بهترین بازی های پلی استیشن 4 تا به امروز؛ از God of War تا Uncharted 4

عناوین جذاب زیادی وجود دارند که می‌توانیم از آن‌ها به عنوان بهترین بازی های پلی استیشن 4 یاد کنیم. باوجود این، در این مطلب می‌خواهیم لیست 50تایی از بهترین بازی های PS4 را با هم مرور کنیم.

در این مقاله که از سایت گیم‌اسپات برگرفته شده‌، بهترین بازی های پلی استیشن 4 معرفی می‌شوند. بازی‌هایی که در این مطلب از آنها نام برده‌ شده، ترتیب خاصی ندارند و سعی نمی‌کنیم تا آن‌ها را رتبه‌بندی کنیم. نمراتی که به هر بازی داده شده بر اساس امتیازی است که منتقدین سایت گیم‌اسپات به آن بازی داده‌اند و توضیحات آن‌ها نیز از نقد سایت گیم اسپات برگرفته شده است. این مقاله می‌تواند راهنمای جامعی برای دارندگان این کنسول برای انتخاب بهترین بازی های PS4 باشد.

بهترین بازی های پلی استیشن 4 / best ps4 games

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین بازی های پلی استیشن 4 تا به امروز
  • بازی پلی استیشن 4 Yakuza 6: The Song of life با امتیاز 8/10
  • بازی پلی استیشن 4 God of War با امتیاز 9/10
  • بازی Monster Hunter: World با امتیاز 8/10
  • بازی Celeste با امتیاز 9/10
  • بازی Stardew Valley با امتیاز 9/10
  • بازی Resident Evil 7: Biohazard با امتیاز 8/10
  • و …

 


بهترین بازی های پلی استیشن 4 تا به امروز


در ادامه می‌توانید با بهترین بازی های پلی استیشن 4 آشنا شوید که در 2 صفحه برای شما گردآوری شده است. در ویدیوی بالا هم بهترین بازی های PS4 از نظر سایت IGN را می‌توانید تماشا کنید.

 

بازی پلی استیشن 4 Yakuza 6: The Song of life با امتیاز 8/10

yakuza-6-song-of-life / بهترین بازی های پلی استیشن 4

بازی Yakuza 6 نه تنها در سبک خود فرمانروایی می‌کند بلکه جذابیتی که این سری بخاطر آن شناخته می‌شد را دو برابر کرده است. این بازی یک تجربه‌ی شگفت انگیز و خاص از ژاپن مدرن را ارائه می‌دهد و حتی اگر شما تابه‌حال هیچ‌کدام از نسخه های این مجموعه را بازی نکرده‌اید، باز هم این بازی ارزش امتحان کردن دارد. روایت بازی دراماتیک و صمیمانه است و کاراکترهای مهربان بازی (که هر کدام سبک زندگی خاص خود را دارند) داستان زیبایی را رقم می‌زنند. دنیای این بازی بزرگ و پرمحتوا و لذت‌بخش است، سیستم پویای مبارزات حتی بعد از لت‌وپار کردن پنج هزار دشمن، همچنان هیجان‌انگیز باقی می‌ماند و مهم‌تر از همه، بازی Yakuza 6 پایان‌بندی رضایت‌بخشی را‌ برای این مجموعه‌ی طولانی و یاغی محبوب آن، کازوما کیریو، ارائه می‌دهد. قطعا یاکوزا 6 یکی بهترین بازی های پلی استیشن 4 است.

 

بازی پلی استیشن 4 God of War با امتیاز 9/10

god-of-war / بهترین بازی PS4

از بسیاری جهات بازی جدید God of War همان چیزی‌ است که این مجموعه همیشه بوده. این بازی یک اکشن حماسی خارق‌العاده با بودجه‌ی تولیدی بالا و سیستم مبارزاتی‌ است که با پیشرفت در بازی، هیجان انگیزتر و بهتر می‌شود. چیزی که ممکن است شما را غافل‌گیر کند این است که چقدر خط داستانی بازی پخته‌تر شده است. مانند خود کریتوس، این بازی نیز گذشته را بخاطر می‌آورد درحالی‌ که می‌داند نیاز برای پیشرفت وجود دارد.

هر ویژگی جدیدی که God of War ارائه می‌کند برای بهتر شدن آن است و هر چیزی که از نسخه‌های قبلی در آن باقی مانده نیز به‌ نوعی مفید است. کریتوس دیگر آن مرد فوق‌ خشن و حیوان‌صفتِ قابل پیش‌بینی نیست. خدای جنگ جدید نیز دیگر یک بازی اکشن کلاسیک نیست. با عرضه‌ی این نسخه، این مجموعه با اعتماد به نفس در مسیر جدیدی قدم می‌گذارد که امیدواریم این راه به ماجراجویی‌های جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتری بیانجامد. قطعا God of War بهترین بازی پلی استیشن 4 و نسل هشتم است.

 

بازی Monster Hunter: World با امتیاز 8/10

بهترین بازی های اکشن ps4

از زمانی که این بازی معرفی‌ شد، مشخص بود که کمپانی کپکام در حال ساخت اثری فراتر از بازی Monster Hunter Generations است. این کمپانی در این زمینه موفق شده و این بازی احتمالا بهترین و بزرگترین نسخه در این فرانچایز و یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 است. این پیشرفت‌ها تنها به روایت عمیق بازی محدود نمی‌شود، بلکه یکپارچه‌سازی عالی میان سیستم‌های مبارزات که پیش از این برای بازیکنان تازه‌وارد قابل‌ درک نبود و الان هست، باعث می‌شود که این نسخه قدم بزرگی رو به جلو بردارد. فرمول این مجموعه قطعا به اوج خود رسیده و تمام عوامل بالا نقش خود را در تبدیل بازی Monster Hunter World به یک تحول بزرگ و معنادار در این مجموعه، به‌خوبی ایفا می‌کنند.

 

بازی Celeste با امتیاز 9/10

celeste / بهترین بازی PS4

این بازی سندی است بر وجود بازی‌هایی که داستان متقاعدکننده و طراحی خلاقانه دارند، بطوری که پس از اتمام آن احساس می‌کنید واقعا در همان ماجراجویی‌ که شخصیت اصلی بازی، مدلین، آن را پیش می‌برد حضور داشتید. به راحتی می‌توان با مدلین در نبردهایش، همدلی کرد؛ مشاهده‌ی شکست‌های او واقعا دردآور است و پیروزی‌هایش انسان را به وجد می‌آورد. داستان او بسیار دقیق روایت می‌شود و بسیار زیبا به تصویر کشیده شده است. این داستان عالی با گیم‌‌پلی رضابت‌بخش و قدرتمند بازی درمی‌آمیزد و چیزی جز یک شاهکار و یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 را در ذهن‌ها به جای نمی‌گذارد.

 

بهترین بازی های ps4 2019

با ادامه دادن این بازی است که Fallen Order تبدیل به قوی‌ترین مفهوم از این موضوع می‌شود که بازی کردن به عنوان یک جدای واقعا باید چگونه باشد. این یک واقعیت است که Fallen Order به صورت آزادانه از بازی‌های اکشن دیگری الهام گرفته است؛ اما این عناصر به خوبی با طراحی مبارزات و محیط‌های ریسپاون و یک داستان که به انسانیت موجود در نیرو (Force) و شخصیت‌های آن می‌پردازد، ترکیب شده و نشان می‌دهد که چه چیزی جنگ ستارگان را شایسته دیدارهای دوباره و دوباره می‌کند. حتی با وجود برخی مشکلات، بازی Fallen Order یکی از جذاب‌ترین عناوین اضافه شده به مجموعه جنگ ستارگان در سال‌های اخیر است.

 

بازی Stardew Valley با امتیاز 9/10

معرفی بهترین بازی های پلی استیشن 4

در ظاهر، Stardew Valley یک بازی مزرعه‌داری‌ است، اما ماجراجویی‌های بیشتری در این بازی در انتظار بازیکنان کنجکاو است که آن را به یک تجربه فراتر از کشت و کار کردن در مزرعه‌‌ای غنی و پرمحصول، تبدیل می‌کند. معدن‌کاری، ماهی‌گیری، دوست پیدا کردن و عاشق شدن، همگی فرصت‌هایی هستند که در شهر پلیکان Stardew Valley وجود دارند. Stardew Valley کنجکاوی شما را قلقلک می‌دهد و احساسات شما را برمی‌انگیزد.

 

بازی Resident Evil 7: Biohazard با امتیاز 8/10

resident-evil-7 / بهترین بازیهای پلی استیشن 4

در انتهای مراحل این بازی، من مننتظر پایان آن بودم. RE7 دقیقا جوری پایان می‌یابد که شروع می‌شود و پس از این حقیقت، حس می‌کنیم که از یک ماجراجویی واقعا وحشتناک جان سالم بدر برده‌ام. باس‌فایت‌ها در این بازی ممکن است کمی ناهماهنگ باشند و برخی قسمت‌های بازی شاید پس از مدتی خسته‌کننده شوند، اما RE7 با این اوصاف نیز همچنان یک موفقیت بی‌نظیر به شمار می‌رود. این بازی یک دورنمای مشخص برای خود دارد و آن را با دقت و شکیبایی تحسین‌برانگیزی اجرا‌ ‌می‌کند. با بازگشت به ترس واقعی، Resident Evil دوباره به یک بازی خاص و یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 تبدیل شده‌ است.

 

بازی پلی اسیتشن 4 Death Stranding با امتیاز 9/10

بهترین بازی های ps4 در سال 2019

درک کردن بازی Death Stranding کار سختی است. داستان بازی پیچش‌های مختلفی دارد و نام‌های احمقانه، لحظات کلیشه‌ای و تفصیل شدید باعث پوشانیده شدن یک پیام ساده می‌شود. شما این پیام را از طریق لحظات معمولی در بازی مانند زمانی که شدیدا به یک نرده‌بان نیاز دارید و آن را توسط کسی که برای شما جا گذاشته است پیدا می‌کنید؛ یا پیامی را از یک شخصیت غیرقابل‌بازی دریافت می‌کنید که از شما به خاطر زحمات‌تان تشکر می‌کند، به طور واضح‌تر متوجه می‌شوید. این بازی بدون چشم‌پوشی از درد و رنج، مثبت است؛ درواقع در داستان و گیم‌پلی خود به این موضوع می‌پردازد که این مشقت است که باعث می‌شود کارها ارزش انجام دادن داشته و حیات ارزش زندگی کردن داشته باشد. این یک بازی است که نیاز به صبر، ترحم و عشق دارد و عنوانی است که ما هم‌اکنون واقعا به آن احتیاج داریم.

 

بازی Overwatch با امتیاز 9/10

لیست بهترین بازی های ps4

بازی Overwatch مانند تمرین در هرج و مرج خالص است. چندین لایه گیم‌پلی زیر ظاهر بی‌قرار این بازی وجود دارد که هرچه بیشتر بازی کنید، این لایه‌ها یکی پس از دیگری باهم ادغام می‌شوند. این بازی، شوتری است که می‌داند چگونه سورپرایز کند، با روندی آتشین گسترده می‌شود، چندین ایده‌ی عالی را ترکیب می‌کند و چیزی خارق‌العاده ارائه می‌دهد. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 برای آنلاین بازی کردن هستید، Overwatch را از دست ندهید.

 

بازی Titanfall 2 با امتیاز 9/10

Titanfall-2-Carnage / بهترین بازی PS4

بازی Titanfall 2 حالتی سرزنده را از خود نشان می‌دهد که نسخه‌ی پیشین آن موفق به ایجادش نشده بود. درحالی‌که شماره اول Titanfall در تمام طول هر بازی روند خطرناک خود را نگه می‌داشت، نسخه‌ی دوم درک می‌کند که آرام کردن هرج و مرج برای چند لحظه، می‌تواند تجربه‌ی یک بازی طولانی را بسیار لذت‌بخش‌تر کند. از بسیاری جهات، احساس می‌شود کمپانی Respawn در سال 2013 باید Titanfall را به شکل نسخه‌ی دوم این بازی می‌ساخت. این بازی یک دنباله‌ی شگفت‌‌انگیز برای شماره اول، یک شوتر بسیار روان و یکی از بهترین بازی های اکشن PS4 است.

 

بازی Control با امتیاز 8/10

بازی های جدید ps4 2019

بازی مثل Control کم پیدا می‌شود که این‌چنین افکار من را به خود مشغول کند. من در وضعیتی هستم که می‌خواهم هر چیزی که این بازی ارائه می‌دهد را ببینم و اگر بخواهم صادقانه بگویم، این بازی باعث می‌شود برگشته و بازی‌های قبلی رمدی را هم انجام دهم. درست است که این بازی از برخی لحاظ یک مترویدوانیای دارای ایراد است؛ ولی آن‌قدر موارد فوق‌العاده وجود دارند که باعث می‌شوند از دست Control ناراحت نشویم. من مشتقانه منتظر شرکت در بحث‌های مختلفی هستم که درباره بازی و مواردی که دیگران پیدا کرده‌اند هستند و می‌خواهم داستان جسی را بهتر درک کنم.

 

بازی Dishonored 2 با امتیاز 8/10

dishonored-2 / بهترین بازی ها برای پلی استیشن 4

هر زمانی که حق انتخاب میان مخفی‌کاری و بزن‌بکش را داشته باشم، مخفی‌کاری را انتخاب خواهم کرد. من لحظه‌ی نفس‌گیری که امید دارید نگهبان شما را نبیند یا احساسی که پس از درست اجرا کردن یک نقشه دقیق به آدم دست می‌دهد را با هیچ‌ چیز عوض نمی‌کنم. بازی Dishonored 2 این رضایت مخفی‌کارانه را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بازی شما را با قابلیت‌های اساسی مخفی‌کاری، مانند قایم‌ کردن جسدها، نگاه‌ کردن از سوراخ‌‌‌ قفل‌ها و ‌کشتن بی‌صدا، مسلح می‌کند. اما این بازی همچنین یک ماشین فوق‌العاده برای تولید هرج و مرج‌های پرسروصدا است، هرج و مرجی آنقدر سرگرم‌کننده و جذاب که خودم کل مراحل بازی را با کشتن دشمنان به روش‌های تصادفی و خنده‌دار به پایان رساندم.

 

بازی Dark Souls III با امتیاز 8/10

dark-souls-iii / بهترین بازی برای پلی استیشن 4

بازی Dark Souls III بازی قله‌ها و دره‌‌‌‌‌ها، ته دخمه‌ها و بالای دیوار قلعه‌ها است؛ سقوط در مکان‌هایی‌ که نباید آنجا باشیم و فرار از مکان‌هایی‌ که به آنها تعلق نداریم. البته ما در تاریکی می‌جنگیم و به مسیر خود ادامه می‌دهیم تا راه فراری پیدا کنیم. در بین راه چندین دست‌انداز وجود دارد، اما در نهایت Dark Souls III ارزش به اتمام رساندن را دارد چرا که یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 است.

 

بازی پلی استیشن 4 The Witcher 3: Wild Hunt با امتیاز 10/10

witcher-3-2 / بهترین بازی پلی استیشن 4

درحالی‌که نسخه‌ی دوم مجموعه‌ی ویچر چیز زیادی به نسخه‌ی اول آن اضافه نکرد، در طول نسخه‌ی سوم این بازی همواره شاهد پیشرفت سری به اوج خود خواهید بود. این بازی بطور مداوم سناریوهای نبرد را یکی پس از دیگری در مقابل شما قرار می‌دهد، تا جایی که به پایان انفجاری بازی برسید و درخشش آن را در نتیجه‌ی اعمال و تصمیم‌های خود ببینید. درست است که جنگ‌های‌ قبیله‌ای بزرگ دلربا هستند، اما لحظه‌ای که واقعا الهام‌بخش است، آن زمانی است که پس از یک نبرد، با مردم محلی می‌نوشید و در یک موسیقی گوش‌نواز محو می‌شوید. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی پلی استیشن 4 هستید که مدت زیادی شما را سرگرم کند، The Witcher 3 برای شما است.

 

بازی Rise of the Tomb Raider با امتیاز 9/10

Rise-of- the tomb-raider / گیم پلی بهترین بازی های ps4

اولین چشم‌انداز از بازی Rise of the Tomb Raider گستره‌ی وسیعی را به نمایش می‌گذارد: منظره‌ی شومی که بزودی خواهیم شناخت. از بسیاری جهات، این بازی بعنوان تحقق قول کمپانی Crystal Dynamics عمل می‌کند که گفت بود: اتفاقات بزرگی پیش روی ما قرار دارند. در انتهای سفر لارا کرافت، پس از آنکه او را در طول این ماجراجویی دیدیم و تمام چیزهایی که دنیای بازی برای ارائه دارد را تجربه کردیم، مشخص می‌شود که Crystal Dynamics به قول خود عمل کرده‌‌ و یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 را ارائه داده است.

 

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain با امتیاز 10/10

metal-gear-solid-5 / بهترین بازی ها برای PS4

هیچوقت در طول مجموعه‌ی Metal Gear یک بازی با این مقدار عمق در گیم‌پلی و با این حجم از محتوا وجود نداشته‌ است. بهترین عناصر بازی‌های قدیمی این سری در این قسمت حضور دارند و گیم‌پلی جهان باز جدید آن به علاقه‌ی ما به این بازی می‌افزاید. زمانی که بحث به داستان‌گویی می‌رسد، هیچ بازی متال گیری وجود نداشته که در لحن خود این‌قدر مستحکم، در موضوع مورد بحث این‌قدر جسور و در ارائه این‌قدر دلربا باشد. The Phantom Pain ممکن است در زمینه‌ی بهترین بازی های اکشن PS4 که تابحال ساخته شده‌اند یک کاندیدا باشد، اما بدون شک بهترین بازی Metal Gear است که تابحال ساخته شده‌ است.

 

بازی Uncharted 4: A Thief’s End با امتیاز 10/10

uncharted-4 / بهترین بازی برای PS4

گیم پلی بازی Uncharted 4 روایت داستان را به جلو هل می‌دهد، در واقع روایت بازی از گیم‌پلی آن تغذیه می‌کند و تمام جزئیات باهم ادغام می‌شوند تا چیزی بزرگتر را خلق کنند. بازی Uncharted 4 میان قطعات داستان و لحظه‌های شخصی با چنان وقار و با چنان مهارت و توازن و احساس برای شخصیت‌هایش، جابجا می‌شود که شما اصلا اهمیت نمی‌دهید اگر اکشن بازی و شلیک اسلحه‌ها متوقف ‌شود و دود از میان برود و نِیتِن (Nathan) لحظه‌ای برای نفس‌کشیدن پیدا ‌کند. زیرا روایت و داستان و معماهای بازی به همان اندازه‌ی اکشن بازی شاهکارند. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های اکشن PS4 هستید، تجربه Uncharted 4 ضروری است.

 

بازی Fallout 4 با امتیاز 9/10

fallout-4 / بهترین بازی ها برای پلی استیشن 4

Fallout 4 یک بازی جذاب است که شما را با رازها و ماجراجویی‌های مختلف به درون خود می‌کشد. برهوت مفلوک این بازی می‌تواند بسیار جذاب باشد و شما هیچوقت نمی‌توانید حدس بزنید پشت تپه‌ی بعدی چه شخص یا پایگاه عجیب و غریبی را ملاقات خواهید کرد. Fallout 4 از دنیای تاریک‌اش بعنوان یک‌ جلوه‌ی بصری برای مبارزات جذاب و داستان‌های گیرایش استفاده می‌کند، و زمانی که شما در بوستون پس از انفجار هسته‌ای، بیشتر کندوکاو می‌کنید به خودِ جدیدتان وابسته می‌شوید و سرانجام به سرنوشت جهان جدید جامه‌ی عمل می‌پوشانید. اگر به دنبال یک بازی طولانی و لذت بخش هستید، Fallout 4 یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 برای این کار است.

 

Kingdom Hearts 3 / بهترین بازی های پلی استیشن 4

چیزی که با اتمام Kingdom Hearts 3 در ذهن شما باقی می‌ماند، نبردهای Keyblade یا تاریکی که دنیا را فرا می‌گیرد نیست؛ بلکه نبردهای جذاب با تایتان‌ها با کمک هرکول، بردن راپونزل به دنیای ناشناخته برای اولین بار، سلفی گرفتن با وینی و پو و رقابت با دیوی جونز است. هیچ شکی وجود ندارد که Kingdom Hearts 3 طرفداران قدیمی مجموعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بازیکنان جدید هم به خاطر شخصیت‌های کلاسیک دیزنی و سیستم مبارزات خیلی خوب، قطعا عاشق این بازی خواهند شد.

 

Mortal Kombat 11 / بهترین بازی ها برای ps4

مورتال کمبت 11 تنها یک بازی برای طرفداران قدیمی این مجموعه و ندررلم نیست، بلکه هر کسی به دنبال وارد شدن به دنیای بازی‌های مبارزه‌ای است قطعا از این بازی لذت خواهد برد. اگر می‌خواهید بیشتر با دنیای مورتال کمبت آشنا شوید، می‌توانید داستان این مجموعه را اینجا و تاریخچه آن را از این مطلب پلازامگ مطالعه کنید. مکانیک‌های ساده و موثر مبارزات باعث جذابیت نبردها در هر سطحی از مهارت بازیکن شده و آموزش‌های دقیق داخل بازی هم شما را تشویق به درک بهتر تکنیک‌ها می‌کند. تعداد زیادی از شخصیت‌های قابل بازی وجود دارند و داستان بازی هم جذاب است. شاید پاداش‌های شانسی بخش Krypt و مشکلاتی با ماهیت همیشه آنلاین بازی باعث لبریز شدن صبر شما شوند، اما قطعا در مواردی که مهم است، مورتال کمبت 11 عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد.

 

resident-evil-2 / بهترین بازی ها برای پلی استیشن 4

رزیدنت اویل 2 نه تنها یک بازسازی فوق‌العاده از بازی اصلی است، بلکه یک بازی ترسناک است که بازیکن را در موقعیت‌های هیجان انگیز قرار می‌دهد و از این لحاظ برخی از بهترین‌های این سبک را پشت سر می‌گذارد. اما مهم‌تر از همه، دلیل عالی بودن بازی این است که رزیدنت اویل 2 تمام تلاش خود را تا انتهای بازی انجام می‌دهد تا یک تجربه ترس و بقا را ارائه دهد. با اینکه ریشه‌های این بازی در گذشته قرار دارند، اما ترس‌های آشنا را به سبکی کاملا جدید و منحصر به خود ارائه می‌دهد.

 

divinity-original-sin-2 / بهترین بازی ها برای PS4

از یک خانه تنها در مزرعه تا نبردهای عظیم با خدایان در ابعاد دیگر هستی، Divinity: Original Sin II یکی از جذاب‌ترین بازی‌های نقش آفرینی ساخته شده چه در نسخه اصلی و چه در نسخه Definitive است که نسخه Definitive ثابت می‌کند که پیچیده‌ترین بازی‌های نقش آفرینی هم می‌توانند در کنسول‌ها و با محدودیت‌های دسته بازی اجرا شوند. این دنیای فانتزی زیبا و پر از احساس در کنار مبارزات تاکتیکی، Divinity: Original Sin II را تبدیل به یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 می‌کند.

 

Dragon Quest XI / بهترین بازی های PS4

همواره حرف‌های زیادی درباره نوآوری در بازی‌ها زده می‌شود، اما مشاهده ارائه مکانیزم‌های گیم پلی قدیمی به صورت عالی بسیار خوشحال کننده است. Dragon Quest XI یکی از بهترین نمونه‌های مدرن این کار است. بازی هم از لحاظ گرافیک و هم از لحاظ داستان بسیار زیبا است و ماجرایی پر از عشق و روح را با یک گیم پلی آشنا ارائه می‌کند. وقتی وارد دنیای Dragon Quest XI شدید، کنار گذاشتن آن کار بسیار سختی خواهد بود و همواره تلاش خواهید کرد به پایان عظیم آن برسید. اگر به دنبال یک آرپی‌جی ژاپنی هستید، Dragon Quest XI یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 4 در این زمینه است.

 

division-2 / بهترین بازی پلی استیشن 4

محیط‌های بازی Division 2 دارای پتانسیل زیادی است اما حیف که بازی از آن برای ارائه داستانی خوب استفاده نمی‌کند. این مورد در ساعت‌های ابتدایی بازی زیاد به چشم می‌آید اما وقتی که قدرت طراحی و سیستم‌های گیم پلی بازی را دیدید، ترک کردن آن کاری دشوار است. تنوع دشمنان باعث می‌شود مبارزات دارای چالش باشند و از سوی دیگر، تنوع سلاح‌ها هم باعث جلوگیری از یکنواختی بازی و تلاش برای پیدا کردن راه‌های مختلف برای از بین بردن دشمنان می‌شود. محیط‌های بازی هم همانطور که گفتیم بسیار عالی است و احتمالا هر از گاهی برای عکس گرفتن از محیط، بازی را کنار بگذارید.

 

بهترین بازی های ps4

Reignited Trilogy نه تنها یک بازسازی با جلوه‌های جدید از یک مجموعه دوست داشتنی است، بلکه نشان می‌دهد که بازی‌های اصلی چقدر خوب ساخته شده‌اند. البته جای تعجبی هم ندارد چرا که بازی اصلی توسط استودیوی اینسومنیاک ساخته شده بود. سازنده نسخه بازسازی شده، Toys for Bob است که شایسه تقدیر برای نحوه پورت ساخته اینسومنیاک به نسل جدید است.

در این صفحه به معرفی 25 مورد از بهترین بازی های PS4 پرداختیم. برای مشاهده ادامه لیست بهترین بازی های پلی استیشن 4 می‌توانید به صفحه دوم مراجعه کنید.

صفحه 1 صفحه 2
5
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
رضا 22 تیر 1398، 16:21

بازی last of us تو این لیست نیست ؟!! خیلی عجیبه واقعا فقط یک مطلب همچنین بخوانید زدید به نظر من باید جز بهترین بازی ها لیستش می کردید

توماج تیموری 22 تیر 1398، 16:32

سلام دوست عزیز و ممنون از نظرتون. اگر منظورتون The Last of Us 2 هستش باید بگم که این لیست بازی هایی هست که تا کنون برای PS4 عرضه شدن و خب هنوز TLOU 2 عرضه نشده. اگه منظورتون خود شماره اول هستش که باید بگم چون پلتفرم اصلی اون بازی PS3 هستش و در پلی استیشن 4 صرفا یک ریمستر هست، در لیست آورده نشده. وگرنه جای بازی‌های ریمستری مثل کالکشن آنچارتد، God of War 3 و ... هم خالی هستش.

Omid 22 تیر 1398، 17:10

بازی فقط سونیک

ali 22 تیر 1398، 20:24

چه خوب که بازی های جدید هم معرفی میکنید

کامران 23 تیر 1398، 00:52

وای،چه لیستی خفنی... تمام خاطرات چندین سال اخیرم اومد جلوی چشام گاد آف وار و اویل و Witcher جز بهترییین بازی های بوود که کردم،البته به این لیست باید GTA رو هم اضافه کنم

اروین 02 مرداد 1398، 15:10

Knack II خیلی بازی خوبیه چرا نبود بازی دونفره جذاب.......

ayhan shakeri 16 تیر 1399، 01:11

چی این چه بازیه

دیدگاههای بیشتر ...