دانلود 8 بازی سودوکو برای کامپیوتر، اندروید و آیفون

دانلود 8 بازی سودوکو برای کامپیوتر، اندروید و آیفون
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی سودوکو یک بازی سرگرم‌کننده و پرطرفدار است که قدمت دیرینه دارد. در این مقاله قصد داریم چندین بازی سودوکو جذاب برای اندروید، آیفون و کامپیوتر را به شما معرفی کنیم.

سودوکو (Sudoku) یکی از بازی‌های فکری جذاب است که مغز را به چالش می‌کشد و باعث افزایش تمرکز می‌شود. بازی سودوکو برای اولین بار در سال 1979 میلادی و در یک مجله پازل آمریکایی انتشار پیدا کرد. اما انتشار جدی این بازی از سال 1986 و در کشور ژاپن شروع شد و به تدریج در کل دنیا گسترش پیدا کرد. واژه سودوکو از عبارت ژاپنی SUUJI WA DOKUSHIN NI KAGIRگرفته شده که به معنای «اعداد باید تنها باشند» است. این بازی معمولا در مجلات و روزنامه‌ها وجود دارد و بسیار سرگرم‌کننده و جالب است. خوشبختانه با پیشرفت فناوری، نسخه الکترونیکی این بازی با قابلیت‌های متعدد برای کاربران طراحی شده است. در ادامه این مقاله از پلازامگ چندین بازی سودوکو مهیج برای نصب بر روی کامپیوتر و سیستم عامل اندروید و iOS را به همراه لینک دانلود آنها به شما معرفی می‌کنیم.

بازی سودوکو

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


بازی سودوکو برای اندروید و iOS


بازی‌های سودوکو متنوع بسیاری برای سیستم عامل اندروید و iOS طراحی شده‌اند که بسیار سرگرم‌کننده و چالش برانگیز هستند. شما می‌توانید هرکجا که هستید، سودوکو بازی کنید و به هیچگونه روزنامه یا مجله‌ای نیز احتیاجی نخواهید داشت. در این بخش چندین بازی سودوکو برای اندروید و آیفون را به شما معرفی می‌کنیم.

 

بازی Sudoku.com

بازی سودوکو آنلاین

اهمیتی ندارد که گیمر حرفه‌ای یا مبتدی سودوکو باشید، برنامه Sudoku.com برای هر سطحی مناسب است. این اپلیکیشن یکی از برنامه‌های محبوب در دسته بازی‌های تخته‌ای است. بازی Sudoku.com یکی از بهترین بازی‌های سودوکو طراحی شده برای اندروید و آیفون محسوب می‌شود. این برنامه دارای سطوح مختلفی از جمله ساده، متوسط و دشوار است که با توجه به میزان مهارت خود می‌توانید یکی از این سطح‌ها را انتخاب کنید.

برنامه Sudoku.com دارای ویژگی‌های متنوع و جذابی است. به عنوان مثال در این بازی چالش‌های روزانه برگزار می‌شود که اگر در آنها برنده شوید به شما پاداش داده می‌شود. شما پس از اتمام هر بازی می‌توانید اشتباهات و حرکات غلط خود را مشاهده کرده و به عبارتی بازی خود را تحلیل کنید. برنامه Sudoku.com رابط کاربری جذاب و تم‌های متنوعی دارد که با سلیقه خود می‌توانید ظاهر بازی را تغییر دهید. زمانی که وارد بازی می‌شوید گزینه «Start playing» را مشاهده می‌کنید. پس از فشردن آن، برنامه از شما می‌خواهد که میزان دشواری بازی را تعیین کنید و یا به بخش بازی در چالش‌های روزانه بروید. به طور کلی Sudoku.com یک بازی سودوکوی جامع و کامل است که با نصب آن می‌توانید با گوشی خود به راحتی سودوکو بازی کنید.

دانلود بازی Sudoku.com برای اندروید و آیفون

 

بازی ▻Sudoku

بازی سودوکو برای اندروید

برنامه ▻Sudoku نیز یک بازی سودوکو آیفون است که کاربران فعال بسیاری دارد. این برنامه تمام قابلیت‌های اپلیکیشن قبل را دارد، اما دارای ظاهری جذاب‌تر است و گزینه‌های سرگرم‌کننده بیشتری را ارائه می‌دهد. این برنامه پس از پایان هر بازی با توجه به عملکردتان به شما امتیاز می‌دهد و دارای گزینه بررسی خودکار حرکات اشتباه در بازی است. برنامه ▻Sudoku از نمرات بازی‌هایتان میانگین می‌گیرد و به شما گزارش می‌دهد. در هنگام بازی نیز می‌توانید برای تکمیل خانه‌ها، چندین مرتبه از برنامه کمک بگیرید و حرکت صحیح را انجام دهید.

بازی ▻Sudoku علاوه بر این، دارای قابلیت‌های دیگری از جمله انتخاب سطح بازی، یادداشت برداری، آفلاین، دارک مود، بازی رقابتی و تایمر نیز هست. اگر به دنبال یک بازی سودوکوی جامع با ظاهری جذاب هستید، برنامه ▻Sudoku گزینه خوبی برای شما است.

دانلود بازی ▻Sudoku برای آیفون

 

بازی Sudoku ◆

بازی سودوکو آنلاین

بازی Sudoku ◆ یک بازی سودوکو اندروید و آیفون جذاب دیگر در این فهرست است که طرفداران بسیاری دارد. قابلیت اصلی این برنامه، امکان تغییر تم و طراحی دلخواه آن است؛ یعنی شما می‌توانید ظاهر این بازی را مطابق با سلیقه خود طراحی کنید و از محیط آن لذت ببرید. این برنامه نیز مانند سایر بازی‌های سودوکو، امکان تعیین سطح دشواری بازی را ارائه می‌دهد. بازی Sudoku ◆ دارای صفحه‌ای از گزارش عملکرد شما در بازی‌های مختلف است که با مراجعه به آن می‌توانید نحوه عملکرد خود در بازی‌های مختلف را مشاهده کنید. این عنوان برای افراد مبتدی گزینه‌های کمکی بسیاری ارائه می‌دهد تا عملکرد آنان را بهبود بخشد. بازی Sudoku ◆ دارای صفحه ثبت رکوردهای برتر کاربران است و اگر رکورد افراد حرفه‌ای را بشکنید، می‌توانید نام خود را در آن ثبت کنید.

ویژگی جالب دیگر بازی Sudoku ◆ این است که هر عدد با یک رنگ خاص نمایش داده می‌شود و این امر دقت شما در جایگذاری اعداد را بالا می‌برد. این عنوان نیز یکی از بازی‌های سودوکویی است که کاربران فعال زیادی دارد.

دانلود بازی Sudoku ◆ برای اندورید و آیفون

 

بازی Sudoku Quest

بازی سودوکو کودکانه اندروید

بازی Sudoku Quest یک بازی سودوکو آیفون و اندروید متفاوت است که کاربران زیادی دارد. در این بازی علاوه بر سودوکو به ماجراجویی و دستگیری شیاطین نیز می‌پردازید و هیجان را تجربه می‌کنید. این بازی در اصل همان سودوکو است، اما در قالب انیمیشن طراحی شده و رابط کاربری جذابی دارد. بنابراین اگر دوست دارید در کنار بازی فکری سودوکو، کمی هیجان را نیز تجربه کنید، بازی Sudoku Quest گزینه بسیار خوبی برای شما است. این عنوان در واقع ترکیب بازی استراتژی و تخته‌ای بوده که بسیار جالب و سرگرم‌کننده است.

در این بازی باید سعی کنید جزایر ناشناخته‌‌ای را برای متحدسازی و سامان دادن به یک پادشاهی از هم پاشیده، کشف کنید. شما در بازی Sudoku Quest یک رقیب دارید که باید او را با برنده شدن در بازی‌های سودوکو، شکست دهید. این برنامه دارای 11 نوع سودوکوی مختلف و در 2000 سطح گوناگون است. بازی Sudoku Quest در واقع یک بازی سودوکو کودکانه اندروید و آیفون است که ظاهر رنگارنگ و جذابی دارد.

دانلود بازی Sudoku Quest برای اندروید و آیفون

 


بازی سودوکو برای کامپیوتر


بازی سودوکو آنلاین علاوه بر اندروید و آیفون، برای نصب بر روی کامپیوتر نیز طراحی شده است. شما با دانلود سودوکو برای ویندوز می‌توانید این بازی را بر روی کامپیوتر خود نیز انجام دهید و از آن لذت ببرید. در این بخش چندین بازی سودوکو کامپیوتر را به همراه لینک دانلود آنها به شما معرفی می‌کنیم.

 

بازی Microsoft Sudoku

بازی سودوکو کامپیوتر

بازی Microsoft Sudoku یکی از بازی‌های سودوکو برای نصب بر روی کامپیوتر است که کاربران فعال بسیاری دارد. این برنامه دارای چالش‌های روزانه است و شما می‌توانید عملکرد خود را در این بازی بررسی کرده و رکوردهای خود را در Cloud ذخیره کنید. برنامه Microsoft Sudoku برای تمامی گروه‌های سنی مناسب است و دارای 5 سطح مختلف است که با توجه به میزان مهارت خود می‌توانید یکی از سطح‌ها را انتخاب کنید. این بازی به صورت رایگان در دسترس است و با نصب آن بر روی کامپیوتر می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به جدول یا روزنامه، سودوکو بازی کنید.

دانلود بازی Microsoft Sudoku برای کامپیوتر

 

بازی Sudoku Classic

بازی سودوکو برای کامپیوتر

بازی Sudoku Classic نیز یک بازی سودوکو کامپیوتر است که در عین سادگی، جذابیت بسیاری دارد. Sudoku Classic همانطور که از نام آن پیداست، نوع کلاسیک بازی سودوکو است که رابط کاربری ساده و سنتی دارد. این بازی برای افرادی مناسب است که به رابط کاربری و قابلیت‌های مازاد، اهمیتی نمی‌دهند. Sudoku Classic دقیقا مانند بازی سودوکو بر روی روزنامه‌ها و مجلات است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

یکی از مزیت‌های Sudoku Classic این است که تمام تمرکز شما بر روی بازی است و قابلیت‌های فرعی، حواستان را از بازی پرت نمی‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک بازی سودوکو ساده برای کامپیوتر خود هستید، Sudoku Classic گزینه مناسبی برای شماست.

دانلود بازی Sudoku Classic برای کامپیوتر

 

بازی Sudoku + HD

بازی سودوکو آنلاین

بازی Sudoku + HD نیز بازی سودوکو دیگری برای نصب بر روی کامپیوتر است که رابط کاربری جذابی دارد. این برنامه از قوانین سنتی سودوکو پیروی می‌کند و دارای بیش از 10.000 پازل و 4 سطح مختلف است. قابل‌توجه‌ترین ویژگی بازی Sudoku + HD این است که نسخه HD آن دارای حالت ویبره است که این قابلیت در طول بازی می‌تواند بسیار مهیج باشد. به عنوان مثال، زمانی که در طول بازی اشتباه کنید، Sudoku + HD با یک ویبره شما را آگاه می‌کند. اگر برای کامپیوتر خود به دنبال یک بازی سودوکو جذاب و در عین حال ساده هستید، بازی Sudoku + HD را امتحان کنید.

دانلود بازی Sudoku + HD برای کامپیوتر

 

بازی Sudoku Free

دانلود بازی سودوکو

بازی Sudoku Free نیز آخرین بازی سودوکو این فهرست برای کامپیوتر است که ظاهری زیبا دارد و برای افرادی که به رابط کاربری جذاب اهمیت می‌دهند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این بازی دارای سه سطح مختلف است که با توجه به توانایی خود، سطح دلخواهتان را انتخاب می‌کنید. بنابراین بازی Sudoku Free برای هر گروه سنی مناسب است.

بهترین قابلیت‌های این بازی شامل ارائه راهنما در طول بازی، قابلیت بازگشت (برای زمانی که اشتباه می‌کنید) و تایمر است. بنابراین بازی Sudoku Free یکی دیگر از بازی‌های سودوکو ساده، اما جذاب برای کامپیوتر است که طرفداران بسیاری دارد.

دانلود بازی Sudoku Free برای کامپیوتر

بازی سودوکو اندروید

ما در این مقاله چندین بازی سودوکو برای کامپیوتر، اندروید و آیفون را به همراه لینک دانلود آنها به شما معرفی کردیم. سودوکو یکی از بازی‌های قدیمی و سرگرم‌کننده بوده که برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز بسیار مفید است. سودوکو مغز را به چالش می‌کشد و می‌تواند برای افرادی که دچار مشکلات حافظه‌ای هستند، موثر باشد. خوشبختانه با پیشرفت فناوری، بازی‌های سودوکو بسیاری برای گوشی‌های همراه و کامپیوتر طراحی شده‌اند که شما را از نسخه‌های کاغذی سودوکو و خرید روزنامه، بی‌نیاز می‌کنند. با دانلود برنامه‌های معرفی شده در این مقاله می‌توانید در هر کجا که هستید، سودوکو بازی کنید و از آن لذت ببرید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5