دانلود و بررسی فیلم Enter the Fat Dragon 2020 + تریلر

از تازه‌ترین محصولات کشور هنگ کنگ در زمینه سینما، فیلم Enter the Fat Dragon محسوب می‌شود که دانی ین (Donnie Yen) در آن بازی کرده است. در این مقاله به بررسی فیلم اژدهای چاق وارد می شود خواهیم پرداخت. با ما باشید.

فیلم Enter the Fat Dragon یک فیلم در ژانر هنرهای رزمی محصول کشور هنگ کنگ است که با همکاری مشترک دو کارگردان به نام‌های کنجی تانیگاکی (Kenji Tanigaki) و ونگ جینگ (Wong Jing) ساخته شده است. این فیلم که در تاریخ 23 ژانویه 2020 (3 بهمن 98) در هنگ کنگ اکران شده، یک نسخه بازسازی شده از اثر دیگری به همین نام محصول سامو هونگ (Sammo Hung) است و در آن بازیگرانی همانند دانی ین (Donnie Yen)، ترزا مو (Teresa Mo) و نیکی چائو (Niki Chow) ایفای نقش می‌کنند. همراه پلازامگ بمانید تا جوانب مختلف فیلم اژدهای چاق وارد می شود را با همدیگر بررسی کنیم. در ویدیوی زیر هم می‌توانید تریلر فیلم Enter the Fat Dragon را تماشا کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


دانلود فیلم Enter the Fat Dragon


در این بخش می‌توانید فیلم Enter the Fat Dragon 2020 را با دو کیفیت مختلف و با زیرنویس فارسی چسبیده از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید:

دانلود فیلم Enter the Fat Dragon با کیفیت 720p و حجم 1.16 GB

دانلود فیلم Enter the Fat Dragon 2020 با کیفیت 1080p و حجم 1.83 GB

فیلم اژدهای چاق وارد می شود / فیلم اژدهای چاق وارد می شود 2020

 


داستان فیلم Enter the Fat Dragon


داستان فیلم اژدهای چاق وارد می شود 2020 در رابطه با یک مامور پلیس تندرست است که پس از یک تغییر پست به اتاق مدارک و همچنین به دلیل مسائل عاطفی تبدیل به فردی چاق می‌شود. او در طی یک ماموریت به ژاپن فرستاده می‌شود و در این ماموریت به دلیل عدم پشتیبانی دوست‌های پلیس خود ناکام می‌ماند. قهرمان فیلم Enter the Fat Dragon وادار می‌شود که در کشور ژاپن از طریق استفاده از هنر رزمی خود تبدیل به یک مامور مبارزه با جنایت شود و در این راه یک مترجم ژاپنی نیز او را یاری می‌کند.

بررسی فیلم اژدهای چاق وارد می شود

 


بازیگران فیلم اژدهای چاق وارد می شود


در بخش زیر به معرفی بازیگران فیلم اژدهای چاق وارد می شود خواهیم پرداخت. همراه پلازامگ بمانید.

 

دانی ین

بازیگران فیلم Enter the Fat Dragon / بررسی فیلم Enter the Fat Dragon

اولین عضو فهرست بازیگران فیلم Enter the Fat Dragon دانی ین (Donnie Yen) است که در این فیلم نقش زو فو لانگ (Zhu Fu Long) را ایفا می‌کند؛ قهرمان اصلی داستان که یک پلیس چاق است. این پلیس چاق در اداره HKPD کار می‌کند و نامزد فرد دیگری به نام کلوئه (Chloe) است. رابطه لانگ و کلوئه یک رابطه پرتلاطم و مملو از فراز و نشیب است و جا دارد اشاره کنیم که لانگ در موافق مختلف به کلوئه به ویژه هنگامی که با نیروهای یاکوزا (Yakuza) به مشکل برمی‌خورد کمک می‌کند.

 

ترزا مو

دانلود فیلم اژدهای چاق وارد می شود/ دانلود فیلم اژدهای چاق وارد می شود 2020

دومین بازیگر فیلم Enter the Fat Dragon ترزا مو (Teresa Mo) است که در این اثر نقش کاریزما (Charisma) را ایفا کرده است. او صاحب یک رستوران در شهر توکیو است و در عین حال معشوقه سابق فردی به نام ثور (Thor) محسوب می‌شود. کاریزما به دلیل بدهی خود در قمار از هنگ کنگ به ژاپن فرار کرد.

 

وانگ جینگ

تریلر فیلم اژدهای چاق وارد می شود / بازیگران فیلم اژدهای چاق وارد می شود

سومین بازیگر فهرست بازیگران فیلم Enter the Fat Dragon وانگ جینگ (Wong Jing) محسوب می‌شود. جینگ در این فیلم نقش ثور را ایفا می‌کند که در عین حال مامور سابق سازمان HKPD و معشوقه قبلی کاریزما محسوب می‌شود.

 

نیکی چائو

بررسی فیلم اژدهای چاق وارد می شود

بازیگر چهارم فهرست بازیگران فیلم Enter the Fat Dragon نیکی چائو (Niki Chow) نام دارد. چائو در فیلم اژدهای چاق وارد می‌شود نقش کلوئه سونگ (Chloe Song) را ایفا می‌کند؛ نامزد فالن زو که تصمیم می‌گیرد در رابطه‌اش با او به دلیل فراز و نشیب‌های آن وقفه بدهد.

در فهرست زیر نام دیگر بازیگران فیلم اژدهای چاق وارد می شود را به همراه نقش‌های آن‌ها می‌توانید مشاهده کنید:

نام بازیگر نقش
نائوتو تاکناکا (Naoto Takenaka) بازرس اندو
تتسو واتانابه (Tetsu Watanabe) پدربزرگ
هیرو هایاما (Hiro Hayama) یوجی
لوئیس ژیانگ (Louis Cheung) فرمانده هوانگ
چانی لین (Chaney Lin) پلنگ کوچک
جوی تی (Joey Tee) رئیس یاکوزا
وانگ چو-لام (Wong Cho-Lam) مامور راهنمایی و رانندگی
لارنس چو (Lawrence Chou) مامور پلیس
جری لم (Jerry Lamb) مامور پلیس
باب لام (Bob Lam) گزارشگر

فیلم Enter the Fat Dragon / فیلم Enter the Fat Dragon 2020

 


بررسی فیلم Enter the Fat Dragon


در بخش زیر به بررسی فیلم اژدهای چاق وارد می شود خواهیم پرداخت. همراه پلازامگ بمانید.

 

Flickering Myth / هاسیتا فرناندو

اگر بخواهیم واقعیت امر را بررسی کنیم من شخصا در فیلم Enter the Fat Dragon بیشتر به دنبال این مقوله بودم که ببینم ستاره اکشن حرفه‌ای دانی ین (Donnie Yen) پس از هنرنمایی خود در ایپ من (Ip Man) خود را وقف چه پروژه دیگری خواهد کرد؛ اما می‌توانم بگویم پس از دیدن فیلم اژدهای چاق وارد می شود کمی نسبت به فعالیت حرفه‌ای ین پس از ایپ من شک دارم.

فیلم اژدهای چاق وارد می شود / فیلم اژدهای چاق وارد می شود 2020

فیلم Enter the Fat Dragon داستان فردی به نام فالن زو را دنبال می‌کند؛ پلیسی که علاقه خاصی به ایجاد خرابی و آشفتگی هنگام کار کردن خود دارد. عنوان این فیلم در نگاه اول اثری در مایه‌های فیلمی همانند Mission: Impossible را به یادمان می‌آورد؛ اما می‌توان گفت در محتوای آن اثری از این مقوله نیست. فیلم Enter the Fat Dragon به عنوان اثری در ژانر کمدی رزمی مطرح شده است، اما نه جوک‌های چندان خنده‌داری دارد و نه اکشن آن چندان قابل قبول است.

 

Film School Rejects / راب هانتر

فیلم Enter the Fat Dragon که در واقع بازسازی فیلم دیگری از سامو هانگ (Sammo Hung) به همین نام محسوب می‌شود، یک فیلم مسخره و خسته‌کننده است که ین (Yen) در آن با کاراکتر خود به شکلی بیهوده دست و پنجه نرم می‌کند و در نقشی قرار می‌گیرد که جدیت آن نسبت به قبل به مراتب کمتر است. البته با وجود تمام این‌ها مبارزات فیلم عنصر سرگرمی خود را حفظ کرده‌اند.

اگر به ین علاقمند باشید، فیلم اژدهای چاق وارد می شود می‌تواند تجربه سرگرم کننده‌ای برای شما باشد؛ اما به طور کلی می‌توان گفت این فیلم چه از نظر اکشن و چه از نظر عناصر کمدی خود در سطح پایینی قرار دارد.

فیلم Enter the Fat Dragon / فیلم Enter the Fat Dragon 2020

 

NYC Movie Guru / ایوی آفر

در فیلم Enter the Fat Dragon بازیگری به نام دانی ین (Donnie Yen) لباسی مصنوعی می‌پوشد تا نسخه‌ای دارای اضافه وزن از شخصیتی به نام فالون (Fallon) را بازی کند. اشکال کار آنجاست که این لباس به هیچ وجه ین را خنده‌دار نمی‌کند. از سوی دیگر فیلمنامه نیز دارای اشکالات بسیار بوده و طرح آن به راحتی فراموش پذیر است.

جا دارد به رابطه عاشقانه بین فالون و کلوئه نیز اشاره کنیم که شدیدا مصنوعی و غیرضروری به نظر می‌رسد. ای کاش فیلمنامه این فیلم جنبه هوشمندانه بیشتری داشت و کمدی اسلپ استیک (Slapstick) تبدیل به عنصر اصلی آن نمی‌شد.

فیلم Enter the Fat Dragon / فیلم Enter the Fat Dragon 2020

در مقاله‌ای که خواندید جنبه‌های مختلف فیلم Enter the Fat Dragon را با همدیگر بررسی کردیم. امیدواریم با خواندن مقاله‌مان اطلاعات کافی را در رابطه با این عنوان به دست آورده باشید. به طور کلی می‌توان گفت بازخوردها نسبت به فیلم Enter the Fat Dragon منفی است؛ با این وجود اگر به شخصیت دانی ین علاقمند باشید، شاید دیدن این فیلم برای یک بار خالی از لطف نباشد.

نظر شما در رابطه با فیلم اژدهای چاق وارد می شود چیست؟ نظرات و دیدگاه‌های خود را در رابطه با این اثر از قسمت پایین و از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha