10 سلبریتی که از هم جدا شدند و دوباره ازدواج کردند!

10 سلبریتی که از هم جدا شدند و دوباره ازدواج کردند!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ازدواج و طلاق نه تنها برای افراد عادی امری چالش برانگیز است، بلکه برای سلبریتی ها نیز می‌تواند به معضل بزرگی بدل شود. در ادامه به معرفی سلبریتی‌هایی می‌پردازیم که پس از جدایی از همسر خود، دوباره با او ازدواج کرده‌اند!

روابط بازیگران و سلبریتی ها همواره مقوله‌ای جذاب و هیجان‌انگیز برای طرفداران آنان در سراسر دنیاست. نشریات، رسانه‌ها و پاپاراتزی‌های بسیاری برای دریافت اطلاعات ارزشمند از روابط عاطفی، ازدواج و جدایی سلبریتی ها با یکدیگر رقابت می‌کنند. البته که نمی‌توان منکر روابط پیچیده در دنیای سلبریتی ها و بازیگران سینما و تلویزیون در سراسر جهان شد. این پیچیدگی زمانی به اوج خود می‌رسد که سلبریتی ها علیرغم جدایی از یکدیگر، باری دیگر به یکدیگر بازگشته و زندگی خود را از سر می‌گیرند. در ادامه این مقاله از پلازامگ قصد داریم به معرفی چند نمونه از سلبریتی ها بپردازیم که پس از یک جدایی تلخ، دوباره به یکدیگر بازگشته و ازدواج کرده‌اند.

سلبریتی ها

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


سلبریتی هایی که پس از جدایی دوباره با یکدیگر ازدواج کردند


طلاق و جدایی بنا به شرایط زندگی زوج‌‌ها می‌تواند برای آنان پروسه تلخ و یا شیرینی باشد. برخی از زوج‌ها با دعواهای سخت و جنگ و جدال‌های غیرقابل حل تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته و حتی برای یک لحظه حاضر به تحمل و حتی دیدن طرف مقابل خود نیستند. در عوض برخی دیگر از زوج‌ها راه عقل و منطق را در پیش گرفته و با توافق کامل تصمیم می‌گیرند که از یکدیگر جدا شوند. بسیار پیش‌آمده که این دسته از زوج‌ها حتی بعد از جدایی نیز روابط دوستانه خود را حفظ کرده و با کمک یکدیگر به تربیت و پرورش فرزندان مشترکشان ادامه داده‌اند.

واقعیت انکار ناپذیر در مورد این دسته از زوج‌ها این است که بسیاری از آنان پس از جدایی از شریک زندگی خود، با زاویه جدیدی به مشکلاتشان می‌نگرند. بسیاری از افراد پس از جدایی، درک بیشتری از روحیات شریک زندگی سابق خود پیدا می‌کنند. بنابراین در اینگونه موارد امکان بازگشت این زوج‌ها به یکدیگر امر بعید و دور از ذهنی به نظر نمی‌رسد. در دنیای سلبریتی ها و افراد معروف نیز این پدیده، بارها اتفاق افتاده است. بسیاری از سلبریتی ها برای همکاری در تربیت فرزندان خود، ناچار به حفظ روابط دوستانه خود پس از جدایی از یکدیگر هستند. در طی این روند بارها پیش ‌آمده است که دوباره به یکدیگر بازگردند، ازدواج کنند و یا حتی برای بار دوم باز هم طلاق بگیرند! در ادامه قصد داریم 10 مورد از این موارد عجیب در دنیای سلبریتی ها  را بررسی کنیم.

 

جودیث سوزان شایندلن و جری شایندلن

سلبریتی ها / جودیث سوزان شایندلن و جری شایندلن

جودیث شایندلن، قاضی، وکیل و مجری برنامه قاضی جودی در تلویزیون آمریکا بود. او به دلیل برنامه محبوب تلویزیونی خود در دهه هفتاد میلادی، میان عموم مردم شناخته شده و معروف شده است. ازدواج اول جودیث با پزشکی به نام رونالد لوی 12 سال به طول انجامید و پس از آن به جدایی ختم شد. پس از مدتی جودیث با قاضی دیگری به نام جری شایندلن آشنا شد و جودیث و جری در سال 1977 با یکدیگر ازدواج کردند.

تا سال 1990 ازدواج این دو قاضی موفق آمریکایی به خوبی ادامه پیدا کرد. اما مرگ پدر جودیث در سال 1990، او را با مشکلات روحی بسیاری مواجه کرد که اثرات آن در زندگی مشترک او و جری به مرور آشکار شد. سرانجام جری و جودیث در سال 1999 تصمیم خود مبنی بر جدایی را عملی کردند. البته این تصمیم دوام چندانی نداشت. جری و جودیث نتوانستند دوری یکدیگر را تاب بیاورند و  یکسال پس از طلاق خود برای بار دوم با یکدیگر ازدواج کردند. جودیث و جری هم اکنون صاحب 3 فرزند خوانده و 13 نوه هستند.

 

استه و جوزف لودر

سلبریتی ها / استه و جوزف لودر

نام استه لودر نامی آشنا در صنعت لوازم آرایش است. استه و جوزف لودر، موسسان برند آرایشی استه لودر نیز جزء آن دسته از زوج‌هایی بودند که دو مرتبه با یکدیگر ازدواج کردند. استه و جوزف اولین بار در سال 1930 و هنگامی که استه تنها 20 سال داشت، با یکدیگر ازدواج کردند. سه سال پس از آن یعنی در سال 1933 اولین فرزند خود را به دنیا آوردند. اما تولد فرزندشان نتوانست از جدایی قریب‌الوقوع آنان جلوگیری کند.

استه در سال 1939 برای گسترش کار خود به فلوریدا نقل مکان کرد و در نتیجه این تغییر مسیر، استه و جوزف از یکدیگر جدا شدند. این دو باری دیگر در سال 1942 طی مراسم عروسی باشکوهی با یکدیگر پیمان ازدواج بستند. فرزند دوم استه و جوزف در سال 1944 متولد شد. ازدواج این دو زوج موفق، تا زمان مرگ جوزف در سال 1982 پابرجا ماند. بعدها استه اعتراف کرد که از طلاق اول خود بسیار پشیمان بوده و اگر به گذشته بازمی‌گشت هرگز از همسرش جدا نمی‌شد.

 

ماری آزموند و استیو کریج

سلبریتی ها / ماری آزموند و استیو کریج

طبق سخن معروفی، عشق اول، حقیقی‌ترین عشق زندگی انسان است. شاید به همین دلیل است که خواننده مطرح آمریکایی، ماری آزموند، نتوانست از بازگشت به عشق اول و همسر سابق خود استیو کریج، حتی پس از گذشت سالیان طولانی، اجتناب کند. ماری و استیو کریج که از فوتبالیست‌های قدیمی آمریکا است، بار اول در سال 1982 با یکدیگر ازدواج کردند. ماری که در آن زمان 22 ساله و در ابتدای مسیر شهرت و موفقیت قرار داشت، به مرور به دلیل مسائل کاری و نارضایتی‌های مختلف از زندگی مشترک، خواهان جدایی از استیو شد. این دو سرانجام در سال 1985 از یکدیگر طلاق گرفتند. اما بخاطر فرزند خود و ادای وظایف مادر و پدری، ارتباط خود را با یکدیگر قطع نکردند. این زوج در سال 2011 دوباره با یکدیگر ازدواج کردند و پس از آن زندگی مشترک استواری را بنا کردند.

 

ژان-کلود ون دام و گلادیس پورتوگس

سلبریتی ها / ژان-کلود ون دام و گلادیس پورتوگس

ورزشکار رزمی و بازیگر فیلم‌های اکشن، ژان کلود ون دام و گلادیس پورتوگس، بدنساز شناخته شده، در سال 1987 در حالی با یکدیگر ازدواج کردند که هر دوی آنان در موقعیت شغلی خوب و موفقی قرار داشتند. ازدواج آنان را می‌توان از نمونه‌های یک ازدواج شاد و موفق نام برد. ژان کلود و گلادیس از این پیوند صاحب دو فرزند دختر و پسر شدند. همه چیز بر وفق مراد در حال پیش رفتن بود تا اینکه در سال 1990 با منتشر شدن اخبار رابطه ژان کلود با زنی دیگر، این زندگی مشترک فروپاشیده شد. پس از فراز و نشیب‌ها و مشکلات بسیار، ژان کلود موفق شد اشتباه خود را جبران کرده و برای حفظ خانواده دوباره با همسر سابق خود گلادیس پیوند ازدواج ببندد.

 

فریدا کالو و دیه‌گو ریورا

سلبریتی ها / فریدا کالو و دیه‌گو ریورا

فریدا کالو و دیه‌گو ریورا نقاشان صاحب سبک و معروف مکزیکی هستند که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان داشته و هنوز هم دارند. فریدا در سال 1929 با همکار خود دیه‌گو ازدواج کرد. ازدواج این دو هنرمند فراز و نشیب‌ها و مشکلات عدیده‌ای را درون خود حمل می‌کرد. فریدا به دلیل عشق و علاقه خود و علیرغم خیانت‌های پی‌درپی دیه‌گو حاضر به ترک زندگی مشترک خود نشد و همواره برای حل مشکلات تلاش می‌کرد. تا اینکه در سال 1939 قادر به غلبه بر مشکلات زندگی مشترک خود با دیه‌گو نبود و او را ترک کرد. این دو که با وجود تمام مشکلات و موانع، عشق وافری به یکدیگر داشتند، دوباره در سال 1940 با هم ازدواج کردند. این بار دیه‌گو از اشتباهات خود درس گرفته و در پی بنا کردن دوباره زندگی مشترکش با فریدا بود. ازدواج دوم این زوج تا زمان مرگ فریدا در سال 1954 استوار باقی ماند.

 

ریچارد پرایر، جنیفر لی و فلین بلین

سلبریتی ها / ریچارد پرایر، جنیفر لی و فلین بلین

شاید بتوان زندگی زناشویی ریچارد پرایر را از جمله عجیب‌ترین موارد ازدواج نام برد. پرایر بازیگر، نویسنده و استندآپ کمدین معروف آمریکایی در طول زندگی خود 7 مرتبه ازدواج کرده است. از میان همسران پرایر، دو نفر از آنان یعنی جنیفر لی و فلین بلین هرکدام دوبار حاضر به ازدواج با او شدند. جنیفر لی همسر چهارم ریچارد پرایر، در سال 1981 با او ازدواج کرد. این ازدواج تنها یکسال به طول انجامید و در سال 1982 به طلاق منجر شد.

در سال 1986 پرایر با همسر پنجم خود فلین بلین آشنا شد. این آشنایی به سرعت به ازدواج ختم شد. اما از بخت بد، پرایر و بلین دریافتند که نمی‌توانند باهم زندگی کنند. بنابراین در سال 1987 از هم جدا شدند. در زمان طلاق، هیچکدام از آنان تصور نمی‌کردند که دوباره در سال 1990 به زندگی مشترک با هم برگردند، اما این اتفاق افتاد. با این حال حتی ازدواج دوباره هم معضل میان پرایر و بلین را حل نکرد و دوباره کار آنان به طلاق ختم شد. سرانجام پرایر برای آخرین بار با همسر چهارم خود، جنیفر لی، ازدواج کرد. آنان تا سال 2005 و تا هنگام مرگ ریچارد با یکدیگر زندگی کردند.

 

پاملا اندرسون و ریک سالومون

سلبریتی ها / پاملا اندرسون و ریک سالومون

پاملا اندرسون مدل و بازیگر کانادایی در طول زندگی خود با مردان مختلفی ازدواج کرد که همگی آنان به جدایی ختم شد. یکی از این مردان ریک سالومون پوکرباز معروف و زبردست بود. زندگی مشترک پاملا و ریک در سال 2007 آغاز و یک سال بعد، در سال 2008 پایان یافت. هرچند که نزدیک به یک دهه پس از طلاق اندرسون و سالومون، آنان دوباره تصمیم گرفتند که شانس دیگری به خود داده و دوباره باهم ازدواج کنند. هیچ یک از آنان نمی‌دانستند که پا در مسیر اشتباهی گذاشته‌اند. مسیری که تنها یک سال بعد، طلاق و جدایی دوباره را برای آنان به ارمغان آورد.

 

ایلان ماسک و تلولا رایلی

سلبریتی ها / ایلان ماسک و تلولا رایلی

ایلان ماسک، کارآفرین و مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا، پس از جدایی از همسر اول خود، در طی یک سفر کاری به لندن شیفته بازیگر انگلیسی تلولا رایلی می‌شود. ماسک که یک بار تلولا را به طور اتفاقی ملاقات می‌کند، با نگاه اول دلبسته او شده و از او درخواست ازدواج می‌کند. ایلان و تلولا در سال 2010 با یکدیگر ازدواج کردند. این ازدواج در سال 2012 به طلاق ختم شد. جدایی این زوج از هم، چیزی از علاقه ماسک به رایلی کم نکرد و او همچنان در پی یافتن راهی برای بازگرداندن تلولا به زندگی مشترک بود. ایلان ماسک و تلولا رایلی بار دیگر در سال 2013 به یکدیگر بازگشتند، اما این بار نیز این ازدواج به طول نینجامید. ماسک و رایلی در سال 2016 برای بار دوم از یکدیگر جدا شدند.

 

الیزابت تیلور و ریچارد برتون

سلبریتی ها / الیزابت تیلور و ریچارد برتون

الیزابت تیلور هنرپیشه مشهور دهه 60 میلادی هالیوود است. او به دلیل زیبایی وافرش مورد توجه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا قرار داشت. این هنرپیشه هالیوودی 8 ازدواج را در کارنامه زندگی عاطفی خود ثبت کرده است. در اوایل دهه 1960 الیزابت تیلور با هنرپیشه جذابی به نام ریچارد برتون در فیلم افسانه‌ای کلوپاترا آشنا شد. این دو که در زمان آشنایی با یکدیگر متاهل بودند، رابطه مخفیانه‌ای را با یکدیگر آغاز کردند.

علیرغم معروفیت بسیار تیلور و برتون، انتشار خبر رابطه این دو، واکنش‌های منفی بسیاری را از سوی هواداران آنان در پی داشت. با افزایش فشارها سرانجام برتون و تیلور از همسران خود جدا شده و در سال 1964 با هم ازدواج کردند. ازدواج آنان تنها برای 10 سال استوار ماند. این زوج در سال 1975 از یکدیگر طلاق گرفتند. تنها یکسال پس از جدایی، تیلور و برتون در سال 1976 دوباره با هم ازدواج کرده و در همان سال نیز بار دیگر طلاق گرفتند.

 

امینم و کیمبرلی اسکات

سلبریتی ها / امینم و کیمبرلی اسکات

امینم و کیمبرلی اسکات از آن دسته از سلبریتی ها هستند که روابطشان بسیار مورد توجه افراد قرار گرفت. شهرت جهانی امینم، رپر معروف آمریکایی بر هیچکس پوشیده نیست. همچنین روابط شخصی او نیز همواره زیر ذره‌بین هواداران و رسانه‌های مختلف بوده است. ازدواج و جدایی او نیز واکنش‌های بسیاری را در همان زمان برانگیخت و به موضوعی جنجالی بدل شد. امینم و کیمبرلی اسکات (هنرپیشه) از سال 1987 با یکدیگر آشنا شدند و علاقه شدیدی میان آنان برقرار شد. گفته می‌شود مادر امینم از رابطه امینم و کیمبرلی رضایت نداشته است.

سرانجام با تمام مشکلات، این دو در سال 1999 با هم ازدواج کردند. اندکی بعد آهنگی به نام Kim از امینم منتشر شد که در این آهنگ او درباره کشتن کیم رپ می‌خواند. این ماجرا به جنجالی عظیم در زندگی مشترک او با کیمبرلی تبدیل شد و در نهایت در سال 2001 به شکایت کیمبرلی از امینم و طلاقش از او منجر گشت. به طرز عجیب و غیرقابل باوری امینم و کیم دوباره در سال 2006 با هم ازدواج کردند و در همان سال نیز از هم جدا شدند.

در این مقاله به معرفی آن دسته از سلبریتی ها پرداختیم که پس از جدایی از یکدیگر دوباره با هم ازدواج کردند. نظر شما چیست؟ کدام یک از سلبریتی ها در این فهرست را می‌شناسید؟ نظرات خود را در کادر پایین با پلازامگ به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5