تصاویر غیر رسمی از دسته بازی ایکس باکس سری ایکس با رنگ سفید منتشر شد!

تصویر جدیدی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که دسته بازی ایکس باکس سری ایکس را با رنگی سفید نشان می‌دهد. آیا ایکس باکس سری ایکس در رنگ سفید نیز عرضه می‌شود؟

رفته رفته با نزدیک شدن به عرضه نسل بعدی کنسول بازی Xbox یا همان Xbox Series X، شایعات و اخبار مختلف بیشتری در مورد این دستگاه منتشر می‌شود. اما یکی از جدیدترین اخباری که توجه خیلی‌ها را در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی جلب کرده، به خود ایکس باکس مربوط نمی‌شود؛ بلکه در مورد دسته این کنسول است.

ایکس باکس سری ایکس

ظاهرا شخصی با دسته بازی ایکس باکس سری ایکس با رنگی سفید بازی کرده و برای ثابت کردن ادعای خود یک عکس نیز از آن منتشر کرده است. البته تصویر و کاربر منتشر کننده آن کمی بعد از انتشار به طرز مرموزی ناپدید شدند، اما سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا دو انتخاب رنگی برای دسته بازی ایکس باکس سری ایکس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؟

روز یکشنبه یک کاربر Reddit عکسی را از دسته برند ایکس باکس سفید منتشر کرد که طراحی آن دقیقا مشابه دسته‌ای بود که به طور رسمی به عنوان دسته بازی ایکس باکس سری ایکس معرفی شده است. این تصویر توسط اکانتی به نام Wolfy_Wizzardo منتشر شد که کمی بعد از انتشار آن، هم تصویر مورد نظر و هم اکانت خود را حذف کرد.

بر اساس گزارش سایت The Verge، منتشر کننده تصویر ادعا کرده که از دسته سفید Xbox Series X در شهر واشنگتن و در یک مهمانی عکس گرفته و ظاهرا میزبان این میهمانی فرزند یکی از کارکنان مایکروسافت بوده است.

دسته سفید xbox x series

البته اینکه بجای یک پست، کل حساب کاربری Wolfy_Wizzardo حذف شده نیز بسیار جالب توجه است. بسیاری حدس می‌زنند که احتمالا فشار میزبان مهمانی و یا پدر و مادر او باعث شده است که این کاربر حساب کاربری خود را به صورت کامل حذف کند.

البته حتی اگر تمام ادعاهای مربوط به تصویر مورد نظر نیز درست باشد، بهتر است با در دست گرفتن دسته سفید ایکس باکس سری ایکس رویا پردازی نکنیم؛ چراکه مایکروسافت سابقه ارائه کنسول سفید را فقط به کارمندان خود و آن هم به عنوان پاداش در کارنامه‌اش دارد.

اما کورسوی امیدی نیز وجود دارد که مایکروسافت نسل بعدی ایکس باکس را در رنگ سفید عرضه کند. سونی اخیرا از نسخه‌ای از پلی استیشن 5 که طراحی‌ای با رنگ غالب سفید دارد رونمایی کرد. این درحالی است که رنگ سیاه از سال 1994، زمانی که پلی استیشن اورجینال به بازار عرضه شد، به نوعی علامت تجاری سونی به حساب می‌آمد. بنابراین شاید مایکروسافت نیز به تقلید از رقیب دیرینه خود در زمینه کنسول بازی، نسبت به ساخت و عرضه ایکس باکس سری ایکس در رنگ سفید اقدام کند.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha