سریال اسپین آف فیلم The Batman ؛ بتمن به تلویزیون خواهد آمد
فاطمه ایزدپناه
نویسنده:فاطمه ایزدپناه
ارسال شده در:22 تیر 1399، 22:30

سریال اسپین آف فیلم The Batman ؛ بتمن به تلویزیون خواهد آمد

در حالی که هنوز تاریخ اکران فیلم بتمن در نظر گرفته نشده است، خبر ساخت سریال اسپین آف جدید این ابرقهرمان همه را هیجان زده کرده است. آیا رابرت پتینسون در سریال اسپین آف فیلم The Batman حضور خواهد داشت؟

هنوز مشخص نیست که فیلم بتمن چه زمانی اکران می‌شود؛ هر چند عوامل ساخت این فیلم اعلام کردند که تمام تلاششان را برای اکران این فیلم در سال 2021 خواهند کرد، ولی تاریخ دقیقی اعلام نکردند. با این حال با اعلام رسمی شبکه HBO قرار است ساخت سریال اسپین آف فیلم The Batman به زودی آغاز شود. اعلام این خبر به صورت رسمی بسیاری از طرفداران این ابرقهرمان محبوب را هیجان زده کرد. کارگردانی این سریال که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، قرار است بر عهده کارگردان فیلم بتمن، مت ریوز باشد و نویسندگی این سریال جدید بر عهده ترنس وینتر، نویسنده سریال محبوب امپراتوری بوردواک خواهد بود.

The Batman . سریال بتمن

کارگردان این اسپین آف طی مصاحبه‌ای از هیجان زندگی خود و سایر عوامل سازنده برای ساخت سریال اسپین آف فیلم The Batman خبر داد و اظهار کرد:

این یک فرصت شگفت انگیز است؛ نه تنها برای گسترش چشم انداز دنیایی که من آن را ساختم، بلکه برای جستجو در آن به صورت دقیق و جزئی که تنها در صورت ساخت یک قالب جدید و طولانی امکانپذیر خواهد بود. همچنین فرصت کار کردن با نویسنده با استعدادی چون ترنس وینتر که با قدرت و دقت دنیایی پر از جرم و فساد (اشاره به سریال امپراتوری بوردواک) را به تصویر کشیده است، افتخار و رویای بزرگی است.

درباره فیلم بتمن نیز باید گفت که هنوز مشخص نیست که تولید این عنوان کی قرار است به پایان برسد و مراحل تدوین کی آغاز خواهد شد. هر چند ریوز با انتشار یک عکس از رابرت پتینسون در لباس بتمن و در حالی که از بتموبایل (تلفن همراه مخصوص بتمن) استفاده می‌کند، خبر ادامه ساخت این فیلم را تایید کرد. طرفداران و منتظران این فیلم نیز با انتشار تصویری از موتور جدید بتمن بسیار هیجان زده شدند و منتظر شنیدن اخبار بیشتر هستند.

سریال اسپین آف فیلم The Batman

هنوز معلوم نیست که بازیگران این سریال چه کسانی هستند و تاریخ انتشار رسمی آن چه زمانی خواهد بود، ولی حتی خبر تولید سریال اسپین آف فیلم The Batman از سوی HBO بسیار هیجان انگیز است. نظر شما درباره سریال بتمن چیست؟ چه انتظاراتی از آن دارید؟ نظرات خود را در پایان همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در این مطلب می‌توانید بیوگرافی رابرت پتینسون را مطالعه کنید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha