فیلم A Quiet Place 2 ؛ تاریخ اکران، تریلر، بازیگران و آخرین اخبار

فیلم A Quiet Place 2 ؛ تاریخ اکران، تریلر، بازیگران و آخرین اخبار
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پس از انتشار موفقیت‌آمیز فیلم A Quiet Place در سال 2018، نویسنده، کارگردان و بازیگر فیلم یعنی  جان کرازینسکی (John Krasinski) خبر ساخت فیلم A Quiet Place 2 را تایید کرد. در این مقاله مروری بر داستان، لیست بازیگران، تریلر و تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2 خواهیم داشت.

A Quiet Place: Part II فیلمی آمریکایی در سبک ترس و وحشت است که ادامه فیلم (A Quiet Place (2018 خواهد بود. نویسندگی و کارگردانی این دنباله همچنان بر عهده جان کرازینسکی است. بازیگران اصلی این فیلم نیز مانند قبل امیلی بلانت (Emily Blunt)، میلیسنت سایموندز (Millicent Simmonds) و نواه ژوپ (Noah Jupe) هستند. دو شخصیت جدید نیز با بازی کیلین مورفی (Cillian Murphy) و جیمون هونسو (Djimon Hounsou) تایید شده‌اند.

فیلم ترسناک A Quiet Place 2 / فیلم A Quiet Place 2

بودجه ساخت قسمت اول این فیلم چیزی بین 17 تا 21 میلیون دلار برآورد شد و فروش غیر منتظره آن در گیشه بیش از 340 میلیون دلار بود. این فیلم همچنین از منتقدین بازخورد بسیار خوبی دریافت کرد به‌طوری که نمره سایت IMDb آن 7.5 و نمره راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) از دیدگاه منتقدین 95 از 100 است. در ادامه این مقاله داستان قسمت اول و دوم، لیست بازیگران، تریلر و تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2 را بررسی خواهیم کرد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


داستان فیلم A Quiet Place 2


فیلم ترسناک A Quiet Place 2

داستان کلی فیلم «یک مکان ساکت» بدین شکل است که به صورت ناگهانی، موجوداتی ناشناخته بر روی زمین پدیدار شده‌اند که کور هستند اما شنوایی قوی‌ای دارند؛ به این صورت که به محض شنیدن کوچک‌ترین صدایی به سمت آن حمله‌ور می‌شوند. داستان قسمت اول از جایی شروع می‌شود که 472 روز از پیدایش این موجودات گذشته و اکنون تعداد کمی از مردم زنده هستند. داستان حول محور خانواده «ابوت» (Abbott) می‌چرخد.

پس از اتفاقات کشنده‌ای که در قسمت قبل در خانه رخ داد، حالا خانواده «ابوت» باید در سکوت کامل با وحشت و خطرات خارج از محل امن‌شان که در خانه بود، رو به رو شوند. پس از این‌که ریسک ورود به دنیای ناشناخته را قبول می‌کنند، اعضای این خانواده پی می‌برند که بجز موجودات قبلی، هیولاهای دیگری نیز انتظارشان را می‌کشند. در این قسمت به ریشه شروع تمامی این حوادث و اتفاقات نیز اشاره خواهد شد.

 


تریلر فیلم یک مکان ساکت 2


در این قسمت می‌توانید تریلر فیلم A Quiet Place 2 را با زیرنویس فارسی از پلازامگ مشاهده کنید که صحنه‌های هیجان‌انگیزی را نشان می‌دهد.

 

 


بازیگران فیلم یک مکان ساکت 2


بازیگران فیلم در کل همان تیم قبلی هستند به همراه 2 شخصیت جدید.

**متن حاوی اسپویل است**

فیلم ترسناک A Quiet Place 2

امیلی بلانت (Emily Blunt) در فیلم نقش اِوِلین ابوت (Evelyn Abbott) را دارد. او مادر خانواده‌ای به همراه 3 کودک است. در ابتدای قسمت اول فیلم او یک کودک دیگر نیز داشت که توسط هیولاها کشته شد. اِوِلین در پایان قسمت قبل همسر خود را طی یک فداکاری از دست داد.

میلیسنت سایموندز (Millicent Simmonds) در این فیلم نقش ریگان ابوت (Regan Abbott) را دارد. او ناشنواست و دختر بزرگ خانواده است. پدرش سعی داشت تا برای او سمعک بسازد. این سمعک در پایان قسمت اول جزو ابزار مهم برای مقابله با هیولاها بود.

نواه ژوپ (Noah Jupe) در فیلم نقش مارکوس ابوت (Marcus Abbott) را دارد. او پسر اول خانواده است. پدرش طی حادثه‌ای برای نجات او و خواهرش، خود را فدا کرد.

یک مکان ساکت / فیلم A Quiet Place 2

دو شخصیت جدیدی که در فیلم حضور دارند، کیلین مورفی (Cillian Murphy) در نقش اِمِت (Emmett) و جیمون هونسو (Djimon Hounsou) است. کیلین مورفی در توصیف شخصیت خود در فیلم می‌گوید:

برای من اِمِت شخصیتی است که برای او همه چیز به انتها رسیده و امید خودش را از دست داده، تا این‌که او یعنی ریگان ابوت را می‌بیند و باعث می‌شود دوباره به خود و آینده امیدوار شود. من همیشه شیفته این ایده بودم.

کیلین مورفی پیش از این بیشتر در فیلم‌های کریستوفر نولان حضور داشت و اگر قرار باشد برای این فیلم مرموز، شخصیتی مرموز انتخاب کنیم، مورفی بهترین انتخاب ممکن است؛ زیرا ثابت کرده که از پس این سبک نقش‌ها برخواهد آمد.

در ادامه می‌توانید جدولی از بازیگران اصلی فیلم مشاهده کنید.

نام بازیگرنقش
کیلین مورفی / Cillian Murphyامت / Emmett
امیلی بلانت / Emily Bluntاولین ابوت / Evelyn Abbott
میلیسنت سایموندز / Millicent Simmondsریگان ابوت / Regan Abbott
نواه ژوپ / Noah Jupeمارکوس ابوت / Marcus Abbott
جیمون هونسو / Djimon Hounsou (نا مشخص)
لورن-اشلی کریستیانو / Lauren-Ashley Cristiano همسر Emmett
وین دووال / Wayne Duvallراجر / Roger

 


تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2


تاریخ انتشار فیلم A Quiet Place 2 برای بار دوم نیز تاخیر خورد.

تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2

در ابتدا قرار بود فیلم A Quiet Place 2 در تاریخ 15 مارس منتشر شود اما بنا به دلایلی، کمپانی Paramount Pictures تاریخ اکران فیلم را به 20 مارس سال 2020 تغییر داد تا بصورت سینما دالبی و IMAX اجرا شود. اما این تاریخ نیز بار دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان به تاریخ دیگری موکول شد. تاریخ جدید انتشار فیلم یک مکان ساکت 2 این بار برای 23 آوریل 2021 مصادف با 3 اردیبهشت 1400 تعیین شده است. کارگردان فیلم آقای جان کرازینسکی اصرار دارد تا این فیلم را طرفداران در سینما با هم و در کنار هم ببینند که با وجود این پاندمی در جهان، همچین چیزی ممکن نیست. با اینکه این فیلم 60 درصد بودجه خود را صرف تبلیغات جهانی کرده است، اما هنوز تصمیمی مبنی بر انتشار دیجیتالی فیلم A Quiet Place 2 ندارند.

 


نکات جالب درباره فیلم A Quiet Place 2


در این بخش به ارائه نکات جالب و جذاب فیلم A Quiet Place 2 می‌پردازیم.

داستان فیلم A Quiet Place 2 / فیلم A Quiet Place 2

 • میلیسنت سایموندز (Millicent Simmonds) که در فیلم نقش ریگان ابوت (Regan Abbott) را دارد، در واقعیت نیز ناشنوا است.
 • یکی از ایده‌هایی که جان کرازینسکی برای قسمت دوم داشت این بود که خودش دوباره به عنوان بازیگر به فیلم برگردد.
 • در 15 جولای 2019 (24 تیر 1398) کرازینسکی ساخت قسمت دوم را اعلام کرد.
 • با توجه به پستی که کرازینسکی در اینستاگرام منتشر کرد، ساخت فیلم در 25 سپتامبر 2019 (7 مهر 1398) به پایان رسید.
 • در ابتدا قرار بود برایان تیری هنری (Brian Tyree Henry) در فیلم حضور داشته باشد اما به علت تداخل کاری، تیم بازیگری را ترک کرد و جیمون هونسو (Djimon Hounsou) جای او را گرفت.
 • این دومین فیلم کیلین مورفی با موضوع آخرزمان است. اولین فیلم او در این زمینه، 28 Days Later محصول سال 2002 بود.
 • کیلین مورفی و جیمون هونسو هردو در فیلم‌های DC حضور داشتند.
 • دو نفر از فیلمنامه نویسان اصلی یعنی اسکات بِک (Scott Beck) و برایان وودز (Bryan Woods) تصمیم گرفتند که در ساخت قسمت دوم نقشی نداشته باشند. آن‌ها علاقه‌مند بودند که آثار و ایده‌های جدید خلق کنند و ایده‌های قدیمی را ادامه ندهند.

 


سخن پایانی


تریلر فیلم a quiet place 2

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات منتشر شده از فیلم یک مکان ساکت 2 اعم از لیست بازیگران، خلاصه داستان، تریلر و تاریخ انتشار آن را ارائه دهیم. متاسفانه تجربه ثابت کرده که در صورت موفق بودن قسمت اول یک فیلم، دنباله آن چندان موفقیت آمیز نخواهد بود، اما امیدوار هستیم که فیلم A Quiet Place 2 بتواند موفقیت قسمت قبلی خود را هم در بین منتقدین و هم در گیشه تکرار کند.

نظر شما درمورد این فیلم چیست؟ آیا برای تماشای آن مشتاق هستید؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها درمیان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
عرفان محسنی
.
30 تیر 1399، 10:59
پاسخ
0
0
قسمت اولش که خیلی جالب بود حتما دوشم عالییه
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5