دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle + تریلر و بررسی

دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle + تریلر و بررسی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به بازی‌های سبک شبیه ساز زندگی علاقه دارید، با این مقاله همراه باشید تا با بازی The Sims 4 Eco Lifestyle بیشتر آشنا شویم.

بازی‌های مجموعه The Sims در سبک شبیه ساز زندگی یکی از بهترین‌ها هستند. شماره چهارم این مجموعه در سال 2014 عرضه شد، اما پس از آن، کمپانی الکترونیک آرتز به صورت مرتب، اقدام به انتشار محتواهای دانلودی برای این بازی کرده تا همچنان آن را زنده نگه دارد. آخرین و جدیدترین محتوای دانلود این بازی Eco Lifestyle نام دارد که در این مقاله می‌خواهیم ویژگی‌های مختلف آن را به شما معرفی کنیم. همچنین می‌توانید در انتهای مقاله برای دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle اقدام کنید. با پلازامگ همراه باشید.

در تریلر بازی The Sims 4 Eco Lifestyle که در ویدیوی بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید، ویژگی‌های جدید این بازی به خوبی قابل مشاهده هستند. محیط‌ها و آیتم‌های تازه‌ای که به این بازی اضافه شده‌اند بیشتر به موضوع محیط زیست و استفاده از انرژی‌های پاک اشاره می‌کنند.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


معرفی بازی The Sims 4


بازی The Sims 4 Eco Lifestyle

بازی سیمز 4 که به وسیله استودیوی ماکسیس (Maxis) ساخته شده، در سال 2014 توسط کمپانی الکترونیک آرتز منتشر شد. این بازی چهارمین شماره از مجموعه پرطرفدار سیمز است که هم‌اکنون روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس بازیکن‌ها قرار دارد. بازی سیمز 4 در ابتدا با نقدهای نسبتا منفی از سوی منتقدان مواجه شد. آنها اعتقاد داشتند که این بازی محتوای کمی را ارائه می‌دهد و شبیه یک بازی کامل و متفاوت نیست. به همین خاطر سازنده‌های The Sims 4 تصمیم گرفتند تا بسته‌های دانلود (DLC) متعددی را برای این عنوان بسازند و در اختیار بازیکن‌ها قرار دهند. هر کدام از این بسته‌ها شامل یک سری محتواهای جدید می‌شد که ارزش ادامه دادن بازی را بیشتر می‌کرد. شاید به همین خاطر است که بعد از گذشت چند سال، بازی سیمز 4 همچنان مخاطبان زیادی دارد.

همچنین بخوانید :

تا به امروز 9 محتوای دانلودی برای این بازی منتشر شده‌اند که جدیدترین آنها Eco Lifestyle است. این بسته دانلودی در تاریخ 5 ژوئن 2020 (16 خرداد 99) عرضه شد و یک دنیای کاملا جدید را به آن اضافه کرد. این دنیا Evergreen Harbor نام دارد و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، مخصوص دوستداران محیط زیست طراحی شده است. از جمله آیتم‌های جدیدی که با این بسته الحاقی به بازی اضافه شده‌اند می‌توان به پنل‌های خورشیدی و توربین‌های بادی اشاره کرد.

 


بررسی بازی The Sims 4 Eco Lifestyle


بازی The Sims 4 Eco Lifestyle برای کامپیوتر

محتوای دانلود Eco Lifestyle را می‌توان بزرگترین و کامل‌ترین DLC بازی The Sims 4 نامید. این بسته الحاقی روی ویژگی‌ها و آیتم‌های مرتبط با محیط زیست تمرکز دارد. در این بازی می‌توانید با استفاده از پنل‌های خورشیدی یا توربین‌های بادی به تولید انرژی پاک بپردازید. همان‌طور که می‌دانید استفاده از سوخت‌های فسیلی برای تولید انرژی باعث نابود شدن طبیعت می‌شود و به همین خاطر در بسته الحاقی Eco Lifestyle سعی شده تا به جای این سوخت‌ها، از منابع طبیعی انرژی استفاده شود. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی مربوط به سیستم جمع‌آوری و بازیافت زباله است که در تریلر بالا هم مشاهده کردید. شما می‌توانید با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها، زباله‌های شهر را بازیافت کنید و از این طریق هم به تمیز شدن محیط زیست کمک کنید.

همچنین بخوانید :

در زمینه کشاورزی هم شاهد تغییرات زیادی در بسته الحاقی Eco Lifestyle هستیم. حالا این امکان برای شما فراهم شده تا از باغچه‌های عمودی برای پرورش انواع گیاهان استفاده کنید. این باغچه‌ها یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا هستند که برای نگهداری از آنها نیاز به آب و انرژی کمتری خواهید داشت. همان‌طور که می‌بینیم همه ویژگی‌های بازی کاملا در خدمت استفاده درست‌تر از محیط زیست طراحی شده‌اند.

یکی از المان‌های مهم و اصلی بازی‌های سیمز، سیستم شخصی‌سازی پر جزئیات آنها است که بازی Eco Lifestyle نیز از این قضیه مستثنی نیست. انواع و اقسام آیتم‌ها در بازی وجود دارند تا بتوانید خانه و شخصیت‌های خود را کاملا مطابق با سلیقه خودتان درآورید. برای مثال چندین مدل موی جدید به بازی اضافه شده‌اند که با آنها می‌توانید تیپ و استایل شخصیت‌ها را هر طور که دوست دارید بسازید. همین تنوع در مورد لباس‌ها و وسایل منزل نیز وجود دارد. در مجموع تمام بخش‌های بازی را می‌توانید شخصی‌سازی کنید.

بازی Eco Lifestyle

اما یکی دیگر از جنبه‌های مهم بازی Eco Lifestyle مدیریت کردن منابع مختلف است. شما باید همیشه حواستان به تامین انرژی خانه باشد. برای مثال شاید نیاز پیدا کنید چند پنل خورشیدی روی سقف کار بگذارید یا یک توربین بادی کوچک نصب کنید. برای آنکه درک بهتری از سیستم مدیریت انرژی در بازی داشته باشید اجازه بدهید یک مثال در همین زمینه بزنیم.

تصور کنید که سیم (همان شخصیت‌های داخل بازی) خود را به محل بازیافت زباله می‌فرستید تا بتواند مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت برخی وسایل را پیدا کند. او بعد از مدت کوتاهی با سر و وضع کثیف ناشی از جستجو در زباله‌ها، به خانه برمی‌گردد. به خاطر فعالیتی که انجام داده احساس گرسنگی دارد و به همین دلیل برای خودش غذا می‌پزد. این کار باعث مصرف انرژی‌های ذخیره شده منزل می‌شود. بعد از خوردن غذا او نیاز به دوش گرفتن دارد، اما چون انٰرژی‌ها قبلا مصرف شده‌اند، نمی‌تواند این کار را انجام دهد و به همین خاطر نشانگر بهداشت او در وضعیت نامناسب قرار می‌گیرد. بنابراین شما باید مدیریت بسیار دقیقی روی تامین انرژی مورد نیاز خانه داشته باشید.

با پولی که از کارهای مختلف به دست می‌آورید می‌توانید برای خودتان یک باغچه ایجاد کنید. سپس با خرید دانه‌های گیاهان، می‌توانید آنها را بکارید و به پرورش انواع سبزیجات یا میوه‌ها بپردازید. برای مثال من در اولین تجربه کشاورزی خودم در بازی، کمی تخم سبزیجات و همچنین دانه انگور خریدم و آنها را در باغچه پیشرفته خودم کاشتم. بعد از مدتی که به آنها سر زدم، خبری از انگور نبود (احتمالا چون انگور میوه فصلی است!)، اما سبزیجات بزرگ شده بودند و از فروش آنها توانستم پول خوبی برای افزایش منابع انرژی خانه به دست آورم.

دانلود بازی سیمز ۴

از دیگر ویژگی‌های جالب بازی Eco Lifestyle، امکان رای‌گیری برای اجرا برنامه‌های مختلف است. هر هفته در شهر شما یک رای‌گیری برگزار می‌شود که می‌توانید در آن شرکت کنید و به برنامه توسعه‌ای مورد نظر خودتان رای بدهید. شما همچنین می‌توانید همسایگان و ساکنین محل خود را متقاعد کنید که به برنامه شما رای بدهند. این برنامه‌ها روی محیط بازی و در مقیاس بزرگتر، روی کل دنیای سیمز 4 تاثیرگذار هستند. 

نکته مهمی که هنگام تجربه Eco Lifestyle باید به آن توجه داشته باشید، برخورد درست با محیط زیست است. اگر حواستان به محیط زندگی نباشد، با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. برای مثال ممکن است تجمع زباله‌ها در اطراف خانه خود را شاهد باشید که این موضوع باعث آلودگی منزل و به خطر افتادن بهداشت شخصیت‌های بازی می‌شود. برخورد مناسب با طبیعت در نهایت باعث می‌شود که آب‌های تمیز، آسمان پاک و گیاهان شادابی داشته باشید. بنابراین تنها با مدیریت درست در بازی Eco Lifestyle می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید. اگر از بازی‌های شبیه ساز زندگی خوشتان می‌آید و عاشق محیط زیست هستید، پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را تجربه کنید. اگر هم قبلا بازی سیمز 4 را تجربه کرده‌اید، واجب است که بسته الحاقی جدید و متفاوت این بازی را نیز امتحان کنید.

 


دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle برای کامپیوتر


دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle

اگر قصد دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle را دارید در ادامه می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این کار را انجام دهید. ما ابتدا لینک‌های دانلود بازی و سپس لینک‌های مربوط به بسته Eco Lifestyle را قرار می‌دهیم؛ چون برای اجرای این بسته الحاقی حتما باید ابتدا بازی سیمز 4 را نصب کرده باشید.

 

دانلود نسخه اصلی بازی سیمز 4 برای کامپیوتر: بخش اول / بخش دوم / بخش سوم / بخش چهارم / بخش پنجم / بخش ششم / بخش هفتم / بخش هشتم / بخش نهم / بخش دهم / بخش یازدهم / بخش دوازدهم / بخش سیزدهم

 

دانلود بازی The Sims 4 Eco Lifestyle برای کامپیوتر: بخش اول / بخش دوم / بخش سوم / بخش چهارم / بخش پنجم / بخش ششم / بخش هفتم / بخش هشتم / بخش نهم / بخش دهم / بخش یازدهم / بخش دوازدهم / بخش سیزدهم / بخش چهاردهم / بخش پانزدهم / بخش شانزدهم / بخش هفدهم / بخش هجدهم / بخش نوزدهم / بخش بیستم / بخش بیست و یکم / بخش بیست و دوم / بخش بیست و سوم

نظر شما درباره بسته الحاقی Eco Lifestyle از بازی سیمز 4 چیست؟ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را در این رابطه با ما و سایر مخاطبان پلازامگ در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 755.8 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 469 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 373 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 368 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 115.5 میلیون دلار
  GhostBusters
  اکران: 19 نوامبر 2021
 • 69.8 میلیون دلار
  Encanto
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 43 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 34.9 میلیون دلار
  The House of Gucci
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 25.8 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 12 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 8.3 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 8.27 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 3.4 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.6 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 771 میلیون تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
plaza-ads