جیم کری اولین رمان خود را منتشر کرد!

اولین رمان جیم کری با همکاری نویسنده‌ای به نام دانا واچون، تحت عنوان «خاطرات و اطلاعات نادرست» توسط انتشارات Knopf منتشر گردید.

رمان جدید جیم کری به نام «خاطرات و اطلاعات غلط» (Memoirs and Misinformation) جدیدترین فعالیت این ستاره 58 ساله است که با نقش آفرینی در فیلم‌های جاودانی مانند ایس ونچورا: کارآگاه حیوانات، ماسک، درخشش ابدی یک ذهن پاک و نمایش ترومن خوش درخشیده و از محبوب‌ترین بازیگران و فوق ستاره‌های هالیوود به حساب می‌آید. او همچنین در سریال Kidding نقش‌آفرینی کرده که از اینجا می‌توانید بیشتر درباره این مجموعه بخوانید. کری درباره رمان جدیدش می‌گوید:

از هر کاری که انجام داده‌ام برای من عزیزتر است.

«توهم شخصیت» موضوع اصلی رمان جیم کری است. در دهه گذشته، کری تلاش کرده تا شخصیت طنزی که با آن شهرت یافته است را کمی کنار بگذارد و فضایی را برای زندگی عاطفی و شخصی خودش فراهم کند. او در مورد درگیری با افسردگی و ادامه سفر معنوی خود صحبت کرده است. کری می‌گوید سعی کرده تا کمتر کار کند و به دور از غوغای همیشگی هالیوود به دنبال آرامش و صلح درونی با خودش بوده است. جیم کری هنگامی که در مورد رمان جدیدش از او سوال پرسیدند به همه گفت:

اشتباه نکنید. خاطرات و اطلاعات نادرست داستانی خنده دار و طنز است و حسابی با خواندن آن شاد خواهید شد. اما در عین حال همانند یک مراقبه در مورد بشریت، مرگ و میر، خودشیفتگی و سرگرمی صحبت می‌کند. به هیچ عنوان سعی نکردم تا یک خاطره معمولی را به تصویر بکشم. تمام نوشته‌ها برای تأثیرگذاری بیشتر دوباره مرتب و بازبینی شده‌اند.

خاطرات و اطلاعات نادرست فجایع و اتفاقات بسیار زیادی را نشان می‌دهد، اما صحنه‌هایی از تراژدی هالیوود نیز در آن وجود دارد که برخی از بخش‌های زندگی کری را روایت می‌کند.

رمان جیم کری

کری با بیان اینکه «این کار با عشق انجام شده است» می‌گوید:

شما نمی‌توانید کتابی در مورد یک شخص بنویسید در حالی که هیچ شخصیتی در آن وجود نداشته باشد. بنابراین یک روز مجبور شدم با نیک (نیکلاس کیج) تماس بگیرم و بگویم: «من درباره شما در خاطرات ساختگی خود نوشتم». به سختی این جمله را بیان کردم، اما نیک گفت: «این باعث افتخار من است». او شگفت زده شد که من بهترین خطوط داستانم را به او داده بودم.

اگر اخبار مشاهیر هالیوود را دنبال کنید، احتمالا از تصمیم کانیه وست مبنی بر اقدام به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا اطلاع دارید. این رپر پر حاشیه و مشهور آمریکایی، با رفتارها و سخنان خاص خود شناخته می‌شود. جیم کری در مورد حضور کانیه وست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید:

او یک ابرانسان هنرمند و دشمنی بیگانه برای نسل بشر است. من فکر می‌کنم که ریاست جمهوری، سقوطی عظیم برای کانیه خواهد بود.

کتاب جیم کری

اگر از طرفداران این کمدین محبوب هستید، خواندن این رمان تخیلی آمیخته با طنز را از دست ندهید و نظرات خود را درباره اولین کتاب جیم کری با ما در میان بگذارید. همچنین از اینجا می‌توانید بیوگرافی جیم کری را بخوانید.

4
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha