بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی + لینک دانلود

در صورتی که آهنگ زنگ گوشی پیش‌فرض مورد پسند شما موجود نباشد، می‌توانید با برنامه های آهنگ زنگ که در این مطلب معرفی می‌کنیم، آهنگ زنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برندهای تولیدکننده گوشی های هوشمند مانند اپل معمولاً تعدادی آهنگ زنگ گوشی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند که از میان آن‌ها می‌توان مواردی را به عنوان اعلان‌های پیام و سایر موارد انتخاب کرد. اما در صورتی که آهنگ‌های موجود مورد پسند شما موجود نباشند، می‌توانید از برنامه های آهنگ زنگ استفاده کنید. در این مقاله بهترین برنامه های آهنگ زنگ برای اندروید و iOS را معرفی خواهیم کرد.

برنامه زنگ موبایل

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 • بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی
  • برنامه آهنگ زنگ Ringtone Maker
  • برنامه Ringtones for iPhone!
  • برنامه زنگ گوشی Cool Ringtones
  • برنامه Comedy Ringtones Superstore & Ringtone Converter
  • اپلیکیشن Zedge Ringtone
  • برنامه زنگ موبایل Ringtone Converter
  • برنامه آهنگ زنگ Audiko Ringtones
  • برنامه آهنگ زنگ Mobile9 Deco
  • نرم افزار Scary Ringtones +
  • برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker
  • برنامه زنگ موبایل Pi Music Player
  • برنامه آهنگ زنگ Z Ringtones 2019

 


بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی


این روزها برنامه های آهنگ زنگ مانند گذشته در بازارهای اپلیکیشن اپل و گوگل پلی طرفدار ندارند؛ اما هنوز هم می‌توان مواردی را یافت. در ادامه مطلب بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی را معرفی خواهیم کرد.

 

برنامه آهنگ زنگ Ringtone Maker

بهترین آهنگ زنگ موبایل

Ringtone Maker یکی از بهترین برنامه های آهنگ زنگ است که بیشتر برای کاربران گوشی‌های آیفون کاربرد دارد. این اپ طیف گسترده‌ای از نواهای هشدار و زنگ گوشی را به صورت مجانی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از مهمترین ویژگی‌های این برنامه می‌توان به قابلیت ایجاد زنگ شخصی از فایل‌های موسیقی موجود در گوشی اشاره کرد. شما می‌توانید فایل‌های موسیقی را برش دهید و نوع موج موسیقی را در این اپلیکیشن مشاهده کنید.

دانلود برنامه Ringtone Maker برای اندروید و iOS

 

برنامه Ringtones for iPhone!

بهترین آهنگ زنگ موبایل

Ringtones for iPhone! شامل طیف گسترده و نامحدودی از نواهای مجانی است. در این اپ حتی می‌توانید صدای دوستان یا خانواده را به عنوان زنگ گوشی تنظیم کنید. این برنامه قابلیتی دارد که به شما اجازه می‌دهد ابتدا و انتهای زنگ را با حالاتی مانند محو شدن صدا ویرایش کنید. همچنین با استفاده از این برنامه تغییر زنگ می‌توانید گام و میزان بلندی صدا را تنظیم کنید.

دانلود برنامه Ringtones for iPhone برای iOS

 

برنامه زنگ گوشی Cool Ringtones

برنامه زنگ گوشی اپل

با استفاده از برنامه Cool Ringtones می‌توانید به دنیایی از افکت‌های صدا و آهنگ‌های زنگ کلاسیک دست یابید. این برنامه شامل کلکسیونی کامل از آهنگ‌های زنگ است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. همچنین در این اپ می‌توانید از آهنگ های موجود در گوشی هوشمند خود زنگ مد نظرتان را ایجاد کنید. بعلاوه، این اپلیکیشن شامل انواع مختلفی از نواهای شخصی‌سازی شده است که می‌توان میزان بلندی صدا و گام‌های آن را به دلخواه تغییر داد.

دانلود برنامه Cool Ringtones برای اندروید و iOS

 

برنامه Comedy Ringtones Superstore & Ringtone Converter

برنامه زنگ گوشی آیفون

اگر طرفدار کمدی و شوخی هستید، از نصب این برنامه پشیمان نخواهید شد. این اپ که از بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی است، طیف گسترده‌ای از آهنگ‌های زنگ بامزه را مطابق سلیقه همه کاربران در خود جای داده است. این برنامه شامل آهنگ‌هایی بامزه‌ای از برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌هایی مانند ابرقهرمان‌ها، پرنده‌های خشمگین و جنگ ستارگان است.

 

اپلیکیشن Zedge Ringtone

بهترین آهنگ زنگ موبایل

Zedge Ringtone‌ یکی از بهترین برنامه های آهنگ زنگ برای گوشی‌های آیفون و اندروید است. این اپ شامل افکت‌های صدای فراوانی است که می‌توانید از آن‌ها به عنوان زنگ گوشی استفاده کنید. در این برنامه می‌توانید آهنگ‌هایی با کیفیت بالا دانلود کنید. همچنین این اپلیکیشن از زبان‌هایی مانند ژاپنی، فرانسوی و آلمانی نیز پشتیبانی می‌کند.

دانلود برنامه Zedge Ringtone‌ برای اندروید و iOS

 

برنامه زنگ موبایل Ringtone Converter

برنامه زنگ گوشی آیفون

استفاده از برنامه Ringtone Converter بسیار آسان بوده و نه تنها مجانی است، بلکه از تبلیغات آزاردهنده نیز در آن خبری نیست. با استفاده از این برنامه تولید زنگ می‌توانید از موارد موجود در آی تیونز، آهنگ‌های کوتاه و بلند بسازید. می‌توانید با استفاده از موارد ویرایش شده،‌ آهنگ‌های زنگ، متن آهنگ، زنگ هشدار و اعلان تولید کنید.

با استفاده از این اپ می‌توانید به جستجوی آهنگ‌های مجانی بر اساس مدت زمان موسیقی و سایر دسته‌بندی‌ها بپردازید. در این برنامه حتی می‌توانید بهترین موارد را برای هر کدام از مخاطبین خود به صورت جداگانه انتخاب کنید.

 

برنامه آهنگ زنگ Audiko Ringtones

برنامه زنگ گوشی اندروید

Audiko Ringtones آهنگ‌های زنگ با کیفیت بالا را به صورت نامحدود در اختیار کاربر قرار می‌دهد. می‌توانید با استفاده از این برنامه میلیون‌ها زنگ تولید کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید آهنگ‌های زنگ شخصی خود را با استفاده از فایل‌های صوتی ذخیره شده در گوشی هوشمند تولید کنید. می‌توانید آهنگ مورد نظر را درست در جای مد نظر برش داده و آن را به عنوان زنگ استفاده کنید. همچنین قادر خواهید بود آهنگ‌های تولید شده را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و تصاویر پس زمینه مجانی را از گالری اختصاصی بدون داشتن مهارت خاصی فعال کنید.

دانلود برنامه Audiko Ringtones برای اندروید و iOS

 

برنامه آهنگ زنگ Mobile9 Deco

آهنگ زنگ

این اپ یکی از بهترین برنامه های آهنگ زنگ برای گوشی‌های آیفون است. اصلی‌ترین ویژگی این برنامه آن است که آهنگ های زنگی را علاوه بر گوشی هوشمند، برای پس زمینه نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن با آیفون، آیپد و آیپاد تاچ سازگار است.

 

نرم افزار Scary Ringtones +

برنامه زنگ گوشی

اگر دوست دارید آهنگ های زنگ ترسناک ویرایش و تنظیم کنید، باید اپ Scary Ringtones + را حتما امتحان کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید زنگ خاصی را برای هر کدام از مخاطبین در نظر گرفته و مخاطبین را در فهرست پیش‌فرض قرار دهید. همچنین این اپلیکیشن افکت‌های صوتی فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

دانلود برنامه Scary Ringtones برای اندروید و iOS

 

برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker

برنامه زنگ موبایل

همان‌طور که از نام این برنامه پیداست، تنها کافی است فایل آهنگ را از دستگاه هوشمند خود به اپ آپلود کرده و آن را به دلخواه برش داده و ذخیره کنید. پس از ذخیره فایل تولید شده می‌توانید از آن به عنوان زنگ استفاده کنید. این اپ از فرمت‌هایی مانند MP3 و WAV پشتیبانی می‌کند.

بعلاوه، استفاده از کنترل‌های این اپلیکیشن بسیار ساده و رابط کاربری آن بسیار روان است. ضبط صدا از دیگر قابلیت‌های این اپ بوده و صدای ضبط شده را می‌توان به عنوان زنگ استفاده کرد. این برنامه به صورت مجانی در اختیار کاربر قرار گرفته و هیچ‌گونه خرید درون برنامه‌ای نیز ندارد. تنها نکته منفی این اپلیکیشن شاید وجود تبلیغات باشد.

دانلود برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker برای اندروید

 

برنامه زنگ موبایل Pi Music Player

برنامه آهنگ زنگ

اپ Pi Music Player با یک تیر دو نشان می‌زند؛ این برنامه هم یک پخش‌کننده موسیقی ساده و کامل است و هم یک ابزار برای برش موسیقی. این بخش از اپلیکیشن شامل یک اکوالایزر پنج باند، پشتیبانی از ابرداده‌ها،‌ تم‌ها، تصاویر پس‌زمینه و یک رابط کاربری بسیار زیباست. بنابراین هر فایلی را می‌توانید از حافظه گوشی هوشمند انتخاب کرده و آن را به زنگ و اعلان تبدیل کنید. شاید این برنامه از جمله بهترین اپ‌های پخش موسیقی نباشد، اما قابلیت برش آن از همه موارد دیگر عملکرد بهتری دارد.

دانلود برنامه Pi Music Player برای اندروید

 

برنامه آهنگ زنگ Z Ringtones

بهترین آهنگ زنگ موبایل

Z Ringtones شباهت‌های زیادی به اپ Zedge دارد. این برنامه شامل تعداد زیادی زنگ پیش‌فرض و آماده دانلود است. شاید یکی از نقطه ضعف‌های Zedge را بتوان تعداد زیاد تبلیغات دانست؛ اما از طرفی تعداد زیاد آهنگ‌ها و وجود نواهای مختلف متناسب با مناسبت‌های مختلف شاید ارزش این حجم از تبلیغات را داشته باشد.

دانلود برنامه Z Ringtones برای اندروید

 

در این مقاله بهترین برنامه های آهنگ زنگ گوشی را برای شما معرفی کردیم. در پایین همین صفحه برای ما بنویسید که شما تجربه کار با کدام یک از این برنامه‌ها را داشته‌اید؟ به نظر شما بهترین عنوان بین برنامه های آهنگ زنگ موبایل کدام است؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha