بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر

بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر را برایتان معرفی کنیم. همچنین درباره نقاط مثبت و منفی هر یک از این بازی‌ها توضیحاتی می‌دهیم. پس با پلازامگ همراه شوید.

آیا به‌دنبال فهرستی از بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر هستید؟ باید بگوییم که بازی‌های کامپیوتری و بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی به طور طبیعی با اژدها و موجوداتی شبیه اژدها هم به عنوان دوست و هم دشمن ترکیب می‌شوند. در زیر تعدادی از بهترین بازی های اژدها را جمع آوری کردیم که می‌توانید در آنها با اژدها روبرو شوید و نبرد کنید. بیشتر این بازی‌ها چندنفره هستند؛ زیرا مقابله با اژدها یک ماجراجویی هیجان‌انگیز و سخت است و نیاز به تیمی دارید تا بتوانید اژدها را شکست دهید.

بهترین بازی های dragon

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر


در ادامه به 9 مورد از بهترین بازی های Dragon اشاره می‌کنیم که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند.

 

بازی Guild Wars 2

بهترین بازی های dragon

Guild Wars 2 به دلیل داستان بازی تک‌نفره، افسانه‌های عمیق و دنیای بسیار زیبای موجود در آن، یکی از بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر محسوب می‌شود. یکی از نقاط قوت بازی این است که هر منطقه جدیدی که با آن روبرو شوید، دارای داستان‌های جالب، کارها و جوایز متنوع است و همه آنها بسیار واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند.

این اصالت و توجه به جزئیات از طراحی خصوصاً برای اژدهاهای موجود در بازی قابل مشاهده است. همه خزندگان بالدار بازی Guild Wars 2 شما را به یاد بخشی از داستان‌ها و تاریخ حماسی می‌اندازند. بنابراین وقتی سرانجام با آنها در جبهه نبرد روبرو شوید، این یک اتفاق خیلی مهم خواهد بود.

 

بازی اژدها Rift

بازی های اژدهایی

در این بازی، اژدهاها همانطوری که در تصور شما وجود دارند هستند. شما در یکی از بهترین بازی های اژدهایی با این موجودات ترسناک و بسیار بزرگ مواجه می‌شوید که به راحتی می‌توانند تمام تیم شما را در عرض چند دقیقه نابود کنند. بنابراین برای مبارزه با آنها نیاز به جمع‌آوری منابع خاصی در بازی دارید.

همچنین گفتنی است که این عنوان بسیار شبیه به بازی Classic WoW است. این بازی Dragon شما را ساعت‌ها مشغول نگه می‌دارد و البته اصلا خسته‌کننده نیست؛ زیرا باید در طول بازی به‌دنبال باز کردن توانایی‌های جدید، سلاح‌ها و غارت برای بدست آوردن منابع باشید.

 

بازی Skyrim

بازی های اژدهایی

اژدها Skyrim در این بازی نسلی از موجودات بسیار بزرگی هستند و به همان روشی که اسب‌های این بازی جهش یافته بوده و از کوه بالا می‌روند، این‌ها نیز بسیار عجیب و خاص هستند. آلدوین یکی از این موجودات است که مبارزه با او در مراحل آخر بازی قرار دارد. این اژدها در قله‌های برفی Nord homeland به دنیا آمده است.

اگرچه محور اصلی داستان درباره اژدها Tamriel است که درواقع یک پایان عالی برای داستان بازی نیز به شمار می‌رود، اما باید دقت کنید که در طول بازی با اژدهاهای مختلفی روبه‌رو خواهید شد. یکی از بهترین و بدترین احساسات در بازی Skyrim شنیدن صدای بال‌های غول پیکر اژدها به طور مستقیم بالای سر شما است، در حالی که شما به آرامی در حال بازگشت به شهر با کالاهای غارت شده هستید.

 

بازی The Elder Scrolls Online

بازی های اژدهایی برای کامپیوتر

یکی دیگر از بازی های اژدهایی که در آن اژدها در فهرست دشمنان قرار دارد، بازی The Elder Scrolls Online است. در اینجا شما با جانوران بالدار غول پیکری مبارزه خواهید کرد که به راحتی می‌توانند تمام آن ماسه‌های بیابانی را به آتش بکشند. مبارزات با اژدها در این بازی یک مسابقه جهانی بوده، بدین معنی که توسط ده‌ها بازیکن در سراسر جهان انجام می‌شود و همه در همان نقشه کنار هم قرار می‌گیرند.

اژدها را می‌توان در آسمان مشاهده کرد و زمانی که در نهایت در یک مکان به اندازه کافی بزرگ برای مسابقه می‌نشیند، بازیکنان می‌توانند با هم جمع شوند و به آنجا رفته تا اژدها را شکست دهند. البته باید بگوییم که کشتن اژدها اصلا کار ساده‌ای نیست و شما با چالش‌های مختلفی روبرو خواهید شد.

 

سری بازی های Dark Souls

بهترین بازی های اژدها

جای تعجب نیست که سری بازی‌های Dark Souls یکی از بهترین بازی های اژدهایی و یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها بخاطر دشواری و چالش‌های موجود در آن است. این سری بازی اژدها، بازیکنان را در برابر برخی از بزرگترین و شرورترین موجودات خیالی قرار می‌دهد. تمامی اژدهاها نیز شرور و بدذات هستند. اکثر اژدهاهایی که در طول بازی می‌بینید، درواقع پسر عموزاده‌های اژدهای اصلی هستند؛ به عنوان مثال اژدها Drakes و اژدها Wyverns. البته گفتنی است که هریک دارای توانایی‌ها و نیروهای مختلفی هستند که شما را درگیر مبارزاتی حماسی می‌کنند.

 

بازی Dragon Age: Inquisition

بازی های dragon

Dragon Age: Inquisition یکی دیگر از بازی های Dragon است که از همان ابتدا و در مراحل اول بازی شما با اژدهاهای مختلفی روبرو خواهید شد. آخرین اژدهایی که با او مبارزه خواهید کرد نیز Heck است که درواقع رئیس اصلی محسوب می‌شود. با کشتن اولین اژدها در منطقه‌ای که تحت نظارت Heck است، شما وارد مرحله بعدی می‌شوید و از شما خواسته می‌شود تا بقیه 9 اژدهای دیگر را نیز شکست دهید. هر کدام از آن 9 اژدها دارای بال‌های بسیار بزرگ و توانایی‌های خاص خود هستند. شما می‌توانید در این مبارزات تنها باشید و در برخی نیز 4 هم تیمی به همراه خود داشته باشید.

 

بازی ARK: Survival Evolved

بهترین بازی های اژدها

در ARK: Survival Evolved که یکی از بازی های اژدهایی که ظاهراً در مورد از بین بردن موجودات غول پیکر و محل زندگی آنها است، اژدهاها در مقابل شما برای جنگیدن قرار ندارند؛ بلکه از آنها می‌توانید پس از آموزش، برای سواری و رفتن به جاهای دیگر استفاده کنید. این درواقع یک بازی از نوع How To Train Your Pet Dragon (چگونه اژدهای خود را آموزش دهید) است که واقعا جایش در بین بازی‌های کامپیوتری خالی بود. در ابتدا Ark فقط دارای یک اژدها است: جانوری بنفش و نارنجی. متأسفانه در بازی شما فقط قادر به استفاده از دستورات کنسول برای تربیت و استفاده از اژدهای خود هستید.

 

بازی Monster Hunter: World

بازی dragon

Monster Hunter: World یکی از بهترین بازی های اژدهایی با تنوع بسیاری در اژدها است. اگرچه این اولین بازی نیست که شامل اژدها می‌شود، اما بی‌شک یکی از چشمگیرترین بازی های اژدهایی محسوب می‌شود. در بازی Monster Hunter: World شما با برخی از بزرگترین و دشوارترین اژدهاها روبرو شده و باید با آنها بجنگید. داستان بازی به این ‌گونه است که مبارزه نهایی علیه اژدهای بزرگ Xenojijiiva است. البته مبارزه نهایی شما به یک اژدها ختم نمی‌شود و باید با اژدهاهای Velkhana و Namielle نیز بجنگید.

 

بازی اژدها World of Warcraft

بازی اژدها

Cataclysm سومین سری از بازی World of Warcraft در سال 2010 است که با تغییراتی جنجال‌برانگیز در زمان اژدها Deathwing شکل گرفته که سراسر Azeroth ویران شده است. همچنین تمامی مناطق و محیط زیست تحت تأثیر رویداد جهانی بازگشت Deathwing قرار گرفته‌اند. البته مقابله با این اژدها در بازی به عنوان آخرین مبارزه در Cataclysm در نظر گرفته شده است. نکته جالب بازی این است که پس از شکست این اژدها، می‌توانید از او سواری گرفته تا شما را به کوه‌های مختلف ببرد و برای او یادآور این باشد که چه کسی او را شکست داده است.

در این مقاله به بهترین بازی های اژدهایی برای کامپیوتر اشاره کردیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. آیا تجربه انجام بازی های اژدهایی بالا را دارید؟ اگر چنین است، خوشحال می‌شویم تا نظرات خود را برای ما بنویسید. همچنین اگر بازی اژدهایی دیگری می‌شناسید، برای ما معرفی کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5