احتمال ساخت بازی Alan Wake 2 به لطف بسته الحاقی Control قوت گرفت!

احتمال ساخت بازی Alan Wake 2 به لطف بسته الحاقی Control قوت گرفت!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پس از سال‌ها، استودیو Remedy ما را به مهمانی دنیای تاریک آلن ویک در بازی Control می‌برد. آیا بازی Alan Wake 2 بار دیگر ما را یکه و تنها در جنگل‌های تاریک آلن تنها می‌گذارد؟

گمان می‌رود در دومین و آخرین بسته الحاقی بازی Control، استودیو Remedy سرنخ‌هایی مبنی بر انتشار دومین نسخه از بازی پرطرفدار Alan Wake را برای ما به جا گذاشته است. در پایان دومین بسته الحاقی بازی Control، با نام Altered World Event به‌اختصار AWE و به معنای رویداد دنیای تغییریافته، ما سرنخ‌هایی از بازی Alan Wake 2 را شاهد هستیم.

هشدار: این خبر بخش‌هایی از بازی Control را لو می‌دهد!

بازی آلن ویک 2

استودیو Remedy به وضوح طی معرفی بسته الحاقی بازی Control گفت که این بسته، اولین قطعه پروژه Remedy Connected Universe است. درحقیقت ماموریت اصلی جسی فیدن مربوط به آلن ویک یا بطور تخصصی‌تر مربوط به دکتر هارتمن، روانپزشکی است که تلاش در سوء استفاده از قدرت تحریف واقعیت آلن ویک و دیگر شخصیت‌های بازی Alan Wake با نام‌های توماس زین و خانواده اندرسون دارد.

از آنجایی نوید ساخت بازی Alan Wake 2 به ما داده شد که در بسته الحاقی بازی Control، جسی فیدن بطور مستقیم و از طریق خط تلفنی سری با آلن ویک در ارتباط است که از جسی می‌خواهد تا «هیولای» ول شده در Investigation Sector را بررسی کند. از آنجاست که متوجه می‌شویم دکتر هارتمن قصد همکاری با اداره فدرال کنترل را در امر تجسس درباره پدیده‌ای غیرطبیعی دارد. با اینحال اداره فدرال کنترل او را بعنوان شخصی که به احتمال قوی خوی ارتکاب به جرم داشته باشد شناسایی کرده و تصمیم می‌گیرد او را در Oldest House زندانی کند. ناگفته نماند که دکتر پس از شناسایی بعنوان شخصی کم‌خطر رهایی می‌یابد.

داستان از آنجایی بیشتر به سمت آلن و بخصوص احتمال انتشار بازی Alan Wake 2 سوق می‌یابد که دکتر هارتمن پس از رهایی نمی‌تواند از علاقه خود چشم‌پوشی کرده و به دریاچه کالدرون که از مهم‌ترین نقاط دنیای آلن هست رفته و غرق در آن منطقه منتظر حضور و تبدیل بدست تاریکی‌ها می‌شود. حالا که او تهدیدی غیرطبیعی بشمار می‌آید، باردیگر نظر اداره فدرال کنترل را به خود جلب کرده و تحت نظر تیم Bright Falls AWE که نزدیک به دریاچه کالدرون است قرار می‌گیرد. طی اتفاقی ناگوار دکتر هارتمن فرار کرده و تمامی مردم منطقه را به قتل می‌رساند که منجر به قرنطینه کردن تمام منطقه می‌شود.

بازی Alan Wake 2

ولی جذاب‌ترین قسمت پس از نابودی دکتر هارتمن صورت می‌گیرد. لنگدن، مامور تحقیقات منطقه با جسی فیدن تماس می‌گیرد. بار دیگر هشدارهایی لنگدن را تهدید کرده و خبر اتفاقاتی تازه در منطقه آبشارهای برایت را می‌دهد. ولی این مرتبه تفاوتی وجود دارد؛ این اتفاقات چندین سال پس از مرگ دکتر هارتمن به وقوع می‌پیوندند. علاوه بر این، آلن ویک در آخرین پیامش می‌گوید که قصد دارد کتابی در رابطه با قهرمانی که او را از مکانی تاریک رهانید بنویسد. آن قهرمان بدون شک کسی جز جسی فیدن نیست. پس ما بار دیگر به بازی Alan Wake 2 نزدیک می‌شویم.

طرفداران امیدوارند که استودیو Remedy پس از اخذ حق انتشار Alan Wake، هرچه سریعتر دست به‌کار شود. حال تقریبا اطمینان یافتیم این بازی که داستان آن در منطقه Bright Falls اتفاق می‌افتد، در سال 2022 به بازار عرضه می‌شود. با این حال اطمینان نداریم که این عنوان، یک بازی مستقل به نام Alan Wake 2 است یا ادامه‌ای بر سری بازی Control محسوب می‌شود که در آن منطقه به وقوع می‌پیوندد. اگر بخواهیم پیام نویسنده را باور داشته باشیم، جسی فیدن همانطور که قهرمان داستان است، ستاره بازی نیز خواهد بود که تاحدی احتمال بازی کردن بعنوان شخص آلن ویک را کاهش می‌دهد.

بهرحال ما نمی‌توانیم بیش از این منتظر اولین بازی Remedy Connected Universe باشیم، ولی از این مسئله مطمئن هستیم که این بازی بعنوان بخشی از قرارداد Epic با استودیو Remedy منتشر خواهد شد.

سخن پایانی

نظر شما در مورد ساخت بازی Alan Wake توسط استودیو Remedy چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads