دانلود 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS

دانلود 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله به معرفی 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS می‌پردازیم که به شما در مراقبت از خود و دیگران حین بروز حوادث کمک می‌کنند.

کمک های اولیه در برخورد با حوادث نقش بسیار مهمی در کاهش تلفات و آسیب‌های برگشت‌ناپذیر دارد. مراقبت از خود و دیگران نیز در شرایط خاص و برای پیشگیری از بروز حوادث نیازمند افزایش سطح اطلاعات و آگاهی در این حوزه است. در این مقاله به معرفی و ارائه لینک دانلود 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS می‌پردازیم که استفاده از هر‌ یک از آن‌ها در افزایش آگاهی در این زمینه کمک خواهد کرد.

برنامه کمک های اولیه برای اندروید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • دانلود 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS
  • نرم افزار کمک های اولیه Offline Survival Manual
  • برنامه St John Ambulance First Aid
  • برنامه کمک های اولیه Pet First Aid
  • برنامه کمک های اولیه AllergyFT
  • نرم افزار Jason Foundation
  • برنامه 40 کمک اولیه ضروری
  • برنامه کمکهای اولیه اورژانسی
  • نرم افزار کمک های اولیه
  • برنامه آموزش کمک های اولیه
  • برنامه امداد و کمک های اولیه

 


دانلود 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS


در ادامه به معرفی 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS می‌پردازیم.

 

نرم افزار کمک های اولیه Offline Survival Manual

برنامه کمک های اولیه برای اندروید

این برنامه کمک های اولیه برای اندروید از اپلیکیشن‌های بسیار جالب در این زمینه است. با این وجود تمرکز برنامه الزاماً در مورد کمک های اولیه نیست. این برنامه بیشتر به ارائه راهکارهایی می‌پردازد که با استفاده از آن‌ها در شرایط سختی که دور از خانه در فضای طبیعت و با خطرات آن رو‌به‌رو هستید می‌توانید از خود محافظت کنید. راهنمایی در مورد درست کردن آتش، شناسایی انواع گیاهان وحشی و خطرات احتمالی آن‌ها، تصفیه آب برای نوشیدن، غذا و برنامه‌ریزی کلی برای سفر  مسائلی هستند که در این اپلیکیشن مورد بررسی قرار گرفته‌اند. قسمتی از آن نیز به کمک های اولیه هنگام بروز صدمه و بیماری‌های احتمالی که در این‌گونه فضاها با آن مواجه هستید می‌پردازد. همانطور که از نام آن پیداست برنامه بصورت آفلاین کار می‌کند و نیازی به اینترنت هنگام استفاده از آن نیست. بعلاوه از اپلیکیشن‌هایی است که کاملا رایگان ارائه شده است.

دانلود برنامه Offline Survival Manual برای اندروید

 

برنامه St John Ambulance First Aid

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

St John Ambulance First Aid یکی دیگر از برنامه های کمک های اولیه برای اندروید است. راهکارهای ارائه شده در این برنامه برای انواع مختلف صدمات و میزان اورژانسی بودن آن‌ها نسبتاً به‌روز و طبق آخرین یافته‌های تحقیقاتی است. از جمله این صدمات که راهکارهایی برای مقابله با آن‌ها در این برنامه ارائه شده است، مسمومیت، غرق شدن، خفگی و سایر آسیب‌هایی است که برای هرکسی ممکن است اتفاق بیفتد. هرچند که عمق مطالب ارائه شده در این اپلیکیشن به‌اندازه یک کتاب راهنما در این زمینه و یا دوره آموزشی مرتبط نیست، اما می‌تواند منبع خوبی برای آشنایی با کمک های اولیه و ضروری مثل عملیات احیای قلبی-ریوی (CPR) یا مانور هایملیک باشد. لازم به ذکر است در مواردی که چیزی در گلوی فرد گیر کرده باشد، عملیات هایملیک به صورت فشار ناگهانی و شدید شکم زیر جناق سینه صورت می‌گیرد.

دانلود برنامه St John Ambulance First Aid برای اندروید

 

برنامه کمک های اولیه Pet First Aid

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

این اپلیکیشن رایگان که توسط صلیب سرخ آمریکا ارائه شده است، اطلاعات زیادی در مورد کمک های اولیه و ضروری برای حیوانات ارائه می‌دهد. به کمک این برنامه می‌توانید از حیوان خانگی خود در برابر صدمات احتمالی محافظت کنید. ساختار این برنامه شامل درس‌های آموزشی، آزمون‌هایی برای کمک به یادآوری مطالب و نکات کوچک برای حفظ سلامت حیوانات در برابر بیماری‌ها و محافظت از آن‌ها در مواقع ضروری می‌شود. بعلاوه با استفاده از این اپلیکیشن امکان ذخیره اطلاعات دامپزشک حیوان خانگی خود را برای دسترسی به او در مواقع ضروری و یا ذخیره اطلاعات پزشکی حیوان در اکانتی که قبلا برای او ساخته‌اید وجود دارد.

دانلود برنامه Pet First Aid برای اندروید و iOS

 

برنامه کمک های اولیه AllergyFT

برنامه کمک های اولیه برای اندروید

این برنامه کمک های اولیه برای اندروید رایگان نیست و 2.99 دلار قیمت دارد. استفاده از آن بسیار مناسب گردشگرانی است که با داشتن حساسیت به مواد غذایی خاصی، قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند و در مورد زبان و نحوه ارتباط برقرار کردن نگرانند. این اپلیکیشن به راحتی می‌تواند فهرستی از مواد غذایی را که خود یا خانواده به آن‌ها حساسیت دارید تهیه کرده و هشدارهای ضروری را در مواقع لازم به شما بدهد. فهرست اطلاعات به سهولت قابل ترجمه به فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی است و هنگامی که در سفر هستید، با نشان دادن آن به راهنمای هتل یا رستوران، متوجه می‌شوند که چطور باید در سفارش غذا به شما کمک کنند.

 

نرم افزار Jason Foundation

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

Jason Foundation اپلیکیشن رایگانی است که توسط گروهی به همین نام و با هدف پیشگیری از خودکشی در افراد ارائه شده است. در این اپلیکیشن به افراد آموزش داده می‌شود تا بتوانند علائمی را در دوستان یا اعضای خانواده خود تشخیص دهند که نشان می‌دهد آن‌ها ممکن است به خودکشی فکر کنند. این برنامه فهرستی از علائم رایج هشداردهنده در مورد خودکشی و همچین بایدها و نبایدها هنگام مواجهه با آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دانلود برنامه Jason Foundation برای اندروید و iOS

 

برنامه 40 کمک اولیه ضروری

برنامه کمک های اولیه برای اندروید

این برنامه آموزشی به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده و شامل 40 آموزش مختلف در مواجهه با خطرات و آسیب‌های احتمالی است. هر یک از این آموزش‌ها در مورد گروه‌های سنی مختلف یا افراد دارای شرایطی خاص به تفکیک آورده شده‌اند. از مزایای استفاده از این برنامه آن است که همه آموزش‌ها عمومی است و همه افراد در هر سنی و با هر سطح سوادی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

دانلود برنامه 40 کمک اولیه ضروری برای اندروید

 

برنامه کمکهای اولیه اورژانسی

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

در این برنامه رایگان بیش از 170 نوع از کمک‌ های اولیه در مواجهه با خطرات مختلف برای مراقبت از خود و دیگران ارائه شده است. تعدادی از این خطرات عبارتند از حوادث رانندگی، آتش‌سوزی، برق‌گرفتگی و خطر غرق شدن. با استفاده از این برنامه در هر یک از موقیت‌های گفته شده قادر خواهید بود با شناخت و سنجش علائم حیاتی فرد آسیب‌دیده، اقدامات لازم را تا رساندن فرد به مرکز درمانی انجام دهید.

دانلود برنامه کمکهای اولیه اورژانسی برای اندروید

 

نرم افزار کمک های اولیه

برنامه کمک های اولیه برای اندروید

آموزش‌های رایگان این برنامه کمک های اولیه برای اندروید به صورت متن، عکس و فیلم و با هدف پیشگیری از مرگ یا بیشتر شدن آسیب و کاهش درد در فرد آسیب‌دیده قبل از رساندن او به مراکز درمانی ارائه شده است. این آموزش‌ها شامل احیای قلبی-ریوی، مقابله با انواع سوختگی، مسمومیت، گازگرفتگی، صدمات استخوانی-عضلانی، گرمازدگی یا سرمازدگی و دیگر خطرات و آسیب‌ها می‌شود. مراقبت از کودکان و خطراتی که آن‌ها را تهدید می‌کند نیز در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود برنامه کمک های اولیه برای اندروید

 

برنامه آموزش کمک های اولیه (فیلم)

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

برنامه آموزش کمک های اولیه به صورت رایگان منتشر شده که برای استفاده از برخی امکانات آن پرداخت درون‌برنامه‌ای ضروری است. در این برنامه اقدامات لازم پس از بلایای طبیعی چون سیل و زلزله، احیای قلبی-ریوی در کودکان و بزرگسالان، اصول برخورد با تشنج در افراد، انواع خونریزی و راه‌های مقابله با آن، مقابله با سوختگی، آموزش‌های همگانی در مدارس، توصیه‌های لازم حین سفر و بسیاری از موضوعات دیگر برای مراقبت از خود و دیگران مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود برنامه آموزش کمک های اولیه برای اندروید

 

برنامه امداد و کمک های اولیه

نرم افزار کمک های اولیه اندروید

تمرکز این برنامه رایگان بر روی ارائه آموزش‌های مفید و مؤثر در پیشگیری از مرگ و صدمات برگشت‌ناپذیر در مواجهه با حوادثی است که در زندگی روزمره افراد ممکن است رخ دهد. حوادث غیرطبیعی مثل تصادفات جاده‌ای یا حوادثی که رخداد آن‌ها در خانه یا محیط کار بسیار زیاد اتفاق میافتد از مسائل مهمی است که هرساله موجب مرگ هزاران نفر می‌گردد. شاهدان اولیه هنگام بروز اینگونه حوادث نقش بسیار مهمی در کاهش حداکثری تلفات و خسارات وارده دارند. این برنامه امداد و کمک های اولیه برای اندروید سعی دارد با آموزش و افزایش سطح آگاهی افراد جامعه، به کاهش مرگ و میر و خسارات جانی در اولین دقایق بعد از بروز حوادث کمک کند.

دانلود برنامه امداد و کمک های اولیه برای اندروید

 

در این مقاله معرفی 10 برنامه کمک های اولیه برای اندروید و iOS به همراه ارائه لینک دانلود آن‌ها صورت گرفت. امیدواریم با استفاده از آن‌ها سطح آگاهی و مهارت در برخورد با حوادث و توانایی مراقبت از خود و دیگران در افراد جامعه افزایش یابد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood