بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word + لینک دانلود

بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word + لینک دانلود

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات دانشجویان، دانش‌آموزان و افرادی که به شکل روزانه با فایل‌های نوشتاری سر و کار دارند، انتخاب بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word است. در این مقاله برخی از این برنامه‌ها را معرفی می‌کنیم.

بسیاری از نرم افزارهای تبدیل PDF به Word از مشکلات فراوانی چون به‌هم‌ریختگی متون و عدم پشتیبانی از زبان فارسی رنج می‌برند. هدف اصلی از این تغییر فرمت، ایجاد امکان ویرایش فایل‌ها است. فرمت PDF به منظور تسهیل امکان اشتراک‌گذاری فایل‌های نوشتاری بین سیستم‌های مختلف ایجاد شده است. با افزایش محبوبیت این فرمت، ناهماهنگی آن با نرم‌افزار پرکاربرد Microsoft Word مشکلات فراوانی برای کاربران ایجاد کرد. این مشکلات منجر به پدید آمدن مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای رابط بین این دو شد. در این مطلب سعی می‌کنیم با بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word آشنا شویم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word


در این قسمت به بهترین ابزارهای مخصوص این تغییر فرمت می‌پردازیم.

 

نرم افزار WPS PDF to Word Converter

نرم افزار تبدیل pdf به word با پشتیبانی زبان فارسی

اگر مهم‌ترین فاکتور در انتخاب چنین ابزاری برای شما سرعت باشد، این نرم‌افزار برای شما ساخته شده است. امکانات کاربردی فراوان چون انتخاب مجموعه‌ای از فایل‌ها و تبدیل فرمت همزمان آن‌ها و تبدیل Word به PDF، از WPS Converter ابزاری جذاب و محبوب ساخته‌اند. این نرم‌افزار نسخه‌های مختلفی داشته و برای پلتفرم‌های متنوعی چون اندروید و ویندوز منتشر شده است. علاوه بر این اگر علاقه چندانی به دانلود و نصب نرم‌افزار ندارید، می‌توانید از نسخه آنلاین آن استفاده کنید. این ابزار تمامی متون و رنگ‌های فایل PDF اصلی را حفظ کرده و بدون کوچک‌ترین به‌هم‌ریختگی و تغییری به Word انتقال می‌دهد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات نرم افزارهای تبدیل PDF به Word اتصال بخش‌های مختلف فایل اصلی به یکدیگر است. ابزار WPS PDF Converter با دادن امکان انتخاب صفحات مورد نظر، تعیین ترتیب آن‌ها و فرمت‌های خروجی متنوع به کاربران، این مشکل را رفع کرده و از هر گونه به‌هم‌ریختگی در حین تبدیل جلوگیری می‌کند. با این وجود محدودیت پنج صفحه‌ای این برنامه، مشکلی قابل توجه در استفاده از آن است.

دانلود نرم افزار WPS PDF to Word Converter

 

نرم افزار Wondershare PDFElement

نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

این ابزار رایگان به شما اجازه ساخت، تبدیل، ویرایش و حتی امضای فایل‌های PDF را می‌دهد. تاکنون توسعه‌دهندگان این برنامه نسخه‌هایی از آن را برای پلتفرم‌های ویندوز،‌ اندروید، iOS و مک منتشر کرده‌اند. این نرم‌افزار از ویرایشگر اختصاصی درونی بهره برده و بسیاری از قابلیت‌های Word را در بر دارد. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید عکس‌ها و متون مورد نظر خود را به شکلی مناسب به فرمت Word انتقال داده و سپس آن‌ها را تغییر دهید.

برنامه Wondershare امکانات بی‌نظیری را در اختیار کاربران خود گذاشته و با استفاده از آن می‌توانید به سرعت فایل‌های خود را ویرایش کنید. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به ویژگی قفل کردن بخش‌های مورد نظر کاربر در فایل اشاره کرد. دیگران تنها با دریافت مجوز کاربر اولیه امکان خواندن این متون را پیدا خواهند کرد. این ابزار را می‌توان یکی از بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word دانست. برنامه Wondershare نیز همچون مورد نخست، قابلیت تبدیل تنها پنج صفحه را در یک زمان دارد.

دانلود نرم افزار Wondershare PDFElement

 

نرم افزار Nitro PDF to Word Converter

نرم افزار تبدیل pdf به word اندروید

طرز کارکرد این برنامه، کمی با موارد پیشین تفاوت دارد. برای تبدیل فایل‌های PDF به Word در این ابزار باید پس از آپلود آن‌ها،‌ آدرس ایمیل خود را وارد کرده و متن نهایی را از این طریق دریافت کنید. نرم افزار Nitro به کاربران اجازه تبدیل گروهی از فایل‌های ‌PDF در یک زمان را می‌دهد. این برنامه رایگان نیست، اما با وارد کردن هر آدرس ایمیل، 14 روز اشتراک آزمایشی به کاربران اعطا خواهد شد.

در این حالت شما تنها امکان تبدیل 5 فایل را در ماه خواهید داشت. محدودیتی قابل توجه که تا حد زیادی از جذابیت این نرم‌افزار می‌کاهد. علاوه بر این، برنامه Nitro تنها برای پلتفرم ویندوز منتشر شده است. از دیگر نقاط ضعف این نرم‌افزار می‌توان به ناتوانی آن در تبدیل و انتقال عکس‌های با کیفیت اشاره کرد. همچنین گاهی شاهد به‌هم‌ریختگی متون و بندها در آن هستیم. تمامی این مسائل از تبدیل نرم‌افزار Nitro به انتخاب نخست برای تبدیل فایل‌های PDF به Word جلوگیری می‌کنند.

دانلود نرم افزار Nitro PDF to Word Converter

 

نرم افزار UniPDF

نرم افزار تبدیل pdf به word برای اندروید

این برنامه ساده و رایگان با هدف تبدیل سریع فایل‌های PDF به Word طراحی شده است. به دلیل ماهیت آفلاین نرم‌افزار UniPDF، در هنگام استفاده از آن درگیر زمان‌های طولانی آپلود و دانلود نخواهید شد. این مسئله امنیت کار را نیز افزایش داده و آن را به انتخاب نخست افرادی که قصد تغییر فرمت فایل‌های حساس را دارند، تبدیل می‌کند. با این وجود، کیفیت انتقال متون در این برنامه چندان رضایت‌بخش نبوده و در صورت استفاده شاهد انواع و اقسام به‌هم‌ریختگی‌ها و مشکلات مشابه در فایل نهایی خود خواهید بود.

در برخی از موارد اندازه فونت‌ها به دلایلی نامشخص تغییر کرده و بندهای مختلف نیز با یکدیگر ترکیب می‌شوند؛ مشکلاتی اعصاب خردکن و بزرگ که به میزان قابل توجهی از جذابیت این ابزار می‌کاهند. برنامه UniPDF را می‌توان مناسب کاربرانی دانست که در نرم افزارهای تبدیل PDF به Word بیش از هر چیزی به دنبال سادگی هستند.

دانلود نرم افزار UniPDF

 

نرم افزار Free Online OCR

تبدیل pdf به word در ویندوز 10

این نرم‌افزار، ابزاری کاملا آنلاین و یکی از بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word است. طرز کارکرد این برنامه به این صورت است که ابتدا متون فایل PDF شما را استخراج کرده و سپس آن‌ها را در قالب یک فایل Word به شما ارائه می‌دهد. با آماده شدن فایل نهایی، می‌توانید آن را از طریق لینک مستقیمی دانلود کنید. از آن جایی که این برنامه آنلاین است، امکان استفاده همزمان چندین سیستم از آن وجود دارد. علاوه بر این ارائه متن نهایی در قالب یک فایل Word بسیار مناسب‌تر از ارسال آن به آدرس ایمیل کاربر خواهد بود. این ابزار در تبدیل عکس‌ها نیز بسیار کاربردی بوده و این انتقال را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

در صورت استفاده از این برنامه آنلاین، حتی هدرها و فوترهای متن اولیه خود را نیز دریافت خواهید کرد. البته این ابزار نیز کاملا عاری از مشکل نیست. شاید بتوان بزرگ‌ترین ضعف آن را ناتوانی در تبدیل صفحات با پس‌زمینه‌های رنگی دانست. چنین مشکلی منجر به به‌هم‌ریختگی فایل Word خواهد شد. همچنین نباید از زمان مورد نیاز برای آپلود فایل‌ها چشم‌پوشی کرد.

سایت Free Online OCR برای استفاده آنلاین

نرم افزار تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی

در این مقاله با بهترین نرم افزارهای تبدیل PDF به Word آشنا شدیم. در نهایت انتخاب یکی از این موارد به معیارهای مد نظر کاربران بستگی خواهد داشت. اگر به کیفیت کار اهمیت می‌دهید، برنامه‌های WPS و Wondershare بهترین انتخاب هستند. اما اگر امنیت و سادگی مهم‌ترین فاکتورها در انتخابتان هستند، UniPDF برای شماست. آیا شما مورد دیگری را به این فهرست اضافه می‌کنید؟ تجربیاتتان را با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
saeed talesh
.
16 شهریور 1399، 19:30
پاسخ
0
0
ممنون بخاطر مطلب خوبتون
اکبر
.
18 آبان 1399، 02:33
پاسخ
0
0
بهترین جا برای تبدیل پی دی اف های فارسی به ورد سایت ایبو هست با آدرس که لینک معرفی منه تا تخفیف ماه هم بهتون تعلق بگیره همه ی نرم افزار ها رو نصب کردم ولی وقتی که ویراستاری ازم میگیره از خود تایپ بیشتره ولی این سایت و این شرکت با پشتیبانی فوق العادش بدون بهم ریختگی تحویلم دادن پایان نامم رو از شمام درخواست دارم بجای نرم افزار های خارجی ، از نخبگان داخلیمون حمایت کنید.
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
324 رای