10 سوالی که بعد از پایان بازی The Last of Us 2 بی جواب ماند

10 سوالی که بعد از پایان بازی The Last of Us 2 بی جواب ماند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا درباره 10 سوالی که بعد از پایان بازی The Last of Us 2 بی‌جواب ماند، صحبت کنیم. پس با پلازامگ همراه باشید تا با هم این سوالات را بررسی کنیم.

The Last of Us Part II یک بازی اکشن و ماجراجویی منتشر شده در سال 2020 است که توسط Naughty Dog ساخته و توسط Sony Interactive Entertainment برای کنسول بازی پلی‌استیشن منتشر شده است. این بازی درواقع 5 سال پس از نسخه اول آن که در سال 2015 منتشر شده بود، وارد بازار شد. در این عنوان بازیکنان کنترل الی 19 ساله را به عهده دارند که به‌دنبال انتقام بوده و در این بین درگیر اختلافات بین یک گروه نظامی و فرقه‌ای در ایالات متحده می‌شود. این بازی به دلیل مکانیک و گیم پلی بهبود یافته، داستان جذاب، وفاداری بصری و عملکرد بازیگران آن مورد توجه بازیکنان و منتقدین قرار گرفت، اگرچه انتقاداتی را نیز به دنبال داشت. در ادامه همراه پلازامگ باشید تا به برخی ابهامات پایان بازی The Last of Us 2 بپردازیم.

بازی the last of us 2

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


10 سوالی که بعد از پایان بازی The Last of Us 2 بی جواب ماند


پس از پایان بازی The Last of Us 2 برای بیشتر بازیکنان مواردی وجود دارد که در قسمت آخر بازی کمی بی‌معنی بوده و حتی مواردی نیز وجود دارد که کاملا بدون جواب مانده است. بعد از اتمام بازی آخرین بازمانده از ما 2، برای شخصیت‌ها چه اتفاقی افتاد؟ داستان بعدی به کجا خواهد رفت؟ به تمام این سؤالات و موارد دیگر کم و بیش در این مقاله پاسخ داده می‌شود و در برخی موارد نیز برای برخی از آنها حدس‌هایی را بیان می‌کنیم. با این حال، سوالات بی‌جواب بسیار است و بیایید 10 مورد از این سوالات درباره پایان آخرین بازمانده از ما 2 را بررسی کنیم.

 

10. ناتمامی حمله Scars و The WLF

نتیجه حمله WLF به قلمرو Scars چه بود؟ چه کسی زنده مانده است؟ آیا در آن حمله ایساک هنوز زنده است؟ با توجه به اینکه به سر تامی شلیک شده بود و او زنده ماند، هر چیزی ممکن است. در نهایت، این نبرد بر روی روایت کلی داستان تاثیر چندانی نداشت. با این حال، گفته می‌شود که این موضوع هنوز هم می‌تواند برای ابی و لو در نسخه آینده بازی The Last of Us مشکل آفرین باشد.

بازی the last of us 2

 

9. اطلاعات ناقص درباره Scars

WLF گروهی بودند که ظاهرا پس از ظهور FEDRA برای مقابله با آنها، سیاتل را به دست گرفته بودند و بازیکنان باید ناشناخته‌های بسیاری درباره آنها را خود کشف کنند. در مورد Scars یا Seraphites اما چیزهای زیادی واقعاً وجود ندارد. آیا آنها فقط یک فرقه هستند یا اینکه آنها واقعاً به‌دنبال صلح بودند؟ و اگر چنین است، چه کسی به آموزه‌های صلح‌آمیز آنها خیانت کرده است؟ در دنیای بازی The Last of Us 2 چیزهای زیادی برای کاوش در مورد این گروه همچنان باقی مانده است.

پایان آخرین بازمانده از ما 2

 

8. گروه ناشناخته The Rattlers

گروه دیگری که در بازی The Last of Us 2 بسیار کم به آنها پرداخته شد، گروه Rattlers در کالیفرنیا بود. حتی با وجود یادداشت‌ها و سرنخ‌های موجود، کشف و شناخت این گروه دشوار است. آنها به‌دنبال چه چیزی بودند و هدف آنها چه بود؟ آشوب؟ زندانیان آنها چه کسانی بودند؟ آیا آنها فقط بازماندگانی خوش‌شانس بودند یا در واقع اعضای سابق Firefly بودند؟ این موضوع در پایان بازی The Last of Us 2 بی‌جواب باقی ماند.

پایان بازی the last of us 2

 

7. سوال بی‌جواب درباره احتمال وجود Fireflies

در مورد موضوع Fireflies، اگر آن زندانیان از گروه جدا نبودند، آیا هنوز تعدادی از آنها در کالیفرنیا باقی مانده است؟ اگر در کالیفرنیا نباشند، مطمئناً باید در جایی دیگر وجود داشته باشند. داستان بازی اینگونه نشان داد که آنها از بین رفته‌اند، اما این می‌تواند موضوعی برای یک فصل جدید از این بازی باشد. همانطور که شعار Firefly می‌گوید: «وقتی در تاریکی گم می‌شوید، به دنبال نور بگردید». پس ممکن است هنوز هم امیدی برای Fireflies و الی وجود داشته باشد.

پایان بازی the last of us 2

 

6. چه اتفاقی برای تامی در پایان بازی The Last of Us 2 افتاد؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، به نظر می‌رسد که تامی در سالن نمایش به سرش تیر خورده است، اما او به نوعی زنده مانده است. او همچنین همسرش و بینایی یک چشمش را از دست داده است و با عصا راه می‌رود. او مردی شکست خورده است که حتی نمی‌تواند انتقام برادرش را بگیرد. به جای اینکه بخاطر آنچه که هست و برای زندگی که الی بعد از درگیری با ابی ایجاد کرد شکرگزار باشد، تامی هنوز نمی‌تواند این موضوع را رها کند. این درواقع یک نوع خیانت به شخصیت تامی در پایان بازی The Last of Us 2 بود که معلوم نشد پس از آن شب واقعاً چه اتفاقی برای او افتاد.

پایان بازی the last of us 2

 

5. در پایان بازی The Last of Us 2 دینا کجا رفت؟

دینا به طور کاملا ناگهانی تصمیم گرفت به همراه الی به یک سفر انتقام جویانه برود. سپس پس از اتفاقات سالن نمایش، دینا به نوعی تصمیم می‌گیرد که جنگ بیشتر درواقع بیهوده است. این به نوعی خیانت به شخصیت او است. اگر او از رفتن الی بسیار ناراحت است، پس چرا فکر کرد که ایده خوبی است تا با یک نوزاد به یک مکان جدید و دور برود؟ قرار گرفتن در یک منطقه باز و فقط با دو بزرگسال باعث به وجود آمدن یک نوع تهدید از جانب بازماندگان یا افراد آلوده می‌شود و اینکار ایمن نیست. نکته این است که دینا نباید در این مورد مورد قضاوت قرار گیرد و مقصر شناخته شود.

سوالات پایان بازی the last of us 2

 

4. تصمیم الی

این درواقع گیج‌کننده‌ترین موضوع در بازی است. الی از جوئل عصبانی است، اما بازیکنان متوجه می‌شوند که می‌خواست او را ببخشد. مرگ او این واقعیت را ثابت کرد. سپس در سالن نمایش وقتی ابی مجدداً او را رها کرد، به نظر می‌رسید که او به ناگهان دیدگاهش به زندگی را تغییر می‌دهد. او به این نتیجه می‌رسد که انتقام‌جویی ارزشش را ندارد. بنابراین او به همراه دینا به این کشور عزیمت می‌کند تا از بچه مراقبت کند. پس از آن تصمیم می‌گیرد که دوباره می‌خواهد انتقام بگیرد و اینگونه فقط به آرامش می‌رسد. این روایت در داستان بازی The Last of Us 2 بیانگر این است که انتقام یک چرخه بی‌پایان است.

بازی آخرین بازمانده از ما 2

 

3. در پایان بازی The Last of Us 2 چه اتفاقی برای ابی و لو افتاد؟

برای چه مدتی ابی و لو شکنجه شدند؟ معمای واقعی در اینجا این است که آنها به کجا رفتند؟ یک قایق مانند آن نمی‌تواند آنها به راه خیلی دوری ببرد. در نتیجه بازگشت به سیاتل مطمئناً برای آنها ممکن نیست، اما هیچ کس نمی‌داند آنها به کجا رفتند. ممکن است بازی The Last of Us 3 به این سوال پاسخ دهد.

بازی آخرین بازمانده از ما 2

 

2. آیا افراد مصون دیگری در بازی The Last of Us 2 وجود دارد؟

سؤال بزرگ دیگری وجود دارد که در مورد پایان بازی The Last of Us 2 بی‌جواب مانده است. آیا واقعاً افراد مصون دیگری وجود دارند یا فقط الی اینگونه است؟ از نظر آماری، این غیرممکن به نظر می‌رسد. یک موضوع جالب که در بازی سری سوم می‌تواند باشد این است که الی یک فرد مصون دیگر را پیدا کند و یا شاید حتی یک جامعه مخفی از این افراد مصون وجود داشته باشد و یا حتی چیزی جذاب‌تر!

بازی آخرین بازمانده از ما 2

 

1. دنیای بازی The Last of Us 2

سوال بزرگ دیگر مربوط به دنیای بازی است. با توجه به داستان بازی آخرین ما 2، ایالات متحده بسیار ویران به نظر می‌رسد، اما بقیه جهان چطور؟ اینکه که چگونه این ویروس در کشورهای دیگر رواج یافته است، بسیار جالب خواهد بود. این قطعاً می‌تواند فرصت‌هایی برای گفتن داستان‌های جدید در سری‌های بعدی را ایجاد کند.

پایان آخرین بازمانده از ما 2

در این مقاله به بررسی 10 سوال بی‌جواب درباره پایان بازی The Last of Us 2 پرداختیم. امیدواریم این مقاله برایتان جالب بوده باشد. شما چه سوالات دیگری درباره این بازی دارید؟ آیا توانستید جوابی برای آنها پیدا کنید؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400