معرفی بهترین ربات های بازی تلگرامی دو نفره و تک نفره

معرفی بهترین ربات های بازی تلگرامی دو نفره و تک نفره
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین ربات های بازی تلگرامی دونفره و تک نفره را برایتان معرفی کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات‌ها و توضیحاتی درباره روند بازی نیز برایتان قرار می‌دهیم. با پلازامگ همراه شوید.

برنامه تلگرام، علاوه بر پیام‌رسانی و قابلیت تماس، دارای یک سری بازی است که می‌توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستان خود انجام دهید. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس هستند و سبک‌های متنوعی دارند؛ مثلا بعضی از بازی‌ها استراتژیک هستند و برخی دیگر از بازی‌های پیچیده RPG الهام گرفته‌اند. همه این بازی‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین این ربات های بازی تلگرامی در گروه‌های شما در تلگرام به طور مستقیم فعال شده و از دستور Bot استفاده می‌کنند. در فهرست زیر بهترین ربات های بازی تلگرامی دونفره و تک نفره را معرفی کرده‌ایم و اهداف و روند بازی آن‌ها را توضیح داده‌ایم.

ربات های بازی تلگرامی

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


بهترین ربات های بازی تلگرامی دو نفره و تک نفره


در ادامه بهترین ربات های بازی تلگرامی را برایتان معرفی می‌کنیم.

 

بازی Dreamers

ربات بازی تلگرامی

رویاها یا Dreamers یک بازی استنتاجی تصویر در بین ربات های بازی تلگرامی است. این برنامه شامل Lucid Dreamer و Seekers است. Lucid Dreamer کسی است که ابتدا یک عکس را انتخاب می‌کند و آن را برای Seeker توصیف می‌کند. Seeker نیز باید تصویری را که توسط Dreamer انتخاب شده است، کشف کند. این توصیف را می‌توان با استفاده از یک جمله، شعر، موسیقی، عنوان فیلم و حتی یک کلمه تک انجام داد. بازیکنان در هر دور نقش‌ها را تغییر می‌دهند و شرکت‌کننده‌ای که بیشترین امتیاز را در پایان مسابقه کسب کند، برنده می‌شود. این بازی را می‌توانید توسط dreamersbot@ پیدا کنید.

 

بازی One

ربات بازی اسم فامیل تلگرام

Uno از جمله دیگر ربات های بازی تلگرامی است که در زبان اسپانیایی به معنای یک یا همان One است. One یک بازی با کارت معروف و محبوب است که بسیاری در دوران کودکی آن را تجربه کرده‌اند و اکنون از طریق تلگرام امکان بازی آن به صورت گروهی با دوستانتان فراهم شده است. برای افرادی که قوانین این بازی را نمی‌دانند باید بگوییم که می‌توانند از طریق ربات بازی، قوانین را یاد گرفته و هرگونه شک و تردید در مورد بازی را از بین ببرند. به‌طور کلی در بازی One، بازیکنی که زودتر کارت‌های خود را تمام کند، برنده می‌شود. نکته خوب بازی Uno در تلگرام این است که وقتی شما تک کارت هستید، خود ربات کلمه UNO را برای شما اعلام می‌کند و مانع از این می‌شود که بازیکنان دیگر شما را متهم و مجازات کنند. One را از طریق unobot@ بازی کنید.

 

بازی Lobinho

ربات بازی سوالی تلگرام

بازی Lobinho (در زبان فارسی به معنای گرگ است) یک بازی استنباطی و استراتژی در بین ربات های بازی تلگرامی و درواقع شبیه بازی مافیا است که نقش‌های مختلفی را از هر بازیکن می‌طلبد. سناریوی بازی یک دهکده کوچک است که در هنگام شب کشتار افراد شرور صورت می‌گیرد. به محض شروع بازی، نقش هر بازیکن توسط بات در چت خصوصی مشخص می‌شود. هر نقش یک عمل متفاوت دارد، به عنوان مثال کوپید، دو شخصیت را انتخاب می‌کند که یک زوج بازی کرده و در هنگام مرگ نیز کنار هم خواهند مرد؛ زیرا تحمل دوری از هم را ندارند. دزد نیز می‌تواند در نقش یک روستایی ساده ظاهر شود که گویی هیچ نقش خاصی در بازی ندارد و اینگونه نقشه خود را پیش ببرد. هدف اصلی بازی این است که روستاییان از دست دزدها راحت شوند. این بازی را از طریق werewolfbot@ انجام دهید.

 

بازی Spy

ربات بازی تلگرام اطلاعات عمومی

بازی جاسوس و یا Spy از جمله ربات های بازی تلگرامی با موضوع کارآگاهی و شبیه به بازی مافیا است. به محض شروع بازی، شرکت‌کنندگان نقش خود را که می‌توانند مأمورین مخفی یا جاسوس باشند، تعیین می‌کنند. همه بازیکنان یک پیام خصوصی را از ربات بازی دریافت می‌کنند که حاوی بیان یک مکان است؛ به جز یک نفر که جاسوس خواهد بود. هدف از این بازی این است که مأمورین، جاسوس را پیدا کنند و جاسوس هم محل ملاقات مأمورین را پیدا کند. سرانجام، بازی زمانی به پایان می‌رسد که بیشتر شرکت‌کنندگان یک بازیکن مشترک را متهم می‌کنند و یا وقتی که جاسوسی، مکان ملاقات مامورین را پیدا کند. برای انجام این بازی به spyfallbot@ بروید.

 

بازی Quizarium

ایدی ربات های بازی تلگرامی

اگر به دنبال تست دانش عمومی خود هستید، پس بازی Quizarium در بین ربات های بازی تلگرامی برای شما ساخته شده است. مفهوم موجود در این عنوان ساده است؛ ربات سوالی را می‌پرسد و بسته به اینکه شما به چه سرعت پاسخ دهید، به شما امتیاز می‌دهد. وقتی سوالی مطرح می‌شود، همه افراد در گروه شروع به حدس زدن جواب می‌کنند. بسته به تعداد حروف درستی که شما حدس می‌زنید، بات امتیازهایی به شما می‌دهد. امتیازات از یک تا پنج متغیر هستند. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، امتیازها به هر دو بازیکن تعلق می‌گیرد. بازیکنی که در پایان بازی بیشترین امتیاز را کسب می‌کند، برنده می‌شود. بازی از طریق Quizarium@ در دسترس است.

 

بازی Werewolf

ربات های بازی تلگرامی دونفره

بازی گرگینه از جمله ربات های بازی تلگرامی شبیه به بازی‌های «خرس قطبی» و «مافیا» است، اما با نسخه‌ای پیشرفته‌تر. برای کسانی که قبلاً درباره این عنوان نشنیده‌اند، این بازی را توضیح می‌دهیم. به‌طور کلی شما و دوستانتان در دهکده‌ای با افراد خاص زندگی می‌کنید. در بین این گروه، یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی همه روستاییان را از بین ببرد. از سوی دیگر، روستاییان باید با هم کار کنند تا بفهمند چه کسی گرگ است و او را قبل از آنکه کل جمعیت را نابود کند، از بین ببرند. در پایان هر شب، روستاییان شانس رای دادن به کسانی که فکر می‌کنند گرگ هستند را دارند. کسی که بیشترین رای را بیاورد از بازی خارج می‌شود، بنابراین اگر اکثریت به یک روستایی بی‌گناه رأی دهند، او از بازی خارج می‌شود. برای بازی از لینک Werewolf@ استفاده کنید.

 

بازی های Gamee

ایدی ربات های بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی‌های آرکید تنگ شده است، به راحتی می‌توانید بسیاری از بازی‌های این سبک را در ربات Gamee پیدا کنید؛ زیرا دارای تعداد زیادی از بازی‌های این سبک است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. از جمله بازی‌های آن نیز Gravity Ninja و Snake هستند. دوستان خود را به این بازی‌ها دعوت کرده و آن‌ها را به چالش بکشید و سعی کنید تا در صدر جدول بمانید. بازی‌های موجود در بات بسیار ساده هستند، اما همچنان با دستورالعمل‌هایی همراه هستند تا بتوانید به سهولت بازی کنید. برای بازدید از بازی‌های این بات از Gamee@ استفاده کنید.

 

بازی های Gamebot

ربات های بازی تلگرامی

به جای اینکه فقط یک ربات را از بین ربات های بازی تلگرامی به گروه خود اضافه کنید، کافی است Gamebot@ را در گپ تایپ کرده و منتظر بارگیری آن باشید. سپس می‌توانید فهرستی از بازی‌های مختلف همانند Lumberjack ،Corsairs و Math Battle را انتخاب کنید. از بین همه این بازی‌ها، Lumberjack را بسیار توصیه می‌کنیم. در این بازی تلگرامی، شما به عنوان Lumberjack (چوب‌بر) با استفاده از فلش‌های چپ و راست باید سعی می‌کنید تا شاخه‌های درخت به سر شما اصابت نکنند.

 

بازی Hangbot

ربات های بازی تلگرامی

تکنولوژی امروزه جایگزین بسیاری از بازی‌ها شده و یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌ها یعنی بازی جلاد با Hangbot جایگزین شده است. درست مثل شکل قدیمی‌اش، ربات به شما کلمه‌ای ارائه می‌دهد. همه افراد گروه باید حروف درست را حدس بزنند و اگر یک حدس اشتباه داشته باشید، کم کم به باخت نزدیک می‌شوید. برای انجام بازی Hangbot@ را جستجو کنید.

 

بازی Cards Against Humanity

ربات بازی تلگرامی

Cards Against Humanity از جمله بازی‌های رومیزی است که اکنون نسخه بازی آن در بین ربات های بازی تلگرامی با همان هدف ارائه می‌شود. بازیکنان در پاسخ به سؤالی که توسط ربات برای بازیکن A ایجاد شده، فکر می‌کنند تا جالبترین جواب در بین کارت‌های خود را انتخاب کرده و ارائه دهند. بازیکن A باید از همه موارد ارسال شده طنزآمیزترین پاسخ را انتخاب کند. جواب انتخاب شده نیز یک امتیاز را کسب می‌کند و در نهایت کسی که بیشترین امتیاز را کسب می‌کند، برنده بازی است.

در این مقاله بهترین ربات های بازی تلگرامی تک نفره و چندنفره را برایتان معرفی کردیم و روند انجام هر یک از آن‌ها را برایتان شرح دادیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. اگر ربات بازی تلگرامی دیگری می‌شناسید نیز می‌توانید در بخش نظرات آن را برای تیم پلازامگ و خوانندگان مقاله معرفی کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
Ali
.
03 اسفند 1399، 09:13
پاسخ
0
0
ولی ربات بازی گیم نگار یه چیز دیگه است @GameNegarBot چالش اطلاعات هست و گروهی و دو نفره هم میشه بازی کرد
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5