بهترین برنامه های کنترل مصرف اینترنت گوشی + لینک دانلود

یکی از راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها، کنترل مصرف اینترنت است. در این مقاله به معرفی و بررسی بهترین برنامه‌های مدیریت حجم اینترنت گوشی می‌پردازیم.

مصرف اینترنت در زندگی امروز از جمله مواردی است که گاهی بدون آنکه متوجه باشیم هزینه زیادی را بابت آن متقبل می‌شویم. از این رو کنترل مصرف اینترنت می‌تواند نقش موثری در کاهش هزینه‌ها داشته باشد. مثل همه جنبه‌های دیگر زندگی، اپلیکیشن‌های موبایل برای کنترل مصرف اینترنت نیز به کمک ما آمده‌اند. در این مقاله به معرفی بهترین برنامه‌های کنترل مصرف اینترنت می‌پردازیم که هر یک از آن‌ها می‌تواند در جهت کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی اقتصادی در زندگی روزمره کمک‌کننده باشد. لینک دانلود هر یک از اپلیکیشن‌ها نیز قرار داده شده تا براحتی بتوانید آن را دانلود کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین برنامه های کنترل مصرف اینترنت گوشی
  • برنامه کنترل مصرف اینترنت Data Usage
  • برنامه My Data Manager VPN Security
  • برنامه مدیریت حجم اینترنت My Data Manager
  • نرم افزار مدیریت حجم اینترنت myAT&T
  • برنامه کنترل مصرف اینترنت My Verizon
  • نرم افزار Check Data Usage
  • نرم افزار کنترل مصرف اینترنت Traffic Monitor
  • برنامه مدیریت مصرف اینترنت Opera Max
  • نرم افزار مدیریت حجم اینترنت DataMan
  • برنامه Data Usage Monitor

 


بهترین برنامه های کنترل مصرف اینترنت گوشی


در ادامه با بهترین برنامه های مدیریت حجم اینترنت آشنا می‌شویم.

 

برنامه کنترل مصرف اینترنت Data Usage

مدیریت مصرف اینترنت گوشی

نصب و استفاده از اپلیکیشن Data Usage بسیار آسان است. در محیط برنامه از تغییر تم رنگی برای نشان دادن وضعیت مصرف اینترنت استفاده می‌شود. همه قابلیت‌های لازم برای یک اپلیکیشن کنترل مصرف اینترنت در این برنامه وجود دارد. از جمله اینکه مصرف اینترنت را مطابق با هر دوره پرداخت صورتحساب اینترنت ردیابی می‌کند، در زمان واقعی حجم اینترنت مصرف شده از طریق داده‌های تلفن همراه و یا وایفای را بررسی می‌کند و همینطور امکان تنظیم اعلان‌های هشدار را برای مصرف اینترنت فراهم می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید مقدار مصرف روزانه را برای خود تعیین کرده و به این ترتیب اپلیکیشن می‌تواند پیش‌بینی کند چه زمانی حجم اینترنت تعیین شده را مصرف خواهید کرد.

دانلود برنامه Data Usage برای اندروید و iOS

 

برنامه My Data Manager VPN Security

نرم افزار کنترل مصرف اینترنت

کنترل مصرف اینترنت با استفاده از این اپلیکیشن رایگان تجربه‌ای رضایت‌بخش خواهد بود. با استفاده روزانه از آن می‌توانید حجم اینترنت مصرفی خود را کنترل کنید و قبل از اتمام بسته اینترنت همراه خود، پیام‌های لازم را برای هشدار حجم باقیمانده دریافت کنید. نسخه iOS ارائه شده از این اپلیکیشن رایگان است و از ترافیک اینترنت با فناوری VPN محافظت می‌کند، داده‌های حفاظت نشده تلفن همراه را رمزگذاری می‌کند و حجم دیتای مصرف شده در هر اپلیکیشن را نیز بررسی می‌کند. اعلان‌های هشدار مصرف اینترنت در این اپلیکیشن قابل فعال‌سازی است و این قابلیت را دارد که با برنامه‌های مشترک، کنترل مصرف اینترنت را بصورت گروهی و بین اعضای خانواده داشته باشد.

دانلود برنامه My Data Manager VPN Security برای iOS

 

برنامه مدیریت حجم اینترنت My Data Manager

برنامه مدیریت مصرف اینترنت گوشی

My Data Manager یکی از بهترین برنامه‌های کنترل مصرف اینترنت برای کاربران اندروید است. این برنامه علاوه بر حجم اینترنت مصرفی، میزان استفاده از تماس‌ها و پیام‌های رایگان را ردیابی و کنترل می‌کند و حدود 14.8 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد. بهترین ویژگی اپلیکیشن My Data Manager آن است که با اتصال چند دستگاه می‌توانید حجم اینترنت مصرفی را کنترل کرده و اگر بسته مشترکی را با چند نفر دیگر سهیم هستید، همگی می‌توانید بر کنترل مصرف اینترنت نظارت داشته باشید.

چارت‌ها و نمودارهایی که توسط اپلیکیشن برای مدیریت حجم اینترنت ارائه می‌شوند براحتی قابل درک هستند. برنامه حجم اینترنت مصرفی را بطور روزانه بررسی کرده و درصورت مصرف بیش از حد و خارج از بسته تعیین شده، پیام‌های هشدار به شما اعلان می‌شوند. اپلیکیشن قادر است مصرف اینترنت را به هر طریق ممکن یعنی داده‌های تلفن همراه، وایفای و رومینگ کنترل کند و همینطور حجم تماس‌ها و پیام‌های باقیمانده را اطلاع دهد. پیام‌های هشدار را می‌توانید برای جلوگیری از هزینه‌های اضافی کاملاً شخصی‌سازی کنید.

دانلود برنامه My Data Manager برای اندروید

 

نرم افزار مدیریت حجم اینترنت myAT&T

نرم افزار کنترل مصرف اینترنت اندروید

کاربرانی که از قبل اکانت AT&T دارند می‌توانند با نصب این اپلیکیشن گزارش‌های مصرف اینترنت را به همراه سایر خدمات مدیریت حساب دریافت کنند. اطلاعات مربوط به همه حساب‌های کاربری در صفحه اصلی اپلیکیشن قابل دسترسی است. از این برنامه می‌توانید برای کنترل مصرف اینترنت، مدیریت اکانت، دریافت صورتحساب و پرداخت‌ها، به اشتراک گذاشتن بسته اینترنت خود با خانواده و دوستان و همچنین تغییر بسته اینترنت مصرفی خود استفاده کنید. با تنظیم بسته خریداری شده روی این اپلیکیشن، می‌توانید پیام‌های هشدار را درصورت نزدیک شدن به اتمام حجم مصرف دریافت کنید.

دانلود برنامه myAT&T برای اندروید و iOS

 

برنامه کنترل مصرف اینترنت My Verizon

نرم افزار کنترل مصرف اینترنت گوشی

کاربران Verizon می‌توانند از اپلیکیشن رایگان My Verizon استفاده کنند تا از میزان دیتای مصرفی خارج از حجم تعیین شده مطلع شوند. این اپلیکیشن خدمات اساسی و همچنین سرویس‌های اضافی را در ارتباط با کنترل مصرف اینترنت به کاربران ارائه می‌کند که شامل مرور و مدیریت بسته، دریافت و پرداخت صورتحساب و همچنین امکان خرید دستگاه‌ها و اکسسوری‌های جدید می‌شود.

دانلود برنامه My Verizon برای اندروید و iOS

 

نرم افزار Check Data Usage

کنترل مصرف اینترنت در گوشی

اپلیکیشن Check Data Usage نیز از دیگر برنامه‌های کنترل مصرف اینترنت است که با استفاده از آن می‌توانید هر وقت که بخواهید از حجم اینترنت مصرفی خود از طریق داده‌های تلفن همراه یا وایفای مطلع شوید. این اپلیکیشن همچنین برنامه‌هایی را که حافظه موبایل شما را بیش از حد اشغال می‌کنند شناسایی کرده و امکاناتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید مصرف اینترنت را بهینه کرده و حافظه‌ای با حجم بیشتر در دسترس داشته باشید. همچنین این برنامه Cache را پاک کرده و حجم RAM را در گوشی موبایل برای تقویت عملکرد دستگاه مدیریت می‌کند. می‌توانید بسته اینترنتی را که مورد نظر دارید با استفاده از اپلیکیشن انتخاب کنید. تمام آنچه که باید انجام دهید این است که گزینه تنظیم حجم اینترنت را انتخاب و حجم روزانه مورد نظر خود را تعیین کنید.

دانلود برنامه Check Data Usage برای اندروید

 

نرم افزار کنترل مصرف اینترنت Traffic Monitor

مدیریت مصرف اینترنت اندروید

Traffic Monitor یکی از بهترین برنامه‌های کنترل مصرف اینترنت برای اندروید است که همه نیازهای کاربران را در این زمینه رفع می‌کند. نه تنها بر میزان مصرف اینترنت نظارت کرده، بلکه اطلاعات شبکه اینترنت را در اختیارتان قرار می‌دهد، کیفیت سیگنال اینترنت را بررسی می‌کند و همچنین تست سرعت اینترنت را برایتان انجام می‌دهد. با استفاده از تست سرعت، سرعت شبکه UMTS و میزان تأخیر آن و همچنین سرعت شبکه وایفای مورد سنجش قرار می‌گیرد. سرعت دانلود و آپلود نیز بطور جداگانه نمایش داده می‌شود. نقشه پوشش شبکه اینترنت و دسترسی به آن نیز با توجه به موقعیت فعلی قابل نمایش است. این اپلیکیشن عملکردی یکپارچه دارد که به موجب آن همه برنامه‌های در حال اجرا شناسایی و در فهرستی ارائه می‌شود. به این ترتیب می‌توانید برنامه‌هایی را که حافظه زیادی اشغال می‌کنند ببندید.

دانلود برنامه Traffic Monitor برای اندروید

 

برنامه مدیریت مصرف اینترنت Opera Max

نرم افزار کنترل مصرف اینترنت گوشی اندروید

این اپلیکیشن را می‌توان یک دستیار هوشمند برای کنترل مصرف اینترنت دانست که یکی از بهترین ابزارها برای مدیریت مصرف، مدیریت اجرای سایر اپلیکیشن‌ها و محافظت اطلاعات است. این برنامه نه تنها قادر به نظارت و کنترل مصرف اینترنت است، بلکه راهکارهای خوبی برای صرفه‌جویی در مصرف آن و مدیریت هزینه‌ها ارائه می‌دهد. بعلاوه، این برنامه ابزاری مناسب را برای کنترل مصرف اینترنت در استفاده از فیس‌بوک در اختیار کاربر قرار داده و دارای قابلیت فشرده‌سازی برای استفاده از یوتیوب و اینستاگرام در مدت زمان بیشتر است. برای اطمینان از حفاظت اطلاعات کاربر حین استفاده از سرویس عمومی وایفای، برنامه کاملاً امن و رمزگذاری شده به شبکه اینترنت متصل می‌شود.

دانلود برنامه Opera Max برای اندروید

 

نرم افزار مدیریت حجم اینترنت DataMan

برنامه کنترل مصرف اینترنت گوشی

DataMan نیز یکی از اپلیکیشن‌های رایگان در زمینه کنترل مصرف اینترنت است که گزارش‌های مصرف اینترنت را به کاربر ارائه می‌دهد. در عین اینکه برنامه‌ای سبک و کم‌حجم به شمار می‌رود، همه اطلاعات مورد نیاز در مصرف اینترنت از منابع مختلف را در اختیار شما می‌گذارد. این اپلیکیشن اطلاعات صورتحساب‌ها را گردآوری کرده و اجازه دسترسی شما به اینترنت را مطابق آن‌ها مدیریت می‌کند. همچنین در مواقع لازم به شما در مورد استفاده بیش از حد اینترنت و هدر رفتن حجم آن هشدار می‌دهد. دو نسخه از این اپلیکیشن با نام‌های DataMan Next و DataMan pro معرفی شده که به شما کمک می‌کنند در کنترل مصرف اینترنت بهتر عمل کنید. این برنامه اطلاعات مصرف اینترنت را به صورت آماری تهیه کرده و همچنین اطلاعات مربوط به رویه مصرف در گذشته را نیز ارائه می‌کند.

دانلود برنامه DataMan برای iOS

 

برنامه Data Usage Monitor

مدیریت مصرف اینترنت اندروید

این برنامه کاربر پسند با رابط کاربری ساده، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های رایگان در مدیریت حجم اینترنت است. این برنامه به طور روزانه حجم دقیق اینترنت مصرفی را سنجیده و هنگامی که در آستانه مصرف بیش از حد اینترنت باشید، هشدارهای لازم را می‌دهد. مصرف اینترنت از طریق داده‌های تلفن همراه و وایفای بصورت جداگانه و با نمودار ارائه می‌شود که تجزیه و تحلیل آن را برای کاربر بسیار راحت می‌کند. بعلاوه، این برنامه تاریخچه‌ای از میزان مصرف اینترنت را در طول روز حفظ می‌کند که موجب راحتتر شدن کنترل مصرف اینترنت می‌گردد.

دانلود برنامه Data Usage Monitor برای اندروید

 

در این مقاله 10 مورد از بهترین برنامه‌های موبایل برای کنترل مصرف اینترنت را بررسی کردیم. استفاده از هر یک در جهت کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی اقتصادی می‌تواند مفید و مؤثر باشد. شما چه برنامه‌های دیگری می‌شناسید که برای مدیریت حجم اینترنت مفید هستند؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha