10 نرم افزار یادگیری کلمات زبان انگلیسی برای اندروید و iOS + لینک دانلود

10 نرم افزار یادگیری کلمات زبان انگلیسی برای اندروید و iOS + لینک دانلود
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا 10 نرم‌افزار یادگیری کلمات زبان انگلیسی را معرفی کرده و لینک دانلود این اپلیکیشن‌ها برای اندروید و iOS را نیز قرار می‌دهیم. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، با پلازامگ همراه شوید.

اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را روان صحبت کنید، باید بدانید که توانایی بیان ایده‌ها، افکار و نظرات خود با زبانی واضح و البته مختصر هنری است که کمتر کسی قادر به تسلط بر آن است. یکی از راه‌های تسلط بر زبان، داشتن دایره واژگان وسیع است. همچنین امروزه یکی از شایع‌ترین دلایل برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی این واقعیت است که افراد در حال آمادگی برای آزمون‌هایی مانند SAT، آزمون GMAT، آزمون GRE، آزمون TOEFL، آزمون IELTS یا سایر امتحانات این چنینی هستند. دلیل سوم برای یادگیری کلمات انگلیسی نیز این امر است که یک مطالعه جدید نشان داده که یادگیری کلمات جدید در واقع می‌تواند توانایی مغز ما برای حفظ اطلاعات بیشتر را بهبود ببخشد. حال در ادامه بهترین اپلیکیشن‌ها برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی را برایتان معرفی می‌کنیم. با پلازامگ همراه باشید.

یادگیری کلمات زبان انگلیسی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


10 نرم افزار یادگیری کلمات زبان انگلیسی برای اندروید و iOS


در ادامه 10 نرم افزار یادگیری کلمات زبان انگلیسی را معرفی می‌کنیم.

 

اپلیکیشن Vocabulary.com

نرم افزار یادآوری لغات انگلیسی

اپلیکیشن موبایل Vocabulary.com سریعترین و ساده‌ترین راه برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی است. این برنامه به شما در یادگیری و نیز یادآوری کلمات کمک می‌کند. در ابتدا کاربران تعیین سطح می‌شوند و سپس Vocabulary.com فهرستی از واژگان متناسب با توانایی‌های فرد را تهیه می‌کند. همچنین می‌توانید بیش از 50،000 فهرست از پیش‌ساخته کلمات را انتخاب کنید. علاوه براین می‌توانید با کاربران سراسر دنیا رقابت کرده و میزان دانش واژگان انگلیسی خود را بسنجید. این برنامه به شما کمک می‌کند تا بیش از 12،000 کلمه را به‌طور مؤثر یاد بگیرید. Vocabulary.com همچنین شامل نکات استفاده هوشمندانه از کلمات و هزاران جمله کاربردی برگرفته از آن کلمات است.

دانلود Vocabulary.com برای iOS

برنامه Word of the day: Learn English

نرم افزار حفظ لغات انگلیسی برای کامپیوتر

Word of the day یک برنامه ساده برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که هر روز کلمه‌ای را برای شناخت و حفظ آن انتخاب می‌کند. با این اپلیکیشن می‌توانید واژگان خود را به روشی آسان گسترش دهید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد کلمات مورد علاقه خود را ذخیره کنید. Word of the Day برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند لغات خود را به روشی آسان گسترش دهید؛ به این صورت که هر روز یک کلمه جدید به شما معرفی می‌شود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن کلمه را حفظ کرده و کاربرد آن را یاد بگیرید.

دانلود برنامه Word of the day برای اندروید و iOS

 

 

برنامه VoLT – Vocabulary Learning

اپلیکیشن یادگیری لغات انگلیسی

اپلیکیشن VoLT بیشتر مورد توجه دانش‌آموزان و افرادی است که برای امتحاناتی مانند SAT، آزمون GRE و TOEFL آماده می‌شوند. البته این بدان معنی نیست که این برنامه برای دیگران که فقط می‌خواهند کلمات جدید را یاد بگیرند مناسب نیست؛ اما از آنجا که این برنامه بیشتر بر روی دانش‌آموزان متمرکز است، در نتیجه بر اساس روش‌های یادگیری و تست‌زنی طراحی شده است. همچنین هر کلمه با عکس و اطلاعات زیادی مانند معنی، مترادف، متضاد، کاربرد آن در جمله و یک کلید حافظه همراه است. کلید حافظه درواقع جمله‌ای است که به شما کمک می‌کند کلمه را به خاطر بسپارید و معنای آن را به یاد بیاورید.

دانلود اپلیکیشن VoLT برای اندروید

 

اپلیکیشن Busuu

نرم افزار آموزش لغات زبان انگلیسی برای اندروید

Busuu یکی دیگر از برنامه‌ها برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی و بهبود واژگان شما است. در این اپلیکیشن، دوره‌های آموزشی برای یادگیری کلمات جدید وجود دارد و سپس آزمون‌هایی برای سنجش میزان یادگیری به شما ارائه می‌شوند. اپلیکیشن Busuu همچنین شامل رسانه اجتماعی است که در آن کاربران می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. این یک روش جالب برای یادگیری کلمات جدید است و همچنین به کاربران امکان می‌دهد تا در حین صحبت با سایر کاربران، مهارت‌های استفاده از واژگان خود را ارتقا دهند. در حالی که یادگیری کلمات جدید مهم است، لهجه درست نیز به همان اندازه مهم است. به همین دلیل، اپلیکیشن Busuu ویژگی‌های تشخیص گفتار را نیز ارائه می‌دهد.

دانلود اپلیکیشن Busuu برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن Quizlet

اپلیکیشن آموزش لغات زبان انگلیسی برای آیفون

اپلیکیشن Quizlet از برنامه‌های یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که همانند یک مسابقه طراحی شده و با فلش کارت همراه است که مهارت واژگان شما را به روش یادگیری تصویری ارتقاء می‌دهد. همچنین اگر کلمه‌ای پیدا کردید که در این برنامه نیست، شما می‌توانید فلش کارت مربوط به آن را ایجاد کنید. این برنامه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان دارد که روزانه کارت‌های جدیدی را ایجاد می‌کنند. نکته مثبت اپلیکیشن Quizlet، امکان انتخاب واژگان مدنظرتان از بین طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی‌ها با موضوعات مختلف مانند غذا یا لباس است. همچنین برنامه شامل آزمون و یک بخش صوتی برای یادگیری تلفظ است.

دانلود برنامه Quizlet برای اندروید و iOS

 

برنامه Memrise

بهترین برنامه یادگیری کلمات زبان انگلیسی

Memrise یک برنامه برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که علاوه بر انگلیسی، بیش از 200 زبان دیگر را نیز پشتیبانی می‌کند. وقتی برای اولین بار برنامه را باز می‌کنید، از شما می‌خواهد که سطح دشواری را انتخاب کنید: مبتدی یا ماهر و سپس طبق آن واژگان را به شما ارائه می‌دهد. اپلیکیشن Memrise حالت آفلاین نیز دارد؛ بنابراین نیازی به اتصال اینترنتی ندارید. آنچه اپلیکیشن Memrise را به یک برنامه جالب برای بهبود واژگان تبدیل می‌کند، بازی‌های بصری و جذاب آن است. این بازی‌ها سرگرم‌کننده هستند و به فرایند یادگیری کلمات نیز کمک می‌کنند. مطمئن نیستید که چگونه یک کلمه تلفظ می‌شود؟ در این برنامه یک بخش صوتی نیز برای شنیدن تلفظ درست وجود دارد. علاوه براین، هزاران فیلم با مثال‌های کاربردی برای تماشا نیز فراهم است.

دانلود اپلیکیشن Memrise برای اندروید و iOS

 

برنامه 11+ Vocabulary Builder

یادگیری کلمات زبان انگلیسی

برنامه 11+ Vocabulary Builder از برنامه‌های یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که به بخش‌هایی مانند کلمات به ترتیب حروف الفبا، کلمات مرکب، مترادف و متضاد تقسیم می‌شود. همچنین خوب است بدانید که این برنامه مبتنی بر مسابقه است. سادگی این برنامه یک نقطه قوت است و به شما امکان می‌دهد تا بر جنبه‌های استدلال کلامی و درک بهتر مفهوم کلمه تمرکز کنید.

 

اپلیکیشن Vocab Victor English Word Game

نرم افزار یادآوری لغات انگلیسی

Vocab Victor یک برنامه یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که با هدف کمک به نوجوانانی ساخته شده که درک خوبی از زبان انگلیسی دارند و برای پیشرفت در این زبان تلاش می‌کنند. این یک برنامه مبتنی بر بازی است که داستان فردی به نام ویکتور را دنبال می‌کند که در یک قلعه زندگی می‌کند و تمام واژگانی که بلد بوده، توسط یک اژدها گرفته شده است. حال کاربر باید بتواند در بازی‌های مبتنی بر کلمه شرکت کرده و با انجام تمرینات مربوطه به یادگیری کلمات به ویکتور کمک کند تا کلمات خود را بازیابی کند. Vocab Victor واژگان سطح متوسط را آموزش می‌دهد و هر چهار مهارت زبانی را افزایش می‌دهد.

دانلود اپلیکیشن Vocab Victor برای اندروید و iOS

 

برنامه Vocabulary Builder by Magoosh

نرم افزار حفظ لغات انگلیسی برای کامپیوتر

برنامه Vocabulary Builder یکی دیگر از برنامه‌های یادگیری کلمات زبان انگلیسی است که در آن یک کلمه، تعریف آن و نمونه‌هایی از کاربرد آن در جملات واقعی ارائه می‌شود. اپلیکیشن Vocabulary Builder شامل سطح دشواری برای یادگیری کلمات است؛ بنابراین می‌توانید روی کلماتی که مناسب شما است تمرکز کنید. این برنامه مناسب برای امتحاناتی مانند GRE، آزمون GMAT و امثال این‌ها است. این اپلیکیشن پاسخ‌های شما را ارزیابی کرده و به شما کمک می‌کند تا روی کلماتی که مشکل دارید، تمرکز کنید.

دانلود برنامه Vocabulary Builder برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن 7Little Words

اپلیکیشن یادگیری لغات انگلیسی

7Little Words یک برنامه مبتنی بر پازل برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی است. در این برنامه شما با پیدا کردن معماها و سرنخ‌ها، کلمات جدید را یاد می‌گیرید. این بازی واژگان هوشمندانه، 7 سرنخ، 7 کلمه معمایی و 20 گروه از حروف را ارائه می‌دهد. هدف از این بازی رمزگشایی سرنخ‌ها و ترکیب گروه‌های مختلف حروف به منظور کشف کلمات معماها است. اپلیکیشن 7Words Little عناصر گیم‌پلی بازی‌های معمایی جدول کلمات متقاطع و جستجوی کلمات را ترکیب می‌کند. این برنامه  همچنین دارای 50 پازل است.

دانلود اپلیکیشن 7Little Words برای اندروید و iOS

 

در این مقاله 10 نرم‌افزار برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی را معرفی کردیم و لینک دانلود آن‌ها را نیز قرار دادیم. توجه داشته باشید که لازمه یادگیری هر دانشی، تمرین و تکرار و نیز تداوم در یادگیری است. این امر درباره یادگیری کلمات زبان انگلیسی نیز صادق است. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد و اگر اپلیکیشن دیگری در این زمینه می‌شناسید، می‌توانید در بخش نظرات آن را معرفی کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads