یوسف حاتمی کیا ، پسر ابراهیم حاتمی کیا فیلم اولش را می سازد!
فاطمه ایزدپناه
نویسنده:فاطمه ایزدپناه
ارسال شده در:13 مرداد 1399، 19:00

یوسف حاتمی کیا ، پسر ابراهیم حاتمی کیا فیلم اولش را می سازد!

یوسف حاتمی کیا پسر ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان سرشناس ایرانی قرار است اولین فیلم بلند خود به نام فیلم اسکورت را کارگردانی کند.

همه ما حاتمی کیا را می‌شناسیم؛ ولی حاتمی کیای بزرگ. ابراهیم حاتمی کیا کارگردان، تهیه کننده، نویسنده و بازیگر ایرانی است که کارنامه درخشانی در سینمای ایران دارد. این کارگردان سرشناس اما جنجالی با ساخت فیلم‌هایی نظیر چ، خروج، به وقت شام و بادیگارد از فعالترین کارگردانان چند سال اخیر کشورمان است که بیشتر آثارش ارتباط‌های مخفی و یا آشکاری با جنگ ایران و عراق دارند. حال به گزارش خبرگزاری برنا، یوسف حاتمی کیا، پسر ابراهیم حاتمی کیا قرار است فیلم اسکورت را بسازد.

یوسف حاتمی کیا که پیش از این چند مستند و فیلم کوتاه را کارگردانی کرده قرار است با همکاری افسانه موگویی فیلمی به نام اسکورت را بسازند. او با ساخت مستند چ که به پشت صحنه فیلم چ ساخته پدرش می‌پرداخت، نشان داد که خط فکری او نزدیک پدرش است و به احتمال زیاد باید شاهد آثاری مشابه یا حداقل با ایدئولوژی‌های مشابه حاتمی کیا بزرگ باشیم.

یوسف حاتمی کیا . فیلم اسکورت

افسانه موگویی که تهیه کنندگی این اثر را بر عهده دارد، در سال گذشته با ساخت فیلم ایده اصلی توانست موفقیت‌های خوبی بدست آورد و نظر مثبت بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و توانست فروش خوبی در سینماها داشته باشد. هم اکنون نیز با حمایت از یوسف حاتمی کیا در لباس تهیه کنندگی و مشاور کارگردان ظاهر می‌شود. با توجه به تجربه قبلی افسانه موگویی می‌توان انتظار داشت که فیلم اسکورت، عنوان جذاب و مخاطب پسندی باشد.

در نهایت باید صبر کرد و تا اکران این فیلم منتظر ماند تا ببینیم که یوسف حاتمی کیا با فیلم اسکورت می‌تواند از زیر سایه پدر بیرون بیاید و خودش را به عنوان یک کارگردان مستقل با یک خط فکری متمایز معرفی کند یا خیر. نظر شما درباره یوسف حاتمی کیا و فیلم جدیدش چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. در راستای این موضوع نیز می‌توانید در این مقاله با بهترین فیلم های اول کارگردانان ایرانی آشنا شوید.

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha