معرفی به صرفه ترین و بهترین بسته های اینترنت تمامی اپراتورها

معرفی به صرفه ترین و بهترین بسته های اینترنت تمامی اپراتورها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بسته‌های اینترنت همراه را می‌توان راهی مناسب برای بهره بردن از به صرفه ترین اینترنت در ایران دانست. در این مطلب، با بهترین بسته های اینترنت تمامی اپراتورها آشنا خواهیم شد.

مهم‌ترین شعار تبلیغاتی اپراتورهای مختلف در ارائه بهترین بسته های اینترنت را می‌توان ارائه سرعت عالی در کنار قیمت ارزان دانست؛ وعده‌ای که به شکلی نصفه و نیمه به آن عمل کرده‌اند. با این حال، برخی از آن‌ها به راحتی از بهترین بسته های اینترنت خانگی برتر هستند. در ادامه با شماری از بسته‌های مناسب برای دسترسی به به صرفه ترین اینترنت پرداخته و به سوالاتی چون «چگونه اینترنت رایگان بگیریم» پاسخ خواهیم داد.

چطور اینترنت رایگان بگیریم؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


آیا چیزی به عنوان اینترنت رایگان ایرانسل یا همراه اول وجود دارد؟


اپراتورهای مخابراتی ایران در امر تبلیغات بسیار فعالانه و قوی عمل می‌کنند. اگر به این تبلیغات توجه کنید متوجه می‌شوید که متاسفانه بسیاری از آن‌ها گول‌زننده بوده و صرفا منافع خود شرکت‌ها را دنبال می‌کنند. این تبلیغات حواشی بسیاری ایجاد کرده و برخی کاربران از عناوین انتقادی تندی همچون «کلاهبرداری» برای توصیف آن‌ها استفاده می‌کنند. در این تبلیغات طرح‌های زیادی با عنوان ادعایی اینترنت رایگان ایرانسل (یا همراه اول) مطرح می‌شود. هرچند این عنوان در نگاه اول جذاب و فریبنده است اما با کمی دقت به خصوصیات این بسته‌ها مشخص می‌شود که چندان در عمل به کار نمی‌آیند و بیشتر «بهانه‌»ای برای جذب مشتری برای کسب درآمد بیشتر هستند. عناوین اینترنت رایگان یا اینترنت هدیه عمدتا بازی با کلمات و تبلیغات فریبنده هستند. جالب اینکه خود اپراتورها این طرح‌ها را «تشویقی» نامیده‌اند.

کد اینترنت رایگان همراه اول ایرانسل رایتل

از طرح‌های موسوم به اینترنت رایگان همراه اول می‌توان به طرح این اپراتور در سال گذشته اشاره کرد که به دارندگان بسته های اینترنت با حجم بیش از 10 گیگابایت، از ساعت 3 نیمه شب تا 7 صبح، اینترنت نامحدود همراه اول «رایگان» ارائه می‌داد! همچنین هر دو اپراتور برای تشویق کاربران به نصب اپلیکیشن‌های خود و در نتیجه افزایش احتمال خرید بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل، به مشترکانی که برای بار نخست اپلیکیشن این شرکت‌ها را نصب کنند یک گیگابایت اینترنت «هدیه» ارائه می‌دهند. مثال دیگر ارائه بسته های اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل در مناسبت‌های مختلف است که به نظر می‌رسد تلاشی برای جذب کاربران جدید است. در یک کلام می‌توان گفت همه بسته های اینترنتی موسوم به رایگان احتمالا کاربر را مجبور یا دست کم ترغیب خواهند کرد که در آینده هزینه‌های بیشتری صرف خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل یا همراه اول کند.

بهترین بسته های اینترنت رایگان ایرانسل

نکته شایان ذکر دیگر اینکه اگر با دید وسیع‌تری به بسته های اینترنت همراه در ایران بنگریم، می‌توان گفت اینترنت همراه عموما نسبت به قیمت قانونی خود بسیار ارزان‌تر ارائه می‌شود. بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال 1395، «سقف» قیمت برای اینترنت همراه سیم کارت‌های اعتباری به ازای هر یک کیلوبایت 0.6 ریال تعیین شده است. به بیان دیگر اپراتورهایی چون ایرانسل و همراه اول قانونا «می‌توانند» هر یک گیگابایت حجم اینترنت خود را با قیمت‌های حدود شصت هزار تومان ارائه کنند! اما با توجه به اینکه اینترنت خانگی در ایران ارزان است، این شرکت‌ها به اختیار خود قیمت بسته های اینترنت همراه خود را پایین آورده‌اند تا با شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت ثابت رقابت کنند. مساله‌ای که در دیگر کشورهای دنیا چندان طبیعی و رایج نیست. اینترنت نامحدود همراه اول و اینترنت نامحدود ایرانسل که سال‌هاست ارائه می‌شوند نیز می‌تواند به تلاشی برای قاپیدن کاربران اینترنت ثابت توسط این شرکت‌ها تعبیر شود که ناشی از وضع نه چندان طبیعی حاکم بر اینترنت ایران است. در نقشه زیر می‌توانید مقایسه‌ای بین قیمت اینترنت همراه در کشورهای مختلف جهان داشته باشید (هر چه رنگ آبی پررنگ‌تر باشد قیمت اینترنت بیشتر است.)

نقشه قیمت اینترنت در جهان

نمودار زیر مربوط به کشورهایی است که ارزان‌ترین اینترنت موبایل را ارائه می‌کنند. البته ایران هم جزو همین کشورها است (با توجه به رنگ سفیدی که در نقشه بالا برای ایران در نظر گرفته شده)، اما باید درآمد متوسط مردم کشورمان هم مورد بررسی قرار گیرد و سپس درباره ارزان یا گران بودن اینترنت در ایران صحبت شود. به طور خلاصه، باید گفت که اینترنت رایگان واقعی کاملا نادرست بوده و بعید است که در آینده‌ای نزدیک، محقق شود.

ارزان ترین اینترنت جهان

 


بهترین بسته های اینترنت کدام ها هستند؟


هر یک از سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل بسته های اینترنت ارزان و بسیار متنوعی را ارائه می‌دهند. اما تفاوت این همه بسته‌های گوناگون در چیست؟ برای پاسخ به طور خلاصه می‌توان به تفاوت حجم، مدت زمان و احیانا ساعات قابل استفاده و صد البته تفاوت قیمت آن‌ها اشاره کرد. هر کاربر بسته به شرایط خود و نیازهایی که دارد ممکن است بسته خاصی را برای خود مناسب‌تر ببیند. به همین خاطر در زیر بهترین بسته های اینترنت را نسبت به الگوی مصرف کاربر دسته بندی کرده‌ایم.

بهترین بسته اینترنت برای یک کاربر، بسته‌ای است که با کمترین هزینه، نیاز او را برطرف کند. توجه داشته باشید که شاید بهترین بسته های اینترنت مخابرات یا سایر ارائه‌دهندگان اینترنت خانگی، برای مصارف شما مناسب‌تر باشند. نکته مهمی که در این رابطه باید در نظر گرفت این است که معمولا تعداد بسته‌های خریداری شده توسط کاربر با هزینه پرداختی نسبت مستقیم دارد. به عنوان نمونه کاربری را در نظر بگیرید که در طول سه ماه 12 گیگابایت حجم اینترنت نیاز دارد و قصد خرید بسته اینترنت ایرانسل را دارد. اگر این کاربر به جای خرید یک بسته سه ماهه، چندین بسته کم حجم و کوتاه مدت خریداری کند، احتمالا هزینه بسیار بیشتری به وی تحمیل خواهد شد. نکته دیگر استفاده از بسته‌های شبانه یا بسته‌های قابل استفاده از 6 صبح تا 12 ظهر است. برای دانلود فایل‌های پرحجم، بهتر است از این بسته‌ها که بسیار ارزان‌تر از بسته‌های شبانه‌روزی هستند استفاده کنید.

نکته دیگری که نباید فراموش کرد کیفیت آنتن دهی اپراتورهای سه گانه در محدوده شما است. از انتخاب اپراتورهایی که در محل سکونت شما آنتن دهی مناسبی ندارند خودداری کنید. حتی بهترین بسته های اینترنتی همراه اول و سایر اپراتورها نیز در چنین شرایطی، عملکردی ضعیف خواهند داشت.

بهترین بسته های اینترنت

 

بهترین بسته های اینترنت رایتل، ایرانسل و همراه اول برای مصرف روزانه (بدون محدودیت زمانی)

این بسته‌ها برای مصارف عمومی که شبانه روز مورد نیاز هستند مناسب بوده و به دلیل عدم محدودیت زمانی بسیار گران‌تر از بسته‌های دیگر هستند. توصیه می‌شود حتی الامکان بسته‌های طولانی مدت مانند سه ماهه و بیشتر را انتخاب کنید. در ادامه با به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل و سایر اپراتورها آشنا خواهیم شد. اگر هنوز سیم کارت نخریده و اپراتور مد نظرتان را انتخاب نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم حتما این مقاله آموزنده را مطالعه نمایید.

اگر مصرف اینترنت شما کم است، متاسفانه تقریبا هیچ یک از بسته‌های کوتاه مدت، به صرفه ترین اینترنت را ارائه نخواهند داد. بسته یک ساله با حجم 30 گیگابایت همراه اول و ایرانسل جزو معدود انتخاب‌های به صرفه برای کاربران کم مصرف است. اما اگر مصرفتان نسبتا بالا باشد، انتخاب‌های به صرفه بیشتری پیش روی شما خواهد بود. با توجه به نیازها و الگوهای مصرف متفاوت کاربران، «بهترین بسته اینترنت» ممکن است برای برخی از کاربران کاملا متفاوت باشد. اما در زیر جزئیات چند مورد از بهترین بسته ‌های اینترنت همراه اول و سایر اپراتورها، ذکر شده است:

 • بسته یک ساله با حجم 30 گیگابایت همراه اول و ایرانسل (برای کاربران کم مصرف‌تر)
 • بسته سه ماهه 35 گیگابایتی همراه اول
 • بسته سه ماهه 24 گیگابایتی ایرانسل
 • بسته سه ماهه 36 گیگابایتی رایتل

 

بهترین بسته های اینترنت ایرانسل، رایتل و همراه اول برای استفاده از شب تا صبح

اگر به هر دلیل، تنها شب‌ها قصد استفاده از اینترنت را دارید می‌توانید از بسته‌های شبانه استفاده کنید. به عنوان نمونه بسته یک ماهه 30 گیگابایتی ایرانسل که تنها از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح قابل استفاده است نسبت به بسته‌های روزانه، به صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهند.

به صرفه ترین بسته های اینترنتی

 

بهترین بسته های اینترنت برای استفاده از صبح تا ظهر

اگر نمی‌خواهید برای دانلودهای پرحجم، شب‌ها را بیدار بمانید، بسته‌های قابل استفاده از صبح تا ظهر گزینه بسیار خوبی هستند. می‌توانید در کنار بسته‌های روزانه این بسته‌ها را هم فعال کنید و دانلودهای خود را صبح‌ها انجام دهید. بسته یک ماهه با حجم 10 گیگابایت (قابل استفاده از 6 صبح تا 12 ظهر) ایرانسل و بسته‌های یک روزه و هفتگی اینترنت نامحدود رایتل (قابل استفاده از 6 صبح تا 12 ظهر) از جمله گزینه‌های پیش روی شما هستند.

 

بهترین بسته های اینترنت برای دانلود شبانه

بسته‌های شبانه که اغلب تنها برای دانلودهای پرحجم استفاده می‌شوند، بسیار ارزان‌تر از بسته‌های روزانه هستند و به صرفه ترین اینترنت را برای دانلود ارائه می‌دهند. اگر کاربر همراه اول هستید، می‌توانید از بسته‌های یک ماهه با حجم 450 گیگابایت که از ساعت 1 بامداد تا 11 ظهر فعال است لذت ببرید. همچنین بسته‌های 3 ساعته اینترنت نامحدود رایتل که در هر ساعت شبانه روز قابل استفاده هستند نیز در دسترس قرار دارند. قبل از خرید بسته‌های نامحدود مطمئن شوید اپراتوری که انتخاب می‌کنید از آنتن دهی خوبی در محل سکونت شما برخوردار باشد تا سرعت دانلود مناسبی داشته باشید. بهترین بسته اینترنت ایرانسل را نیز می‌توان بسته های شبانه آن دانست.

 


مقرون به صرفه ترین اینترنت های همراه اول، ایرانسل و رایتل


بسته های اینترنت همراه ارائه شده توسط همراه اول، ایرانسل و رایتل بسیار متنوع هستند. این مساله باعث سردرگمی کاربران و بعضا انتخاب بسته‌های نه چندان مناسب می‌شود. برای انتخاب مقرون به صرفه ترین اینترنت باید تخمین درستی از میزان مصرف خود داشته باشید و سپس با مقایسه قیمت‌ها، مقرون به صرفه‌ترین بسته‌ای که نیاز شما را برطرف می‌کند را پیدا کنید. در زیر لیست منتخبی از بسته های اینترنتی سه اپراتور مذکور تهیه شده است که قیمت آن‌ها به ازای هر یک گیگابایت کمتر از سه هزار تومان است.

 

مقرون به صرفه ترین اینترنت همراه اول

مقرون به صرفه ترین اینترنت همراه اول

در جدول زیر فقط به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول ذکر شده‌اند.

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بستهکد بسته های مقرون به صرفه همراه اولقیمت هر گیگابایت
یک ماهه10 گیگابایت
(با 1 گیگابایت از 6 صبح تا 12 ظهر)
29400 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2940 تومان
یک ماهه15 گیگابایت
(با 1.5 گیگابایت از 6 صبح تا 12 ظهر)
36900 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2460 تومان
دو ماهه18 گیگابایت54000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول3000 تومان
سه ماهه16 گیگابایت44000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2750 تومان
سه ماهه25 گیگابایت64000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2560 تومان
سه ماهه35 گیگابایت79000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2257 تومان
شش ماهه35 گیگابایت99000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2828 تومان
شش ماهه50 گیگابایت119000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2380 تومان
یک ساله45 گیگابایت112000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2488 تومان
یک ساله70 گیگابایت159000 تومانخرید از فروشگاه آنلاین همراه اول2271 تومان

 

مقرون به صرفه ترین اینترنت ایرانسل

مقرون به صرفه ترین اینترنت ایرانسل

در جدول زیر فقط بسته‌هایی ذکر شده‌اند که به ازای هر 1 گیگابایت، 3000 تومان یا کمتر هزینه می‌برند.

مهلت استفادهحجم بسته های ارزان اینترنت ایرانسلقیمت بستهکد دستوریقیمت هر گیگابایت
یک ساعته1 گیگابایت
(از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد روز بعد)
2000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 6 ستاره 1 مربع
یک ساعته2 گیگابایت
(از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد روز بعد)
3000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 6 ستاره 2 مربع
یک ساعته3 گیگابایت
(از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد روز بعد)
4000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 6 ستاره 3 مربع
یک ماهه10 گیگابایت
(با 1 گیگابایت از 6 صبح تا 12 ظهر)
29500 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل
یک ماهه10 گیگابایت
(فقط از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
8000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 3 مربع
سپس شماره‌گیری 13
یک ماهه10 گیگابایت
(فقط از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر)
9000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 3 مربع
سپس شماره‌گیری 11
یک ماهه30 گیگابایت
(فقط از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
9000 تومانستاره 555 ستاره 5 ستاره 3 مربع
سپس شماره‌گیری 9
دو ماهه20 گیگابایت60000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل3000 تومان
سه ماهه18 گیگابایت47000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2611 تومان
سه ماهه24 گیگابایت58000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2416 تومان
شش ماهه36 گیگابایت95000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2638 تومان
شش ماهه48 گیگابایت115000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2395 تومان
یک ساله48 گیگابایت120000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2500 تومان
یک ساله72 گیگابایت155000 تومانخرید از طریق وبسایت ایرانسل2152 تومان

 

مقرون به صرفه ترین اینترنت رایتل

مقرون به صرفه ترین اینترنت رایتل

در جدول زیر فقط بسته‌هایی ذکر شده‌اند که به ازای هر 1 گیگابایت، 3000 تومان یا کمتر هزینه می‌برند. توجه کنید که کد بسته اینترنتی سی روزه رایتل به صورت ستاره 142 ستاره 3004 مربع است.

مهلت استفادهحجم بسته های اینترنت رایتل ارزانقیمت بستهکد دستوریقیمت هر گیگابایت
یک روز3 گیگابایت9500 تومانخرید از طریق سامانه 20203167 تومان
پانزده روز12 گیگابایت
(فقط از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر)
5000 تومانخرید از طریق سامانه 2020
یک ماه15 گیگابایت
(با 5 گیگابایت از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
34900 تومانخرید از طریق سامانه 20202327 تومان
یک ماه25 گیگابایت
(با 5 گیگابایت از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
49900 تومانخرید از طریق سامانه 20201996 تومان
یک ماه20 گیگابایت
(فقط از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
8000 تومانخرید از طریق سامانه 2020
یک ماه30 گیگابایت
(فقط از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح)
8500 تومانخرید از طریق سامانه 2020
سه ماه15 گیگابایت41000 تومانخرید از طریق سامانه 20202733 تومان
سه ماه35 گیگابایت77000 تومانخرید از طریق سامانه 20202138 تومان
شش ماه35 گیگابایت89900 تومانخرید از طریق سامانه 20202568 تومان
شش ماه55 گیگابایت125000 تومانخرید از طریق سامانه 20202083 تومان
شش ماه75 گیگابایت150000 تومانخرید از طریق سامانه 20202000 تومان
یک سال50 گیگابایت119000 تومانخرید از طریق سامانه 20202300 تومان
یک سال75 گیگابایت159000 تومانخرید از طریق سامانه 20202120 تومان
یک سال100 گیگابایت195000 تومانخرید از طریق سامانه 20201950 تومان

 


بسته‌ های اینترنت نامحدود ایرانسل، همراه اول و رایتل


در ابتدا باید بگوییم که بهتر است تمامی تصورات خود از اینترنت نامحدود ایرانسل را فراموش کنید؛ چنین مفهومی هرگز وجود نداشته و وجود نخواهد داشت. در سه جدول زیر همه طرح‌های موسوم به اینترنت نامحدود سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل را معرفی کرده‌ایم. در اینجا نیز با یک عنوان غیرواقعی مواجه هستیم. این بسته‌ها با اینکه عنوان اینترنت نامحدود را با خود یدک می‌کشند، اما محدودیت حجمی دارند! می‌توان این بسته‌ها را به استخری تشبیه کرد که شما هزینه ورود به آن را می‌پردازید اما تنها به دفعات محدودی مجاز به شیرجه زدن هستید!

اگر هر شب زود به رختخواب می‌روید و نمی‌خواهید عادت خوابتان به هم بخورد، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از بسته های اینترنت نامحدود است که ساعات آن محدود به شب نباشد. برخی بسته های اینترنت نامحدود رایتل در هر ساعتی از شبانه روز قابل استفاده هستند (هرچند قیمت بالاتری دارند). همچنین برخی بسته های اینترنت نامحدود همراه اول و رایتل، به ترتیب تا ساعت 11 صبح و 12 ظهر به کاربر امکان دانلود می‌دهند. لازم به ذکر است که ارزانترین اینترنت همراه را اپراتور همراه اول ارائه می‌دهد. علاوه بر این، شاهد خروج بسته های ساعتی ایرانسل از بخش نامحدود این اپراتور بوده‌ایم؛ این در حالی است که بسته‌های مذکور، همچنان در سایت موجود هستند.. در مجموع، بسته به صرفه همراه اول در حال حاضر بهترین انتخاب است.

بسته‌ های اینترنت نامحدود ایرانسل، همراه اول و رایتل

 

بسته های اینترنت نامحدود همراه اول

برای خرید بسته‌ های نامحدود همراه اول به اینجا مراجعه کنید. بسته نامحدود یک ماهه را می‌توان بهترین بسته اینترنت همراه اول دانست.

مهلت استفاده از اینترنت ارزان همراه اولحجم بسته های به صرفه همراه اولقیمت بسته
یک روزه20 گیگابایت
(فقط 2 بامداد تا 7 صبح)
1900 تومان
یک روزه50 گیگابایت
(فقط 1 بامداد تا 11 صبح)
3900 تومان
هفت روزه60 گیگابایت
(فقط 2 بامداد تا 7 صبح)
4900 تومان
هفت روزه150 گیگابایت
(فقط 1 بامداد تا 11 صبح)
8900 تومان
یک ماهه180 گیگابایت
(فقط 2 بامداد تا 7 صبح)
9900 تومان
یک ماهه450 گیگابایت
(فقط 1 بامداد تا 11 صبح)
19900 تومان

 

بهترین بسته های اینترنت نامحدود ایرانسل

برای آشنایی با بسته های اینترنت به صرفه ایرانسل به این لینک مراجعه کرد و با انتخاب فیلتر نامحدود، آن‌ها را بيابيد.

مهلت استفادهحجم بسته اینترنت ساعتی ایرانسلقیمت بسته
1 ساعت (ارزانترین بسته اینترنت ایرانسل در دسته نامحدود)900 تومان
2 ساعت1500 تومان
3 ساعت2000 تومان

 

بسته های اینترنت نامحدود رایتل اعتباری و دائمی

برای خرید بسته های نامحدود رایتل به اینجا مراجعه کنید. (از طریق فیلترهای صفحه گزینه ساعتی و نامحدود را انتخاب کنید.)

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بسته
نیم ساعتهنامحدود – مصرف منصفانه 2.5 گیگابایت2500 تومان
سه ساعتهنامحدود – مصرف منصفانه 15 گیگابایت6000 تومان

 


معرفی طرح های ویژه همراه اول، ایرانسل و رایتل برای دریافت اینترنت رایگان


یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران را می‌توان «چطور اینترنت رایگان بگیریم» دانست. در کنار بسته‌های معمولی اینترنت همراه که در بخش‌های قبلی ذکر شدند، اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل طرح‌های ویژه‌ای نیز ارائه می‌دهند. این طرح‌ها که به نوعی رقابت بین این شرکت‌ها برای جذب کاربران است، به مناسبت‌ها یا شاید به بیان دقیق‌تر «بهانه»‌های گوناگون به کاربران ارائه می‌شود؛ در واقع این گونه اینترنت رایگان جهانی بوده و مشابه آن در تمامی کشورهای دنیا مشاهده می‌شود. در زیر برخی از این طرح‌ها معرفی شده‌اند.

بهترین بسته های اینترنت رایگان همراه اول

 

همراه اول: تعویض سیم کارت به یوسیم (USIM)

سیم کارت یوسیم که قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G را دارد سرعت اینترنت را بهبود می‌بخشد. کاربرانی که سیم کارت قدیمی اعتباری یا دائمی خود را به یوسیم تعویض کنند به ترتیب 15 و 20 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول (سی روزه) دریافت می‌کنند.

 

همراه اول: بسته های خوشامد مشترکین جدید اعتباری

مشترکان جدید اعتباری همراه اول از بسته‌های هدیه‌ای موسوم به خوشامد بهره‌مند می‌شوند. این مجموعه کد اینترنت به صرفه همراه اول، علاوه بر چهار هزار تومان اعتبار اولیه و پنج هزار تومان اعتبار درون شبکه‌ای پس از اولین شارژ، شامل یک گیگابایت اینترنت یک ماهه نیز می‌شود.

 

همراه اول: بسته های ویژه مشترکین جدید

طرح‌های همراه اول شامل بسته های اینترنت ویژه مشترکان جدید نیز می‌شود. این بسته‌ها نسبت به بسته‌های معمولی قیمت ارزان‌تری دارند. شایان ذکر است که کاربر تا 30 روز پس از فعالسازی سیم کارت، امکان خرید بسته اینترنت همراه اول ویژه مشترکین جدید را دارد. در مجموع، طرح کد اینترنت رایگان همراه اول به نفع مخابرات بوده و مشتریان بیشتری را به اپراتور آن‌ها جذب خواهد کرد.

 

ترفند بسته های اینترنت ایرانسل: کد شگفتی ها

ایرانسل می‌گوید طرح‌هایی خاص شامل بسته های اینترنتی به کاربران پیشنهاد می‌دهد که به گفته این شرکت به شکلی باورنکردنی هزینه‌های کاربر را کاهش می‌دهد. این طرح‌ها بر اساس الگوی مصرف کاربر تنظیم و پیشنهاد می‌شوند و برای هر کاربر متفاوت است. برای مشاهده این طرح‌های پیشنهادی، کد ستاره 4444 مربع را شماره گیری کنید.

بهترین بسته های اینترنتی ایرانسل

 

اینترنت رایگان برای ایرانسل: اولین ورود به اپلیکیشن ایرانسل من

کاربرانی که برای اولین بار اپلیکیشن ایرانسل من را نصب می‌کنند یک کد اینترنت رایگان ایرانسل (یک روزه) دریافت می‌کنند. علاوه بر این، برای مدتی محدود می‌توانستید با ورود به این برنامه اینترنت رایگان نماوا دریافت نمایید. متاسفانه، هدیه اینترنت رایگان ایرانسل به قدری کم است که ارزش چندانی ندارد. این در حالی است که در گذشته، شاهد طرح‌های جذابی چون 5 گیگ اینترنت ایرانسل رایگان بوده‌ایم که به راحتی با بهترین بسته های اینترنت شاتل و دیگر ارائه دهندگان بهترین بسته های اینترنت ADSL رقابت می‌کنند.

 

رایتل: طرح تامین اجتماعی

در این طرح با داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی می‌توانید به صورت رایگان یک سیم کارت اعتباری رایتل به همراه 500 مگابایت اینترنت یک ماهه دریافت کنید. همچنین در یک دوره 12 ماهه نیز می‌توانید با خرید بسته اینترنت رایتل دو گیگابایت اینترنت هدیه نیز دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین بسته های اینترنت همراه رایگان

 

اینترنت رایگان رایتل: طرح دانشجو

یکی از سوالات عجیب این روزهای اینترنت، «اینترنت رایگان را چند می‌خریم؟» است؛ سوالی که ناشی از طرح دانشجوی رایتل به نظر می‌رسد. رایتل در طرح دانشجو به دانشجویان و طلاب یک سیم کارت، همراه با بسته‌های مختلف از جمله 12 گیگابایت اینترنت سه ماهه ارائه می‌دهد. قیمت این سیم کارت‌ها حدود 18 هزار تومان است که به گفته این شرکت، بسیار ارزان‌تر از قیمت واقعی بسته های اینترنت و مکالمه همراه آن است. با این طرح احتمالا تا مدتی نیازی به خرید بسته اینترنت رایتل نخواهید داشت. امکان دریافت این طرح از طریق کد اینترنت رایگان برخی سایتها نیز وجود دارد.

 


سخن پایانی


کد بسته های مقرون به صرفه همراه اول

در این مطلب با تعدادی از بهترین بسته های اینترنت سه اپراتور برتر کشور آشنا شدیم. سپس در مورد بحث داغ اینترنت رایگان صحبت کرده و به سوالاتی چون «چطور اینترنت رایگان بگیریم؟» پاسخ دادیم. اگر شما هم بسته های اینترنت یا طرح‌های جدیدی را می‌شناسید که مقرون به صرفه هستند و در این مطلب ذکر نشده‌اند، لطفا نام اپراتور را به همراه نام بسته یا طرح مربوطه در بخش کامنت‌ها ارسال کنید تا به مطلب اضافه شوند. به نظر شما بهترین و به صرفه ترین بسته های اینترنتی را کدام اپراتور ارائه می‌دهد؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران12 دیدگاه
هادی
.
20 شهریور 1398، 21:41
پاسخ
0
1
سلام آقا واقعا دمت گرم از این همه اطلاعاتی که دادی
Amir
.
09 مرداد 1399، 02:34
پاسخ
0
0
@هادی
افرین به شما واقعا دمشون گرم
سیما
.
27 شهریور 1398، 12:03
پاسخ
0
0
همراه اول ستاره ۱۰۰۰ستاره۲۱ مربع بسته یک ماهه بصرفه پیشنهاد میده
MHSN
.
01 بهمن 1398، 22:04
پاسخ
0
0
@سیما
من فک میکنم حجمش زودتر تموم میشه
Yara
.
23 دی 1398، 23:04
پاسخ
2
1
ایران سفید هست چون اطلاعاتی در موردش ندارن ایران هم آمار واقعی به کسی مخصوصا کفار ارائه نمیده اینارو در نظر بگیرید و بعد در مورد ارزان بودن اینترنت ایران بحث کنید
داوود کاظمی زاده
.
26 دی 1398، 08:46
پاسخ
0
1
@Yara
درود به شما. اینترنت موبایل در بسیاری از کشورهای پیشرفته گران هستش. ولی در مورد اینترنت خانگی، اون کشورها اینترنت خانگی بسیار باکیفیت و ارزان دارند ولی در ایران اینترنت خانگی گران عرضه میشه.
مسعود
.
06 بهمن 1398، 11:53
پاسخ
1
2
@Yara
خداوکیلی چطور روتون میشه ایییینقدر یاوه و کذب و طرفداری بیجا از این چپاول گرها کنید؟؟!!! یعنی تأسف بار هستش این نوع فرهنگ ***, خب اخه ***, مگه میشه سرتو بکنی توی برف؟!! مگه میشه توی روز, بگی نه الان شب هستش؟!! تاکی *** آخه؟!!! خب ***, میدونه اینترنت ایران, نسبت به سرعت و پوشش خدماتی که داره, خیییلیم گرونه, التماس شعور و یکم شرم و حیا 🙏🙏 یاحق
علی
.
27 دی 1398، 22:11
پاسخ
0
0
بهترین بسته های اینترنت رو. هم بخریم هیچکدوم مث وای فای بهصرفه تر نیستن
تینا
.
28 دی 1398، 23:41
پاسخ
1
0
خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون.. خیلی خوب بود؛ بعضی از این بسته هایی که معرفی کردین خیلی بدردم میخوره
فرشید لطفی
.
12 شهریور 1399، 11:08
پاسخ
0
0
@تینا
سلام دوستان خسته نباشید لطفا میشه بگید برای دریافت هدیه اینترنت ایرانسل چی کار باید بکنیم
مهدی فتح اله زاده
.
12 شهریور 1399، 11:41
پاسخ
0
0
@فرشید لطفی
شماره اتونو به 3130 پیامک بدید
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5