انیمیشن فروزن 3 (Frozen 3) ؛ اخبار، شایعات، داستان و تاریخ ساخت

انیمیشن فروزن 3 (Frozen 3) ؛ اخبار، شایعات، داستان و تاریخ ساخت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اخبار، شایعات و تاریخ ساخت یکی از پرطرفدارترین انیمیشن‌های تاریخ، یعنی انیمیشن فروزن 3 بپردازیم. پس با پلازامگ همراه شوید.

در پایان کارتون Frozen 2 شاهد به وجود آمدن ماجراهای بیشتر برای 2 شخصیت محبوب آنا و السا بودیم. حال در ادامه قصد داریم تا آنچه در حال حاضر در مورد تاریخ انتشار و شایعات پیرامون انیمیشن Frozen 3 می‌دانیم را با هم بررسی کنیم. از اینجا هم می‌توانید انیمیشن فروزن 2 را دانلود کنید.

کارتون فروزن 3

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


انیمیشن فروزن 3 (Frozen 3) ؛ اخبار، شایعات، داستان و تاریخ ساخت


هنوز زمان زیادی از اکران انیمیشن فروزن 2 نگذشته که طرفداران این کارتون به‌دنبال کسب اطلاعات در مورد قسمت سوم این انیمیشن محبوب دیزنی هستند. این در حالی است که هنوز هیچ گزارش رسمی شروع ساخت قسمت سوم یخ زده 3 را اعلام نکرده است، اما به دلیل اینکه به یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌ها در تمام زمان‌ها تبدیل شده، دیزنی انگیزه این را خواهد داشت تا انیمیشن منجمد 3 را بسازد.

در پایان انیمیشن فروزن 2، تماشاگران شاهد تغییر رهبری آرندل بودند؛ زیرا السا پادشاهی را به خواهرش آنا که دختری بسیار پرتحرک و توانا است، می‌سپارد. سپس السا برای زندگی با نورتولدرا به شمال جنگل سحرآمیز می‌رود، جایی که جادوی او توسط بومیان بهتر درک می‌شود. البته این 2 خواهر به مانند همیشه به هم نزدیک هستند و السا با اسب آبی جادویی خود برای بودن در دورهمی‌های خانوادگی با خواهرش، کریستوف، سون گوزن معروف و اولاف به آرندل سر می‌زند. در سری دوم این انیمیشن همچنین شاهد نامزدی آنا و کریستف بعد از مشکلات بسیاری بودیم.

انیمیشن منجمد 3

 

آیا در انیمیشن فروزن 3 شاهد یک عروسی سلطنتی خواهیم بود؟

کارتون فروزن 3 چه چیز جدیدی را به همراه خواهد داشت؟ هواداران احتمالاً می‌توانند امید داشته باشند تا یک عروسی سلطنتی را در انیمیشن یخ زده 3 ببینند. احتمالا داستان اینگونه خواهد بود که آنا هم اکنون ملکه آرندل است و عروسی اشرافی را برپا خواهد کرد تا مردم از آن لذت ببرند. با توجه به این واقعیت که کریستف چندین بار سعی در بیان پیشنهاد ازدواج به آنا داشت، ولی هربار با زمان بندی بد و انتخاب کلمات نامناسب به هدف خود نمی‌رسید، ممکن است این بار هم تا زمان بودن در کلیسا و گفتن «بله»، با مشکلاتی در این بین مواجه شوند.

فروزن 3

 

آیا در انیمیشن فروزن 3 به زندگی عاشقانه السا پرداخته می شود؟

اما حدس می‌زنید زندگی عاشقانه السا در انیمیشن یخ زده 3 چگونه خواهد بود؟ داستان او از روتین زندگی پرنسس‌هایی که دیزنی همیشه به نمایش می‌گذاشت، منحرف شد؛ زیرا بیشتر پرنسس‌ها در انیمیشن‌های دیزنی به‌دنبال یافتن شاهزاده خود هستند، همانطوری که در انیمیشن فروزن نیز آنا این کار را انجام داد. همین امر باعث شده است که برخی از طرفداران جنسیت السا را زیر سوال ببرند.

البته توجه به این نکته مهم است که سفر السا تاکنون در مورد پرنسس جوانی بوده که سعی در «یافتن و ساختن عشق به خود» را داشته است. همه ما این جمله قدیمی را شنیده‌ایم که ابتدا باید خود را دوست داشته باشید. به نظر می‌رسد در حال حاضر این مسئله برای السا از اهمیت بیشتری برخوردار است. مدیر ارشد خلاق استودیو انیمیشن‌های دیزنی، جنیفر لی، بیان کرده است که هم‌اکنون السا آماده بودن در رابطه نیست و به‌دنبال کشف منبع نیروی خود است. ممکن است در انیمیشن فروزن 3 شاهد این باشیم که السا جواب سوالات خود را پیدا کرده و آماده رفتن به مرحله بعدی زندگی‌اش باشد.

یخ زده 3

 

نظر جنیفر لی، مدیر ارشد استودیو انیمیشن های دیزنی درباره احتمال ساخت انیمیشن جدید فروزن 3

همانطور که اشاره کردیم، هیچ خبر رسمی از دیزنی درباره ساخت انیمیشن فروزن 3 اعلام نشده است. به نظر می‌رسد که لی تصمیم دارد تا این انیمیشن را بیشتر از این ادامه دهد، اما از طرفی او در جواب امکان ساخت انیمیشن فروزن 3 نیز اظهار داشت که «هیچ چیزی غیرممکن نیست». بعد از انیمیشن Frozen 2 موفقیت در باکس آفیس سال 2019، لی دوباره در گفتگویی، درباره آنچه در آینده ممکن است برای السا و آنا در سری سوم اتفاق بیافتد، صحبت کرد. وی گفت:

من می‌دانم که این کمی دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد، اما من هنوز هم امیدوار هستم که کارمان را در قسمت دوم این انیمیشن به درستی انجام داده باشیم. در پایان انیمیشن فروزن 2 ما شاهد اتفاقات شیرین و تلخ بسیاری بودیم. زمان به ما خواهد گفت که آیا ما داستان بیشتری برای گفتن و تصمیم به ادامه این انیمیشن داریم یا خیر. اگر هم‌اکنون بخواهم نظرم را بگویم، این انیمیشن به پایان خود رسیده است.

انیمیشن جدید فروزن 3

 

کریستن بل می تواند کلید اصلی ساخت انیمیشن فروزن 3 باشد

بل که در هر دو سری این انیمیشن صداپیشه آنا بوده است، به نظر می‌رسد ایده‌های دیگری دارد. این بازیگر به هالیوود لایف گفت که او در حال حاضر نه تنها آماده بازگشت به فروزن 3، بلکه فروزن 4 و 5 نیز است. او گفته:

درست است که از نظر رسمی من هیچ اختیاری برای اعلام ساخت یا عدم ساخت انیمیشن فروزن 3 ندارم، اما می‌خواهم اعلام کنم که سری‌های بعدی از این انیمیشن ساخته خواهد شد و حاضر به ادامه همکاری هستم.

انیمیشن جدید فروزن 3

 

نظر ایدینا مِنزِل درباره احتمال ساخت انیمیشن فروزن 3

صداپیشه شخصیت السا (ایدینا منزل) نیز دقیقاً مانند خواهر خود در انیمیشن، نظر مثبتی برای ساخت انیمیشن فروزن 3 دارد. طبق گفته او، مطمئناً حداقل انیمیشن فروزن 3 ساخته خواهد شد. ایدینا گفت:

آنچه برای من بسیار قابل تحسین است، این امر است که تیم خلاق این انیمیشن برای مدت خیلی طولانی منتظر ماندند تا مطمئن شوند که آنها داستان صحیحی برای ارائه به طرفداران دارند و فقط به دنبال ساخت سری دوم نبودند. آنها واقعاً منتظر ماندند تا ایده‌های صحیحی داشته باشند و آنها را شکل دهند. به همین دلیل است که فروزن 2 به اندازه فروزن 1 جذاب است.

انیمیشن frozen 3

 

آیا یکی از افراد شرور در سری های پیشین در انیمیشن فروزن 3 حضور خواهد داشت؟

در حالی که تمام این نظرات فقط به گونه‌ای حدس و گمان است و به این معنی نیست که حتما اتفاق می‌افتد، Screen Rant ایده‌هایی در مورد آنچه که می‌تواند برای تعقیب خواهران بازگردد را بیان کرد. همانطور که این وب سایت اشاره می‌کند، در سری دوم این انیمیشن شاهد فقدان غیرمعمول یک شرور بودیم. با این حال در فروزن 2، شاهزاده هانس از جزایر جنوبی با پرنسس آنا داستان عاشقانه‌ای داشت و به نظر می‌رسید که قهرمان داستان است. در پایان انیمیشن مشخص شد که وی در واقع سعی در بدست آوردن جایگاه پادشاهی آرندل را داشته و با برنامه‌های شیطانی به‌دنبال خلاص شدن از شر ملکه السا و شاهزاده آنا بوده است. برخلاف بسیاری از افراد شرور دیزنی، او هنوز زنده است و آخرین باری که او را دیدیم، در یک سلول بوده و به‌دنبال مقابله با 12 برادر بزرگتر خود است.

Screen Rant این ایده را ارائه داد که انیمیشن فروزن 3 می‌تواند این فرد شرور قدیمی را به داستان برگرداند؛ زیرا در چندین مورد در طول فروزن 2 به او اشاره شد. با توجه به اینکه وی توسط قهرمانان داستان فراموش نشده است، می‌تواند بازگردد و برنامه‌های عروسی آنا و کریستوف را برهم زند. البته به این منظور نیست که آنا دوباره به او برمی‌گردد، بلکه شاهد دردسرهای زیادی از سمت او برای زوج سلطنتی خواهیم بود.

انیمیشن یخ زده 3

 

انیمیشن فروزن 3 می تواند الهام بیشتری از هانس کریستیان آندرسن بگیرد

انیمیشن فروزن بر اساس داستان کلاسیک هانس کریستیان آندرسن با نام «ملکه برفی» ساخته شده است. آندرسن برخی از معروف‌ترین داستان‌های کودکانه در تمام دوران‌ها از جمله پری دریایی را نوشته است. البته باید منصفانه بگوییم که داستان او تا قبل ساخت انیمیشن فروزن، یکی از آثار کمتر شناخته شده او بود. اخیراً Screen Rant گمانه زنی می‌کند که دیزنی ممکن است برای ساختن طرح انیمیشن فروزن 3 دوباره از داستان‌های آندرسن الهام بگیرد.

انیمیشن فروزن 3

در این مقاله به بررسی اخبار و شایعات پیرامون ساخت انیمیشن فروزن 3 پرداختیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. نظر شما درباره ساخت سری سوم این انیمیشن چیست؟ چه حدس‌هایی درباره موضوعات قسمت سوم دارید؟ برای ما بنویسید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران40 دیدگاه
Hesam
.
20 تیر 1399، 11:50
پاسخ
0
16
ایشالله تا سال ۲۰۲۳ میاد چون کریس باک گفته در ۶ ماه دیگر این سوال را از ما بپرسید که تقریبا میشه همون نوامبر ۲۰۲۳ البته شاید
ن.ا.ز
.
01 فروردین 1400، 20:09
پاسخ
1
2
@Hesam
سلام یک سئوال سایت های we got this covered و IMDB سایت های رسمی و معتبری هستند؟
ma.k
.
01 فروردین 1400، 20:17
پاسخ
1
4
@Hesam
سلام میگن در آوریل ۲۰۲۱( یا ۲۲آوریل) ساخت فروزن ۳ اعلام میشه یعنی همون ۱ یا ۲ اردیبهشت امسال ۱۴۰۰ ای کاش داشتن میساختن و هر چه زودتر ما رو غافلگیر کنن ( البته میگن اگه میخوان فروزن ۳ رو بسازن اعلام می کنن) و ای کاش داستانش شامل زنده بودن پدر و مادر السا و آنا بود😍😍😍😍😍
بیتا
.
22 تیر 1399، 18:30
پاسخ
1
16
در کل خوب و اینکه آنا ملکه شد هم داستان رو باز میذاره و به نظر من صددرصد فروزن 3 رو باید بسازن چون وقتی با زیرنویس نگاه کردم آخر فیلم نوشت (فیلم ادامه دارد) ولی فکر کنم سال 2121 بسازنش چون همیشه یک سال در میون میساختنش ولی باید بگم مقاله تون خیلی مفید بود هیجان زده شدم ممنون سایت شما واقعا بی نظیره خداحافظ.
P
.
30 مهر 1399، 00:58
پاسخ
10
9
@بیتا
منظورش از اینکه فیلم ادامه داره اینکه باید بری اخر فیلم چون یه صحنه هست از الاف که تو قلعه ی السا داره برای غوله و ادم برفیای کوچولو داستان تعریف میکنه نه اینکه یه قسمت دیگه منتشر میشه
P
.
30 مهر 1399، 01:00
پاسخ
13
5
@بیتا
منظورش اخر فیلمه نه قسمت بعدش
سعید
.
21 بهمن 1399، 11:02
پاسخ
0
3
@بیتا
چی2121یعنی ۱۰۰ سال دیگه😅
روژین
.
21 بهمن 1399، 13:21
پاسخ
0
3
@سعید
منظورش 2021 هست اشتباهی 2121 تایپ شده 😅
فن السام✌❄
.
21 بهمن 1399، 23:35
پاسخ
0
1
@سعید
عزیزم میلادی نه شمسی الان تو سال 2021😑💖
نمایش 1 پاسخ دیگر
Hesam
.
06 مرداد 1399، 13:29
پاسخ
9
1
سلام به تمامی طرفدارن فروزن کسانی که به فیلم فروزن علاقه مندندمیتوانند از این سایت در گروه تلگرام ما به اسم *** (برای تبلیغات به واحد تبلیغات پلازامگ مراجعه کنید؛ با تشکر) سرچ کنند وبرای عضو شدن به ما پیام بدهند
222
.
02 شهریور 1399، 23:33
پاسخ
0
25
سلام خدا کنه زود فروزن 3 بیاد این فیلم زیبا ترین فیلم در سال خودش هست و طرفداران خودش را دارد من هم یکی از طرف داران این فیلم جذاب هستم
.
07 بهمن 1399، 16:00
پاسخ
1
13
@222
موافقم ولی چرا پدر و مادرش مردند ای کاش زنده بودن 😐😕
ن.ا.ز.
.
17 اسفند 1399، 18:47
پاسخ
0
6
@‌
شایدم زنده باشن 😍
سارا سینما
.
11 شهریور 1399، 14:10
پاسخ
0
46
سلام به تمام طرفداران فروزن من یقین دارم که حتماً انیمیشن فروزن ۳ ساخته می شود زیرا من تمام سایت های ممکن رو چه کردم و اینکه تمام آهنگ های فروزن ۲ چه اونهایی که که حذف شده اند و چه آنهایی که خوانده شده اند در قسمت حذف شده ها یک آهنگ موجود بود که از زنده بودن مادر السا و ان می خواند. و در مکانی اسرار آمیز پنهان شده است و من یقین دارم به این علت که مادر و پدر السا و آنا زنده اند و در جایی گرفتار شده اند اسا و آنا با هم به سوی نجات پدر و مادر خود می روند و در این راه ماجراجویی عظیم و مشغله ای ایجاد می شود و اینکه طبق گفته این سایت آنا و کریستوف ازدواج کرده و اتفاقات زیادی از طرف هانس خواهد بود پس باید صبر کرد تا انیمیشن فروزون ۳ ساخته شود هرگز امید خود را از دست ندهید انیمیشن فروزن ۳ ساخته خواهد شد تا تمام رمز و راز های زندگی فروزون آشکار شود چونکه هنوز راز هایی از کودکی پدر و مادر السا و آنا و حتی السا و آنا باقی مانده است پس باید صبر کرد تا انیمیشن فروزن ۳ ساخته شود.
محسن
.
19 مهر 1399، 05:25
پاسخ
0
19
@سارا سینما
من که مشتاقم 😍😍😍
m
.
11 اسفند 1399، 09:52
پاسخ
0
6
@سارا سینما
واقعا راست میگییییییییییییییی؟
کاربر مهمان
.
11 اسفند 1399، 10:19
پاسخ
0
5
@سارا سینما
واقعا؟
ن.ا.ز
.
17 اسفند 1399، 18:49
پاسخ
0
5
@سارا سینما
انشاالله درست میگی
ن.ا.ز
.
29 اسفند 1399، 13:49
پاسخ
0
4
@سارا سینما
منم فکر میکنم زنده بودن والدین السا و آنا و ازدواج آنا و کریستوف داستان جالبی میشه چون به نظر من تنها داستانیه که میتونه اخر فروزن ۳ رو عالی کنه و اینکه جالب اینجاس که کارگردانان هنوز سوالاتی رو پاسخ ندادن یا در فروزن ۲ سئوالاتی ایجاد کردن اگه انیمیشنی یا فیلمی ... بخواد به داستانش پایان بده باید جواب همه سئوال های ایجاد کرده داستانش رو بده رو دقت کردید تو فروزن ۱ داستانش کامل تموم شد ولی سئوالاتی ایجاد شد که پاسخ نداشت اما تو فروزن ۲ به سئوالات خیلی مهم پاسخ داده شد مثلا قدرت السا از کجا اومده؟! که تو فروزن ۲ پاسخ داده شد اما سئوالات دیگه ای به جا گذاشت چرا ؟! تازه تو در خانه با اولاف موقعی که اولاف نامه ای مینویسه وقتی گیل رو صدا میکنه آخر میگه بزودی می‌بینمتون . یعنی چی ؟! یعنی در خانه با اولاف ادامه داره یا فروزن ؟! چرا این همه سئوال تو فروزن باقی مونده چرا انقدر تیکه حذف شده و هزاران چرا ی دیگه . چرا باید ما در فروزن دو (که میخواست نشون بده که پدر و مادر السا آنا مُردن )باور کنیم والدینشون مردن در صورتی که من هیچ دلیله قانع کننده ای ندیدم . و آخر فروزن۲ خوشم نیومد چرا چون آخر انگار مثل پایان که داستان نبود. آخه چرا باید والدین پرنسس ها بمیرن؟! میشه گفت شاید بخاطر اینکه شخصیت های اصلی نقششون پرنگ تر بشه و... و حالا که ما کامل السا آنا و.... میشناسیم فروزن ۳ فرصتی برای برگشتن والدین آنهاست .😍😍😍
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5