بهترین انیمیشن های باربی ؛ از افسانه پری دریایی تا دنیای جاسوس ها

در این مقاله قصد داریم تا بهترین انیمیشن های باربی را برایتان معرفی کنیم. همچنین به صورت خلاصه درباره موضوعات هر یک از این انیمیشن‌ها برایتان توضیح می‌دهیم. پس با پلازامگ همراه شوید.

باربی از جمله متنوع‌ترین انیمیشن‌ها بوده و هر بار شاهد حضور این شخصیت در نقش‌های اسب سوار، پری دریایی، شاهزاده خانم و موارد دیگر هستیم. نام انیمیشن های باربی نیز بر اساس شخصیت او در هر انیمیشن انتخاب می‌شود؛ البته مهم نیست که او در چه نقشی ظاهر می‌شود، باربی همیشه می‌تواند داستان‌های جذابی را در هر مکان و نقشی برایتان ایجاد کند. در این مقاله از پلازامگ همراه ما باشید تا با بهترین انیمیشن های باربی آشنا شوید.

نام انیمیشن های باربی

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 • بهترین انیمیشن های باربی
  • انیمیشن Barbie in the Nutcracker
  • انیمیشن Barbie in the 12 Dancing Princesses
  • انیمیشن Barbie & the Diamond Castle
  • انیمیشن باربی Barbie: Thumbelina
  • انیمیشن Barbie in A Mermaid Tale
  • انیمیشن باربی Barbie in The Pink Shoes
  • انیمیشن Barbie and her Sisters in A Pony Tale
  • انیمیشن Barbie: Star Light Adventure
  • انیمیشن باربی Barbie: Spy Squad
  • انیمیشن Barbie: Video Game Hero

 


بهترین انیمیشن های باربی


قطعا تمام انیمیشن های باربی را نمی‌توان در یک مقاله معرفی کرد، اما در زیر بهترین انیمیشن های باربی را برایتان معرفی می‌کنیم که جزء جذاب‌ترین کارتون‌ها برای همه کودکان در همه زمان‌ها محسوب می‌شوند.

 

انیمیشن Barbie in the Nutcracker

انیمیشن های دخترانه باربی

Barbie in the Nutcracker یکی از جذاب‌ترین انیمیشن های باربی است که در سال 2001 به کارگردانی اوون هارلی (Owen Hurley) ساخته شده است. گفتنی است که این اولین سری از انیمیشن‌های سه‌بعدی باربی است. داستان این انیمیشن باربی از کارتون «فندق‌شکن و پادشاه موش‌ها» الهام گرفته است. در این انیمیشن باربی، او یک کریسمس کلاسیک را آغاز می‌کند که شامل یک لیوان شیرکاکائو در یک بعد از ظهر برفی می‌شود. باربی در نقش کلارا، با پدربزرگ و برادر کوچکش تامی زندگی می‌کنند و برای تعطیلات از خاله محبوبش یک فندق‌شکن چوبی را هدیه می‌گیرد؛ اما این یک هدیه معمولی نیست. درواقع قلب پادشاه در این فندق‌شکن قرار دارد.

 

انیمیشن Barbie in the 12 Dancing Princesses

بهترین انیمیشن باربی

انیمیشن Barbie in the 12 Dancing Princesses یکی دیگر از انیمیشن های باربی در سال 2006 به کارگردانی گرگ ریچاردسون (Greg Richardson) است که بر اساس داستان «دوازده پرنسس رقصنده» از برادران گریم ساخته شده است. این نهمین انیمیشن از سری انیمیشن‌های باربی محسوب می‌شود. باربی در اینجا یکی از دوازده شاهزاده خانم است که اشتیاق به رقصیدن دارد و با پدر خود، پادشاه راندولف در یک قلعه به تنهایی زندگی می‌کنند.

شخصیت‌های ماجراجویانه شاهزاده خانم‌ها و سرگرمی‌های منحصربه‌فرد آنها توسط اعضای سلطنتی نامناسب تلقی می‌شوند. در نتیجه کینگ راندولف، پسر عموی خود دوشس روونا را احضار می‌کند تا به شاهزاده خانم‌ها در آداب و معاشرت مناسب کمک کند که این باعث می‌شود تا پرنسس‌ها ناراحت شوند. در روز تولد یکی از پرنسس‌ها، به او داستان مورد علاقه مادر مرحومشان را هدیه دادند و داستان درباره یک پرنسسی بود که قبل از ناپدید شدن، یک سرزمین جادویی را کشف کرد. ادامه انیمیشن درباره این سرزمین جادویی است.

 

انیمیشن Barbie & the Diamond Castle

جدیدترین انیمیشن های باربی

باربی و قلعه الماس یکی از بهترین انیمیشن های دخترانه باربی ساخته شده در سال 2008 و سیزدهمین سری از انیمیشن های باربی است. داستان این انیمیشن درباره باربی و بهترین دوستش ترزا و تیسی است که با هم دعوا دارند. در اینجا باربی قدرت و اهمیت دوستی را آموزش می‌دهد. به همین منظور، باربی برای آنها داستان 2 دوست صمیمی به نام‌های الکسا و لیانا را تعریف می‌کند. لیانا و الکسا عاشق موسیقی هستند و یک روز آنها دو سنگ قلبی شکل پیدا می‌کنند. بنابراین تصمیم می‌گیرند تا آنها را به گردنبندهایی تبدیل کنند تا نمادی از دوستی آنها باشند. سپس در طی جریاناتی، آنها با همکاری هم تلاش می‌کنند تا قصر الماس را نجات داده و جلوی نابودی موسیقی را بگیرند.

 

انیمیشن باربی Barbie: Thumbelina

اسم انیمیشن های باربی

شاید بتوان گفت که انیمیشن Barbie: Thumbelina بهترین انیمیشن باربی محسوب می‌شود که در سال 2009 توسط آمریکا و کانادا به صورت مشترک ساخته شده و کارگردان آن نیز کنراد هلتن (Conrad Helten) است. انیمیشن Barbie: Thumbelina پانزدهمین سری از انیمیشن های باربی بوده و داستان آن نیز الهام گرفته از افسانه معروف بندانگشتی هانس کریستن اندرسن است. داستان این انیمیشن درباره باربی و دوست او در یک جنگل کوچک است. در این انیمیشن، دوست باربی که یک پری کوچک است، به همراه باربی تلاش می‌کنند تا درختان و جنگل را نجات دهند.

 

انیمیشن Barbie in A Mermaid Tale

انیمیشن باربی

Barbie in A Mermaid Tale نیز یکی از انیمیشن های باربی آمریکایی و کانادایی در سال 2010 و هفدهمین انیمیشن باربی محسوب می‌شود. این همچنین اولین انیمیشن مدرن باربی است و دنباله آن نیز در سال 2012 با نام Barbie in A Mermaid Tale 2 منتشر شد. این انیمیشن باربی دارای تم تابستانی بوده و درباره این است که باربی درمی‌یابد که او یک پری دریایی است. بنابراین تصمیم می‌گیرد تا به همراه دوست خود به یک ماجراجویی زیر آب برود. قسمت دوم این انیمیشن باربی درست یکسال پس از اتفاقات سری اول را نشان می‌دهد که درباره یک مسابقه دریایی برای کسب گردنبند جادویی است.

 

انیمیشن باربی Barbie in The Pink Shoes

انیمیشن های باربی

Barbie in The Pink Shoes بیست و چهارمین انیمیشن باربی و از جمله جذاب‌ترین انیمیشن های باربی در این مجموعه به شمار می‌رود که در سال 2013 اکران شد. در اینجا باربی در نقش کریستین، یک بالرین ایفای نقش می‌کند که رویاهای بزرگی را در سر دارد. او و بهترین دوستش، هایلی به یک دنیای باله خارق‌العاده و خیالی وارد می‌شوند و در این بین با یک ملکه برفی شیطانی روبه‌رو شده و باید او را شکست دهند. تنها راه شکست دادن ملکه نیز این است که باربی در مسابقات رقص باله اول شود.

 

انیمیشن Barbie and her Sisters in A Pony Tale

بهترین انیمیشن باربی

در یکی از زیباترین انیمیشن های باربی، اینبار موضوع درباره باربی و سه خواهر کوچکترش (اسکیپر، استیسی و چلسی) است که به ملاقات خاله مارلین می‌روند. خاله مارلین یک آکادمی سوارکاری را در آلپ‌های سوئیس اداره می‌کند و باربی یک اسب افسانه‌ای را در آنجا پیدا کرده که همه فکر می‌کردند فقط یک افسانه است. انیمیشن Barbie and her Sisters in A Pony Tale بیست و ششمین انیمیشن در سری انیمیشن‌های باربی بوده که در سال 2013 اکران شد.

 

انیمیشن Barbie: Star Light Adventure

بهترین انیمیشن های باربی

از جمله جدیدترین انیمیشن های باربی، Barbie: Star Light Adventure است که در سال 2016 منتشر شد. در اینجا باربی یک پرنسس کیهانی است که در دنیایی دور با حیوان خانگی‌اش Pupcorn زندگی می‌کند. روزی متوجه می‌شود که ستاره‌ها در حال خاموشی و از بین رفتن هستند، بنابراین تصمیم می‌گیرد تا به یک سیاره دیگر و زیبا سفر کند و به تیم ویژه نجات در ماموریت نجات ستاره‌ها بپیوندد.

 

انیمیشن باربی Barbie: Spy Squad

بهترین انیمیشن های باربی

در یکی از هیجان‌انگیزترین انیمیشن های باربی، شما شاهد وجه دیگری از باربی خواهید بود. در انیمیشن Barbie: Spy Squad محصول سال 2016، باربی و دو نفر از بهترین دوستانش دارای مهارت‌های شگفت‌انگیزی در ژیمناستیک هستند و این امر توجه آژانس جاسوسی را به خود جلب می‌کند. در نتیجه این آژانس مخفی از آنها می‌خواهد تا از مهارت‌های ویژه خود برای متوقف کردن یک سری سرقت‌های سنگ‌های قیمتی استفاده کنند.

 

انیمیشن Barbie: Video Game Hero

اسم انیمیشن های باربی

از جمله جدیدترین انیمیشن های باربی، Barbie: Video Game Hero است که در سال 2017 منتشر شد. باربی در اینجا به طور ناگهانی وارد بازی کامپیوتری مورد علاقه‌اش می‌شود و نقش یک اسکیت‌سوار را بازی می‌کند. سپس در این بازی با دو فرد به نام‌های کیوتی و بِلا دوست می‌شود. در این بین باربی و دوستانش متوجه می‌شوند که یک فرد بدجنس سعی دارد تا کنترل بازی را به دست گیرد. از آنجا که آنها از یک سطح به سطح دیگر در بازی سفر می‌کنند، باربی باید از مهارت‌های شگفت‌انگیز خود در بازی استفاده کرده تا تیم خود را نجات دهد.

در این مقاله به بررسی بهترین انیمیشن های باربی پرداختیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. شما کدام یک از انیمیشن های باربی را بیشتر می‌پسندید؟ در پایین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha