کمپین حمایت مالی در اینستاگرام ؛ قابلیت جدید این شبکه اجتماعی محبوب

فیسبوک در اقدامی جدید قرار است به کاربرانش اجازه ایجاد کمپین حمایت مالی در اینستاگرام را برای مقاصد شخصی بدهد. این قابلیت چه سودی برای کاربران اینستاگرام خواهد داشت؟

اینستاگرام به زودی به کاربرانش در کشورهای آمریکا، انگلستان و ایرلند اجازه می‌دهد تا برای اهداف شخصی پول جمع کنند و از مردم تقاضای حمایت کنند. شرکت فیسبوک هم اکنون این امکان را در سیستم عامل‌های اندروید (به دنبال آن iOS) بطور آزمایشی در اختیار کاربران فیسبوک قرار داده است تا برای اهداف شخصی از دیگران بخواهند در کمپین حمایت مالی در اینستاگرام آنها مشارکت کنند.

اگر ساکن کشورهای منتخب اینستاگرام هستید و قصد دارید کمپین حمایت مالی خود را راه اندازی کنید، کافی است در قسمت ویرایش پروفایل (Edit your profile) بر روی گزینه «Add fundraiser» و سپس بر روی «Raise money» کلیک کنید. سپس در قسمت دسته‌بندی، دسته مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه اطلاعات خواسته شده در مورد اهدافتان را وارد کنید. عکسی برایش برگزینید و اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید. البته تمامی این درخواست‌ها باید از سوی اینستاگرام تایید شود. برای بررسی شرایط درخواست و این موضوع که چه درخواست‌هایی مورد تایید قرار می‌گیرند، به سایت اطلاع رسانی شرکت فیسبوک مراجعه کنید.

کمپین حمایت مالی در اینستاگرام

این کمپین حمایت مالی در اینستاگرام از زمانی که تایید و قابل مشاهده شد، تا 30 روز تاریخ انقضا دارد؛ هرچند سازنده‌های آن‌ها برای تمدید مجدد می‌توانند هرچند بار که می‌خواهند اقدام کنند. سازندگان و درخواست کننده‌ها برای ساخت کمپین حمایت مالی در اینستاگرام باید بالای 18 سال سن داشته باشند. همچنین خیرین می‌توانند از دید سایر کاربران مخفی باشند، ولی سازنده کمپین نام کاربری و مبلغ اهدا شده را مشاهده خواهد کرد.

هرچند این موضوع هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد، ولی به نظر می‌رسد اینستاگرام قصد دارد تا آن را در سطح جهانی اجرا کند. این شرکت اعلام کرده است که مردم از ماه ژانویه بیش از 65 میلیون دلار برای مبارزه با ویروس کرونا و مبارزه علیه نژادپرستی از طریق فیسبوک و اینستاگرام پول جمع آوری کردند. در 30 روز گذشته این حمایت‌های مالی در ایالات متحده دو برابر شده است. از اوایل سال جاری از قابلیت ایجاد کمپین حمایت مالی در اینستاگرام بطور محدود استفاده شد و شرکت فیسبوک با ایجاد استیکرهایی برای شرکت‌ها و رویدادهای خاص این موضوعات را پررنگتر کرد.

کمپین حمایت مالی در اینستاگرام

فیسبوک به خوبی دریافته است که ابزارهایی نظیر کمپین حمایت مالی در اینستاگرام در بین عموم مردم بسیار پرطرفدار و قدرتمند هستند و استقبال خوبی از آنها بعمل خواهد آمد. بنابراین باید به زودی شاهد حضور این قابلیت در صفحات اینستاگرام خود باشیم و به صدها کمپین حمایتی دوستان و آشنایان خود بپیوندیم. نظر شما درباره قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟ کمپین حمایت مالی در اینستاگرام چه منافع و چه مضرات احتمالی دارد؟ در پایین همین صفحه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. در این مطلب هم می‌توانید با دیگر قابلیت جدید اینستاگرام در استوری آشنا شوید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha