نقد و بررسی بازی Hunting Simulator 2 + تریلر و نمرات

اگر از طرفداران بازی‌های شبیه ساز شکار هستید، با پلازامگ همراه شوید تا با هم تریلر، گیم پلی و نمرات بازی Hunting Simulator 2 را مورد بررسی قرار دهیم.

بازی Hunting Simulator 2 یک عنوان شبیه ساز شکار به صورت اول شخص است که توسط Nacon برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و PC منتشر گردیده و توسط Neopica توسعه یافته است. از آنجایی که این بازی پس از موفقیت فراوان سری اول Hunting Simulator به بازار عرضه گردید، بازیکنان طرفدار ژانر شبیه سازی شکار، انتظارات بالایی از آن داشتند، اما گویا این عنوان نتوانسته است آنطور که باید از پس این انتظارات برآید. با پلازامگ همراه باشید تا بیشتر درباره بازی Hunting Simulator 2 صحبت کنیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


گیم پلی بازی Hunting Simulator 2


مشخصات بازی Hunting Simulator 2

بازی Hunting Simulator 2 داستان، موضوع و هدف خاصی ندارد. خبری از ماموریتی ویژه برای انجام دادن و یا انجام مراحلی خاص برای دستیابی به موفقیت بیشتر نیز وجود ندارد. همه چیز در این بازی شبیه ساز شکار در شما، سلاح‌ها و تجهیزاتتان و یک سگ شکاری که همیشه و همه جا همراهتان است خلاصه می‌شود.

کلبه شما مرکز اصلی تمام فعالیت‌های شماست که می‌توانید اسلحه، لباس، لوازم جانبی و تمامی مجوزهای لازم برای شکار را در آنجا خریداری کنید. می‌توانید خود را با بیش از 160 سلاح، لوازم جانبی، وسایل و پوشاک از بهترین و معتبرترین مارک‌ها از جمله Browning و Winchester تجهیز کنید و یک سگ شکاری برای خودتان انتخاب کنید.

یک کتاب آموزشی در کلبه وجود دارد که اطلاعات مفصلی درباره قوانین، پروانه‌های شکار، انواع اسلحه و هر مورد دیگری که لازم است درباره بازی بدانید را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ قوانینی مانند اینکه شما فقط می‌توانید از سلاح‌های از پیش تعیین شده بر روی یک نوع حیوان خاص استفاده کنید، یا اگر از حیوانات زیاد عکس بگیرید به عنوان کاری غیر اخلاقی در رابطه با حیوانات در نظر گرفته می‌شود و جریمه می‌شوید.

بازی Hunting simulator 2

در بازی Hunting Simulator 2، چندین سگ با نژادهای متنوع در فهرست انتخابتان وجود خواهند داشت که هرکدام رفتار و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و به نوعی خاص می‌توانند در شکار و ردیابی طعمه به شما کمک کنند. نوع ارتباطتان با سگ در پیدا کردن طعمه و پیشرفتش در ردیابی بهتر به شما کمک می‌کند. یعنی اگر با او مهربان باشید و هربار که طعمه‌ای را برایتان پیدا می‌کند از کار خوبش تعریف کنید، هربار با دقت بیشتری همراهی‌تان می‌کند و به ردیابی می‌پردازد.

برای ورود به بازی Hunting Simulator 2 می‌توانید با تمرین تیر اندازی شروع کنید. هیچ محدودیت خاصی برای تمرین وجود ندارد. هر اندازه که بخواهید سلاح‌های نزدیک برد و دور برد، تیرکمان و خشاب نامحدود در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید تمرین کنید و ببینید کدام اسلحه‌ها مطابق میل شما عمل می‌کنند و موفقیت بیشتری برایتان به همراه دارند. به اندازه‌های مختلف گلوله‌ها نیز توجه کافی داشته باشید. سایز گلوله برای موفقیت در شکاری عالی با اهمیت است.

پس از تمرین تیراندازی و خرید تجهیزات لازم می‌توانید وارد دنیای باز و وسیع بازی Hunting Simulator 2 شوید. ماجراجویی و شکار در دشت‌های کلرادو، کویر تکسان و جنگل‌های وسیع اروپا همراه یک سگ شکاری وفادار و حرفه‌ای باید هیجان انگیز باشد! تیم توسعه Hunting Simulator 2 به شدت روی محیط بازی تمرکز کرده تا بازیکنان بتوانند به طور کامل در طبیعت غوطه‌ور شوند و در محیطی بکر به شکار کردن گونه‌های جانوری مختلف بپردازند. طراحی، گرافیک و صداگذاری محیط بازی بسیار باکیفیت و بی نقص است، به طوری که یکی از عوامل اصلی حواس‌پرتی بازیکنان برای از دست دادن شکار و ندیدن طعمه‌ها همین طبیعت‌های بکر و زیبا تلقی می‌شود.

دانلود Hunting simulator 2

در این بازی شبیه ساز شکار، 33 گونه از حیوانات مختلف برای شکار در بازی وجود دارند که تمامی آن‌ها به لطف هوش مصنوعی دارای رفتارهایی کاملا واقع‌بینانه و عکس‌العمل‌هایی بسیار طبیعی هستند تا شما احساس یک شکارچی که در طبیعت حضور دارد را با تمام وجود حس کنید.

گیم پلی بازی Hunting Simulator 2 آن قدرها هم پیچیده و سخت نیست، درست مانند آنچه که در هر بازی اول شخص باید انجام دهید، فقط کافی‌ست هدف بگیرید و شلیک کنید. با این حال، تنها عنصری که باید به آن توجه کنید، میزان صدایی است که هنگام نزدیک شدن به اهداف ایجاد می‌کنید.

حیوانات به صداهای محیط و یا حتی بو حساس هستند. در نتیجه توانایی شما در پنهان شدن و تیراندازی از خفا در شکارتان تاثیر زیادی دارد. باید آهسته حرکت کنید، در پشت بوته‌ها، درختان و موانع دیگر مخفی شوید، تا حد ممکن دور بمانید و عکس‌العمل‌های سریعی داشته باشید. یکی دیگر از عوامل نارضایتی بازیکنان از بازی نیز شاید همین حساسیت بیش از حد حیوانات باشد؛ زیرا با کوچکترین صدا یا حرکت متوجه حضور شما می‌شوند.

سگ شما نیز در ردیابی و کمک برای پیدا کردن طعمه کمک شایانی به شما می‌کند. در طول شکار مهم‌ترین مسئله‌ای که باید حواستان به آن باشد پروانه شکار و حمل اسلحه مجاز برای شکار هر حیوان است؛ زیرا راه اصلی افزایش درآمد شما فروختن شکارهایی است که در طول بازی موفق به انجام آن‌ها می‌شوید و در صورت جریمه شدن پولی برایتان باقی نخواهد ماند. در ضمن، خرید و فروش شکارها و تمامی تجهیزات نیز در همان کلبه شخصی شما صورت می‌گیرد.

بررسی بازی Hunting simulator 2

برای شکار هر گونه از حیوانات به مجوز و پروانه شکار مخصوص خودش احتیاج دارید. همچنین برای شکار هر نوع حیوان یا پرنده و یا موجود آبزی، باید از اسلحه‌ای خاص استفاده کنید، در غیر این صورت هنگام برگشت به کلبه جریمه خواهید شد. از آنجایی که یکی از مهم‌ترین عوامل برای پیش بردن بازی پول است، باید سعی کنید از هرگونه جریمه شدن دوری کنید.

یکی از دلایل نارضایتی بازیکنان از بازی Hunting Simulator 2 نیز همین مسئله است. ممکن است شما پس از ساعت‌ها پیاده روی و کاوش در مناطق مختلف بازی، بالاخره موفق به دیدن یک طعمه شوید، اما نتوانید تیراندازی کنید! چرا؟ چون یا مجوزش را ندارید یا اسلحه مجاز برای شلیک همراهتان نیست. یک نکته قابل توجه دیگر این است که اگر دست خالی و بدون موفقیت در شکار به کلبه برگردید، در این صورت نیز جریمه خواهید شد. یعنی هر بار که در کلبه زمانی را برای شکار مشخص می‌کنید و کلبه را ترک می‌کنید، باید با موفقیت و همراه با شکار به آنجا بازگردید.

 


نقد و بررسی بازی Hunting Simulator 2


پلرتفرم های بازی Hunting simulator 2

بخشی از نظرات و نمرات منتقدین سایت متاکریتیک در رابطه با بازی Hunting Simulator 2 را در ادامه می‌خوانیم:

 

KeenGamer / امتیاز: 70

با وجود یکسری نقص در بازی، Hunting Simulator 2 یک عنوان سرگرم کننده و پرانرژی برای طرفداران بازی‌های شبیه ساز شکار است و معتقدم این یک افزودنی ارزشمند برای بازی‌های ژانر شبیه سازی شکار به حساب می‌آید.

 

PlayStation Country / امتیاز: 40

شاید بهتر باشد اسم این بازی بجای شبیه ساز شکار، شبیه ساز کسالت آور و حوصله سر بر باشد. بعد از اینکه بیشتر از 10 ساعت از زمانم را در این بازی گذراندم، احساس کردم دلم می‌خواهد به خودم شلیک کنم تا همه چیز تمام شود.

 

Screen Rant / امتیاز: 40

بازی Hunting Simulator 2 تلاش می‌کند تا یک تجربه شکار واقع‌بینانه باشد. از این نظر این یک موفقیت است، اما فقط به این دلیل که بسیار کسل‌کننده است.

بازی Hunting simulator 2

بازی Hunting Simulator 2 علیرغم تمام تلاش‌های تیم توسعه و سازندگان بازی، از بازخورد مناسب و خوبی برخوردار نشده است و بازیکنان در بسیاری از نظرات خود بازی را خسته‌کننده و حوصله سر بر تلقی کرده‌اند.

دلایلی مانند وجود درخواست‌های مجوز سلاح و پروانه‌های شکار مختلف بیش از حد، موارد و نکته‌های زیادی برای جریمه شدن و از دست دادن پول، حساسیت بیش از حد حیوانات نسبت به عوامل خارجی مانند رایحه و بو و صدا و سخت بودن شکارشان به دلیل همین حساسیت زیاد و عدم آسیب دیدن حیوانات پس از شلیک در بعضی موارد را دلایلی برای نارضایتی خود قلمداد کرده‌اند.

با این حال خیلی از بازیکنان هم به بازی علاقه نشان داده‌اند و بازی کردن در محیطی طبیعی و شکار گونه‌های مختلف، ماجراجویی و کاوش در مناطق گوناگون همراه با یک سگ شکاری و اسلحه‌ها و تجهیزات گوناگون را هیجان‌انگیز می‌دانند. نظر شما راجع به این بازی شبیه سازی شکار چیست؟

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha