بهترین بازی های پلیسی اندروید + لینک دانلود

بهترین بازی های پلیسی اندروید + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین بازی های پلیسی اندروید را برایتان معرفی کنیم. همچنین ویژگی‌ها و روند بازی هر یک از آن‌ها را برایتان بازگو می‌کنیم. پس با پلازامگ همراه شوید.

اگر در جستجوی بازی های پلیسی اندروید هستید، باید به شما بگوییم که بسیاری از ژانرها، ایده‌ها و سناریوهای مختلف بازی با عنوان پلیس وجود دارد که شما را شگفت‌زده می‌کنند. این بازی‌ها شامل شبیه‌سازها، آموزش سگ‌های پلیس، مسابقه و تعقیب جنایی می‌شوند که هر کدام در یک مکان اتفاق می‌افتند؛ به عنوان مثال فرودگاه، مرز کشوری و غیره. همانطور که گفتیم تعداد بازی‌های پلیسی اندروید بسیار زیاد است و بنابراین ما فقط 9 بازی برتر را در این فهرست پلازامگ معرفی می‌کنیم.

بازی پلیسی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:


بهترین بازی های پلیسی اندروید


در ادامه با برخی از بهترین بازی های پلیسی اندروید آشنا می‌شویم.

 

بازی Border Police Adventure Sim 3D

بازی های پلیسی

Border Police Adventure یک شبیه‌ساز واقعی از شغل پلیس در بین بازی های پلیسی اندروید است و می‌توان گفت که این بازی چند ژانر پلیسی را با هم در یک عنوان به شما ارائه می‌دهد. بازی شامل بازجویی از مجرمان است و شما باید فقط دستوراتی را که در صفحه نمایش درست جلوی چشمان شما ظاهر می‌شود دنبال کنید. دستورالعمل‌ها روشن و واضح هستند که باعث می‌شوند روند بازی ساده، اما جذاب باشد.

تعقیب و گریز مجرمان رانندگی یکی دیگر از وظایف شما در این بازی پلیسی خواهد بود. همچنین برای تعقیب، شما به ماشین‌های بهتری در سطوح بالاتر بازی نیاز دارید که می‌توانید با پرداخت پول واقعی، قفل آن‌ها را باز کنید. فقط فراموش نکنید که آژیر را روشن کنید تا دیگر ماشین‌ها از سر راهتان هنگام تعقیب کنار روند. البته کار پلیس فقط تعقیب مجرمان مانند بازی Need for Speed نیست و شما همچنین باید جریمه‌هایی را اعمال کنید. در این بازی، شما نماینده قانون هستید و باید برای حمایت از کشور و مرزهای آن نیز اقدام کنید.

دانلود بازی Border Police Adventure Sim 3D برای اندروید

 

بازی پلیسی Police Cop Simulator.Gang War

بازی پلیسی اندروید

عنوان بعدی در فهرست بازی های پلیسی اندروید پلازامگ، از گرافیک پیشرفته‌تری برخوردار است؛ در حالی که گیم‌پلی آن کمی شبیه به بازی قبلی توضیح داده شده است. یکی از ویژگی‌های برجسته این بازی، پتانسیل روبه رشد برای هر افسر پلیس است که فرصتی برای رشد از کادر معمولی پلیس به افسر و بالاتر دارد. شما به عنوان پلیس همچنین کارهای زیادی دارید: چک کردن عابران پیاده و رانندگان برای موارد ورود ممنوع و غیرقانونی یا نداشتن اسناد ماشین و غیره. این بازی درواقع یک امتحان واقعی از پلیس بودن است.

نکات جذاب بازی این است که همیشه پلیس در دو راهی انتخاب راه قانونی یا غیرقانونی و یا همکاری با گروه‌های جنایتکار قرار دارد. شما نیز به عنوان پلیس در این بازی یا انتخاب می‌کنید که با باند مجرمان بجنگید یا به قانون خیانت کنید. تعداد زیادی اتومبیل پلیس برای تعقیب و گریز در این بازی ارائه شده است. حتی می‌توانید ظاهر خود را با یکی از 10 لباس مختلف تغییر دهید. انواع زیادی از سلاح‌ها نیز برایتان فراهم است.

دانلود بازی Police Cop Simulator.Gang War برای اندروید

 

بازی پلیسی Cop Duty Police Car Simulator

بازی پلیسی برای اندروید

Cop Duty Police Car Simulator کمی شبیه بازی GTA است. بازی با استفاده از گرافیک خیره‌کننده و زنده، شما را در دنیای شغل محافظت از قانون غوطه‌ور می‌کند. در این بازی که از بهترین بازی های پلیسی اندروید به شمار می‌رود، با انجام یک مأموریت به مأموریت دیگر، کسب درآمد کرده و گیمر احساس می‌کند مانند یک افسر پلیس واقعی است. در بازی انواع سلاح‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین این عنوان دارای جذابیت‌های خاصی است؛ مثلا شما ممکن است یک مأموریت داشته باشید که در آن نیاز به پیدا کردن مجرمان، از بین بردن همه آن‌ها و نجات گروگان‌ها باشد. از دیگر ویژگی‌های این بازی پلیسی می‌توان به منظره شهری عالی، جلوه‌های واقع‌گرایانه، خسارات واقعی اتومبیل‌ها و اشیاء دیگر، انواع زیادی سلاح و وسایل نقلیه پلیس و بسیاری ماموریت‌های جذاب اشاره کرد.

دانلود بازی Cop Duty Police Car Simulator برای اندروید

 

بازی My Town: Police Station

دانلود بازی پلیس بزرگراه برای اندروید

در نگاه اول می‌توانید متوجه شوید که بازی شهر من: ایستگاه پلیس از بهترین بازی های پلیسی اندروید برای گروه سنی کودکان و نوجوانان است. بازی کاملا روشن و رنگارنگ و گیم‌پلی آن نیز آسان است؛ پس برای کودکان 4 تا 12 ساله عالی‌ست و نکته بسیار خوب دیگر این است که صحنه‌های دلخراش ندارد. ماموریت‌های بسیاری برای تکمیل وجود دارند؛ برای مثال دستگیری مجرمان و انداختن آن‌ها در زندان. همچنین شخصیت‌های مختلف زیادی برای بازی با آن‌ها وجود دارد و شما می‌توانید یک پلیس مرد یا زن باشید و یا نقش‌های دیگری مانند کارآگاه را بازی کنید. علاوه براین، یک مأموریت آموزش سگ نیز وجود دارد.

دانلود بازی My Town: Police Station برای اندروید

 

بازی Miami Crime Police

دانلود رایگان بازی ماشین پلیس

پلیس جنایی میامی از بازی های پلیسی اندروید با تِم اقدامات جدی با صحنه‌های خونین و بی‌رحمانه است. این بازی ما را به یاد GTA نیز می‌اندازد. گرچه برخی از لحظات بازی ممکن است مضحک و خنده‌دار باشد؛ زیرا پلیس می‌تواند ماشین شخصی دیگری را ربوده و در خیابان افراد را زیر بگیرد. ما در اینجا درواقع بیشتر پلیس بد داریم که به هر کسی که سر راهش قرار بگیرد شلیک می‌کند؛ زیرا او به یک منطقه جنایی فرستاده شده و راه دیگری برای مقابله با جرم وجود ندارد. بنابراین اگر در جستجوی یک بازی تیراندازی نیز هستید، این بازی برای شما مناسب است. هیچ جریمه، مجازات یا سایر موارد خسته‌کننده مربوط به کار پلیس در این عنوان وجود ندارد و فقط شاهد درگیری بین نماینده قانون و افراد مجرم خواهیم بود. گرافیک و رابط کاربری این بازی شگفت‌انگیز است و صفحه نمایش پر از دکمه‌ها و نشانگرهای مختلف است که نقشه، اسلحه و … را نشان می‌دهند.

دانلود بازی Miami Crime Police برای اندروید

 

بازی پلیسی City Traffic Police Driving

دانلود بازی دزد و پلیس ماشینی

City Traffic Police Driving یکی دیگر از بازی های پلیسی اندروید عالی است که در آن بیشتر شهر را طی می‌کنید و از یک مأموریت به مأموریت دیگر می‌روید. در حین رانندگی باید مدال‌هایی را جمع‌آوری کنید که به موفقیت شما در بازی کمک خواهند کرد. گرافیک بازی جذاب بوده و با طراحی زیبای خیابان‌های شهر جذاب‌تر نیز شده است. این بیشتر شبیه به یک بازی رانندگی است که باید در آن ترفندهای مختلفی را انجام دهید. راه‌های موجود در بازی طبیعی نیستند و منحنی و شیب‌دار می‌شوند. بنابراین سعی کنید خوب برانید و در عین حال سرعت خوبی داشته باشید. به‌طور کلی روند بازی بسیار جذاب است. با شروع یک مأموریت جدید، باید مجرمی را که قانون را نقض کرده یا شهروندان را مورد آزار قرار داده است، تعقیب کنید. این یک بازی ساده و نیز مناسب برای کودکان و نوجوانان است. هیچ عمل نامناسبی یا تیراندازی و یا خونریزی در آن وجود ندارد.

دانلود بازی City Traffic Police Driving برای اندروید

 

بازی Police Car Driving Offroad 4×4

بهترین بازی پلیسی برای اندروید

Police Car Driving Offroad 4×4 از جمله بازی های پلیسی اندروید است که بیشتر شبیه مسابقه بوده و در آن باید مجرمان را تعقیب کنید. در اینجا شاهد مأمورین واقعی پلیس، جریمه، شهروندان و ترافیک شهری نخواهید بود. توسعه‌دهندگان این بازی تصمیم گرفتند مکانی خارج از شهر را در جایی در حومه شهر انتخاب کنند. با این حال، مناظر بسیار زیبا هستند. البته مأموریت‌های مختلفی برای تکمیل وجود دارد و همه آن‌ها مربوط به کار پلیس است. شهروندان عادی را نجات دهید یا کسانی را که قانون را نقض کرده‌اند بگیرید. به عنوان مثال، قربانیان حوادث رانندگی به کمک پلیس احتیاج دارند.

دانلود بازی Police Car Driving Offroad 4×4 برای اندروید

 

بازی US Police Bike Chase 2020

بازی های پلیسی اندروید

US Police Bike Chase 2020 بازی است که مربوط به ماشین‌های پلیس نیست. حتی پلیس نیز در این بازی موتورسواری می‌کند. صادقانه بگوییم، بازی پلیسی US Police Bike Chase کاملاً شبیه به بازی‌های کلاسیک تعقیب پلیس است. شما یک افسر پلیس هستید و نقش شما کنترل خیابان‌ها است. بازی روشن و رنگارنگ است و حجم کمی نیز دارد؛ در عین حال، بسیار کاربرپسند و آسان است. توجه داشته باشید که این بازی برای گیمرهای 12 سال و بالاتر توصیه شده است. همانطور که می‌توان حدس زد، محتوا و صحنه‌هایی دلخراش دارد.

دانلود بازی US Police Bike Chase 2020 برای اندروید

 

بازی پلیسی Police Secret Agent

بازی های پلیسی برای اندروید

در یکی از جذاب‌ترین بازی های پلیسی اندروید، شما نقش یک مامور پلیس مخفی را بازی می‌کنید. هیچ لباس شخصی یا ماشین پلیسی وجود ندارد. با این حال، کار شما تعقیب گانگسترهای واقعی است. مأموریت‌های مختلف زیادی نیز وجود دارند. ویژگی‌های اصلی این بازی شامل انواع زیادی سلاح، 15 ماموریت مختلف، تصویر با کیفیت بالا با گرافیک خیره‌کننده، یک محیط واقع‌بینانه از شهر و خیابان‌ها می‌شود. این بازی همچنین در بین دوستداران تیراندازی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دانلود بازی Police Secret Agent برای اندروید

 

در این مقاله 9 مورد از بهترین بازی های پلیسی اندروید را معرفی کردیم و سعی کردیم هر کدام تِم متفاوتی داشته باشد. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. شما اگر بازی پلیسی دیگری را می‌شناسید، می‌توانید در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان پلازامگ به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads