استودیو آوالانچ در صدد ساخت بزرگ‌ترین بازی تاریخ خود است

استودیو آوالانچ در صدد ساخت بزرگ‌ترین بازی تاریخ خود است
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

استودیو آوالانچ (Avalanche Studios)، سازنده مجموعه Just Cause و بازی Rage 2 به تازگی روی ساخت بازی جدیدی کار می‌کند که به مراتب بزرگ‌تر از تمام ساخته‌های قبلی‌اش خواهد بود.

نسل جدید بازی‌های ویدیویی به سرعت از راه می‌رسد و با خودش دنیایی از ویژگی‌های جدید را به همراه می‌آورد. اگر پیگیر اخبار بازی بوده باشید، حتما می‌دانید که کنسول‌های نسل جدید، به درایو‌های SSD مجهز شده‌اند که این ویژگی تاثیر زیادی روی سرعت لود شدن یا بارگذاری بازی‌ها خواهد داشت. این قابلیت بیش از همه در بازی‌های سبک جهان باز (Open-World) خودنمایی می‌کند و این عناوین را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهد. استودیوی آوالانچ با ساخت مجموعه Just Cause و بازی‌هایی مانند Rage 2 و Mad Max به‌ عنوان یکی از پیشتازان سبک جهان باز شناخته می‌شود. بر اساس اخبار منتشر شده، بازیسازان آوالانچ در حال حاضر روی بزرگ‌ترین بازی تاریخ این استودیو مشغول به کار هستند.

بازی جدید استودیو آوالانچ

خبر ساخت بازی جدید آوالانچ زمانی منتشر شد که این استودیو یک آگهی شغلی جدید را در وبسایت خود منتشر کرد. بر اساس این آگهی، آوالانچ به دنبال جذب یک برنامه‌نویس انیمیشن برای گیم‌پلی است تا به شعبه نیویورک این استودیو ملحق شود و روی «بزرگترین و گسترده‌ترین بازی AAA در تاریخ آوالانچ» فعالیت کند. البته در این آگهی به سبک بازی جدید اشاره‌ای نشده است، اما با توجه به سابقه‌ای که از استودیوی آوالانچ سراغ داریم، بعید است که این بازی در سبکی بجز دنیای باز ساخته شود. به نظر می‌رسد که آوالانچ این بار همه تمرکز خود را روی گسترده بودن دنیا و نقشه بازی معطوف نکرده و می‌خواهد کیفیت انیمیشن‌های بازی‌اش را نیز تا حد قابل ملاحظه‌ای ارتقا دهد.

اگر بازی‌های قبلی این استودیو را تجربه کرده باشید حتما تایید می‌کنید که طراحی مدل شخصیت‌ها و همچنین انیمیشن در این بازی‌ها تا حدی بحث‌برانگیز بود. بنابراین جای خوشحالی است که اعضای استودیو به این ضعف پی برده‌اند و می‌خواهند آن را برطرف کنند. باید ببینیم که تا چه اندازه در این زمینه موفق خواهند بود.

اما فکر می‌کنید بازی جدید استودیو آوالانچ چه باشد؟ شعبه نیویورک این استودیو معمولا روی بازی‌های بزرگ برای ناشرین دیگر کار می‌کرد؛ برای مثال می‌توانیم به Just Cause و Rage 2 اشاره کنیم. بنابراین بازی جدید نیز باید در همین حال و هوا باشد. آیا ممکن است شاهد معرفی Just Cause 5 باشیم؟ به هر حال باید منتظر بمانیم تا همه چیز مشخص شود.

در حال حاضر یکی از استودیوهای زیرشاخه آوالانچ به نام Systemic Reaction روی بازی شوتر همکاری دایناسورمحور Second Extinction مشغول به کار است که به زودی عرضه خواهد شد. در این بازی، سه بازیکن می‌توانند با همکاری یکدیگر به شکار دایناسورهای جهش‌یافته بروند و مانع از نابودی سایر موجودات زمین توسط آنان شوند.

کلام آخر

راستی در بخش دیدگاه‌ها به ما بگویید که دوست دارید بازی بعدی استودیو آوالانچ چه باشد؟ شماره جدید Just Cause یا Rage و یا یک IP کاملا جدید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads