معرفی بازی Surgeon Simulator 2 ؛ تریلر، گیم پلی و نمرات منتقدین

معرفی بازی Surgeon Simulator 2 ؛ تریلر، گیم پلی و نمرات منتقدین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بازی Surgeon Simulator 2 بپردازیم و درباره گیم‌پلی، تریلر، داستان بازی و نمرات منتقدین توضیحاتی ارائه دهیم. پس با پلازامگ همراه شوید.

اگر هفت سال در دانشکده پزشکی درس نخوانید، در اینجا به تجربه این رشته خواهید پرداخت. بازی Surgeon Simulator 2 یک گیم به سبک فانتزی و به همراه عمل‌های جراحی غیرمتعارف است که بازیکن در اینجا با به عهده گرفتن نقش نایجل بورک، یک جراح با تمایل به استفاده از ابزارهای غیرمتعارف، اقدامات مهمی را بر روی بیماران انجام می‌دهد. در ادامه درباره بازی شبیه ساز جراح 2 بیشتر توضیح خواهیم داد. همراه پلازامگ باشید.

گیم پلی بازی Surgeon Simulator 2

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


تریلر معرفی بازی Surgeon Simulator 2


در ابتدا تریلر بازی Surgeon Simulator 2 را برایتان قرار می‌دهیم تا پیش از شروع این مقاله با سبک و فضای آن بیشتر آشنا شوید:

 


شرح بازی شبیه ساز جراح 2


بازی جراحی Surgeon Simulator 2 یک بازی بسیار سرگرم‌کننده و گاهی وحشیانه است. در حالی که بازی نسبتاً دشوار است، اما تمام آنچه که برای رسیدن به مهارت لازم دارید، تمرین است. بیشتر سختی‌های بازی را می‌توان با مهارت یاد گرفت و هر سطح را حدودا در دو روز می‌توانید به پایان برسانید. اگر به‌دنبال یک چالش و سرگرمی هستند، بازی شبیه ساز جراح را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بازی Surgeon Simulator 2 یکی از شبیه‌سازهای منحصربه‌فرد از جراحی است که دنباله بازی Surgeon Simulator بوده و نسبت به سری اول کمی چالش‌برانگیزتر به نظر می‌رسد. در اینجا شما جراحانی را می‌بیند که باید جراحی‌های مختلفی را انجام دهند.

خط داستان بازی Surgeon Simulator 2 به اینگونه است که چهار دوست تصمیم گرفتند که عمل جراحی باید برای همه افراد باشد و نه فقط افراد ثروتمند. در نتیجه تصمیم می‌گیرند تا به کسی که می‌خواهد یاد بدهند که چگونه جراح شود. سپس شروع به ایجاد تاسیسات پزشکی می‌کنند.

گیم پلی بازی Surgeon Simulator 2

در پایان این دوستان ساختمانی باشکوه به نام آزمایشگاه BOSSA و برنامه آموزش شبیه‌ساز جراح را برای شروع آموزش آماده می‌کنند. در حالی که هنوز همه چیز در دست بررسی بود، چهار کارآموز هیجان‌زده زودتر از موعد مقرر در آزمایشگاه حاضر شدند، اما پم پرستون، یکی از بنیانگذاران، این فرصت را غنیمت شمرد تا این برنامه آموزشی را بر روی این 4 کارآموز تست کند. در ادامه، بازی داستان این چهار شخصیت را دنبال می‌کند که چگونگی جراح شدن را می‌آموزند و هر شخصیت دارای داستان خاص خودش است.

 


گیم پلی بازی Surgeon Simulator 2


بازی شبیه ساز جراح 2 بسیار متفاوت از بازی سری اول است. در این بازی به جای اینکه فقط مانند بسیاری از شبیه‌سازها به سادگی عمل جراحی انجام دهید و از دستورالعمل‌ها پیروی کنید، با چالش‌های بسیاری روبه‌رو شده و جراحی‌های غیرمتعارفی را انجام می‌دهید. بازی Surgeon Simulator 2 دارای سه حالت مختلف برای بازی است. اولین حالت داستانی تک‌نفره است که در آن شخصیتی را انتخاب کرده و برنامه آموزشی شبیه‌ساز جراح را تکمیل می‌کنید. این حالت به شما امکان می‌دهد تا در آزمایشگاه‌های BOSSA یاد بگیرید که چگونه یک جراح باشید و درباره سایر موارد در مورد این مرکز و بنیانگذاران آن نیز می‌آموزید. در برخی از آزمایشات، معماها و حتی برخی از بسترهای نرم‌افزاری دخیل هستند؛ بنابراین در تلاش برای نجات یک زندگی برای همه چیز آماده باشید.

بررسی بازی Surgeon Simulator 2

حالت دوم بازی چندنفره است که حداکثر چهار بازیکن می‌توانند برای انجام عمل جراحی با هم تیم شوند. وظایف به صورت تصادفی تعیین می‌شوند و از یک روند داستانی خاص پیروی نمی‌کنند. با این وجود، این حالت بازی با خلاقیت گره خورده است. همانند Mario Maker، جراحان در حین آموزش می‌توانند سطوحی که توسط دوستان، خود یا افراد دیگر ایجاد شده را بازی کرده و روش‌های منحصربه‌فردی را برای موفقیت در جراحی‌ها پیدا کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند لباس شخصیت و حتی دست‌هایشان را انتخاب کنند. با همه گزینه‌های جدید و خلاقیت، بازی Surgeon Simulator 2 مطمئناً لحظات خنده‌دار چندنفره و اوقات سرگرم‌کننده‌ای را ایجاد خواهد کرد.

حالت سوم بازی حالت Creation است که امکان بازی چندنفره نیز در آن وجود دارد. این حالت به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سطوح خود را با تعداد زیادی اشیا و ابزار از پیش‌ساخته ایجاد کنند. شما و برخی از دوستانتان می‌توانید برخی از اتاق‌های جراحی را با مشکلات و چالش‌هایی ایجاد کنید و سپس آنها را برای دیگر بازیکنان بارگیری کنید. Creation Mode به بازی دوام می‌بخشد و محلی برای دریافت مراحل جالب خواهد بود.

تریلر بازی Surgeon Simulator 2

در کنار تمامی این حالت‌ها، گیم‌پلی اصلی بازی با سری اول کمی متفاوت است. کنترل‌ها ساده‌تر شده‌اند و بازیکنان به سادگی باید بر روی یک دکمه کلیک کرده و یا ماوس خود را برای انجام اقدامات حرکت دهند؛ اگرچه مواردی مانند چرخش و حرکت مچ دست در حین بازی نیز وجود دارد، هرچند که روند کلی بازی آسانتر نشده است. در واقع به دلیل معما و جنبه‌های نرم‌افزاری، برخی سطوح معرفی شده کمی دشوار به نظر می‌رسند.

 


تاریخ انتشار بازی Surgeon Simulator 2


بازی جراحی Surgeon Simulator 2 در تاریخ 27 آگوست 2020 (6 شهریور 99) برای کامپیوتر منتشر شده و در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. البته با توجه به صحبت‌های سازندگان، ممکن است این عنوان برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود. همچنین از آنجایی که بازی Surgeon Simulator یک نسخه VR هم داشت، احتمال انتشار چنین نسخه‌ای برای بازی شبیه ساز جراح 2 نیز وجود دارد.

 


نمرات بازی Surgeon Simulator 2


در ادامه نمرات منتقدین به این بازی را برایتان قرار می‌دهیم:

 

GamingTrend / امتیاز: 85

Bossa Studios سری دوم این بازی را 10 برابر بهتر از سری اول طراحی کرده است. بازی Surgeon Simulator 2 یک عنوان عالی است و بهتر است در کنار دوستان از آن لذت ببرید. گیم‌پلی بی‌نظیر همراه با تجربه‌های فراموش نشدنی همکاری این بازی را به یک گیم ارزشمند تبدیل کرده‌اند.

بازی Surgeon Simulator 2

 

Areajugones / امتیاز: 80

بازی Surgeon Simulator 2 یک گیم بسیار سرگرم‌کننده است که در حالت همکاری بیش از یک بار حتی ارزش انجام دادن را دارد. علیرغم کوتاه بودن، این کمپین یک آموزش کامل را برای آنچه در بازی‌های چندنفره انتظار می‌رود، ارائه کرده است. همچنین همراه با امکان ایجاد سطح برای سایر بازیکنان و لذت بردن از موارد ایجاد شده توسط بازیکنان دیگر، لذت آن چندین برابر شده است.

 

PC Invasion / امتیاز: 75

Surgeon Simulator 2 به آنچه که در نظر دارد بازیکن در طول بازی برسد به معنای تمام دست یافته است. اما این بازی برای یک نوع بازیکنان خاص طراحی شده و شاید مورد توجه بسیاری از بازیکنان دیگر قرار نگیرد و به عنوان یک بازی، برای برخی کمی خسته‌کننده است.

 

Malditos Nerds / امتیاز: 75

بازی شبیه ساز جراح 2 مفهوم بازی اصلی را در نظر می‌گیرد و سیستمی را برای کشف و حل معما به آن اضافه می‌کند که شاید مورد علاقه همه نباشد. جراحی‌ها ساده‌تر شده‌اند تا یک حالت چندنفره نسبتاً سرگرم‌کننده را ایجاد کنند.

 

The Games Machine / امتیاز: 60

متأسفانه، استودیوی Bossa از آنچه اولین بازی شبیه‌ساز جراحی را درخشان ساخته بود، دور شده و این دنباله مستقیما به یک بازی پازلی تبدیل شده است.

تریلر بازی شبیه ساز جراح 2

در این مقاله به بررسی بازی Surgeon Simulator 2 پرداختیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. همچنین خوشحال می‌شویم تا نظرات و انتقادهای خود را درباره این عنوان برای ما بنویسید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 45.9 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 40.3 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 19.8 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 11.9 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 10.9 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  The Little Things
  اکران: 29 ژانویه 2021
 • 5.8 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 4.7 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5