بازی Medal of Honor: Above and Beyond در راه است!
نیما خدارحمی
نویسنده:نیما خدارحمی
ارسال شده در:05 شهریور 1399، 13:00

بازی Medal of Honor: Above and Beyond در راه است!

بازگشت بازی Medal of Honor: Above and Beyond زیر و بم جنگ جهانی دوم را برایتان تداعی می‌کند. تاریخ عرضه این فرنچایز مشخص شده و به زودی شاهد تریلر جدیدی از آن خواهیم بود.

درمیان انبوهی از بازی‌های بزرگ رخداد Gamescom Opening Night Live، از بازی استودیو Respawn با نام Medal of Honor: Above and Beyond انتظار زیادی نخواهیم داشت. این بازی که مخصوص یکی از بهترین هدست های واقعیت مجازی 2020 یعنی مدل Oculus Rift عرضه شده، در ماه سپتامبر معرفی و به‌روزرسانی‌های ناچیزی را پس از معرفی اولیه دریافت کرده‌است. نه‌تنها بازگشت بازی Medal of Honor: Above and Beyond در تعطیلات سال نوی میلادی تایید شده، بلکه روز پنج‌شنبه همین هفته شاهد تریلری از این بازی خواهیم بود.

بازی Medal of Honor: Above and Beyond

طبق پست جف کایلی در توییتر، بازی “خیلی خوب” است و Respawn و همینطور رئیس این استودیو، وینس زمپلا، مورد تحسین او قرار گرفته‌اند. با بازگشت یازی Medal of Honor: Above and Beyond ما بار دیگر به دوران جنگ جهانی دوم و این مرتبه در قالب مامور دفتر خدمات راهبردی متفقین بازمی‌گردیم. هدف ما نفوذ به رژیم نازی و سرنگون کردن آن است. این نفوذ به معنای همگامی با مقاومت فرانسه و درگیری در اروپا و دیگر نقاط است.

بازگشت فرنچایز Medal of Honor ما را با بخش داستانی جذاب و همینطور بخش چندنفره آنلاین مواجه می‌کند بخش جالب این بازی برای بازیکن، وجود داستان‌های فراوان و متفاوت از زبان سربازان و نجات‌یافتگان جنگ جهانی دوم است که رنگ و بوی تاریخی و در عین حال تازه‌ای به این بازی می‌بخشد.

بازی Medal of Honor: Above and Beyond خاطرات زیادی را برای تمامی بازیکنان زنده می‌کند و ادغام این فرنچایز با هدست واقعیت مجازی، بسیاری از نوستالژی‌های ما را در قالب دنیای مدرن تداعی می‌کند.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha