فیلم ونوم 2 ؛ آخرین اخبار و شایعات، تاریخ اکران، تریلر و بازیگران
تیم پلازا مگ
نویسنده:تیم پلازا مگ
ارسال شده در:30 اردیبهشت 1399، 11:00

فیلم ونوم 2 ؛ آخرین اخبار و شایعات، تاریخ اکران، تریلر و بازیگران

یکی از پدیده‌های سینمایی ابرقهرمانی در سال‌های گذشته را می‌توان ونوم دانست؛ اثری که با وجود شکست هنری، به موفقیت تجاری قابل توجهی تبدیل شد. در این مطلب سعی میکنیم نگاهی دقیق به دنباله این اثر یعنی فیلم ونوم 2 داشته باشیم.

کارشناسان حوزه سینما دلایل مختلفی را برای موفقیت فیلم ونوم ارائه می‌دهند. در هر صورت، این عنوان توانست سود زیادی را عاید سرمایه‌گذاران خود در کمپانی سونی کند؛ امری که منجر به خبر تایید ساخت فیلم ونوم ۲ شد. در  این مطلب سعی می‌کنیم به جنبه‌های مختلف این فیلم پرداخته و خود را برای اکران آن آماده کنیم.

 

 

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


داستان فیلم ونوم 2 و احتمال حضور اسپایدرمن


بازیگران ونوم 2

با اینکه ما یک حضور درست و حسابی از مرد عنکبوتی در فیلم اول ندیدیم، اما کارگردان فیلم اشاره‌ای به احتمال حضور او در آینده کرده است. روبن فلیشر (Ruben Fleischer) در مورد فیلم اول گفته بود:

این فیلم بیشتر مربوط به خود ونوم و معرفی این شخصیت است. درباره اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و با چه کسانی می‌تواند روبه‌رو شود نمی‌توانم چیزی بگویم.

در مصاحبه فیلم نامه نویس قسمت اول فیلم، جف پینکر، با کانال Discussing Film، مصاحبه‌کننده از او در رابطه با حضور شخصیت مرد عنکبوتی یا همان پیتر پارکر در قسمت دوم ونوم سوال کرده بود که آیا ممکن است شاهد حضور این شخصیت در فیلم ونوم باشیم و جف پینکر در جواب به این سؤال گفت:

بدون گقتن چیزی که اجازه آشکار کردن آن را نداشته باشم، این غیرممکن نخواهد بود که در قسمت دوم فیلم ونوم، شخصیت مرد عنکبوتی نقشی مهم و اصلی داشته باشد.

داستان ونوم 2

یکی از تهیه کنندگان فیلم یعنی امی پاسکال (Amy Pascal) هم در مصاحبه‌ای درمورد حضور اسپایدرمن تام هالند در فیلم گفت:

همه دوست دارند این اتفاق را ببینند. شاید روزی این اتفاق بیفتد. من می‌توانم بگویم که ما همکاری فوق‌العاده‌ای داشته‌ایم و نمی‌توان گفت چه اتفاقی خواهد افتاد. ما داستان‌های زیادی برای بازگو کردن درباره اسپایدرمن داریم. ما نقشه‌هایی برای حضور تام هالند در همه چیز داریم.

با وجود این در انتهای فیلم اول شاهد حضور فرزند ونوم، یعنی کارنیج (Carnage) هستیم. اگر فکر می‌کنید که با حضور او درجه سنی فیلم از 13 سال به بزرگسالان تغییر پیدا می‌کند در اشتباه هستید. طبقه گفته تهیه کننده فیلم، آوری آراد (Avi Arad):

زمانی که شما نام کارنیج را می‌شنوید، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، درجه سنی بزگسال است. اما اگر با داستان او آشنا باشید، اگر واقع کمیک‌های او را خوانده‌اید، می‌بینید که نیازی به درجه سنی بزرگسال نیست.

او یک روح زجر کشیده است. فیلم درباره این نیست که او چه کار می‌کند، چون ما نیاز به نشان دادن حرکت چاقو و پاشیده شدن خون نداریم. چیزی که نیاز به نمایش دارد، انگیزه او است.

بازیگران ونوم 2

کارگردان جدید فیلم Venom 2 یعنی اندی سرکیس تایید کرده که شاهد فیلمی فوق‌العاده خواهیم بود. او در این رابطه گفت:

من الان نمی‌توانم چیزهای زیادی بگویم و در مراحل ابتدایی هستم، اما ایده‌های کاملا مشخصی از اینکه چه چیزی را می‌خواهم از نظر ظاهری ببینم و چگونه شخصیت‌ها را به بعد دیگری ببرم دارم.

 


سازندگان و بازیگران فیلم ونوم ۲ چه کسانی هستند


جای شکی نیست که تام هاردی بااستعداد قرار است در دنباله این فیلم در نقش ادی براک حضور داشته باشد. بازیگران معمولا قراردادهای چند فیلمی با شرکت‌های تولیدکننده می‌بندند. برای آشنایی بیشتر با این بازیگر خوش چهره سینما، می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید. اگر هم شکی درباره حضور او در فیلم ونوم 2 داشتید باید بگوییم که تهیه کننده فیلم، ایمی پاسکال (Amy Pascal) در مصاحبه‌ای تایید کرد که تام هاردی بازخواهد گشت و دوباره بهتر از هر شخص دیگری نقش ونوم را ایفا خواهد کرد. او در این رابطه گفت:

می‌توانم بگویم که تام هاردی باز خواهد گشت و نقش این کاراکتر را به صورتی که هیچ کس دیگری تواناییش را ندارد، ایفا خواهد کرد.

زمانی که شما در مورد ونوم فکر می‌کنید، هیچ وقت نمی‌توانید شخصی جز تام هاردی را زمانی که در وان لابستر نشسته به ذهن خود بیاورید.

تریلر ونوم 2

میشل ویلیامز (Michelle Williams) که در فیلم Venom نقش همسر سابق ادی براک یعنی ان واینگ (Anne Weying) را ایفا می‌کرد هم در Venom 2 حضور خواهد داشت. با توجه به چیزی که در رابطه او با ادی در انتهای فیلم اول دیدیم، این امر دور از انتظار نخواهد بود. او همچنین امیدوار است که She-Venom نقش بیشتری در فیلم داشته باشد. یکی از بازیگران دیگری که احتمال می‌رود به جمع بازیگران فیلم ونوم ۲ بپیوندد، نائومی هریس است که او را از فیلم جیمز باند می‌شناسیم. این امر هنوز به صورت قطعی اعلام نشده ولی احتمال می‌رود او نقش یکی از شخصیت‌های منفی، یعنی شریک (Shriek) را ایفا کند. استیون گراهام (Stephen Graham) هم یکی از بازیگران دیگری محسوب می‌شود که قرار است در این فیلم در نقش نامشخصی بازی کند.

شخص دیگری که قطعا باز خواهد گشت، وودی هارلسون (Woody Harrelson) خواهد بود که حضور او را در فیلم اول و در نقش کارنیج در صحنه‌ای که میان نمایش فهرست سازندگان فیلم پخش شد، دیدیم. هارلسون به دلایل مختلفی به این فیلم جذب شده بود. او در این رابطه گفته بود که دلیل اصلی این امر، همکاری او با فلیشر در فیلم Zombieland بود. به گفته خود هارلسون، بخش دیگر بازی کردن او در فیلم ونوم، تام هاردی است. وی در این رابطه گفت: «من واقعا به تام هاردی احترام قائل هستم و معتقدم او یکی از بهترین بازیگران دنیا است. پس این در کنار یک فیلمنامه عالی من را به نوعی مجبور به بازی در فیلم کرد». اولین تصویر از هارلسون در نقش ونوم توسط حساب اینستاگرام تام هاردی منتشر شد که کمی بعد این تصویر از حساب او حذف شد. در زیر می‌توانید این عکس را مشاهده کنید.

تاریخ اکران ونوم 2

نکته مثبت این عکس، کنار گذاشته شدن کلاه‌گیس نه چندان جالب کارنیج از فیلم اول است. همچنین رنگ لباس هاوایی او هم به خوبی از وضعیت روحی درونی‌اش پرده برمی‌دارد. در زیر می‌توانید دو عکس مربوط به پشت صحنه ساخت فیلم ونوم 2 را مشاهده کنید که توسط حساب کاربری یک عکاس منتشر شده است؛ همچنین چند عکس دیگر هم از ظاهر هارلسون در نقش کارنیج توسط عکاسان دیگر هنگام فیلم‌برداری آن منتشر شده است.

قبلا گزارش شده بود که فلیشر به علت کار روی فیلم Zombieland 2 نمی‌تواند ونوم جدید را کارگردانی کند. بعدها اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کارگردان فیلم Bumblebee یعنی تراویس نایت (Travis Knight)، کارگردان Rise of the Planet of the Apes یعنی روپرت وایت (Rupert Wyatt) و اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان Mowgli و Breathe در حال مذاکره برای سکان‌داری Venom 2 هستند؛ اما در نهایت، این اندی سرکیس بود که برای کارگردانی Venom 2 انتخاب شد. این سومین فیلمی خواهد بود که توسط او کارگردانی می‌شود. ما او را با بازیگری و کارهای موشن کپچر، از جمله گالوم در سری ارباب حلقه‌ها می‌شناسیم.

ونوم 2 کی میاد

تهیه کننده فیلم‌های ایکس من یعنی هاچ پارکر (Hutch Parker) هم به جمع تهیه‌کنندگان این فیلم پیوسته است. سایر تهیه کنندگان فیلم ونوم 2 عبارتند از آوی آراد (Avi Arad)، مت تولماک (Tolmach) و ایمی پاسکال (Amy Pascal). فیلمبرداری فیلم ونوم ۲ در آبان 1398، یعنی حدود 13 ماه بعد از اکران فیلم اول، در انگلستان با نام موقت Fillmore آغاز شد. کار فیلم‌برداری فیلم در بهمن 2020 در انگلستان به اتمام رسید و ادامه کار به سن فرانسیسکو منتقل شد.

ونوم2

 


تاریخ اکران فیلم ونوم ۲


فیلم اول ونوم در تاریخ 5 اکتبر 2018 اکران شد و در ابتدا به نظر می‌رسید که دنباله آن هم در ماه اکتبر منتشر شود. طبق برنامه، کمپانی سونی قصد اکران یک دنباله مربوط به مارول را در 2 اکتبر 2020 (11 مهر 1399) داشت؛ دنباله‌ای که به احتمال بسیار زیاد، همان ونوم 2 بود. فیلمبرداری این عنوان در هشت فبریه (19 بهمن) به پایان رسید. همان‌طور که احتمالا می‌توانید حدس بزنید، شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه‌‌های سونی را نقش برآب کرد و این کمپانی تصمیم به عقب انداختن تاریخ انتشار فیلم ونوم ۲ گرفت. تاریخ اکران فعلی این اثر بیست و پنجم ژوئن سال 2021 (چهار تیر سال 1400) است.

فیلم ونوم ۲

 


چه چیزهایی را می‌خواهیم در فیلم ونوم 2 ببینیم


در این ویدیو می‌توانید آنچه را که می‌خواهیم در فیلم ونوم جدید ببینیم را تماشا کنید؛ از کارنیج گرفته تا حضور ایجت ونوم.

 


تریلر فیلم ونوم ۲


ونوم ۲

تا کنون هیچ تریلری از فیلم Venom 2 منتشر نشده است؛ اما یکی از طرفداران با توجه به اطلاعات موجود، یک تریلر کانسپت برای ونوم جدید ساخته که شاهد حضور کارنیج و مرد عنکبوتی در آن هستیم. این تریلر جذاب را می‌توانید در ادامه تماشا کنید. با توجه به اینکه به احتمال زیاد فیلمبرداری فیلم به زودی آغاز می‌شود، احتمالا اولین تریلر ونوم ۲ را اوایل سال آینده مشاهده کنیم.

 


آخرین اخبار و شایعات فیلم ونوم ۲


 

کمپانی سونی، پس از به تعویق انداختن تاریخ اکران دنباله فیلم ونوم، تصمیم به تغییر نام آن گرفت. نام کامل این اثر، Venom: Let There Be Carnage است. همان‌طور که می‌دانید، شخصیت منفی اصلی فیلم ونوم ۲ با بازی وودی هرلسون، کارنیج نام دارد. علاوه بر این، تیم سازندگان این فیلم نیز دچار تغییراتی شده و شاهد اضافه شدن یک نویسنده و یک فیلمبردار جدید به آن بوده‌ایم.

فیلم ونوم ۲

کلی مارسل یکی از نویسندگان نسبتا موفق سینما بوده که از جمله آثار او می‌توان به فیلم‌های Saving Mr. Banks و Fifty Shades of Gray اشاره کرد. رابرت ریچاردسون نیز به عنوان یکی از فیلمبرداران قابل هالیوود شناخته شده و بیش از هر چیز با همکاری‌های خود با کوئنتین تارانتینو شناخته می‌شود. ریچاردسون در دوران کاری خود موفق به کسب جوایز متعددی از جمله جایزه اسکار شده است. همچنین بازیگر نقش Shriek، دومین نقش منفی فیلم ونوم ۲، نائومی هریس خواهد بود؛ بازیگری که او را فیلم‌های Rampage و Moonlight می‌شناسیم. ونوم نخستین بلاک باستر هریس نیست؛ پیش از این در مجموعه فیلم‌های جیمز باند شاهد هنرنمایی این بازیگر بوده‌ایم.

 


پاسخ به برخی سوالات رایج درباره فیلم ونوم 2


ونوم 2

در این قسمت می‌خواهیم به برخی از سوالات رایج درباره فیلم ونوم ۲ بپردازیم. این سوالات شامل حضور این شخصیت در تیم انتقام جویان و اینکه آنتی ونوم چیست می‌شود.

 

آیا ونوم به انتقام جویان می پیوندد – ایا ونوم در اونجرز وجود دارد ؟

فیلم ونوم ۲

ونوم قبلا زمانی که مک گارگان این سیمبیوت را می‌پوشید، در تیم انتقام جویان قرار گرفت، اما نه انتقام جویان عادی. این تیم اونجرز توسط نورمن آزبورن اداره می‌شد که Dark Avengers نام داشت. فلش تامپسون هم در مجموعه‌ای از کمیک‌ها به عنوان ایجنت ونوم به عضویت انتقامجویان مخفی (Secret Avengers) درآمده بود. تاکنون ونوم در فیلم انتقام جویان دیده نشده است اما نظریه‌هایی درباره احتمال حضور او در آینده وجود دارد.

 

ونوم چند قسمت دارد ؟

ونوم چند قسمت دارد

تاکنون تنها یک فیلم سینمایی اختصاصی درباره ونوم اکران شده است که همان Venom سال 2018 است. همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم، دنباله این فیلم هم قرار است ساخته شود. اما ما این شخصیت را قبلا در فیلم Spider-Man 3 ساخته سم ریمی در سال 2007 هم دیده بودیم که البته نمایش سطحی و در حاشیه داشت.

 

فیلم ونوم چند ساعت است

فیلم ونوم 2

فیلم‌های ابرقهرمانی معمولا طولانی هستند و برخی فیلم‌های مارول حتی به 3 ساعت هم می‌رسند. اما فیلم ونوم اینقدر طولانی نیست و مدت زمان آن، 1 ساعت و 52 دقیقه است.

 

ایا فیلم ونوم ترسناک است

فیلم ونوم 2

در حالی که انتظار می‌رفت فیلم Venom رده سنی بزرگسالان را دریافت کند، رده PG-13 یا همان بالای 13 سال را دریافت کرد. اینکه این فیلم درباره یک انگل بیگانه است که بدن یک نفر را در اختیار گرفته و بقیه را تهدید به کندن سر و دست و پا می‌کند، ممکن است باعث نگرانی برخی از والدین شود؛ اما باید گفت که با این رده سنی قطعا ونوم یک فیلم ترسناک نیست. صرفا برخی از صحنه‌ها شاید برای تماشاگران چندش آور به نظر برسد.

 

آنتی ونوم چیست

فیلم ونوم 2

آنتی ونوم یکی از شخصیت‌های کمیک‌های مارول است. او برای اولین بار در سال 2008 و در داستان New Ways to Die ظاهر شد. ادی براک در رستوران مارتین لی (میستر نگاتیو) مشغول به کار می‌شود. سرطان براک توسط لی که توانایی‌های ویژه‌ای دارد، درمان شده و براک معتقد است که این یک معجزه است.

بعد از اینکه براک توسط مک گارگان که ونوم کنونی است مورد حمله واقع می‌شود، سیمبیوت سعی می‌کند که دوباره کنترل بدن براک را به دست بگیرد. در این حین بدن او به سیمبیوت واکنش نشان داده و سیمبیوت سفید جدیدی از گلبول‌های سفید بدن او که بر اثر توانایی‌های لی قدرت زیادی پیدا کرده‌اند، به وجود می‌آید که آنتی ونوم نام دارد.

فیلم ونوم 2 به احتمال زیاد یک سال دیگر اکران می‌شود. در این مطلب سعی کردیم اطلاعاتی که از داستان، بازیگران، تریلر و … منتشر شده بود را با شما در میان بگذاریم و به برخی از سوالات رایج درباره این شخصیت پاسخ دهیم. شما هم می‌توانید نظرات خود را درباره فیلم ونوم ۲ در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
رضا 25 اردیبهشت 1398، 16:26

خیلی دوست دارم ی خبر موثق از ونوم 2 بیاد که دقیق بدونیم کی اکران میشه

امیر 04 تیر 1398، 11:56

داداش من از یه سایت خوندم گفت 2020اکران میشه

Omid 25 اردیبهشت 1398، 16:51

واقعا ونوم 2 تو تاریخ 2 اکتبر 2020 بیرون میاد؟

کامیار 26 اردیبهشت 1398، 00:28

ونوم یک که کلی مشکلات فیلمنامه ای و ساختاری داشت.. حالا باید ببینیم ونوم 2 میتونه بهتر بشه. البته فیلمایی که تام هاردی بازی کنه رو حتما باید دید

علیرضا 09 تیر 1398، 16:30

موربیوس واقعا پتانسیل بالایی داره و باکارگردان خوبش بعید نیست که بتونه نظر منقدا رو هم به دست بیاره،ونوم هم فیلم واقعا خوب بود و از لحظه لحظه حضور تام هاردی و ونوم لذت میبره اگه بتونن از کریون شکارچی برای ویلن ونوم2 استفاده کنن و کارنیج رو برای ونوم3 نگه دارن که رایت شخصیت اسپایدرمن رو از مارول پس گرفته باشن و شاهد کراس اور اون با ونوم و کارنیج باشیم

امیرحسین 27 اسفند 1398، 01:28

ونوم در این قسمت شخصیت خوبی دارد یا نه

حسین 10 تیر 1398، 01:36

ونوم یک که یه فیلم خیلی جذاب و بی نظیر بود(البته یکی از جذابیتاش بخاطر وجود تام هاردی بود) حالا بی صبرانه منتظرم که قسمت دومش هم بیییاد

دیدگاههای بیشتر ...