کرونا گریبان عوامل سریال عاشقانه 2 را هم گرفت! کرونا گرفتن منوچهر هادی!
مریم جلیل زاده
نویسنده:مریم جلیل زاده
ارسال شده در:21 تیر 1399، 23:00

کرونا گریبان عوامل سریال عاشقانه 2 را هم گرفت! کرونا گرفتن منوچهر هادی!

پس از تایید خبر کرونا گرفتن منوچهر هادی و برخی عوامل سریال عاشقانه 2، جنجال در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفت. این کارگردان جوان و خوش‌آوازه سینمای ایران، ساعاتی پیش با انتشار پستی در اینستاگرام، مهر تاییدی به خبر کرونا گرفتن خود زد.

منوچهر هادی ، همسر یکتا ناصر و کارگردان آثار پرفروشی چون، آینه بغل، رحمان 1400، من سالوادور نیستم و سریال‌های پرطرفداری چون، عاشقانه و دل، صبح امروز، خبر مثبت شدن تست کرونایش را به اطلاع دنبال‌کنندگان خود گذاشت. او در متن منتشر شده خود در این باره چنین نوشت:

سلام، امروز خبری در اینستاگرام داره دست به دست میشه و عده ای از دوستان و هواداران محترم صفحه بنده رو نگران کرده که من کرونا گرفتم. باید عرض کنم که یک هفته پیش کمی سرفه میکردم تماس گرفتم آمدن منزل تست کرونا دادم و فرداش جواب اومد که مثبته. شبش کمی تب و لرز و از فرداش دیگه اوکیم. دکتر متخصص توصیه کردن دو هفته در منزل قرنطینه بشم و از منزل بیرون نرم تا دیگران رو مبتلا نکنم. پیش تولید عاشقانه قوی‌تر از قبل روزهای پایانی رو سپری می‌کنه همه عوامل در دفتر تولید مشغول به کار هستند و به زودی کار رو کلید خواهیم زد. ممنون که نگران من بودید. برای همه‌تون آرزوی سلامتی دارم و تو رو خدا مراقب خودتون باشید

کرونا گرفتن منوچهر هادی

اختلاف نظر نویسنده و کارگردان فصل دوم عاشقانه

اما این تمام ماجرا نیست. اندکی پیش از انتشار این پست توسط هادی، نویسنده سریال عاشقانه2، علیرضا کاظمی بدون ذکر نام، از خبر کرونا گرفتن منوچهر هادی، کارگردان پروژه عاشقانه 2 و همچنین ابتلای تهیه‌کننده و مدیر تولید این اثر به بیماری کرونا، پرده برداشت. سریال عاشقانه 2 در این روزهای اخیر در حال در حال سپری کردن مراحل پیش تولید خود بود و به نظر می‌رسد که نویسنده این اثر از بی‌توجهی منوچهر هادی نسبت به شرایط کنونی و اصرار به ادامه فعالیت، ناراضی بوده باشد.

کاظمی در این باره توضیح داد:

بعد از دو سال نوشتن و بازنویسی‌های بی‌پایان فیلمنامه، سریال به مرحله پیش‌تولید رسیده بود که امروز خبر دادند کارگردان، تهیه‌کننده و مدیر تولید سریال کرونا گرفته‌اند و در بیمارستان بستری هستند. اصرار بر تولید فیلم و عادی‌سازی شرایط برای عوامل سینما قطعا فاجعه به‌بار خواهد آورد.

ساعاتی پس از انتشار این متن، هادی با انتشار پست خود، از ادامه روند تولید عاشقانه با روال قبلی خبر داد. به نظر می‌رسد اختلافاتی پیرامون روند تولید این سریال در شرایط فعلی میان نویسنده و کارگردان این پروژه وجود داشته باشد.

عاشقانه2

پس از انتشار مطالب بالا، کاربران شبکه‌های مجازی واکنش‌های مختلفی نسبت به خبر کرونا گرفتن منوچهر هادی و عوامل سریال عاشقانه از خود بروز دادند. عده‌ای معتقد به لزوم توقف پیش تولید این سریال با توجه به بحران فعلی هستند. دسته‌ای دیگر اما از عمل هادی دفاع کرده و معتقد به ادامه فعالیت‌های هنری با لزوم حفظ پروتکل‌های بهداشتی هستند.حال باید دید با این وضعیت تاریخ فیلمبرداری سریال عاشقانه 2 به تعویق خواهد افتاد یا منوچهر هادی به روند تولید این پروژه ادامه خواهد داد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ نظرات خود را در کادر پایین با پلازا به اشتراک بگذارید.

4
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha