‌گیرد. نقاط فوکوس در ویدئو به راحتی قابل تنظیم است و همچنین با استفاده از آن می‌توانید ویدئوی فعلی را ضبط کنید؛ درحالیکه ویدئوی قبلی هنوز در حال پردازش و آماده‌سازی است. گفتنی است سرعت تهیه فریم‌ها در دستگاه‌های مختلف متفاوت است. در گوشی موبایل +iPhone 5s این عدد 120 فریم در ثانیه، در iPhone5/5c و iPad mini میزان 60 فریم در ثانیه و در بقیه دستگاه‌های اپل به 30 فریم در ثانیه می‌رسد.

دانلود برنامه اسلوموشن SlowCam برای iOS

 

در این مقاله به معرفی ده مورد از پرطرفدارترین برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS پرداختیم. شما چه تجربه‌ای در این زمینه دارید؟ کدام برنامه‌ها را برای این کار پیشنهاد می‌کنید؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha