دانلود و بررسی فیلم Spenser Confidential 2020 + تریلر و بازیگران

از جمله مهمترین فیلم‌های سینمایی سال 2020، فیلم Spenser Confidential محسوب می‌شود. در مقاله پیش رویتان قصد داریم به جوانب مختلف فیلم محرمانه اسپنسر 2020 بپردازیم. همراه پلازامگ بمانید.

فیلم Spenser Confidential یک فیلم آمریکایی در ژانر اکشن کمدی (Action Comedy) است که توسط پیتر برگ (Peter Berg) کارگردانی شده است و شان اوکیف (Sean O’Keefe) و برایان هلگلند (Brian Helgeland) فیلمنامه آن را نوشته‌اند. ماجرای اصلی فیلم Spenser Confidential حول محور یک مامور پلیس سابق می‌چرخد که وظیفه دارد گروه مواد مخدری به نام ترینیتاریو (Trinitario) را پس از قتل دو مامور پلیس توسط آن‌ها از میان بردارد.

این فیلم در عین حال نوعی اقتباس از رمان Wonderland اثر ایس آتکینز (Ace Atkins) محسوب می‌شود. این عنوان در تاریخ 6 مارس 2020 مصادف با 16 اسفند 98 در آمریکا به روی پرده رفت. در مقاله پیش رویتان قصد داریم لینک دانلود فیلم محرمانه اسپنسر 2020 را برای شما قرار داده و پس از آن به جزئیات دیگر این فیلم از جمله داستان، تریلر، معرفی بازیگران و نقد و بررسی فیلم بپردازیم. همراه پلازامگ بمانید.

فیلم محرمانه اسپنسر / فیلم محرمانه اسپنسر 2020

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


دانلود فیلم Spenser Confidential و تریلر آن


در ادامه با دانلود فیلم محرمانه اسپنسر 2020 همراه شما هستیم. این فیلم را از طریق لینک‌های زیر در دو کیفیت 720p و 1080p و با زیرنویس فارسی چسبیده دانلود کنید. پس از آن نیز تریلر فیلم Spenser Confidential را مشاهده خواهید کرد.

دانلود با کیفیت: 1080p حجم: 1.57 گیگابایت

دانلود با کیفیت: 720p حجم: 910 مگابایت

 


داستان فیلم محرمانه اسپنسر


داستان فیلم محرمانه اسپنسر 2020 حول محور کارآگاهی به نام اسپنسر (Spenser) می‌چرخد که در ابتدای فیلم به همراه همکار خود دریسکول (Driscol) به خانه کاپیتان جان بویلان (John Boylan) می‌روند. هنگام پرسش و پاسخ این دو فرد از زنی به نام گلوریا ویسنوسکی (Gloria Wiesnewski) بحث میان آن‌ها پس از برملا شدن یک ویدیو قتل توسط او شدت گرفته و در نتیجه آن اسپنسر با زدن بویلان راهی زندان می‌شود.

پنج سال از ماجرای گفته شده می‌گذرد و اسپنسر از زندان آزاد می‌شود و با دوستش هنری سیمولی (Henry Cimoli) ملاقات می‌کند. هنگام خروج از زندان نامزد سابق اسپنسر سیسی (Cissy) نیز به پیشوازش می‌رود، اما او با هنری رفته و در آپارتمان او به همراه دوست هنری که هاوک (Hawk) نام دارد می‌ماند.

نقد فیلم محرمانه اسپنسر

پس از آن، شب هنگام موقعی که بویلان در عین صحبت با دخترش از طریق تلفن رانندگی می‌کند، با یک ماشین شاسی بلند تصادف می‌کند و تعدادی مرد نقاب‌دار او را از ماشین خارج کرده و مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و بویلان در نتیجه این حادثه جان خود را از دست می‌دهد. صبح روز بعد پرستاری به نام لتیتیا گراهام (Letitia Graham) به خانه می‌آید و با جسد نامزد خود ترنس (Terrence) مواجه می‌شود.

در طی این وقایع اسپنسر به عنوان متهم اصلی قتل بویلان شناخته می‌شود، اما نهایتا توسط دریسکول رها می‌شود؛ چراکه او هنگام وقوع قتل در خانه سیمولی بود. اسپنسر سپس متوجه می‌شود که ترنس (Terrence) برای مشارکت در قتل گفته شده مورد اتهام قرار می‌گیرد و پس از آن از طریق اخبار رسانه‌ای گفته می‌شود که ترنس احتمالا به دلیل گناه پس از قتل خود خودکشی کرده است. این واقعه سبب می‌شود که اسپنسر مسئولیت پرونده گفته شده را برعهده بگیرد؛ چراکه او ترنس و قابلیت‌هایش را به عنوان یک مامور پلیس می‌شناسد.

فیلم Spenser Confidential / فیلم Spenser Confidential 2020

پس از آن شاهد اسپنسر هستیم که به خانه لتیتیا (Letitia) پس از مورد دستبرد واقع شدن می‌رود و او به اسپنسر یک فایل صوتی را نشان می‌دهد که ترنس بین خود و بویلان مخفی کرده بود. بر اساس این فایل صوتی مشخص می‌شود که بویلان یک پلیس فاسد بود و بنتوود (Bentwood)، مکلین (Macklin) و دریسکول همه دست به دست هم داده‌اند تا بویلان را به قتل برسانند.

اسپنسر نوار صوتی گفته شده را به سازمان FBI تحویل می‌دهد، اما این سازمان این نوار را به عنوان مدرکی کافی جهت دستگیر کردن دریسکول که آخرین ضربه مهلک را به بویلان زده است تلقی نمی‌کنند. پس از این واقعه شاهد اسپنسر هستیم که بنتوود را پیدا کرده و به شکلی خشونت بار مورد بازجویی قرار می‌دهد.

فیلم محرمانه اسپنسر / فیلم محرمانه اسپنسر 2020

بنتوود اعتراف می‌کند که یک محموله مواد مخدر از شهر نیو همپشایر تا واندرلند در حال حرکت است که عوامل اصلی کنترل آن پلیس‌های فاسد و گروه ترینیتاریوس محسوب می‌شوند. اسپنسر و هاوک به دنبال این محموله رفته و وسیله نقلیه را از جاده خارج می‌کنند و دو نفر از سه نفر داخل ماشین را از میان برمی‌دارند، در حالی که سومی فرار می‌کند.

دریسکول که در این نقطه از ماجرا می‌داند که اسپنسر از جریان او مطلع است، با او تماس برقرار می‌کند و به اسپنسر می‌گوید که سیمولی را گروگان گرفته است. دریسکول اسپنسر را مجاب می‌کند که در واندرلند با همدیگر ملاقات کنند و به این دیدار سیسی و هاوک نیز اضافه می‌شوند.

دانلود فیلم محرمانه اسپنسر 2020 / دانلود فیلم spenser confidential 2020

اسپنسر، سیسی و هاوک به واندرلند رفته و با حمله به تبهکارها سیمولی را نجات می‌دهند. پس از آن اسپنسر دریسکول را تعقیب می‌کند و با او درگیر می‌شود. اسپنسر برای جلوگیری از رفتن دوباره به زندان دریسکول را به شکل مهلکی نمی‌زند و به جای آن او را دستگیر می‌کند. پس از این ماجراها شاهد رسیدن مامورین FBI و دستگیری دریسکول و دارودسته او هستیم. ترنس گراهام نیز پس از این وقایع از تمام اتهامات وارده به خود مبری می‌شود.

در صحنه‌های پایانی فیلم شاهد اسپنسر هستیم که در یک رستوران از طریق یک روزنامه خبری راجع به آتش سوزی کلیسا می‌خواند. در این خبر نوشته شده است که رئیس آتش نشانی شهر بوستون دستگیر شده است، اما ادعای بی‌گناهی می‌کند.

 


بازیگران فیلم Spenser Confidential 2020


در بخش زیر فهرست بازیگران فیلم Spenser Confidential را مشاهده خواهید کرد. از جمله شاخص‌ترین بازیگران فیلم محرمانه اسپنسر می‌توان به مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و وینستون دوک (Winston Duke) اشاره کرد.

بازیگران فیلم محرمانه اسپنسر / نقد فیلم محرمانه اسپنسر

نام بازیگر نقش
مارگ والبرگ / Mark Wahlberg اسپنسر
وینستون دوک / Winston Duke هاوک
آلن آرکین / Alan Arkin هنری سیمولی
ایلیزا شلسینگر / Illiza Shlesinger سیسی دیویس
بوکیم وودبین / Bokeem Woodbine دریسکول
مارک مارون / Mark Maron وین کاسگروو
آستین پست / Austin Post اسکوییب
جیمز دومونت / James DuMont چارلی بنتوود
مایکل گستون / Michael Gaston کاپیتان بویلان
کالین کمپ / Colleen Camp مارا
هوپ اولید ویلسون / Hope Olaide Wilson لتیتیا
کیپ ویکز / Kip Weeks مک‌لین
ربکا گیبل / Rebecca Gibel لوری بویلان
بیگ شاگ / Big Shug دابلیو لینتز
دانلد سرون / Donald Cerrone بیگ بوی
جاستوس کارنی / Justus Carney کارمند مغازه لیکور
کریستوفر جرارد ویگل / Christopher Gerard Wigel هیپستر
برندون اسکیلز / Brandon Scales ترنس گراهام

 


نقد و بررسی فیلم Spenser Confidential 2020


در بخش زیر با نقد فیلم محرمانه اسپنسر و بررسی نظرات منتقدین مختلف در رابطه با این فیلم همراه شما هستیم.

 

Chicago Sun Times / ریچارد روپر: 88

فیلم Spenser Confidential یک فیلم درجه یک برای نسل جدید و طرفداران اکشن است که علاقمندان این ژانر را می‌تواند برای مدت‌ها سرگرم کند.

 

Los Angeles Times / کنث توران: 70

فیلم محرمانه اسپنسر که تا حدودی یک اقتباس از اثر رابرت بی پارکر (Robert B. Parker) با نام واندرلند (Wonderland) محسوب می‌شود، فیلمنامه مهیجی دارد که به خوبی با عملکرد بازیگرانش در هم تنیده شده است. انتخاب بازیگران فیلم هوشمندانه انجام شده است و عملکرد کلی هنرپیشگان آن را می‌توان تحسین کرد.

بررسی فیلم محرمانه اسپنسر

 

Movie Nation / راجر مور: 63

فیلم Spenser Confidential محصول همکاری مشترک تیمی است که قبل از این آثاری همانند Lone Survivor، فیلم Deepwater Horizon، فیلم Patriots Day و Mile 22 را از آن‌ها دیده‌ایم. این تیم به خوبی نقاط ضعف و قوت خود را می‌شناسد و همکاری خوبی برای پوشش نقاط ضعف خود انجام می‌دهد.

 

The Globe and Mail / بری هرتز: 50

هنگام بررسی فیلم Spenser Confidential شاهد منطق روایی و بصری بسیار بیشتری نسبت به فیلم Mile 22 هستیم؛‌ اما در عین حال این فیلم تاکید دیگری می‌گذارد بر روی این امر که برگ و والبرگ باید برای چند مدت قطع همکاری کنند.

نقد فیلم Spenser Confidential

در مقاله پیش رویتان به بررسی فیلم محرمانه اسپنسر پرداختیم و با مشاهده تریلر جنبه‌های مختلف این اثر سینمایی اکشن را از جمله داستان، معرفی بازیگران و نهایتا نقد فیلم Spenser Confidential زیر ذره‌بین قرار دادیم. امیدواریم با خواندن مقاله‌مان اطلاعات کافی را در رابطه با فیلم Spenser Confidential به دست آورده باشید.

نظر شما در رابطه با فیلم محرمانه اسپنسر 2020 چیست؟ نظرات خود را از قسمت پایین و از بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha