10 نرم افزار آموزش آیلتس ، تافل و GRE + لینک دانلود

10 نرم افزار آموزش آیلتس ، تافل و GRE + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

وقتی به آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE فکر می‌کنید، کوه عظیم کتاب و جزوه و فایل صوتی برایتان تداعی می‌شود؛ اما راه ساده‌تری هم وجود دارد: استفاده از نرم افزار آموزش آیلتس یا سایر آزمون‌های مهم!

می‌توانید تصور کنید یک آزمون بسیار مهم در پیش دارید، اما برای مطالعه و آمادگی لازم نیست به میز مطالعه‌تان بچسبید؟ اگر آزمون شما آیلتس، تافل یا GRE باشد چطور؟ شما می‌توانید کلیه کتاب‌ها و منابعی که برای آزمون‌های آیلتس، تافل یا GRE نیاز دارید را در هر جا به همراه داشته باشید! حدس شما درست است؛ خبر خوب این است که تعداد زیادی نرم افزار آموزش آیلتس و تافل و GRE برای اندروید و iOS وجود دارد که مطالعه مطالب و مثال‌های این آزمون‌ها را برای شما میسر می‌کنند. 10 نرم افزار آموزش آیلتس و تافل یا GRE زیر به شما کمک می‌کنند تا در هر زمان و هر کجا برای آزمون خود آماده شوید.

اپلیکیشن تافل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • 10 نرم‌افزار آموزش آیلتس ، تافل یا GRE
  • نرم‌افزار آموزش آیلتس IELTS Word Power
  • اپلیکیشن IELTS Prep App
  • نرم‌افزار IELTS Practice & IELTS Test
  • اپلیکیشن آموزش آیلتس IELTS Skills
  • برنامه Magoosh: TOEFL Speaking & English Learning
  • اپلیکیشن تافل TOEFL iBT Preparation by Eslhub
  • اپلیکیشن برای تافل Visual Toefl
  • برنامه Manhattan Prep GRE
  • اپلیکیشن Ready4GRE
  • نرم‌افزار GRE Prep

 


10 نرم ‌افزار آموزش آیلتس، تافل یا GRE


در ادامه به معرفی 10 نرم‌افزار آموزش آیلتس ، تافل یا GRE منتخب می‌پردازیم.

 

نرم‌افزار آموزش آیلتس IELTS Word Power

اپلیکیشن برای تافل

IELTS Word Power یک نرم افزار آموزش آیلتس برای تمرین واژگان است که توسط شورای فرهنگی بریتانیا ارائه شده است. این نرم‌افزار با بیش از 100 سوال برای تست دایره واژگان، به شما کمک می‌کند تا انگلیسی خود را بهبود بخشید و برای آیلتس آماده شوید. شاید بتوان گفت این نرم افزار آموزش آیلتس بهترین برنامه واژگان برای آمادگی آیلتس است.

سوالات IELTS Word Power در یک متن یا یک فایل صوتی مطرح می‌شوند. پس از هر بار شرکت در آزمون و پاسخ دادن به سوالات می‌توانید نمودار نمراتتان در گذشته و آزمون فعلی را مشاهده کنید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. همچنین اپلیکیشن IELTS Word Power به شما امکان می‌دهد پاسخ‌هایتان را ببینید و به اشتباهاتتان پی ببرید.

دانلود برنامه IELTS Word Power برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن IELTS Prep App

بهترین اپ آیلتس

این نرم افزار آموزش آیلتس توسط شورای فرهنگی بریتانیا تهیه شده است و باید برنامه‌ای تمام عیار باشد که حاوی دقیق‌ترین و کامل‌ترین اطلاعات در مورد آزمون آیلتس است. IELTS Prep App اطلاعات مفصلی در مورد امتحان در اختیار شما می‌گذارد و ابزارهایی را برای تمرین هر چهار مهارت یعنی صحبت کردن، خواندن، مهارت شنیداری و نوشتن ارائه می‌دهد.

استفاده از نرم افزار آموزش آیلتس IELTS Prep App رایگان است و مجموعه‌ای کامل از منابع از جمله فیلم‌های آزمون Speaking آیلتس، تمرین واژگان و دستور زبان، آزمون‌های آزمایشی و توضیح کامل معیارهای ارزیابی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید تاریخ شرکت در هر یک از آزمون‌های اپلیکیشن را ثبت کنید. علاوه بر این زمان آغاز تا پایان آزمون نیز نمایش داده می‌شود.

دانلود برنامه IELTS Prep App برای اندروید و iOS

 

نرم افزار IELTS Practice & IELTS Test

بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس

نرم افزار آموزش آیلتس IELTS Practice & IELTS Test فقط برای اندروید موجود است. این برنامه مجموعه 380 آزمون را به همراه 4000 سؤال و پاسخ‌های کاملا تفصیلی ارائه می‌دهد. اپلیکیشن IELTS Practice & IELTS Test تعداد زیادی از منابع آزمون آیلتس را پوشش می‌دهد. در نسخه رایگان اپلیکیشن IELTS Practice & IELTS Test، تبلیغات کمی آزاردهنده است. برای خلاص شدن از شر آن‌ها باید نسخه پولی این برنامه را تهیه کنید. در این صورت به نمونه آزمون‌های بیشتری نیز دسترسی خواهید داشت.

این نمونه سوالات کمک شایانی به آمادگی شما می‌کنند؛ با این حال توصیه می‌شود آن‌ها را به خاطر نسپارید. آزمون‌گیرندگان آموزش‌های حرفه‌ای دیده‌اند و در صورتی که داوطلبی از حافظه‌اش استفاده کند یا از مقاله‌ای کتبی مطلبی را به یاد بیاورد به راحتی متوجه می‌شوند. گفتنی است این نرم‌افزار دارای 5000 لغت مشترک با آیلتس و بیش از 600 مقاله نمونه است.

دانلود برنامه IELTS Practice & IELTS Test برای اندروید

 

اپلیکیشن آموزش آیلتس IELTS Skills

بهترین نرم افزار آموزش زبان آیلتس

این برنامه شامل خانواده‌ای از اپلیکیشن‌های آمادگی برای آیلتس است؛ به عبارتی برای هر بخش IELTS برنامه‌ای داریم و مجموع این برنامه‌ها، نرم افزار آموزش آیلتس IELTS Skills را تشکیل می‌دهد. مطالب موجود در این برنامه توسط سام مک کارتر، نویسنده یکی از کتاب‌های پرفروش راهنمای آیلتس به نام Ready for IELTS and Tips for IELTS آماده شده است. این نرم افزار آموزش آیلتس با استفاده از یک رابط کاربری ساده، اطلاعات مفصلی از نحوه برگزاری این امتحان به شما نشان می‌دهد که برگ برنده شما نسبت به سایر داوطلبان خواهد بود. مانند تمام آزمون‌های استاندارد، فهمیدن سیستم آزمون دقیقا به اندازه خود آمادگی برای آن مهم است.

دانلود برنامه IELTS Skills برای اندروید و iOS

 

برنامه Magoosh: TOEFL Speaking & English Learning

بهترین نرم افزار آموزش آیلتس

از نام برنامه Magoosh: TOEFL Speaking & Learning English مشخص است که توسط شرکتی ساخته شده است که به دلیل خدمات آموزشی و تعلیمی خود بسیار مشهور است. این برنامه برای سهولت در مطالعه شما ساخته شده است و شما را ترغیب می‌کند که با انجام گام‌های کوچک در هر روز برای آزمون تافل آماده شوید. اپلیکیشن با معرفی کوتاهی شروع می‌شود که به شما می‌گوید تافل چیست و چگونه می‌توانید برای مطالعه برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید. این برنامه همچنین قالب این آزمون را به شما نشان می‌دهد و ورود شما به یک کتابخانه عظیم از مطالب را میسر می‌کند.

علاوه بر این، برنامه شامل دستورالعمل‌ها و آموزش‌های دقیق در مورد چگونگی نوشتن مقدمه و سایر قسمت‌های مقاله است. همچنین اپلیکیشن دسته‌ای از ترفندها در مورد نحوه مطالعه برای تافل و حتی مشاوره‌هایی در مورد نحوه رفتار شما را در بردارد. اگر ترجیح می‌دهید فیلم‌های آموزشی را تماشا کنید، صدها فیلم در گروه‌های مختلف وجود دارد. با این حال، برخی از ویدئوها فقط برای حساب‌های خریداری‌شده قابل دسترسی هستند؛ اما شما نیز می‌توانید به مدت یک هفته به آن‌ها دسترسی رایگان داشته باشید. در مجموع، Magoosh: TOEFL Speaking & Learning English یک برنامه مطالعاتی مفید است که قطعا ارزش توجه شما را دارد.

دانلود برنامه Magoosh: TOEFL Speaking & English Learning برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن تافل TOEFL iBT Preparation by Eslhub

بهترین نرم افزار آموزش آیلتس

همان‌طور که از نام این نرم‌افزار پیداست، TOEFL iBT Preparation by Eslhub بستر دیگری برای سهولت و بهبود آمادگی شما برای آزمون تافل است. نکته اصلی که باعث برجسته شدن این برنامه می‌شود این واقعیت است که شامل هزاران واژه مختلف است که آن‌ها را می‌توانید به صورت رایگان مطالعه کنید. علاوه بر این، انواع مختلفی از تکنیک‌های آماده‌سازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید تا هنگام مطالعه خسته نشوید. همچنین می‌توانید آزمون‌های منظم، کارت‌های واژگان و آزمون‌های لغت را امتحان کنید.

در این برنامه یک آزمون نیز وجود دارد که آزمون TOEFL واقعی را با همان محدودیت زمانی شبیه‌سازی می‌کند تا بتوانید جو را کاملا تجربه کنید. علاوه بر این، هر اشتباهی که مرتکب می‌شوید علامت‌گذاری شده و توضیح کامل پاسخ به شما ارائه می‌شود. این سرویس همچنین نتایج آزمون‌های شما را ذخیره می‌کند و نمودارها را به همراه نمرات و میزان پیشرفتتان در اختیارتان می‌گذارد. علاوه بر این، برنامه آزمون‌ها و کارت‌ها را با توجه به نقاط قوت و اشتباهات شما تغییر می‌دهد و حاوی تعداد زیادی مقالات آموزشی و درس‌های ویدئویی است. همچنین تمرین‌های کوتاهی در اپلیکیشن وجود دارد که می‌توانید زمانی که در حال جابه‌جایی هستید، آن‌ها را به سرعت بخوانید.

دانلود برنامه TOEFL iBT Preparation by Eslhub برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن برای تافل Visual Toefl

بهترین نرم افزار آموزش زبان آیلتس

Visual Toefl یکی دیگر از برنامه‌های بسیار متمرکز است که مانند یک فرهنگ لغت است با کلماتی که به احتمال زیاد می‌توانید در تافل ببینید. در وهله اول، این برنامه تصاویری به همراه تعاریف برخی کلمات به نظر می‌رسد. گفتنی است این واژگان فقط چند کلمه تصادفی نیستند؛ بلکه همه کارت‌ها توسط کارشناسان تایید شده‌اند. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان برنامه قبل از افزودن کارت‌های جدید به برنامه، مطالعات گسترده‌ای انجام می‌دهند. امکان مشاهده کلمات در یک دسته خاص یا حالت تصادفی نیز وجود دارد.

همچنین این سرویس به شما کمک می‌کند تا از حافظه دیداریتان استفاده کنید و در مورد کلیه کارت‌ها توضیحاتی مختصر را دریافت کنید. به علاوه، این سرویس دارای روشی است که روزانه یادداشت‌هایی را با کلمات برای شما ارسال می‌کند تا بتوانید بدون صرف وقت زیادی در برنامه، قدم به قدم پیش بروید. رابط کاربری این برنامه کاملا قابل تنظیم است؛ بنابراین می‌توانید تم، اندازه متن و حتی فونت آن را تغییر دهید. اگر می‌خواهید یاد بگیرید چگونه به صورت دیداری کلمات را به خاطر بسپارید، Visual Toefl یک انتخاب دقیق برای شماست.

دانلود برنامه Visual Toefl برای اندروید

 

برنامه Manhattan Prep GRE

بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس

Manhattan Prep GRE با ایجاد یک رابط کاربری واضح و ساده، اپلیکیشنی با امتیاز بالاست که دارای محتوای قوی و یک سیستم فلش‌کارت دستی است. همه فلش‌کارت‌ها در مورد پاسخ توضیحات مفصلی را ارائه می‌دهند؛ بنابراین همواره خواهید دانست چرا یک پاسخ درست یا نادرست است.

علاوه بر این، می‌توانید مهارت‌های خاصی را که می‌خواهید بر روی آن‌ها کار کنید با فیلتر کردن سؤالات تمرینی بر اساس میزان دشوار بودن آن‌ها انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با شرکت در آزمون‌هایی در سطوح آسان، متوسط و سخت، آنچه را آموخته‌اید امتحان کنید.

متأسفانه، بخش منابع نسبتا ضعیف است و صرفا اطلاعات GRE را بدون ارائه نکات و راهکارهای منحصربه‌فرد مجددا مورد استفاده قرار می‌دهد. به علاوه، Manhattan Prep GRE فقط به مدت 24 ساعت نسخه آزمایشی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از آن پرداخت 19،99 دلار الزامی خواهد بود. اما نسخه پولی اپلیکیشن دارای سوالات تمرینی و واژگان بیشتری است.

دانلود برنامه Manhattan Prep GRE برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن Ready4GRE

بهترین اپ آیلتس

Ready4GRE یک برنامه محبوب GRE است که در آن آزمون‌ها به‌طور بازی گونه انجام می‌شوند و مطالب زیادی را به صورت رایگان ارائه می‌دهد. با استفاده از این برنامه، با مطالعه و شرکت در آزمون‌ها امتیاز کسب می‌کنید. به عبارت دیگر، هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید، در صفحه اعلان نتایج، بالاتر خواهید رفت. برنامه همچنین از ویژگی  سوال روز برخوردار است، از تجزیه و تحلیل‌ها برای ردیابی نقاط قوت و ضعف شما استفاده می‌کند و نمره GRE شما را تخمین می‌زند.

با این وجود چشمگیرترین بخش برنامه، رویکرد قابل تنظیم آن برای مطالعه است. کاربران می‌توانند با استفاده از Smart Guide، درس‌های کلامی و کمی را در یک مسیر گام به گام سفت و سخت فعال کنند و یا موضوعات را به‌طور تصادفی با استفاده از عملکرد Browse Topics مطالعه کنند.

اشکالات این برنامه مالی و فنی است. از لحاظ فنی، سوالات به‌طور پراکنده در آزمون‌های آزمایشی تکرار می‌شوند و چندین کاربر خرابی و توقف آن را گزارش کرده‌اند. از لحاظ مالی، برای دسترسی کامل به قابلیت‌های برنامه باید 29.99 دلار هزینه کنید که هزینه زیادی برای یک اپلیکیشن است.

دانلود برنامه Ready4GRE برای اندروید و iOS

 

نرم افزار GRE Prep

اپلیکیشن برای تافل

دانلود GRE Prep by Varsity Tutors کاملا رایگان است و یک برنامه جامع و یکی از بهترین منابع برای آزمون آزمایشی GRE محسوب می‌شود. صدها آزمون در دسترس هستند تا به شما در ارتقای مهارت‌های مختلف کمک کنند. علاوه بر این، این برنامه شامل تعداد زیادی آزمون، از 15 دقیقه گرفته تا آزمون‌های بیش از دو ساعت و نیم است. این برنامه همچنین دارای پاسخ‌های مفصل دقیق و جزیی، سؤال روز و بخش نمای کلی نتایج آزمون‌ها است.

اشکالات این برنامه بیشتر در مورد روش‌های تدریس آن است. بخش‌های Learn by Concept و Flashcards by Concept برای آموزش مفاهیم دشوار به جزئیات کافی نمی‌پردازند. آن‌ها در اصل فقط سوالاتی با پاسخ تفصیلی هستند، نه دروس واقعی. علاوه بر این، صفحه اصلی چیزی غیر از تبلیغات برای شرکت نیست.

دانلود برنامه GRE Prep برای اندروید

بهترین اپلیکیشن ها برای تافل

امتحانات و چالش‌های مختلفی وجود دارند که هرکدام از ما در زندگی با آن‌ها روبه‌رو هستیم. این چالش ممکن است IELTS (سرویس بین‌المللی تست زبان انگلیسی)، TOEFL (آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) یا GRE (امتحان ثبت‌نام تحصیلات تکمیلی) باشد. این سه امتحان کارکردهای خودشان را دارند و برنامه درسی و طرح کلی منحصربه‌فردی را دنبال می‌کنند.

صرف‌نظر از امتحان موردنظر، مواجهه با هر یک از این آزمون‌ها به نوع خاصی از مطالعه نیاز دارد. از این گذشته، هر کسی دوست دارد بهترین امتیاز ممکن را کسب کند. به همین دلیل ما 10 نرم افزار آموزش آیلتس و تافل و GRE برای اندروید و iOS را برای شما معرفی کردیم. این 10 نرم افزار می‌توانند به شما کمک کنند برای هر یک از این آزمون‌ها آماده شوید. اکثر این برنامه‌ها همچنین شامل بخشی هستند که به شما امکان می‌دهد فضای واقعی آزمون را تجربه کنید.

شما کدام نرم افزار آموزش آیلتس یا تافل و GRE را انتخاب کرده‌اید؟ اکنون آن را امتحان کنید؛ ناامید نخواهید شد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 410 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads