بهترین اپلیکیشن های اسکن عکس برای اندروید + لینک دانلود

با دانلود و نصب یک نرم افزار اسکن عکس اندروید، امکان تبدیل تقریبا هر چیزی به یک سند دیجیتال در گوشی شما فراهم خواهد شد. در این مقاله بهترین برنامه‌های اسکن عکس برای اندروید را معرفی خواهیم کرد.

استفاده از یک اپلیکیشن اسکن عکس گزینه‌ای مناسب برای کسانی خواهد بود که مطالعه متون دیجیتال را به شکل کاغذی ترجیح می‌دهند. با استفاده از این برنامه‌ها شما قادر خواهید بود هر متن و یا تصویری را اسکن کرده و پس از تبدیل آن به یک سند دیجیتال، به مطالعه و حتی ویرایش آن در گوشی هوشمندتان بپردازید. اما با وجود اپلیکیشن‌های اسکن عکس بسیار، کدام یک از آن‌ها به بهترین شکل پاسخگو نیازهای شما خواهند بود؟ پلازامگ در ادامه این مطلب قصد دارد بهترین اپلیکیشن‌های اسکن عکس برای اندروید را خدمت شما معرفی کند. با ما همراه باشید.

نرم افزار اسکن عکس اندروید / دانلود برنامه اسکن عکس اندروید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین اپلیکیشن های اسکن عکس برای اندروید
  • نرم افزار اسکن عکس Adobe Scan
  • برنامه Microsoft Office Lens
  • اپلیکیشن کم اسکنر CamScanner
  • برنامه اسکن عکس Clear Scan
  • نرم افزار Document Scanner
  • برنامه اسکن عکس Fast Scanner
  • نرم افزار اسکن مدارک Tiny Scanner
  • برنامه اسکنر اندروید Scanbot
  • اپلیکیشن Droid Scan Pro

 


بهترین اپلیکیشن های اسکن عکس برای اندروید


در ادامه بهترین اپلیکیشن های اسکن عکس برای اندروید را معرفی خواهیم کرد.

 

نرم افزار اسکن عکس Adobe Scan

بهترین نرم افزار اسکن عکس اندروید

Adobe Scan یکی از جدیدترین اپلیکیشن‌های اسکن عکس است. این اپلیکیشن تمام ویژگی‌های مهمی که از یک برنامه اسکن عکس انتظار دارید را شامل می‌شود. Adobe Scan یک گزینه تنظیم رنگی را شامل شده که می‌تواند به خوانایی اسناد دیجیتال ساخته شده کمک کند. این برنامه امکان تبدیل فایل‌های اسکن شده به PDF را دارا بوده و همچنین اجازه می‌دهد فایل‌های تولید شده را به اشتراک گذاشته و یا از آن‌ها در فضای ابری پشتیبان تهیه کنید.

دانلود Adobe Scan برای اندروید

 

برنامه Microsoft Office Lens

برنامه اسکن عکس اندروید

آفیس لنز اپلیکیشن اسکن عکس متعلق به کمپانی مایکروسافت است. این اپلیکیشن یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های اسکن عکس بوده و بر اساس ادعای مایکروسافت، می‌تواند به نیاز همه افراد پاسخگو باشد. مایکروسافت آفیس لنز، کار اسکن را با کیفیت بالایی انجام می‌دهد و این امکان را به شما می‌دهد که فایل‌های اسکن شده را به عنوان Microsoft OneNote ذخیره کنید. این اپلیکیشن از زبان‌های چینی، اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی پشتیبانی کرده، دانلود و نصب آن کاملا رایگان بوده و الزاما نیازی به داشتن حساب مایکروسافت برای کار کردن با آن نخواهد بود.

دانلود Microsoft Office Lens برای اندروید

 

اپلیکیشن کم اسکنر CamScanner

دانلود cam scanner android / دانلود اسکنر اندروید jpg

CamScanner یکی از پرطرفدار‌ترین اپلیکیشن‌های اسکن عکس بوده و امکانات زیادی را نیز شامل می‌شود. این اپلیکیشن خروجی‌ها را به شکل PDF یا JPG منتشر کرده و با استفاده از پرینت ابری می‌تواند آن‌ها را پرینت بگیرد. CamScanner همچنین فضای ابری بومی خود را شامل بوده و علاوه بر آن از درایو، Dropbox یا Box نیز پشتیبانی می‌کند. استفاده از امکانات پایه این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده، اما بهره بردن از امکانات بیشتر مستلزم خرید اشتراک خواهد بود.

دانلود CamScanner برای اندروید

 

برنامه اسکن عکس Clear Scan

نرم افزار اسکن مدارک / نحوه اسکن عکس با فرمت jpg با گوشی

Clear Scan یکی از سبک‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب یک اپلیکیشن اسکن عکس است. این اپلیکیشن از Google Drive ،OneDrive و Dropbox پشتیبانی کرده و پروسه اسکن و تبدیل فایل‌ها به PDF و  JPG را با سرعت نسبتا بالایی انجام می‌دهد. حجم کم، قابلیت‌های سازماندهی و گزینه‌های ویرایش کردن از دیگر ویژگی‌های Clear Scan هستند که آن را به یک اپلیکیشن اسکن بی‌نظیر تبدیل می‌کنند. دانلود، نصب و استفاده از ویژگی‌ها و امکانات پایه این اپلیکیشن بلامانع بوده، اما یک سری از گزینه‌های آن تنها با خرید اشتراک می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

دانلود Clear Scan برای اندروید

 

نرم افزار Document Scanner

دانلود نرم افزار اسکن عکس اندروید

Document Scanner خود را به عنوان یک اپلیکیشن اسکن عکس همه کاره معرفی می‌کند. این برنامه از تبدیل PDF، اسکن کد QR و همچنین OCR پشتیبانی کرده و گزینه‌ای برای روشن کردن فلش لایت گوشی را نیز دارا است که در محیط‌های کم‌نور می‌تواند بسیار مفید باشد. به طور کلی، برای هر اسکنی می‌توانید از Document Scanner استفاده کنید و این اپلیکیشن همه ویژگی‌های یک اپلیکیشن اسکن عکس کامل را شامل می‌شود.

دانلود Document Scanner برای اندروید

 

برنامه اسکن عکس Fast Scanner

دانلود نرم افزار اسکن عکس اندروید

Fast Scanner یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اسکن عکس است که در فهرست بهترین برنامه‌های اسکن عکس اندروید قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن از JPEG و PDF و پرینت ابری پشتیبانی کرده و گزینه‌هایی را برای ویرایش کردن فایل اسکن شده شامل می‌شود. نسخه رایگان Fast Scanner تعداد عکس‌های اسکن شده را محدود می‌سازد، اما نسخه پرو آن که مستلزم خرید اشتراک است هیچ محدودیتی ندارد.

دانلود Fast Scanner برای اندروید

 

نرم افزار اسکن مدارک Tiny Scanner

دانلود نرم افزار اسکن عکس اندروید

Tiny Scanner یک نرم افزار اسکن عکس سبک بوده که گوشی هوشمند شما را به اسکنری قابل حمل تبدیل خواهد کرد. این اپلیکیشن از دراپ‌باکس، Evernote، وان‌درایو و Box پشتیبانی کرده و با استفاده از اپلیکیشن Tiny Fax اجازه ارسال مستقیم فکس از گوشی هوشمند شما را فراهم می‌کند. Tiny Scanner از اسکن رنگی و سیاه و سفید پشتیبانی کرده و توانایی تشخیص خودکار گوشه‌های کاغذ را دارد. این اپلیکیشن همچنین گزینه‌ای را شامل می‌شود که به شما امکان می‌دهد برای دسترسی به اسناد خود رمز عبور تعریف کرده و از آن‌ها محافظت کنید.

دانلود Tiny Scanner برای اندروید

 

برنامه اسکنر اندروید Scanbot

دانلود نرم افزار اسکن عکس اندروید

Scanbot از جمله اپلیکیشن‌های اسکن عکسی است که علاوه بر قابلیت اسکن، از ویرایش فایل‌های اسکن شده نیز پشتیبانی می‌کند. به طور مثال، با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تصاویر اسکن شده را به رنگی، سیاه سفید و یا چیزی در بین این دو تبدیل کنید. علاوه بر این‌ها، Scanbot از اسکن کد‌های QR پشتیبانی کرده و همچنین توانایی اسکن بارکد به منظور شناسایی کالاها را ارائه می‌کند. در مورد اشتراک گذاری فایل‌ها نیز این اپلیکیشن قابلیت اشتراک ابری به وسیله سرویس‌های ابری زیادی نظیر Dropbox، گوگل درایو، وان‌درایو، باکس و Evernote را شامل می‌شود.

دانلود Scanbot برای اندروید

 

اپلیکیشن Droid Scan Pro

دانلود برنامه اسکن عکس با فرمت jpg / دانلود برنامه اسکن عکس برای اندروید

Droid Scan Pro آخرین اپلیکیشن اسکن عکس حاضر در فهرست ما است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تصاویر خود را علاوه بر دوربین گوشی، از Drive ،Dropbox یا گالری دستگاه انتخاب کنید. بعد از انتخاب تصویر، Droid Scan Pro به طور خودکار لبه‌های کاغذ را شناسایی کرده و چهار گزینه رزولوشن پایین، متوسط، بالا و الترا را پیشنهاد می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن فایل‌های خروجی به صورت JPG یا PDF قابل انتشار بوده و امکان ویرایش آن‌ها نیز وجود خواهد داشت.

دانلود Droid Scan Pro برای اندروید

 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. به نظر شما برنامه‌های اسکن عکس می‌توانند جایگزین خوبی برای اسکنرهای واقعی باشند؟ با توجه به توضیحات ارائه شده، شما کدام یک از اپلیکشن‌های اسکن عکس معرفی شده را برای نصب در گوشی هوشمند خود انتخاب خواهید کرد؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha