بهترین فیلم های ترسناک 2020 ؛ وحشت در کمین شماست!
محمد امین سرافراز
ارسال شده در:22 خرداد 1399، 14:40

بهترین فیلم های ترسناک 2020 ؛ وحشت در کمین شماست!

فیلم های ترسناک 2020 همانند سال‌های قبل آدرنالین خونتان را افزایش می‌دهند. با ما همراه باشید تا در ادامه، چند فیلم ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده‌اند یا منتظرشان هستیم را بررسی کنیم.

ژانر وحشت از جمله محبوب‌‌ترین ژانرها در میان طرفداران هنر سینما محسوب می‌شود. هر ساله آثار زیادی با بودجه‌های مختلف و توسط افراد متفاوت و با ذهن‌های متفاوت در این ژانر ساخته و روانه بازار می‌شوند که البته برخی موفق‌تر از برخی دیگر عمل می‌کنند. در مقاله‌ای که در پیش رو دارید قصد داریم فیلم های ترسناک 2020 را برای شما معرفی کنیم. با پلازامگ و فهرست فیلم ترسناک 2020 همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:


بهترین فیلم های ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده اند


در ادامه فیلم‌های ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده‌اند را معرفی می‌کنیم و با جزئیات آن‌ها آشنا می‌شویم.

 

فیلم ترسناک The Grudge 2020

فیلم وحشتناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Grudge 2020 3 ژانویه 2020 (13 دی 1398) 20% 4.1
 • کارگردان: نیکولاس پسک (Nicolas Pesce)
 • بودجه ساخت: 14 میلیون دلار
 • میزان فروش: 30.1 میلیون دلار
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: آندره‌آ ریسبرو، دمیان بیچیر، جان چو، بتی گیلپین، لین شی و جکی ویور

اولین عنوانی که در فهرست فیلم ترسناک 2020 می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم فیلم The Grudge است. فیلم The Grudge در ابتدا به عنوان یک نسخه بازسازی شده از فیلمی به همین نام ساخته شده در سال 2004 و همچنین فیلم ترسناک ژاپنی Ju-On: The Grudge معرفی شد؛ اما وقایع نسخه نهایی آن در حین و همچنین پس از وقایع فیلم 2004 و دنباله‌های آن اتفاق می‌افتند.

به سخن دیگر می‌توان گفت این فیلم نسخه چهارم سری‌ فیلم‌های آمریکایی The Grudge محسوب می‌شود که بازیگرانی همانند آندره‌آ ریسبرو (Andrea Riseborough) و دمیان بیچیر (Demian Bichir) در آن ایفای نقش می‌کنند. فیلم داستان مامور پلیسی را دنبال می‌کند که در حال بررسی چندین پرونده قتل است؛ پرونده‌هایی که در نگاه اول همگی به یک خانه واحد مربوط می‌شوند.


فیلم ترسناک Underwater

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Underwater 10 ژانویه 2020 (20 دی 1398) 47% 6.1
 • کارگردان: ویلیام اوبنک (William Eubank)
 • بودجه ساخت: 80 میلیون دلار
 • میزان فروش: 15 میلیون دلار
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: کریستن استوارت، ونسان کسل، جسیکا هنویک، جان گلگر، جونیور، تی جی میلر و گانر رایت

دومین فیلم فهرست فیلم ترسناک 2020 Underwater نام دارد که توسط ویلیام اوبنک (Eubank) کارگردانی شده و ژانر آن ترکیبی از سبک‌های وحشت و شبه تخیلی (Sci-fi) محسوب می‌شود. از بازیگران فیلم می‌توان به وینست کسل (Vincent Cassel) و کریستین استوارت (Kristen Stewart) اشاره کرد. وقایع فیلم Underwater حول محور گروهی از دانشمندان می‌چرخد که در قعر اقیانوس و در حال انجام تحقیقات خود با گروه دیگری از موجودات برخورد می‌کنند که سبب تخریب آزمایشگاه موجود در زیردریایی آن‌ها شده‌اند. اگر می‌خواهید از فیلم زیر آب بیشتر بدانید این مطلب پلازامگ را ببینید.


فیلم ترسناک Color Out of Space

بهترین فیلم ترسناک 2020 / بهترین فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Color Out of Space 24 ژانویه 2020 (4 بهمن 1398) 86% 6.2
 • کارگردان: ریچارد استنلی (Richard Stanley)
 • بودجه ساخت: 12 میلیون دلار
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: نیکولاس کیج، جولی ریچاردسون، مدلین آرتور، کیوریانکا کیلچر و تامی چونگ

سومین فیلم ترسناک فهرست ترسناک‌ترین فیلم‌های 2020، Color Out of Space نام دارد. این فیلم که توسط ریچارد استنلی (Richard Stanley) کارگردانی شده است براساس داستان کوتاهی با همین نام که اچ پی لاوکرفت (H. P. Lovecraft) آن را نوشته ساخته شده است. از بازیگران فیلم می‌توان به نیکولاس کیج (Nicolas Cage) اشاره کرد. همچنین جا دارد اشاره کنیم که فیلم Color Out of Space اولین فیلم بلندی محسوب می‌شود که استنلی پس از اخراج خود از پروژه فیلم The Island of DR. Moreau در سال 1996 آن را کارگردانی کرده است.

 

فیلم ترسناک The Turning

جدیدترین فیلم ترسناک 2020 / فیلم سینمایی ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Turning 24 ژانویه 2020 (4 بهمن 1398) 12% 3.7
 • کارگردان: فلوریا سیگیسموندی (Floria Sigismondi)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: مکنزی دیویس، فین وولف‌هارد، بروکلین پرینس و جولی ریچاردسون

فیلم چهارم فهرست فیلم ترسناک 2020 که تماشای آن را توصیه می‌کنیم، The Turning نام دارد. فیلم The Turning یک اقتباس مدرن از داستان The Turn of the Screw نوشته هنری جیمز (Henry James) محسوب می‌شود. جا دارد اشاره کنیم که استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) به عنوان مدیر تولید در ساخت این فیلم مشارکت می‌کند. جرقه تولید فیلم The Turning در ماه مارس 2016 و به عنوان پروژه‌ای اختیاری برای اسپیلبرگ و قصد او برای مشارکت دوباره در یک فیلم ژانر وحشت زده شد.

پروسه تولید فیلم از آن پس به دو بخش تقسیم شد که بخش اول با کارگردانی ژوان کارلوس (Carlos) آغاز شد و در آن زمان فیلم Haunted نام داشت و بخش دوم با تعویض کارگردان و روی کارآمدن فلوریا سیگیسموندی (Floria Sigismondi) با تغییر نام فیلم به اسم کنونی آن نیز همراه بود. وقایع فیلم ترسناک The Turning در روستایی در ایالت ماین (Maine) آمریکا اتفاق می‌افتند و ماجرای پرستار بچه‌ای به نام کیت (Kate) را دنبال می‌کنند که به تازگی برای مراقبت از دو کودک یتیم ضربه‌ خورده گماشته شده است.

 

فیلم ترسناک Gretel & Hansel

فیلم وحشتناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Gretel & Hansel 31 ژانویه 2020 (11 بهمن 1398) 64% 5.3
 • کارگردان: اُز پرکینز (Oz Perkins)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: سوفیا لیلیس، سم لیکی، چارلز بابالولا، جسیکا د گو و آلیس کریگ

پنجمین اثر در فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلم Gretel & Hansel است که در سبک وحشت با مایه‌های فانتزی تاریک (Dark fantasy) ساخته شده است. منبع اصلی الهام برای ساخت فیلم Gretel & Hansel، یک داستان عامیانه آلمانی با همین نام محسوب می‌شود که توسط برادران گریم (The Brothers Grimm) گردآوری شده است. کارگردان فیلم، اُز پرکینز در عین حال فیلم‌نامه‌نویس آن محسوب می‌شود که آن را با همکاری راب هیز (Rob Hayes) نوشته است.

نقش‌های اصلی فیلم Gretel & Hansel را سوفیا لیلیس (Sophia Lillis) و سم لیکی (Sam Leakey) بازی می‌کنند. داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که گرتل و هانزل برای پیدا کردن کار و همچنین غذا جهت کمک به والدین فقیر خود به جنگل تاریکی می‌روند که از قضا در آن با یک جادوگر مواجه می‌شوند.

 

فیلم ترسناک The Lodge

فیلم ترسناک 2020 / ترسناک ترین فیلم های 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Lodge 7 فوریه 2020 (18 بهمن 1398) 74% 6.7
 • کارگردان‌ها: ورونیکا فرانز (Veronika Franz) و سورین فیالا (Severin Fiala)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: رایلی کیو، جیدن مارتل، لیا مکهیو، آلیسیا سیلورستون و ریچارد آرمیتاژ

اثر ششم فهرست ترسناک‌ترین فیلم‌های 2020، The Lodge نام گرفته است. The Lodge یک فیلم وحشت آنگلو-آمریکایی (Anglo-American) است. فیلم‌نامه فیلم The Lodge محصول مشترک کارگردانان فیلم به همراه سرگیو کاسکی (Sergio Casci) محسوب می‌شود و از بازیگران آن می‌توان به رایلی کیو (Riley Keugh) و جیدن مارتل (Jaeden Martell) اشاره کرد.

داستان فیلم The Lodge در رابطه با یک زن جوان و فرزندخوانده‌های جدید اوست که در یک کلبه زمستانی متعلق به خانواده‌اش و به دور از زندگی شهری قرار گرفته است. آن‌ها در این کلبه قرار گرفته‌اند تا از معماهای گذشته تاریکشان و همچنین فقدان‌هایی که تجربه کرده‌اند پرده‌برداری شود.

 

فیلم ترسناک Fantasy Island

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Fantasy Island 14 فوریه 2020 (25 بهمن 1398) 7% 4.7
 • کارگردان: جف ودلو (Jeff Wadlow)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: مایکل پنیا، مگی کیو، لوسی هیل، آستین استول، پورشیا دابلدی، جیمی اُ. یانگ، رایان هانسن و مایکل روکر

هفتمین اثر فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلم Fantasy Island است که یک اثر فراواقع‌گرایانه (Supernatural) در ژانر وحشت است. فیلم توسط جف ودلو (Jeff Wadlow) کارگردانی شده است و خود او به همراه ژیلین یاکوبز (Jilian Jacovs) و کریس روچ (Chris Roach) وظیفه نویسندگی آن را برعهده گرفته‌اند. فیلم Fantasy Island براساس یک سری تلویزیونی با همین نام ساخته شده است که توسط گن لویت (Gene Levitt) کارگردانی و در سال 1977 به اکران عمومی درآمده است.

فیلم Fantasy Island در رابطه با فرد اسرارآمیزی با نام میستر روآرک (Mr. Roarke) است که رویاهای دور و دراز مهمانان خوش‌شانس خود را در محلی لوکس و در عین حال جزیره‌ای دورافتاده به حقیقت پیوند می‌دهد. گره فیلم از نقطه‌ای زده می‌شود که این رویاها تبدیل به کابوس شده و مهمانان جزیره مجبور می‌شوند که برای نجات جان خود به حل معماهای آن پرداخته و از آن فرار کنند.

 

فیلم ترسناک Brahms: The Boy 2

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Brahms: The Boy 2 21 فوریه 2020 (2 اسفند 1398) 10% 4.5
 • کارگردان: ویلیام برنت بل (William Brent Bell)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: کیتی هولمز، رالف اینسون، اوین یئومن و کریستوفر کانوری

اثر هشتم فهرست فیلم ترسناک 2020 که طرفداران زیادی هم دارد، فیلم Brahms: The Boy 2 است. فیلم Brahms: The Boy نسخه دوم فیلمی دیگر با همین نام محسوب می‌شود و در ژانر اسلشر (Slasher) ساخته و به انتشار خواهد رسید. وظیفه نویسندگی فیلم بر عهده استیسی منیر (Stacey Menear) بوده است و کارگردانی فیلم توسط ویلیام برنت بل (William Brent Bell) انجام شده است.

داستان فیلم Brahms: The Boy 2 در رابطه با خانواده جوانی است که به عمارتی به نام هیل شایر (Hellshire) نقل مکان می‌کنند؛ عمارتی که از گذشته تاریک آن آگاه نیستند. پس از آن شاهد دوستی جوان‌ترین پسر این خانواده با عروسکی چینی به نام براهمس (Brahms) هستیم. از بازیگران فیلم می‌توان به کیتی هولمز (Katie Holmes) و رالف اینسون (Ralph Ineson) اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با فیلم پسر 2 می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 

فیلم ترسناک Saint Maud

جدیدترین فیلم ترسناک 2020 / فیلم سینمایی ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Saint Maud 10 آوریل 2020 (22 فروردین 1399) 93% 6.9
 • کارگردان: رز گلس (Rose Glass)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: مورفید کلارک و جنیفر اهل

فیلم بعدی فهرست فیلم ترسناک 2020 به عنوان Saint Maud شناخته می‌شود. Saint Maud یک فیلم انگلیسی در ژانر وحشت با مایه‌های روانشناختی (Psychological horror) است که توسط رز گلس (Rose Glass) نوشته و کارگردانی شده است و جا دارد اشاره کنیم اولین تجربه او در کارگردانی نیز محسوب می‌شود. اولین اکران عمومی فیلم Saint Maud در فستیوال فیلم بین‌المللی تورنتو و در تاریخ 8 سپتامبر 2019 (18 شهریور 1398) انجام شد و عرضه عمومی فیلم در انگلستان برای تاریخ اول می 2020 (12 اردیبهشت 1399) برنامه‌‌ریزی شده است.

داستان فیلم ترسناک Saint Maud در رابطه با پرستاری به نام Maud است که در یک آسایشگاه کار می‌کند و اخیرا جزو کاتولیک‌های رومی (Roman Catholicism) شده است. این پرستار که نقش او را موریفید کلارک (Morfydd Clark) بازی می‌کند از این امر نگران است که ممکن است در حین مراقبت از بیماری با نام آماندا (Amanda) که نقش او را جنیفر اهل (Jennifer Ehle) بازی می‌کند، روحش تسخیر شده باشد.


بهترین فیلم های ترسناک 2020  که بی‌صبرانه منتظرشان هستیم


در ادامه با فیلم های ترسناک 2020 و جزئیات آن‌ها آشنا می‌شویم.

 

فیلم ترسناک A Quiet Place Part II

فیلم وحشتناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
A Quiet Place Part II 4 سپتامبر 2020 (14 شهریور 1399)
 • کارگردان: جان کراسینسکی (John Krasinski)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: ایمیلی بلانت، میلیسنت سیموندز، نواه ژوپ، سیلیان مورفی و ژیمون هونسو

فیلم دیگری از فهرست فیلم‌های ترسناک 2020 قسمت دوم فیلم A Quiet Place است که توسط جان کراسینسکی (John Krasinski) کارگردانی شده است. در این فیلم که ادامه ماجرای قسمت اول محسوب می‌شود، امیلی بلانت (Emily Blunt)، میلیسنت سیموندز (Millicent Simmonds) و نواه ژوپ (Noah Jupe) از نسخه قبلی حضور دارند و سیلیان مورفی (Cillian Murphy) به همراه ژیمون هونسو (Djimon Hounsou) به عنوان بازیگران جدید به آن اضافه شده‌اند.

وقایع نسخه دوم فیلم A Quit Place ماجرای خانواده آبوت (Abbott) را دنبال می‌کند که در جنگ خود برای بقا هم‌اکنون باید با خطرهای موجود در دنیای بیرونی مقابله کنند. اعضای این خانواده که مجبور به ماجراجویی در دوردست‌های ناشناخته می‌شوند، به زودی پی می‌برند موجوداتی که از طریق صدا شکار می‌کنند، تنها عضو کوچکی از موجودات دیگر دنیای پیرامون آن‌ها محسوب می‌شوند.

 

فیلم ترسناک The New Mutants

بهترین فیلم ترسناک 2020 / بهترین فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The New Mutants 18 اوت (7 شهریور 1399)
 • کارگردان: جاش بون (Josh Boone)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: میسی ویلیامز، آنیا تیلور-جوی، چارلی هیتون، آلیس براگا، بلو هانت و هنری زاگا

یازدهمین اثر فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلم The New Mutants است که توسط جاش بون (Josh Boone) کارگردانی شده است و یک فیلم ترسناک در ژانر ابرقهرمانی (Superhero) محسوب می‌شود. منبع الهام اصلی این فیلم کمیک مارولی با همین نام است و فیلم‌نامه آن محصول همکاری مشترک کارگردان و نیت لی (Knate Lee) است.

فیلم ترسناک The New Mutants ماجرای پنج جوان جهش یافته (Mutant) را دنبال می‌کند که پس از نگهداری اجباری از آن‌ها در یک مکان مخفی با قابلیت‌های خود آشنا می‌شوند. این افراد برای فرار از گناه‌های خود در گذشته می‌جنگند تا خود را نجات دهند. اگر کنجکاوید از این فیلم هر چه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

 

فیلم ترسناک Antlers

جدیدترین فیلم ترسناک 2020 / فیلم سینمایی ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Antlers نامعلوم
 • کارگردان: اسکات کوپر (Scott Cooper)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: کری راسل، جسی پلمونز، جرمی تی. توماس، گراهام گرین، اسکات هیز، روری کوکرین و امی مادیگان

فیلم بعدی در فهرست فیلم ترسناک 2020 که می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم، Antlers نام دارد. در این فیلم که کری راسل (Keri Russel) و جسی پلمونز در آن ایفای نقش می‌کنند، ماجرای معلمی دنبال می‌شود که جولیا مدووز (Julia Meadows) نام دارد و در شهر کوچکی در ایالت ارگون آمریکا به همراه برادر کلانتر خود پاول زندگی می‌کند. جولیا و پاول در ادامه داستان فیلم با دانش‌آموز جوانی در مدرسه او آشنا می‌شوند که رازی خطرناک با پیامدهای وحشت‌‌آسا دارد. جا دارد اشاره کنیم که گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) از تهیه‌کنندگان فیلم Antlers است. در این مطلب می توانید با فیلم Antlers بیشتر آشنا شوید.

 

فیلم ترسناک Saw 9

فیلم وحشتناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Saw 9 15 می 2020 (26 اردیبهشت 1399)
 • کارگردان: دارن لین بوسمن (Darren Lynn Bousman)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: کریس راک، ساموئل ل. جکسون، مکس مینگلا و ماریسول نیکولز

اثر سیزدهم فهرست فیلم ترسناک 2020 نهمین قسمت از مجموعه‌ فیلم‌های Saw است که با نام The Organ Donor نیز شناخته می‌شود. فیلم‌نامه این اثر توسط جاش استولبرگ (Josh Stolberg) و پیت گلدفینگر (Pete Goldfinger) نوشته شده است و ماجرای فیلم براساس داستانی از کریس راک (Chris Rock) پرداخته شده است.

کارگردان فیلم، دارن لین بوسمن تاکنون وظیفه کارگردانی سه فیلم اره دیگر را نیز برعهده داشته است. در مورد داستان فیلم نیز هنوز جزئیاتی منتشر نشده است. براساس اظهارات استولبرگ تنها می‌دانیم که وقایع فیلم The Oregon Donor در راستا و ادامه وقایع هشت نسخه دیگر خواهد بود و خبری از تکرار و یا بازتعریف داستان‌های قدیمی در آن نیست.

 

فیلم ترسناک Candyman 2020

فیلم ترسناک 2020 / ترسناک ترین فیلم های 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Candyman 2020 25 سپتامبر 2020 (4 مهر 1399)
 • تاریخ انتشار: 12 ژوئن 2020 (23 خرداد 1399)
 • کارگردان: نیا داکوستا (Nia DaCosta)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: یحیی عبدالمتین دوم، تیونا پریس، ناتان استوارت جرت، کلمن دومینگو و تونی تاد

چهاردهمین اثر فهرست فیلم ترسناک 2020 را به معرفی فیلم Candyman 2020 اختصاص داده‌ایم. این فیلم دنباله داستانی نسخه قبلی خود که در سال 1992 منتشر شده بود محسوب می‌شود و در آن تونی تاد (Tony Todd) به عنوان بازیگر اصلی ایفای نقش می‌کند. داستان فیلم Candyman 2020 در رابطه با هیولایی است که یکی از دست‌هایش قلاب محسوب شده و از دهان خود موج‌های زنبورعسل خارج می‌کند. این هیولا در کمین یک پروژه ساختمانی در شهر شیکاگو نشسته است.

 

فیلم ترسناک Malignant

Malignant ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Malignant 14 آگوست 2020 (24 مرداد 1399)
 • کارگردان: جیمز ون (James Wan)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: آنابل والیس، جیک ایبل، جرج یانگ، مدی هاسون، میکول بریانا وایت و جکلین مکنزی

پانزدهمین فیلم فهرست فیلم ترسناک 2020، Malignant نام دارد که توسط جیمز ون (James Wan) کارگردانی شده و از نظر نوشتاری نیز محصول همکاری مشترک او و اینگرید بیسو (Ingrid Bisu) است. فیلم Malignant براساس یک رمان گرافیکی به نام Malignant Man که ون آن را در سال 2011 نوشته، ساخته شده است و هنوز از داستان آن اطلاعاتی در دست نیست.

 

فیلم ترسناک The Conjuring: The Devil Made Me Do It

بهترین فیلم ترسناک 2020 / بهترین فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Conjuring: The Devil Made Me Do It 10 سپتامبر 2020 (20 شهریور 1399)
 • کارگردان: مایکل کیوز (Michael Chaves)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: ورا فارمیگا، پتریک ویلسون، استرلینگ جرینز، روآوری اوکانر، سارا کاترین هوک، ژولین هیلیارد و شرلین امویا

شازدهمین اثر فهرست فیلم ترسناک 2020 نسخه سوم سری فیلم‌های The Conjuring است که The Conjuring: The Devil Made Me Do It نام گرفته است. در داستان فیلم The Conjuring 3 که توسط مایکل کیوز (Michael Chaves)‌ کارگردانی شده است واقعه‌ای از ترس، جنایت و اهریمن ناشناخته روایت می‌شود که حتی اد و لورین وارن را که محققان امور فراطبیعی محسوب می‌شوند شوکه می‌کند.

این روایت که یکی از عجیب‌ترین پرونده‌های آن‌ها تاکنون محسوب می‌شود، با جنگ برای نجات روح یک پسر جوان شروع شده و به مواردی تسری پیدا می‌کند که تاکنون تجربه‌شان نکرده‌اند؛ مواردی همانند اعلام تسخیرشدن توسط شیطان توسط یک متهم قتل برای اولین بار در تاریخ آمریکا به عنوان دفاعیه. برای آشنایی با دنیای فیلم‌های کانجورینگ و فیلم‌های قبلی این مجموعه، می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 

فیلم ترسناک Halloween Kills

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Halloween Kills 16 اکتبر 2020 (25 مهر 1399)
 • کارگردان: دیوید گوردون گرین (David Gordon Green)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: جیمی لی کورتیس، جودی گریر، اندی ماتیچاک، آنتونی مایکل هال، کایلی ریچاردز، دیلن آرنولد، چارلز سایفرز، ننسی استفنز، نیک کسل و جیمز جود کورتنی

برای فیلم هفدهم فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلمی با عنوان Halloween Kills را برایتان معرفی می‌کنیم که در ژانر اسلشر (Slasher) ساخته شده است و توسط دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) کارگردانی شده است. فیلم Halloween Kills دنباله فیلم دیگری متعلق به سال 2018 با نام Halloween و دوازدهمین نسخه‌ از سری فیلم‌های Halloween محسوب می‌شود.

از بازیگران فیلم Halloween Kills می‌توان به جیمی کی کورتیس (Jamie Lee Curtis) و نیک کسل (Nick Castle) اشاره کرد که در نقش‌های لاری استرود (Laurie Strode) و مایکل مایرز (Michael Myers) ظاهر خواهند شد. از داستان فیلم ترسناک Halloween Kills اطلاعات چندانی در دست نیست. اما می‌دانیم حماسه مایکل مایرز و لوری استروود در این فصل هیجان‌انگیز سریال هالووین ادامه دارد.

 

فیلم ترسناک Wrong Turn: The Foundation

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Wrong Turn: The Foundation نامعلوم
 • کارگردان: مایک پی. نلسون (Mike P. Nelson)
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: متیو مودین، شارلوت وگا، اما دومونت، دیلن مک‌تی و آدریانا فاولا

هجدهمین اثر ترسناک فهرست فیلم ترسناک 2020 اثری به نام Wrong Turn: The Foundation که محصول مشترک کشورهای آلمان و آمریکا است و هفتمین نسخه‌ از سری فیلم‌های Wrong Turn محسوب می‌شود. داستان فیلم The Foundation در رابطه با گروهی از افراد است که هنگام گردش در دامنه کوه‌های آپالاچی (Appalachian Trail) با گروهی از انسان‌ها با نام The Foundation مواجه می‌شوند که هزاران سال است که در کوه‌ها زندگی می‌کنند.

 

فیلم ترسناک Army of the Dead

ترسناک ترین فیلم 2020 / فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2019 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Army of the Dead نامعلوم
 • کارگردان: زک اسنایدر (Zack Snyder)
 • بودجه ساخت: 90 میلیون دلار
 • لینک ویکیپدیا
 • بازیگران: دیو باتیستا، الا پورنل، آنا دلا رگه‌را، تئو روسی، کریس دلیا، هما قریشی، گرت دیلاهانت، رائول کاستیلو، عمری هاردویک، هیرویوکی سانادا و ماتیاس شوایگهوفر

آخرین اثر از ژانر وحشت که در فهرست فیلم ترسناک 2020 می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم فیلم Army of the Dead است. Army of the Dead یک تریلر آمریکایی است که توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) کارگردانی شده است و براساس داستانی که خود اسنایدر آن را نوشته ساخته شده است. فیلم Army of the Dead از طریق شبکه نتفلیکس در دسترس خواهد بود و داستان آن در رابطه با گروهی تبهکار است که در طی یک حمله زامبی به شهر لاس وگاس قصد سرقت از شهر را می‌کنند.

بهترین فیلم های ترسناک 2020 اکران شده

فیلم های ترسناک 2020 را برای شما فهرست کردیم و امیدواریم از خواندن مقاله‌مان لذت برده باشید. جا دارد اشاره کنیم که فهرست فیلم ترسناک 2020 با معرفی آثار جدید در این ژانر محبوب به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

6
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha