فروش بازی Hades به مرز یک میلیون نسخه رسید!
مهراد نجف زاده
نویسنده:مهراد نجف زاده
ارسال شده در:31 شهریور 1399، 19:00

فروش بازی Hades به مرز یک میلیون نسخه رسید!

فروش بازی Hades همه را شگفت زده و از همه بیشتر ناشر خود را متحیر کرده است. همچنین خبرهایی از عرضه این بازی بر روی کنسول‌ها به گوش می‌رسد.

بازی Hades در دوره دسترسی زودهنگام خود (نسخه ارلی اکسس) هفتصد هزار نسخه و در زمان انتشار رسمی سیصد هزار نسخه را فروخته است. به این ترتیب، این بازی در مجموع حدود 1 میلیون نسخه فروش داشته است. همچنین خبرهایی از عرضه بازی بر روی کنسول‌ها نیز شنیده می‌شود؛ موضوعی که می‌تواند به فروش بازی Hades کمک کند.

اخیرا بازی Hades از شرکت سوپر جاینت گیمز برای رایانه‌های شخصی و نینتندو با قیمتی فوق‌العاده عرضه شده است. این یک سفر پر سود برای این عنوان بوده است. مخصوصا از لحظه‌ای که در دسامبر سال 2018 قبل از زمان انتشار در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت. با استناد به حرف ناشر، این بازی از فروش یک میلیون نسخه نیز عبور کرده است. 

بازی hades

طبق آخرین گزارشات منتشر شده از فروش بازی Hades، این بازی در زمان دسترسی قبل از انتشار حدودا هفتصد هزار نسخه خود را فروخته و در زمان انتشار سیصد هزار نسخه دیگر را نیز به فروش رسانده است. تاثیر دسترسی قبل از انتشار بر روی این بازی آنقدر زیاد بود که ناشر تصمیم گرفت متنی در باب تشکر از بازیکنانی که نسخه قبل از انتشار رسمی را خریداری کرده بودند، بنویسد و منتشر کند. ناشر بازی در این مورد می‌نویسد:

ما بازی Hades را برای دسترسی زودتر طراحی کرده بودیم براین باور که شما به ما کمک خواهید کرد تا Hades را به بازی بهتری تبدیل کنیم و این کاری بود که شما انجام دادید.

البته که بازی Hades یک بازی فوق‌العاده است، اما دیگر بازیکنانی که پلتفرم‌هایی جز رایانه‌های شخصی و نینتندو دارند و علاقه به انجام این بازی دارند چه؟ آیا این بازی را بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز می‌بینیم؟ سوپر جاینت گیمز در این باره می‌گوید:

ما آوردن این بازی را بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز در نظر گرفته‌ایم.

گیم پلی بازی hades

این بازی درباره پسر Hades یعنی زاگروس است که پدرش او را در دنیای زیر زمین نگه داشته و او می‌خواهد به هر قیمتی که شده از آنجا فرار کند. او شروع به پیمایش در قلمروهای تارتاروس، آسفادول و الیسیوم می‌کند و در این راه با دشمنانی قدرتمند و بهترین جنگ جویان روبرو می‌شود. با اینکه زاگروس با خود سلاح‌هایی دیو کش را حمل می‌کند، ولی باز هم از دستورات خدایان یونان باستان نیز پیروی می‌کند که تاثیرات مختلفی را بر داستان بازی می‌گذارند. برای جزئیات بیشتر در آینده با پلازامگ همراه باشید.

آیا شما هم برای حضور این بازی بر روی کنسول‌ها مشتاق هستید؟ نظر شما درباره فروش بازی Hades چیست؟ در ادامه نظرات خود را با پلازامگ به اشتراک بگذارید.

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha