دانلود بهترین بازی های استراتژیک آنلاین و آفلاین اندروید و آیفون

بازی های استراتژیک آنلاین و آفلاین از جمله محبوب‌ترین عناوین اندروید و iOS هستند. در این متن قصد داریم تا بهترین بازی استراتژیک گوشی آفلاین و آنلاین را معرفی کنیم. با پلازامگ همراه باشید.

طراحی یک بازی استراتژیک خوب برای گوشی‌های هوشمند کار دشواری محسوب می‌شود؛ چرا که این پلتفرم‌ها به دلیل طراحی منحصربه‌فرد خود نیازمند بازی‌های منحصربه‌فردی نیز هستند. با این وجود می‌توان گفت عده‌ای از سازندگان بازی‌های ویدیویی از پس این امر برآمده و تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک را برای اندروید و iOS ساخته‌اند که برخی از آن‌ها در سراسر جهان طرفداران میلیونی دارند. بر همین اساس بر آن شدیم تا تعدادی از برترین بازی‌های سبک استراتژیک آفلاین و آنلاین را برای اندروید و iOS بررسی کنیم.

بازی های استراتژیک آنلاین / دانلود بازی استراتژی افلاین

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 • بهترین بازی های استراتژیک آنلاین برای اندروید و iOS
  • بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale
  • بازی استراتژیک آنلاین Civilization Revolution 2
  • بازی استراتژیک برای ایفون Rome: Total War
  • بازی Hearthstone
  • بازی آنلاین جنگی استراتژیک Clash of Clans
  • بازی XCOM: Enemy Within
  • بازی Tropico
  • بازی The Battle of Polytopia
  • بازی The Escapists 2: Pocket Breakout
  • بازي استراتژيك ايفون Mafia City
 • بهترین بازی های استراتژیک آفلاین برای اندروید و iOS
  • بازی آفلاین استراتژیک Kingdom Rush
  • بازی استراتژیک آفلاین Bio Inc
  • بازی استراتژی افلاین Fire Emblem Heroes
  • بازی استراتژیک اندروید آفلاین Total Domination – Reborn
  • بازی استراتژیک افلاین Defense Zone 3
  • بازی استراتژیک گوشی Game Dev Tycoon
  • بازی استراتژیک گوشی Hitman GO
  • بازی افلاین برای ایفون Plague Inc.
  • بازی استراتژیک گوشی Age of Civilizations
  • بازی افلاین برای ایفون ICE – Minimalistic Strategy
 • سخن پایانی

 


بهترین بازی های استراتژیک آنلاین برای اندروید و iOS


در این قسمت، جذاب‌ترین بازی‌های استراتژیک آنلاین را به شما معرفی می‌کنیم. می‌توانید این بازی‌ها را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و بازی کنید.

بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale

بازی های استراتژیک افلاین / بهترین بازی آنلاین استراتژیک جهان

اولین عنوانی که در لیست بهترین‌های بازی استراتژیک گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Clash Royale است که از جمله محبوب‌ترین بازی‌ها در ژانر خود محسوب می‌شود. سبک بازی به شکل دقیق‌تر «استراتژیک آنلاین چندنفره همزمان» است. در این بازی برای دسترسی به گزینه‌های بیشتر در مبارزه باید به جمع‌آوری کارت‌ها (Card) از طریق شکست دشمنان خود بپردازید. ویژگی‌های تعبیه ‌شده در بازی Clash Royale بسیار مخاطب‌محور و دسترسی به آن‌ها آسان است. برای موفقیت در بازی Clash Royale باید به شکل مداوم قابلیت‌های خود را ارتقا دهید تا بتوانید به شکلی استراتژیک به طراحی و جایگزین‌کردن نیروهای خود بپردازید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی اندروید Clash Royale

دانلود بازي استراتژيك براي ايفون Clash Royale

 

بازی استراتژیک آنلاین Civilization Revolution 2

بازی های استراتژی افلاین / بازي انلاين براي ايفون

دومین عنوان در لیست بهترین‌های بازی استراتژیک آنلاین که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Civilization Revolution 2 است که یکی از موفق‌ترین بازی‌های استراتژیک آنلاین به سبک نوبتی (Turn-based) برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در این بازی در نقش رهبری افسانه‌ای قرار می‌گیرید که سعی دارد قدرتمندترین امپراطوری دوران خود را تشکیل دهد. در بازی Civilization Revolution 2 باید به وسیله حمله به پایتخت‌های دشمنان خود، جمع‌آوری طلا و تصاحب‌شهرها قدرت تاکتیکی و ذهن استراتژیکی خود را به کار بندید. علاوه بر این‌ها این بازی هر از گاهی توسط سازندگان به‌روزرسانی نیز می‌شود و از نظر جلوه‌های بصری هم در جایگاه خوبی قرار دارد.

دانلود بازی استراتژیک گوشی Civilization Revolution 2 برای اندروید

دانلود بازي انلاين براي ايفون Civilization Revolution 2 برای iOS

 

بازی استراتژیک برای ایفون Rome: Total War

دانلود بازی استراتژیک آفلاین / بازی آنلاین استراتژیک

سومین عنوان را در لیست برترین‌های بازی استراتژیک قلعه برای گوشی‌های هوشمند به بازی Rome: Total War اختصاص داده‌ایم. بازی Rome: Total War یکی از باکیفیت‌ترین عناوین استراتژیک اندروید و آیفون محسوب می‌شود که با وقایع خود شما را به دوران قبل از میلاد (270 پیش از میلاد) خواهد برد. در ابتدای بازی کنترل خانواده‌ای رومی را به دست خواهید گرفت. بازی Rome: Total War به طور کلی دو گزینه مجزا برای گیم‌پلی دارد: جنگ تاکتیکی به صورت همزمان و کمپین نوبتی استراتژیک. در این بازی باید به وسیله نیروهای خود در مقابل دشمن قرار گرفته و در این راستا استراتژی و تاکتیک خود را برای انجام دادن ماموریت‌های اختصاص داده شده بر روی نقشه به کار گیرید. Rome: Total War را می‌توان بهترین بازی استراتژیک موبایل قلمداد کرد.

دانلود بازی استراتژیک گوشی Rome: Total War برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی Rome: Total War برای iOS

 

بازی Hearthstone

بازی چهارم در لیست بهترین‌های بازی آنلاین استراتژیک بازی Hearthstone است که حول محور بازی با کارت‌ها طراحی شده و شما را به دنیای فانتزی و منحصربه‌فرد با ویژگی‌های جذاب مختلف فرا می‌خواند. در این بازی باید با رقبای خود به مبارزه پرداخته و جان (Health) آن‌ها را از عدد 30 به صفر برسانید. همچنین برای کسب قدرت و رسیدن به رتبه‌های بهتر باید به جمع‌آوری کارت‌های قدرتمند‌تر بپردازید. در این بازی برنامه‌ریزی و به کارگیری استراتژی و تاکتیک هنگام رویارویی با دشمنانتان حرف اول را می‌زنند. علاوه بر این‌ها حالت‌های مختلف تک‌نفره نیز در بازی تعبیه شده‌اند و طراحی کلی بازی بسیار جذاب و مخاطب‌محور است. بازی Hearthstone یکی از بهترین بازی‌های آنلاین برای گوشی‌های هوشمند است که آن را می‌توانید در مکان مختلف تجربه کنید.

دانلود بازی استراتژیک برای گوشی Hearthstone برای iOS

دانلود بازی استراتژیک برای گوشی Hearthstone برای اندروید

 

بازی Clash of Clans

بازی استراتژیک برای ایفون / بازی استراتژیک اندروید

عنوان پنجم لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» را به بازی پرطرفدار Clash of Clans اختصاص داده‌ایم که یکی از جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی‌های استراتژیک آنلاین برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در این بازی در نقش رهبر دهکده خود قرار گرفته و با ساخت و تقویت نیروهای خود به مقابله با بازیکنان دیگر در سراسر جهان خواهید پرداخت. از جمله راه‌های جمع‌آوری سکه در بازی Clash of Clans مبارزه و پیروزی در نبردها است که در نتیجه آن می‌توانید به تقویت جنبه‌های مختلف دهکده خود و ارتش آن بپردازید. علاوه بر این‌ها می‌توانید عضو کلن‌ (Clan)ها نیز شده و در مبارزه‌های بین کلن‌ها شرکت داشته باشید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی Clash of Clans برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی Clash of Clans برای iOS

 

بازی XCOM: Enemy Within

بازی استراتژیک ایفون / بهترین بازی های استراتژیک اندروید

ششمین بازی لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین اندروید» بازی XCOM: Enemy Within محسوب می‌شود که یکی از بهترین عناوین در سبک استراتژیک نوبتی (Turn-based) برای گوشی‌های هوشمند است. در بازی XCOM: Enemy Within باید سعی کنید از هجوم بیگانگان به سیاره زمین جلوگیری کنید. به عنوان یک رهبر XCOM در این بازی وظیفه خواهید داشت که به کنترل نیروهای خود در حال ماموریت جهت از بین بردن بیگانگان بپردازید. بازی XCOM: Enemy Within به نوعی نسخه گسترش یافته عنوان XCOM: Enemy Unknown محسوب می‌شود و به آن شماری از قابلیت‌ها، ارتقاها و سلاح‌های گوناگون نیز می‌افزاید. این بازی بدون اغراق حتی پس از 4 سال که از انتشار آن می‌گذرد جزو برترین بازی‌ها در ژانر خود است.

دانلود بازی استراتژیک گوشی XCOM: Enemy Within برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی XCOM: Enemy Within برای iOS

 

بازی Tropico

بازي استراتژيك براي ايفون / بازی استراتژیک آنلاین

هفتمین عنوان لیست برترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» به بازی Tropico اختصاص دارد که شما را در نقش یک دیکتاتور قرار خواهد داد. دیکتاتوری که تمام یک کشور را در اختیار دارد و هر طور که بخواهد می‌تواند بر آن حکمفرمایی کند. این تجربه‌ای است که صرفا بازی Tropico در اختیار شما قرار خواهد داد: هدایت دقیق شهروندانتان به سوی آینده‌ای که مایل هستید ببینید. در بازی تروپیکو مسئولیت تمام جوانب زندگی و اجتماع در جزیره خود را بر عهده خواهید گرفت و باید منطقه‌تان را با ساخت جاده‌ها و سازه‌های تازه، آموزش شهروندان از طریق مدرسه و پایگاه‌های نظامی و همچنین مدیریت اقتصاد با ساختن مزرعه‌ها و کارخانه‌ها ارتقا دهید. البته در این بین باید جنبه‌های سیاسی را نیز همواره در نظر بگیرید و سعی کنید مردم خود را با افزایش کیفیت زندگی‌شان شاد نگه دارید وگرنه باید با اعتراضات دست‌و‌پنجه نرم کنید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی Tropico برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی Tropico برای iOS

 

بازی The Battle of Polytopia

بازی استراتژی آفلاین / بازی استراتژیک آفلاین اندروید

بازی هشتمی که در لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین برای آیفون و اندروید» می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی The Battle of Polytopia است که از جمله عناوین خوب دیگر سبک استراتژیک نوبتی محسوب می‌شود. در این بازی باید از طریق ساختن امپراطوری خود از صفر و ترتیب سربازانتان به رویارویی با قبایل شرور بپردازید. در این بازی هرچه بیشتر به پیروزی برسید امپراطوری‌تان نیز همانقدر گسترش خواهد یافت. بازی Battle of Polytopia از جمله عناوینی است که در آن قبل انجام هر حرکتی باید دوبار فکر کنید چرا که عملکردتان نتایج مختلفی را در بر خواهد داشت.

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Battle of Polytopia برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Battle of Polytopia برای iOS

 

بازی The Escapists 2: Pocket Breakout

بازی استراتژیک موبایل / بازی آنلاین جنگی استراتژیک

نهمین عنوانی که در لیست بهترین های «بازی استراتژیک آنلاین» می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی The Escapists 2: Pocket Breakout است. این بازی یکی از بهترین، هیجان‌انگیزترین و قابل‌توجه‌ترین بازی‌های استراتژیک اندروید محسوب می‌شود و موضوع اصلی آن حول محور فرار از زندان طراحی شده است. برای این امر می‌توانید به تنهایی و یا با دوستان خود اقدام کنید. همچنین در راستای فرار خود قادر خواهید بود لوازم و ابزار مورد نیاز را خریداری، تعویض و یا مدیریت کنید. البته همواره در نظر داشته باشید که سیستم امنیتی زندان در هر لحظه می‌تواند نقشه شما را بر باد دهد. قابلیت شخصی‌سازی کاراکترها نیز از ویژگی‌های دیگر بازی است که به متنوع شدن آن کمک کرده است.

 

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Escapists 2: Pocket Breakout برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Escapists 2: Pocket Breakout برای iOS

 

بازي استراتژيك ايفون Mafia City

بهترین بازی های استراتژیک آفلاین اندروید / بهترین بازی استراتژیک آنلاین

آخرین عنوان لیست برترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Mafia City است که یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک موجود در بازار محسوب می‌شود. در بازی شهر مافیا (Mafia City) باید از طریق پرورش قابلیت‌های مورد نیاز و همچنین ساختمان‌های مختلف خود را میان افراد دیگر ثابت کنید. در این وسط رویارویی با دشمنان هم بخش دیگری از بازی است که این امر را باید از طریق جنگجوهای مسلح به تحقق برسانید. هدف نهایی‌تان در بازی Mafia City تبدیل شدن به رئیس مافیا است که آن را به وسیله غلبه بر تک‌تک رقبای خود می‌توانید انجام دهید. جا دارد بگوییم طراحی بصری بازی نیز بسیار زیبا و گیرا است.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آنلاین Mafia City برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک موبایل آنلاین Mafia City برای iOS

 

 


بهترین بازی های استراتژیک آفلاین برای اندروید و iOS


در این بخش به معرفی بهترین بازی های استراتژی افلاین برای اندروید و آیفون می‌پردازیم. لینک دانلود بازی های استراتژیک مود شده نیز در ادامه آورده شده است.

 

بازی آفلاین استراتژیک Kingdom Rush

بازي استراتژيك ايفون / بازی آفلاین استراتژیک

این عنوان یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک محسوب می‌شود که در آن هدف شما این است که به ساختمان های دشمن حمله کنید. بهترین ویژگی‌هایی که می‌شد برای اندروید و آیفون جمع آوری کرد را می‌توانید در بازی Kingdom Rush بطور رایگان شاهد باشید. در این بازی ، از بازیکن خواسته می شود تا ماموریت های زیادی را که برای بخش تک نفره طراحی شده است ، انجام دهد و با هوش مصنوعی در قالب دشمن رقابت کند. با غلبه بر موانع ، ما به تدریج به سمت مهمترین دشمن خود – حاکم موجودات اهریمنی – حرکت خواهیم کرد. دشمنان ما انواع موجودات تاریک خواهند بود: اورک‌ها ، گوبلین‌ها ، غول ها و بسیاری از موجودات جادویی دیگر.

در هر مکان چندین جاده وجود دارد. در این جاده ها، هیولاها به بازیکن حمله می‌کنند و شما باید با آن‌ها مبارزه کنید. برای این کار، شما باید برج‌های مختلف بسازید و شخصیت‌ها را مدیریت کنید. این برج‌ها می‌توانند ارتش‌هایی از کمانداران، تیربارها، جوخه‌های شوالیه، اتحادیه‌های جادوگران و مواردی از این دست باشند. شخصیت‌ها نیز ویژگی‌های خاص خود را دارند و می‌توانید مهارت‌های آنها را هنگام مبارزه فعال کنید.

بازی افلاین برای ایفون / بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین

برای عبور از مناطق مختلف، المان‌های استراتژیک زیادی در این بازی استفاده می‌شود. پس از رد کردن هر مرحله به شما جوایز و امتیازاتی داده می‌شود که از این امتیازات باید برای برای ارتقا دادن سلاح‌ها و کاراکترتان استفاده کنید. شاید مرحله اول برایتان آسان به نظر برسد اما با پیشرفت در بازی، مراحل نیز پله پله سخت‌تر می‌شوند. همچنین، این بازی دارای گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن با جزئیات و استایل خاص است. صدا و موسیقی این بازی نیز در سطح بالایی قرار دارد. در بازی Kingdom Rush برای اندروید و آیفون تقریبا هیچ نقصی وجود ندارد که این مسئله برای کسانی که عاشق استراتژی‌های تلفن‌های هوشمند هستند ایده آل خواهد بود.

دانلود بازی استراتژی افلاین Kingdom Rush برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود شده بازی Kingdom Rush از فارسروید

 

 

بازی استراتژیک آفلاین Bio Inc

بازی های افلاین ایفون / دانلود بازی های استراتژیک افلاین

گیم پلی بازی Bio Inc در یک کلام بی نظیر است. برای اینکه تا پایان آن بروید نیاز است تا ده‌ها ساعت زمان برای آن صرف کنید. دوازده مرحله و روش‌های مختلف برای رد کردن آن‌ها باعث می‌شود تا هیچ گیمری با انجام این بازی حوصله‌اش سر نرود. در این بازی، شرایط زیست‌پزشکی بیمار و روند بیماری 100% واقع گرایانه ساخته شده است.

طرح بازی بسیار بدیع و غیرمعمول است. ما عادت کرده‌ایم که پزشکان موظف به معالجه ما هستند. و چه می‌شود اگر یکی از آنها به فکر کشتن بیمار با تمام روش‌های موجود باشد؟ بازیکن در Bio Inc به عنوان “پزشک مرگ” عمل می کند، که با دستکاری در عملکردهای مختلف، باید بیمار را به کام مرگ بکشاند بطوری که هیچ کدام از پزشکان توانایی درمان او را نداشته باشند.

بازی استراتژیک گوشی / بهترین بازی های استراتژیک موبایل

همانطور که گفتیم این بازی دارای 12 مرحله است که برای هر مرحله باید روش‌های متنوع و مختلفی را پیش بگیرید. بیش از صد شرایط بیوشیمیایی مختلف برای بیماران وجود دارد که دامنه وسیع این بازی را نشان می‌دهد. این بازی همچنین به منظور توسعه تفکر منطقی، توجه، سرعت و چابکی ساخته شده است. ایجاد بیماری مهلک خیلی آسان نیست؛ لازم است الگوریتم اقداماتی را که منجر به موفقیت می‌شوند و نه یک شکست دیگر را به خاطر بسپارید. در این بخش، اطمینان، توجه و حافظه خوب به شما کمک خواهد کرد. این بازی دارای گرافیک عالی، محیط کاربر پسند، رابط بصری عالی و موسیقی جذاب است. این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک آفلاین به شمار می‌رود.

دانلود بازی استراتژیک آفلاین Bio Inc برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود بازی Bio Inc از سایت فارسروید

 

بازی استراتژی افلاین Fire Emblem Heroes

بازی های استراتژیک مود شده / بازی استراتژیک آفلاین

بازی Fire Emblem Heroes برای اندروید و آیفون، یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی است که برای اولین بار توسط کمپانی نینتندو برای کنسول‌ها ساخته شده بود و حالا برای گوشی های هوشمند نیز منتشر شده است.

با شروع بازی، گیمرها با گروه خاصی از قهرمانان آشنا می‌شوند که با آنها به ماجراجویی خواهید پرداخت. هر جنگجو دارای توانایی های منحصر به فرد و قدرت باور نکردنی است. آنها سلاح و مهارت خاصی دارند و علاوه بر این، هر یک از جنگجویان تاریخچه مبدا خود را دارند. وقتی بازی می‌کنید می توانید از نزدیک کاراکترهای اصلی را بشناسید. با پیشرفت در بازی، قهرمانان دیگری را ملاقات خواهید کرد که ممکن است در آینده با شما همراه شوند. برای برنده شدن و کسب درآمد سعی کنید در مبارزات جدی شرکت کنید. استراتژی خود را توسعه دهید. همیشه چیزی برای جنگیدن وجود دارد؛ پس به دنبال رهبر مخالفان بگردید.

بازی های استراتژیک مود شده افلاین / بهترین بازی آنلاین جهان برای گوشی

این بازی شامل مکان‌های مختلفی است که می‌توانید با استفاده از یک نقشه جهانی به آن‌جا بروید. در بازی می‌توانید با کاراکترهای مختلف صحبت کرده و از آن‌ها اطلاعات دریافت کنید. این کاراکترها نیز در عوض برای شما ماموریت‌هایی سراغ دارند که با انجام آن می‌توانید پول بدست آورید. در بعضی قسمت‌ها نیز می‌توانید تعداد محدودی سرباز داشته باشید. این عنوان یکی از بهترین بازی های افلاین ایفون و اندروید به حساب می‌آید.

دانلود بازی استراتژیک افلاین Fire Emblem Heroes برای اندروید | آیفون

 

بازی استراتژیک اندروید آفلاین Total Domination – Reborn

بازی های استراتژیک هک شده / بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

جهان پسا آخر زمانی این بار با بازی استراتژیک حماسی Total Domination – Reborn به سراغ گوشی‌های هوشمندتان می‌آید. داستان بازی در آینده اتفاق می‌افتد؛ جایی که بر روی زمین های جنگی باید پایگاه خود را بنا کنید، آن را به اسلحه‌های فوق مدرن مجهز کنید و استحکامات را برای جنگ‌های آینده بالا ببرید. برای جنگ‌های زیاد و پشت سر هم آماده باشید، زیرا برای زنده ماندن در این دنیا باید بجنگید، منابع غنی را با یک حمله بدست آورید، زمین را از دست رقبای بالقوه خود آزاد کنید و اجازه ندهید که بتوانند خود را توسعه دهند.

پس از سال‌ها تلاش برای بقا پس از جنگ فضایی و تلاش برای زندگی در میان بقایای زباله‌های هسته‌ای، بشریت اکنون در برابر خطری به مراتب بزرگ‌تر قرار گرفته که دارد نسل انسان‌ها را به انقراض می‌کشاند؛ این خطر چیزی نیست جز هوش مصنوعی که تصمیم گرفته تا انسان‌ها را بطور کامل از هستی محو کند. بر این اساس، شما باید برخی از اصول و قواعد جنگی پیش از این قضایا را دوباره بازنگری کنید، زیرا به محض متحد شدن، می‌توانید حتی با نیروهای نابرابر نیز در این جنگ پیروز شوید.

دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین Total Domination – Reborn

دانلود بازی استراتژیک آیفون آفلاین Total Domination – Reborn

 

بازی استراتژیک افلاین Defense Zone 3

بازی های استراتژیک هک شده اندروید / بازی استراتژی افلاین

بازی Defense Zone 3 HD دنباله‌ای برای اکشن-استراتژی معروف با همین نام است که در لیست بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین قرار می‌گیرد. توسعه دهندگان چیزهای جدید زیادی به این بازی اضافه کرده‌اند؛ سلاح‌ها بسیار بزرگتر و بهتر شده‌اند ، چشم انداز در حال حاضر متنوع‌ترین است و تعداد زیادی از ویژگی های جالب دیگر که در بازی منتظر شما هستند تا تجربه کنید. در حال حاضر این بازی جذاب‌تر، خفن‌تر و پویاتر شده است.

داستان کلی این بازی بدون تغییر باقی مانده است؛ شما باید از طریق میان ارتش عظیمی از دشمنان مسلح عبور کنید و دفاع آن‌ها را بشکنید. دشمن قویتر و شرورتر شده است. بنابراین، لازم است که بسیار خوب تلاش کرده و برای رسیدن به هدف سرمایه‌گذاری کنید.

دانلود بازی های استراتژیک مود شده / بازی های استراتژیک آفلاین

برای بازیکنان باتجربه و همچنین برای مبتدیان، فرم جدیدی از درجه سختی به بازی اضافه شده است که به لطف آن، اکنون همه می‌توانند از بازی لذت ببرند. بازیکنان تازه‌وارد می‌توانند همان اول به تمرین بپردازند تا با تجربه بیشتر به سراغ مراحل اصلی بروند. بازیکنان با تجربه نیز می‌توانند با سخت‌ترین درجه‌های سختی در بازی رو به رو شوند که در این مدل جنگ‌ها، همه‌چیز به واکنش لحظه‌ای شما وابسته خواهد بود. اگر به دنبال یک بازی واقعا جالب با مراحل متنوع هستید ، قطعاً باید Defence Zone 3 HD را برای اندروید یا آیفون دانلود کنید. لینک بازی های استراتژی مود شده نیز در ادامه قرار داده شده.

 

دانلود بازی استراتژیک افلاین Defense Zone 3 HD برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود شده بازی Defense Zone 3 HD از سایت فارسروید

 

بازی استراتژیک گوشی Game Dev Tycoon

دانلود بازی های استراتژیک هک شده / دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین

می‌توان به جرات گفت که اکثر بازی های استراتژیک موجود در این لیست از بازی Game Dev Tycoon کپی و الگو برداری کرده‌اند. این بازی اولین بار در سال 2012 برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. Game Dev Tycoon یک سبک خاص است و این بازی نیز بهترین ورژن در این سبک را به شما ارائه می‌دهد.

شما در بازی Game Dev Tycoon از پایه شروع می‌کنید. داستان بازی در دهه 1980 میلادی روایت می‌شود و شما نیز نقش یک سازنده بازی را دارید که باید با پیشرفت در مسیر خود، یکی از بهترین بازی‌های پرفروش سال را طراحی کنید و توسعه دهید، بودجه خود را برای تولید بازی‌های جدید بالانس نگه دارید و بطور کلی سعی کنید در کار خود موفق شوید. شما کارمندانی دارید که نیاز به توجه و حقوق دارند، اداره کوچک و نقلی‌ای دارید که باید مدیریت کنید، وظایفی دارید که روزانه باید آن‌ها را انجام دهید و کلی کار‌های بامزه و جذاب دیگر که همگی در بازی Game Dev Tycoon جمع آوری شده‌اند.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آفلاین Game Dev Tycoon برای اندروید | iOS

 

بازی استراتژیک گوشی Hitman GO

دانلود بازی های استراتژی هک شده / بهترین بازی های افلاین ایفون

تعجب کردید؟ مجموعه بازی های Hitman تماماً نیاز به استراتژیک ماهرانه برای رد کردن مراحل دارند! اما بازی Hitman GO کمی بیشتر و به طور تخصصی وارد سبک استراتژیک می‌شود.

معماها و پازل‌های موجود در بازی Hitman GO کاملا ماهرانه طراحی شده و قدرت و خلاقیت شما را به چالش می‌کشد. سیستم بازی بصورت نوبتی است و شما باید سعی کنید از بین محافظان عبور کنید تا هدف خود را به قتل برسانید یا اینکه از محیط محافظت شده بدون شناسایی شدن فرار کنید. این بازی امتیاز 4.6 را از بین 93 هزار رای دهنده دریافت کرد. از لینک زیر می‌توانید به دانلود بازی های استراتژیک هک شده این نسخه نیز بپردازید.

دانلود بازی استراتژیک افلاین Hitman GO برای اندروید | iOS

دانلود نسخه مود بازی Hitman GO از فارسروید

بازی افلاین برای ایفون Plague Inc.

بازی های استراتژی مود شده / بازی استراتژیک اندروید آفلاین

در سال‌های 2000 بازی جذاب و فوق العاده‌ای منتشر شد به نام Pandemic که در آن وظیفه داشتید جهان را از انتشار ویروس‌های همه‌گیر نجات دهید. حالا اگر قضیه را برعکس کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟ در بازی Plague Inc. بجای تمرکز روی درمان، تمرکز بر روی انتشار آن است! این بازی توسط سازندگان با فیلم “شیوع” (Contagion) مقایسه می‌شد و حتی اعلام کردند که برای ساخت آن از بازی Pandemic 2 که در سال 2008 منتشر شد نیز الهام گرفتند.

در هنگام شروع بازی، شما باید انتخاب کنید که چه مدل بیماری‌ای را می‌خواهید همه‌گیر کنید. در هنگام شروع، باید کار خود را با بیماری‌های بر پایه باکتری آغاز کنید که عامیانه‌ترین نوع بیماری در بازی است. همانطور که در بازی پیش می‌روید، می‌توانید انواع طاعون‌ها را آزاد کنید؛ مخصوصا بیماری‌هایی که بر پایه قارچ هستند، زیرا با کمک این بیماری‌ها می‌توانید ویروس را تا مسافت‌های طولانی نیز بدون کم شدن تاثیر آن گسترش دهید. همچنین می‌توانید انگل، نانو ویروس و بیماری‌هایی که با آن سلاح‌های Bio Weapon می‌سازند را نیز آزاد کنید. این بازی با 3 میلیون رای، امتیاز 4.3 را در پلی استور دریافت کرده است.

دانلود بازی استراتژیک گوشی آفلاین Plague Inc. برای اندروید | iOS

 

بازی استراتژیک گوشی Age of Civilizations

بازی های استراتژیکی هک شده / دانلود بازی استراتژیک افلاین

با اینکه بازی‌هایی مثل XCOM تمام بودجه خود را صرف بالا بردن کیفیت‌های بصری و گرافیک بازی کرده‌اند تا بازی آن‌ها شبیه به نسخه کنسول باشد (که درمورد بازی XCOM این قضیه کاملا صدق می‌کند)، بازی‌های استراتژیک زیادی وجود دارند که بخاطر گرافیک بالا باتری گوشی را خالی نمی‌کنند! بازی Age of Civilizations یکی از بهترین عناوین برای دوست‌داران بازی های استراتژیک است که می‌تواند آن‌ها را ساعت‌ها سرگرم کند. روند بازی بدین صورت است که شما کنترل چند کشور را بر عهده دارید و با پیشرفت کردن در مراحل و مبارزه با سایر کشورها، کنترل دنیا را بدست آورید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی آفلاین Age of Civilizations برای اندروید | iOS

دانلود نسخه سبک اندروید Age of Civilizations برای گوشی‌هایی که سخت افزار ضعیف تری دارند

 

بازی افلاین برای ایفون ICE – Minimalistic Strategy

بازی های استراتژیک مود شده اندروید / بازی استراتژیک افلاین

به دلیل سخت بودن ژانر استراتژیک، خیلی کم بیش می‌آید که افراد جدید جرات امتحان کردن این سبک را به خود بدهند؛ زیرا انجام این بازی‌ها نیاز به داریت، صبر و حوصله بالاست. حالا در چنین محیطی، بازی‌ای مثل Ice نقش مهمی را می‌تواند ایفا کند؛ زیرا مانند سایر بازی‌ها سخت و غیرممکن نیست، اما قطعا اعتیاد آور است! شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازی ظرف مدت یک هفته ساخته شده و از آن زمان تا به امروز با وجود آپدیت‌ها، ساختار اصلی آن دست نخورده باقی مانده است.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آفلاین ICE – Minimalistic Strategy برای اندروید | iOS

 


سخن پایانی


لیستی از بازی استراتژیک گوشی برای اندروید و iOS را مورد بررسی قرار دادیم. می‌توان گفت تمامی بازی‌های گفته شده جزو محبوب‌ترین بازی های استراتژیک گوشی های هوشمند محسوب می‌شوند؛ از Clash of Clans گرفته تا XCOM و Age of Civilizations که هر یک طرفداران مخصوص خود را دارند. شاید بتوان گفت یکی از عوامل مهمی که در ساخت یک بازی استراتژیک گوشی دخیل است توجه به بهینه کردن بازی برای این پلتفرم‌ها است؛ چرا که گوشی‌های هوشمند به دلیل صفحه نمایش کوچک‌تر خود نسبت به کنسول‌ها و کامپیوتر نیازمند دقت بیشتری در طراحی و مخصوصا در بخش بازی‌های استراتژیک هستند. امیدواریم اگر به ژانر استراتژیک علاقه‌مند باشید با تجربه بازی‌های گفته شده بر روی گوشی هوشمند خود نهایت لذت را ببرید.

نظر شما در مورد لیست بازی استراتژیک گوشی چیست؟ جای کدام بازی در این لیست خالی است؟ نظرات خود را با ما از طریق بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

 

4
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
بابک 29 آبان 1398، 01:13

اون عکس بالایی اول شروع مقالتون قبل از عکسکلش رویال مال کدوم بازیه ؟

مهدی ایمانی 06 آذر 1398، 11:19

برای بازی Tribal Wars هست دوست عزیز

Jalil 20 شهریور 1399، 04:25

سلام می تونید بازی های آفلاین بیشتری معرفی کنید البته باید جذاب باشه ممنون از سایت خوبتون