6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS + لینک دانلود

6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نرم افزار تشخیص آهنگ برنامه‌ای برای شناسایی اطلاعات مربوط به آهنگی خاص از طریق ملودی یا متن آن است. در این مقاله قصد داریم 6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS و سایت‌های مخصوص شناسایی آهنگ را به شما معرفی کنیم.

تا به حال برایتان پیش آمده که آهنگی را برای اولین بار بشنوید و با وجود اینکه نام آهنگ و خواننده را نمی‌دانید بخواهید آن را دانلود کنید؟ سوال این است که بدون دانستن اطلاعات مربوط به آهنگ اصلا چطور باید آن را جستجو کرد؟ با وجود نرم افزار تشخیص آهنگ این کار غیر ممکن نیست. در این مقاله با نرم‌افزارها و سایت‌هایی که می‌توانند به شما در چنین مواقعی کمک کنند آشنا خواهید شد.

نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 • 6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS
  • نرم افزار تشخیص آهنگ Shazam
  • برنامه تشخیص آهنگ SoundHound
  • نرم افزار تشخیص آهنگ Beatfind
  • برنامه تشخیص آهنگ Musixmatch
  • نرم افزار تشخیص آهنگ MusicID
  • برنامه تشخیص آهنگ Soly
 • سایت های آنلاین تشخیص آهنگ
  • موتور جستجوی Musipedia
  • سرویس AudioTag
  • افزونه AHA Music Extension
  • وبسایت Wat Zat Song
  • قابلیت Name That Song در وبسایت Reddit
  • قابلیت Identification of Music Group در فیسبوک
  • وبسایت تشخیص آهنگ Find Music by Lyrics

 


6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS


اگر گوشی هوشمند دارید، با نرم افزار تشخیص آهنگ می‌توانید به راحتی اطلاعات آهنگ مورد نظر خود را بیابید. در ادامه با 6 نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید و iOS آشنا می‌شویم.

 

نرم افزار تشخیص آهنگ Shazam

نرم افزار تشخیص آهنگ برای آیفون

وقتی بحث محبوب‌ترین برنامه تشخیص آهنگ در میان باشد Shazam برنده میدان است. با این برنامه می‌توانید علاوه بر یافتن نام آهنگ و خواننده، ببینید که دیگر کاربران این برنامه چه آهنگ‌هایی را با استفاده از Shazam شناسایی کرده‌اند. بعلاوه می‌توانید از طریق همین برنامه به موزیک ویدیوهای مرتبط با آهنگی که جستجو کرده‌اید و سرویس‌های پخش آنلاین موزیک دسترسی داشته و حتی آن را خریداری کنید. می‌توانید تمام آهنگ‌های خوانندگان  معروف از ادل و کانیه وست گرفته تا تیلور سوئیفت و بیانسه و حتی خوانندگان کم‌تر شناخته شده را در اختیار داشته باشید.

این برنامه تشخیص آهنگ به صورت آفلاین نیز کار می‌کند؛ پس بدون اینترنت نیز برنامه همچنان سریع و روان عمل خواهد کرد. می‌توانید آهنگ‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این تنها بخشی از امکانات برنامه بوده و Shazam از شناسایی بصری نیز استفاده می‌کند. این ویژگی همانند یک QR Code عمل می‌کند تا از پوسترها، مجله‌ها و کتاب‌هایی که از آن‌ها با گوشی خود عکس گرفته‌اید اطلاعاتی بیابد. این برنامه با اسمارت واچ‌ نیز سازگار است.

دانلود نرم افزار تشخیص آهنگ Shazam برای اندروید | iOS

 

برنامه تشخیص آهنگ SoundHound

نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید

SoundHound برنامه دیگری برای تشخیص آهنگ در سیستم عامل اندروید بوده که طراحی‌ای تعاملی داشته و کار با آن ساده است. این برنامه تاکنون بیش از 100 میلیون دانلود داشته و در فهرست 10 برنامه برتری است که باید روی گوشی خود نصب داشته باشید. بعد از اینکه این نرم افزار نشخیص آهنگ را باز کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بگویید Okay Hound و سپس بگویید What’s this song.

تنها با گفتن این دو جمله این برنامه تشخیص آهنگ کار خود را به خوبی انجام خواهد داد. اگر می‌خواهید آهنگ خاصی را پخش کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مثلا بگویید Okay Hound play Taylor Swift’s Bad Blood.

می‌توانید حساب کاربری خود در SoundHound را با حساب کاربریتان در Spotify با هم ادغام کرده و فهرست پخش شخصی خود را بسازید. برای این کار به یک حساب کاربری Spotify نیاز دارید. درون SoundHound برنامه‌ای وجود دارد که ویژگی‌ای به نام LiveLyrics را برایتان فراهم می‌آورد. با استفاده از این ویژگی می‌توانید همزمان با آهنگ، متن متناسب با آن را نیز ببینید.

دانلود برنامه تشخیص آهنگ SoundHound برای اندروید | iOS

 

نرم افزار تشخیص آهنگ Beatfind

برنامه تشخيص آهنگ آيفون

Beatfind نرم افزار تشخیص آهنگ نسبتا جدیدی برای کاربران سیستم عامل اندروید است و می‌تواند به راحتی آهنگ‌هایی را که در محیط اطرافتان پخش می‌شود شناسایی کند. این برنامه می‌تواند برای استفاده در مهمانی‌ها مناسب باشد؛ چراکه متناسب با ریتم آهنگ جلوه‌های نوری خاص و رنگی‌ای را ارائه می‌کند. این نرم افزار از پلتفرم ACRCloud برای تشخیص آهنگ‌ها استفاده می‌کند. با Beatfind می‌توانید از آهنگ‌هایی که قبلا جستجو کرده‌اید فهرستی در اختیار داشته باشید.

پس از آن که برنامه آهنگ در حال پخشی را شناسایی کرد، می‌توانید از میان یوتیوب، اسپاتیفای و دیزر یک سرویس را برای پخش آهنگ انتخاب کنید. برای استفاده از اسپاتیفای و دیزر به ثبت نام و حساب کاربری نیاز دارید، اما استفاده از یوتیوب کاملا رایگان است. Beatfind سرویس خدمات مشتری خوبی ارائه می‌دهد که شما را در رابطه با هر مشکلی یاری خواهد کرد. باید در نظر داشته باشید که این برنامه با دو برنامه تشخیص آهنگ دیگری که قبلا به آن‌ها اشاره کردیم متفاوت است؛ پس تا زمانی که به استفاده از آن عادت کنید ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید.

دانلود نرم افزار تشخیص آهنگ Beatfind برای اندروید

 

برنامه تشخیص آهنگ Musixmatch

برنامه تشخیص آهنگ اندروید

Musixmatch با بیش از 50 میلیون نصب، برنامه تشخیص آهنگی مبنی بر ویجت است که جستجو و پخش آهنگ‌ها را بسیار آسان می‌کند. این برنامه بزرگترین مجموعه آهنگ‌های جهان را در اختیار دارد؛ پس می‌توانید آهنگ‌های مختلف را با هر زبانی در آن شناسایی کنید. علاوه بر این می‌توانید ارتباط متن یاب این برنامه را با سرویس‌های یوتیوب، اسپاتیفای و پاندورا برقرار کنید و بعد آهنگ را پخش کنید.

با استفاده از ویجت شناور متن آهنگ می‌توانید همزمان با پخش آهنگ، متن آن را نیز ببینید. با این کار می‌توانید کلمات جدید بیاموزید؛ خصوصا اگر آهنگ به زبانی متفاوت با زبان مادریتان باشد. اگر زبان انتخابیتان با زبان متن آهنگ متفاوت باشد، ترجمه متن در زیر متن اصلی قرار می‌گیرد. در این صورت می‌توانید همزمان که به آهنگ گوش می‌دهید، زبان جدیدی نیز یاد بگیرید. پس از اینکه آهنگی را با این برنامه شناسایی کردید، می‌توانید آن را با دوستانتان در شبکه‌های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه تشخیص آهنگ Musixmatch برای اندروید | iOS

 

نرم افزار تشخیص آهنگ MusicID

بهترین نرم افزار تشخیص آهنگ

MusicID فقط یک برنامه تشخیص آهنگ نیست. این برنامه علاوه بر تشخیص آهنگ‌های مختلف، می‌تواند در رابطه با خواننده، گروه موسیقی و فیلم‌هایی که آهنگ موردنظر در آن استفاده شده است اطلاعاتی مفصل ارائه دهد. تمام امکانات این برنامه رایگان است. صفحات مربوط به اطلاعات هنرمند بسیار خلاقانه طراحی شده‌اند؛ بطوریکه مهمترین اطلاعات اول نمایش داده می‌شوند.

در حال حاضر این برنامه تنها حدود 100,000 بار دانلود شده است. این امر بدین معناست که این نرم افزار بسیار جدید بوده و در آینده تغییرات بسیاری را در آن شاهد خواهیم بود. بنا بر دلایلی که قبلا ذکر شد فعالیت این برنامه در پس زمینه میزان زیادی اینترنت و باتری مصرف می‌کند. مجموعه آهنگ‌های موجود در پایگاه داده این برنامه تنها شامل آهنگ‌های انگلیسی می‌شود؛ بنابراین اگر به دنبال برنامه تشخیص آهنگی با پایگاه داده محدود می‌گردید، این نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار تشخیص آهنگ MusicID برای اندروید | iOS

 

برنامه تشخیص آهنگ Soly

بهترین برنامه تشخیص آهنگ

آیا به دنبال برنامه‌ای جامع با امکانات مختلف می‌گردید؟ اجازه دهید برنامه Soly را به شما معرفی کنیم. این نرم افزار تشخیص آهنگ مجموعه‌ای بسیار بزرگ از آهنگ‌های جهان با زبان‌های مختلف را داراست. با استفاده از این برنامه می‌توانید متن آهنگ‌ها را دانلود کرده و قسمت‌های مورد علاقه خود را با دوستان و خانواده در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر و اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اگر متن و آهنگ موجود در دستگاهتان همزمان نیستند، می‌توانید آن‌ها را تنظیم کنید.

این برنامه تشخیص آهنگ دارای طراحی‌ای مدرن و تعاملی است که با سرعت بالایی عمل می‌کند. استفاده از این برنامه آسان و رایگان است. در آپدیت جدید، Soly به شما این امکان را می‌دهد که آن را به عنوان برنامه پیش‌فرض پخش موزیک خود انتخاب کنید و با این کار میزان استفاده از حافظه را بهینه سازید. در این صورت نیازی به برنامه‌های جداگانه‌ای برای شناسایی و پخش موزیک ندارید؛ چراکه همه این کارها را می‌توانید با یک برنامه انجام دهید. این نرم افزار تاکنون بیش از 100,000 بار دانلود شده است.

دانلود برنامه تشخیص آهنگ Soly برای اندروید

 


سایت های آنلاین تشخیص آهنگ


برای یافتن اطلاعات آهنگ موردنظر خود نیازی نیست که حتما از گوشی استفاده کنید. وبسایت‌های مخصوص تشخیص و شناسایی آهنگ می‌توانند با استفاده از کامپیوتر نیز این کار را برایتان انجام دهند.

 

موتور جستجوی Musipedia

برنامه تشخیص آهنگ

Musipedia موتور جستجویی برای آهنگ‌ها و تم‌های موسیقی است. برای جستجوی آهنگ تنها به ملودی آن نیاز دارید. با استفاده از MusiPedia می‌توانید آهنگ موردنظر خود را با اجرای آن با پیانویی مجازی و یا سوت زدن و زمزمه کردن پیدا کنید. البته برای پیدا کردن آهنگ با استفاده از هر یک از این راه‌ها نیاز به میکروفون دارید. نام این سایت از Wikipedia گرفته شده و موزیک کلاسیک را بهتر از هر سبک موسیقی دیگری شناسایی می‌کند.

MusiPedia می‌تواند تمام ترک‌های موسیقی‌ای که دارای یک ملودی خاص هستند را بیابد. مجموعه آهنگ‌های این پلتفرم آنلاین می‌تواند توسط تمامی کاربران ویرایش شود. اگر بتوانید ملودی آهنگ موردنظر خود را با کیبوردی مجازی بزنید، می‌توانید آهنگ را به راحتی پیدا کنید. نیازی نیست که کل ملودی را بزنید، بلکه 7-5 نوت کافی است تا آهنگ شناسایی شود. می‌توانید با MusiPedia داستان‌های مربوط به هر آهنگ، معنا و اطلاعات آهنگ شامل آلبوم، رتبه آهنگ، اطلاعات جزئی و موزیک ویدیو را نیز ببینید.

 

سرویس AudioTag

برنامه تشخیص آهنگ

AudioTag سرویس آنلاین و رایگانی است که به صورت مجازی می‌تواند تقریبا هر آهنگی را شناسایی کند. برای استفاده از آن باید کل و یا قسمتی از آهنگ را بارگذاری کنید و این سیستم الگوریتم ابری آن را به سرعت شناسایی کرده و اطلاعات هنرمند، آهنگساز، نام آهنگ و… را در اختیارتان قرار می‌دهد.

AudioTag سرویس خوبی برای تشخیص آهنگ‌هایی است که در کامپیوتر خود ضبط کرده‌اید. این وبسایت دو راه را برای بارگذاری آهنگ‌هایتان به شما ارائه می‌دهد. می‌توانید فایل خود را در سایت بارگذاری کنید یا آدرس مستقیم آهنگ را در سایت قرار دهید. بعد از بارگذاری آهنگ مورد نظر خود در سایت با تستی ساده باید ثابت کنید که ماشین نیستید. سپس آهنگ موردنظر با پایگاه داده AudioTag مقایسه شده و شناسایی می‌شود. برای تشخیص آهنگ، طول کلیپ موردنظرتان باید بین 15 تا 45 ثانیه باشد. فرمت فایل‌ها می‌تواند Ogg، فرمت Flac، فرمت Wav، فرمت Mp3، فرمت Flash video، فرمت Mp4 و… باشد. اگر به میکروفون دسترسی ندارید یا نمی‌توانید برنامه‌های جانبی را روی گوشی خود نصب کنید، می‌توانید از AudioTag استفاده کنید.

 

افزونه AHA Music Extension

نرم افزار تشخیص آهنگ برای آیفون

AHA Music Extension با مرورگر کروم کار می‌کند و آهنگ‌هایی که در مرورگرتان پخش می‌شود را با استفاده از مقایسه آهنگ با پایگاه داده اسپاتیفای و ویدئو‌ها و آهنگ‌های موجود در یوتیوب شناسایی می‌کند. با این افزونه حتی می‌توانید با استفاده از هدفون نیز به تشخیص آهنگ اقدام کنید. استفاده از این افزونه برای تمامی کاربران رایگان است.

همانطور که از نام آن مشخص است، این برنامه طراحی شده تا از طریق متن یا فایل صوتی پخش شده در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های پخش آهنگ به تشخیص آهنگ‌ها بپردازد. می‌توانید آن را بلافاصله استفاده کنید و روی وبسایت پخش آهنگی به انتخاب خودتان امتحان کنید. طراحی این افزونه به گونه‌ای است که می‌تواند فهرست آهنگ‌های شناسایی شده قبلیتان را به شما نشان دهد. اگر می‌خواهید همزمان با وبگردی، اطلاعات آهنگ‌هایی که در حال پخش هستند را نیز داشته باشید، باید AHA Music Identifier را نصب کنید.

 

وبسایت Wat Zat Song

نرم افزار تشخیص آهنگ برای اندروید

Wat Zat Song وبسایتی است که برای شناسایی آهنگ‌ها دو راه پیش رویتان قرار می‌دهد. راه اول این است که خودتان فایل صوتی‌ای ضبط کنید و راه دوم اینکه به فایل‌های ضبط شده دیگران گوش دهید تا آهنگ موردنظرتان را بیابید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی گزینه «اسم آهنگ را پیدا کن» کلیک کنید و به سایت اجازه دسترسی به میکروفون خود را بدهید. دکمه «ضبط» را فشار دهید و بخوانید. سپس، سبک آهنگ را انتخاب کرده، سن آهنگ و آدرس ایمیلتان را بنویسید. حالا باید صبر کنید تا کسی بتواند آهنگ را برایتان شناسایی کند.

می‌توانید آهنگی را برای شناسایی در آن بخوانید یا با پیدا کردن اطلاعات آهنگ‌های دیگری که دیگران ضبط کرده‌اند، توانایی‌های خود را نشان دهید. در حساب کاربریتان می‌توانید فهرستی از آهنگ‌های خود را ببینید. این فهرست، آهنگ‌هایی که شناسایی و ضبط کرده‌اید را شامل می‌شود. وقتی می‌خواهید آهنگی را شناسایی کنید، می‌توانید آن را بخوانید یا اینکه خود آهنگ را بارگذاری کنید.

 

قابلیت Name That Song در وبسایت Reddit

برنامه تشخيص آهنگ آيفون

Reddit وبسایت و فرومی اجتماعی است که در آن اعضا از طریق رای، محتوایی را ترویج می‌کنند. ثبت نام در این وبسایت کاملا رایگان بوده و برای استفاده از امکانات سایت مورد نیاز است.

در صفحه اصلی این وبسایت فهرستی از پست‌ها، مجموعه‌ای از پست‌های متنی، عکس‌دار، لینک‌دار، عکس و ویدئو‌ را می‌بینید. وقتی از حساب کاربری خود خارج می‌شوید، این صفحه مجموعه‌ای از سابردیت‌های پیشفرض سایت را شامل می‌شود. سابردیت‌ها فهرستی شامل 50 موضوع مختلف از جمله موسیقی، ویدئو، اخبار و… هستند. ردیت در واقع از گروهی از افراد تشکیل می‌شود که به هم از طریق اینترنت مرتبط می‌شوند، چیزهایی را به اشتراک می‌گذارند و با هم صحبت می‌کنند. حتی اگر به پست گذاشتن علاقه‌ای ندارید، هنوز هم می‌توانید از مزایای این وبسایت استفاده کنید.

یکی از سابردیت‌های این وبسایت به شناسایی آهنگ‌هایی که یافتن اطلاعاتی از آن‌ها سخت است می‌پردازد. این سابردیت NameThatSong نام دارد و از طریق ملودی آهنگ به شناسایی آن اقدام می‌کند.

 

قابلیت Identification of Music Group در فیسبوک

برنامه تشخیص آهنگ اندروید

گروه شناسایی موسیقی جدیدترین سوپر استار فیسبوک است و در میان گروه‌های آنلاین بسیار قوی بوده و تاسیس آن به سه سال قبل باز می‌گردد.

حالا این گروه یکی از مهمترین کانون‌های طرفداران موسیقی الکترونیک در رسانه‌های اجتماعی است. برای پیوستن به گروه باید یک حساب فیسبوک داشته باشید. می‌توانید با ارائه درخواست به گروه بپیوندید و اطلاعیه دعوت خود را از فیسبوک بگیرید. سپس برای تأیید پیوستنتان به گروه ایمیلی دریافت خواهید کرد و بعد با دعوتنامه‌هایی که ماهانه دریافت خواهید کرد به گروه اضافه می‌شوید.

با ارسال ویدیویی از آهنگ‌های موردنظرتان می‌توانید آن‌ها را شناسایی کرده و برای این کار از گروه موسیقی 36000 نفری کمک بگیرید. یکی از کاربران ممکن است آهنگی را در اجرای زنده‌ای بشنود و ویدئویی از آهنگ مورد نظر ارسال کند و افراد ویدئو را دیده و سعی می‌کنند آن را شناسایی کنند.

 

وبسایت تشخیص آهنگ Find Music by Lyrics

بهترین نرم افزار تشخیص آهنگ

اگر به جز چند کلمه از متن آهنگ بقیه آن را به یاد نمی‌آورید، مشکلی نیست؛ چراکه ممکن است این تمام چیزی باشد که برای به دست آوردن نتیجه نیاز دارید. همانطور که احتمالاً تا حالا حدس زده‌اید، این سرویس با تطبیق اشعار کار می‌کند و نه با تجزیه و تحلیل فایل صوتی. استفاده از این وبسایت آسان است و نتایج خوبی نیز ارائه می‌دهد؛ اگرچه از به‌روزرسانی قسمت اخبار موسیقی آن خیلی وقت است که می‌گذرد. پایگاه داده بزرگ این وبسایت از متن ترانه‌ها می‌تواند شما را در یافتن چیزی که می‌خواهید یاری دهد. می‌توانید کلمات را برچسب‌گذاری و ذخیره کنید، آن‌ها را به اشتراک بگذارید و حتی در حالت آفلاین نیز به متن آهنگ‌ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، این وبسایت می‌تواند شما را به یوتیوب انتقال دهد تا بتوانید در یوتیوب به آهنگ موردنظرتان گوش دهید.

با بهترین نرم‌افزارهای شناسایی و تشخیص آهنگ برای تلفن‌های هوشمند آشنا شدید و سایت‌های مخصوص یافتن اطلاعات آهنگ را نیز هم‌اکنون می‌شناسید. آیا تا به حال از نرم افزار تشخیص آهنگ استفاده کرده‌ بودید؟ کدام یک را می‌شناختید و کدام یک برایتان جدید بوده است؟ کدام یک از این سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها را بیشتر می‌پسندید؟ در بخش نظرات همیشه منتظر شنیدن افکار و ایده‌هایتان هستیم.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
امید
.
04 خرداد 1399، 18:43
پاسخ
0
1
در بین اینها تجربه استفاده از Wat Zat Song را داشته ام و واقعا خیلی مفید بوده است. پیشنهاد می کنم اینو در اولویت های اول خود قرار دهید.
saman
.
15 تیر 1399، 01:42
پاسخ
0
1
shazam و soundhound مگه هنوز کار میکنن؟ من هرچقدر تلاش میکنم بی نتیجه ست، ولی قبلا عالی بودن...مخصوصا shazam
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5