دانلود سریال Raised by Wolves؛ قسمت‌های جدید فصل اول اضافه شدند

دانلود سریال Raised by Wolves؛ قسمت‌های جدید فصل اول اضافه شدند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

زمان زیادی تا آغاز پخش سریال Raised by Wolves باقی نمانده است. اگر به سریال‌های علمی تخیلی علاقه دارید، همراه ما باشید تا با سریال بزرگ شده توسط گرگ ها بیشتر آشنا شوید.

HBO Max یک پلتفرم VOD جدید است که در 27 می 2020 (7 خرداد 99) راه‌اندازی شده است. روز چهارشنبه HBO Max تریلری را برای سری اورجینال علمی-تخیلی خود به نام Raised by Wolves منتشر کرد. پخش این سریال به تهیه‌کنندگی ریدلی اسکات، از امروز آغاز می‌شود. اگرچه کارگردان دو قسمت اول خود ریدلی اسکات بوده، اما سازنده مجموعه درواقع آرون کازیکوسکی است. ریدلی اسکات برای تهیه‌کنندگی و کارگردانی فیلم‌هایی چون The Martian، فیلم The Blade Runner و Gladiator شناخته شده است. پس هرکجا نام وی به گوشمان بخورد باید برای دیدن اثری هیجان‌انگیز آماده باشیم. برای شروع می‌توانید تریلر سریال Raised by Wolves را در ویدیوی زیر ببینید.

همانطور که در تریلر بالا تماشا کردید اسکات استعداد شگرف خود بر پرده نقره‌ای سینما را برای ما به خانه‌هایمان خواهد آورد. پس با پلازامگ همراه باشید تا نکات جالب و خواندنی در مورد این سریال را باهم مرور کنیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

دانلود سریال Raised by Wolves


در این بخش لینک‌های دانلود فصل اول سریال Raised by Wolves قرار داده شده است. با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید این سریال را با کیفیت دلخواه خود و با زیرنویس فارسی دانلود کرده و تماشا نمایید.

سریال بزرگ شده توسط گرگ ها

دانلود فصل اول سریال Raised by Wolves

قسمت اول

دانلود قسمت اول با کیفیت 480p و حجم 197 مگابایت

دانلود قسمت اول با کیفیت 720p و حجم 389 مگابایت

دانلود قسمت اول با کیفیت 1080p و حجم 3.2 گیگابایت

قسمت دوم

دانلود قسمت دوم با کیفیت 480p و حجم 138 مگابایت

دانلود قسمت دوم با کیفیت 720p و حجم 300 مگابایت

دانلود قسمت دوم با کیفیت 1080p و حجم 2.5 گیگابایت

قسمت سوم

دانلود قسمت سوم با کیفیت 480p و حجم 194 مگابایت

دانلود قسمت سوم با کیفیت 720p و حجم 356مگابایت

دانلود قسمت سوم با کیفیت 1080p و حجم 2.9 گیگابایت

قسمت چهارم

دانلود قسمت چهارم با کیفیت 480p و حجم 161 مگابایت

دانلود قسمت چهارم با کیفیت 720p و حجم 336 مگابایت

دانلود قسمت چهارم با کیفیت 1080p و حجم 2.8 گیگابایت

قسمت پنجم

دانلود قسمت پنجم با کیفیت 480p و حجم 188 مگابایت

دانلود قسمت پنجم با کیفیت 720p و حجم 401 مگابایت

دانلود قسمت پنجم با کیفیت 1080p و حجم 3.3 گیگابایت

دانلود سریال Raised by Wolves

قسمت ششم

دانلود قسمت ششم با کیفیت 480p و حجم 205 مگابایت

دانلود قسمت ششم با کیفیت 720p و حجم 403 مگابایت

دانلود قسمت ششم با کیفیت 1080p و حجم 3.3 گیگابایت

قسمت هفتم

دانلود قسمت هفتم با کیفیت 480p و حجم 156 مگابایت

دانلود قسمت هفتم با کیفیت 720p و حجم 358 مگابایت

دانلود قسمت هفتم با کیفیت 1080p و حجم 2.9 گیگابایت

قسمت هشتم

دانلود قسمت هشتم با کیفیت 480p و حجم 146 مگابایت

دانلود قسمت هشتم با کیفیت 720p و حجم 401 مگابایت

دانلود قسمت هشتم با کیفیت 1080p و حجم 3 گیگابایت

قسمت نهم

دانلود قسمت نهم با کیفیت 480p و حجم 148 مگابایت

دانلود قسمت نهم با کیفیت 720p و حجم 350 مگابایت

دانلود قسمت نهم با کیفیت 1080p و حجم 2.7 گیگابایت

دانلود زیرنویس فصل اول سریال Raised by Wolves


داستان سریال Raised by Wolves


سریال Raised by Wolves حول یک ربات انسان‌نما به نام مادر (Mother) می‌چرخد که برای پرورش کودکان انسان‌ها در یک سیاره جدید و متروک پس از تخریب زمین به دلیل جنگ بزرگ (احتمالاً هولوکاست هسته‌ای) طراحی شده است.

او ربات انسان‌نمای دیگری به نام پدر دارد که به او برای رسیدن به این هدف کمک می‌کند. اما همه چیز درباره مادر عجیب و وحشتناک است و منظورمان فقط روش صحبت کردن او نیست؛ بلکه کارهایی است که او انجام می‌دهد. او افسانه کلاسیک سه خوک کوچک را برای کودکان تعریف می‌کند و به آن‌ها درباره گرگ بزرگ که برای خوردنشان خواهد آمد هشدار می‌دهد.

تریلر سریال Raised by Wolves

از آنجایی که کلونی در حال رشد انسان‌ها در این سیاره به علت اختلافات مذهبی درحال فروپاشی است، ربات‌ها که باید کودکان را بزرگ کنند با چالش دیگری روبه‌رو می‌شوند و می‌فهمند کنترل عقاید انسان‌ها کاری بس دشوار  است.

ما به طور قطع نمی‌دانیم جنگی که در سریال به نام ایمان برپا می‌شود چگونه خواهد بود، اما از نقطه نظر تاریخی می‌تواند بسیار بد شود و احتمالاً هم خواهد شد. همچنین، ایده تلاش زندگی مصنوعی برای کنترل ایمان و اعتقادات بشریت، انواع و اقسام مسائل اخلاقی ریز و درشت را به وجود می‌آورد که مطمئن هستیم سریال Raised by Wolves باید آن‌ها را حل کند. سریال بزرگ شده توسط گرگ ها وعده می‌دهد که ربات‌ها، جهان موجودات فضایی و یک ابهام فلسفی، همه عناصر اصلی سریال جدید ریدلی اسکات خواهند بود.


بازیگران سریال Raised by Wolves


بازیگر دانمارکی آماندا کولین (Amanda Collin)، بازیگر آثاری چون A Conspiracy of Faith و A Horrible Woman، در نقش مادر، یکی از دو ربات انسان‌نمای اصلی بازی خواهد کرد. روبروی او ابوبکر سلیم (Abubakar Salim)، بازیگر آثاری چون Fortitude و Jamestown به عنوان پدر قرار دارد.

بازیگران سریال Raised by Wolves

تراویس فیمل (Travis Fimmel)، بازیگر سریال معروف Vikings، نقش مارکوس را بازی می‌کند که به نظر می‌رسد نوعی سرباز است.

بقیه بازیگران تا حد زیادی کمتر شناخته شده هستند و هنوز اطلاعات کافی درباره این شخصیت‌ها برای حدس و گمان وجود ندارد. سایر بازیگران عبارتند از:

 • وینتا مک گراث (Winta McGrath)
 • نیام الگار (Niamh Algar)
 • جوردن لوگران (Jordan Loughran)
 • ماتیاس وارلا (Matias Varela)
 • فلیکس جیمسون (Felix Jamieson)
 • ایتان هزرد (Ethan Hazzard)
 • آسیه شاه (Aasiya Shah)
 • ایوی ونگ (Ivy Wong)

دانلود سریال Raised by Wolves

 


تاریخ پخش سریال Raised by Wolves


تاریخ شروع پخش سریال Raised by Wolves برابر با سوم سپتامبر 2020 مصادف با 13 شهریور 1399 از HBO Max بوده است. لازم به ذکر است که تاریخ انتشار این سریال برای انگلستان نیز در همین تاریخ بوده است.

اگر شما هنوز برای تماشای این سریال مردد هستید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا تریلر سریال بزرگ شده توسط گرگ ها را مشاهده بفرمایید. با بررسی تریلر می‌توانیم آنچه می‌خواهیم را درباره سریال Raised by Wolves بفهمیم. مادر در اولین دقیقه تریلر یک بمب پرتاب می‌کند و نشان می‌دهد که زمین توسط یک جنگ بزرگ در حال نابودی است. ما از قبل می‌دانستیم که حداقل برخی از انسان‌ها در این سیاره جدید زندگی می‌کنند، اما این موضوع یک چالش جدید اضافه می‌کند و از آنجا که ما در مورد پروژه ریدلی اسکات صحبت می‌کنیم و اسکات عاشق ربات‌ها است، امکان خوبی وجود دارد که زمین نابود نشود، حداقل نه به طور کامل و توسط ربات‌ها نجات داده شود.

سریال بزرگ شده توسط گرگ ها

تصاویر بسیار جالب دیگری نیز در این تریلر وجود دارد، از جمله استخوان‌های بسیار عظیم تقریبا شبیه اسکلت دایناسور، برخی ربات‌ها با ساختار ابتدایی و آنچه که به نظر می‌رسد نژاد دیگری از موجودات روی کره‌ی زمین است که حتی خشن‌تر از مادر و مارکوس به نظر می‌رسند. آیا این موجودات از گونه‌های بومی هستند؟ هنوز برای قضاوت زود است و سوالات بسیاری برای پاسخ دادن وجود دارد، هرچند این تریلر حس خوبی از عطر و طعم فریبنده سریال ارائه می‌دهد.

نقد و بررسی سریال بزرگ شده توسط گرگ ها


آنطور که از نمرات و امتیازات سریال Raised by Wolves مشخص است، تا کنون استقبال خوبی از این سریال به عمل آمده و توانسته مخاطبان خود را راضب نگه دارد. سایت معتبر IMDB نمره سریال بزرگ شده توسط گرگ ها را از 10 ، 8.5 اعلام کرده است. علاوه بر این سریال Raised by Wolves 2020 موفق شده است که در دیگر سایت‌های معتبر نقد و بررسی فیلم و سریال مانند متاکریتیک و راتن تومیتوز، به ترتیب امتیازهای 65 و 75 از 100 را کسب کند. در این بحش قصد داریم به نقد و بررسی سریال بزرگ شده توسط گرگ ها پرداخته و نظرات منتقدین درمورد آن را بدانیم.

بررسی سریال بزرگ شده توسط گرگ ها

Decider / مگان اوکیف : 90/100

سریال بزرگ شده توسط گرگ ها پتانسیل و توانایی تبدیل شدن به بهترین سریال علمی – تخیلی سال 2020 را دارد. ویژگی‌های بصری خارق‌العاده و تکنیک‌های فیلمبرداری آن در نوع خود بی‌نظیر هستند. به نظرم اکنون شاهد ظهور عصری حدید در حوزه آثار علمی – تخیلی هستیم و سریال Raised by Wolves نمونه بارز ظهور این عصر در صنعت فیلم و سریال هالیوود است و از این پس باید شاهد گرایش جهت فیلم‌ها و سریال‌های علمی – تخیلی آینده به سوی این سبک از فیلمسازی باشیم چرا که این سریال دورنمایی فوق‌العاده‌ای را برای این ژانر، ترسیم کرده است. همانطور که آمار نشان می‌دهد سریال Raised by Wolves 2020 پربیننده‌ترین سریال علمی – تخیلی سال بوده و تماشای آن به عاشقان این ژانر به شدت توصیه می‌شود.

Washington Post/ هنک استوور : 80/100

در ابتدا برای توصیف این سریال باید گفت که سریال Raised by Wolves کیفیتی بی‌نظیر از ژانر علمی – تخیلی را به مخاطب عرضه می‌نماید. هرچند که نمی‌توان به قطعیت آن را سریالی بی‌عیب و نقص دانست، اما حتی هنگامی که داستان سریال Raised by Wolves در برخی بخش‌ها دچار آشفتگی و پیچیدگی می‌شود و یا حتی هنگامی که جلوه‌های ویژه آن کمی خشک و بی‌روح به نظر می‌رسند، باز هم از کیفیت بصری آن کاسته نشده و مخاطب ژانر علمی – تخیلی را برای خود حفظ می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌ها مثبت این سریال موفقیت آن در انتقال پیامش است. سریال بزرگ شده توسط گرگ ها جهانی جدید را به تصویر کشیده است و می‌توان گفت در تصویر سازی این چهان جدید موفق عمل کرده است. جهان سریال Raised by Wolves با جهان کنونی ما تفاوت بسیاری دارد، هرچند این تفاوت‌ها شاید سبب گردد که مخاطب نتواند درک عمیقی از آن داشته باشد اما ریدلی اسکات به خوبی به تماشاگرانش نشان داده است که این جهان جدید، جهانی است کاملا متفاوت و متمایز با دنیای حال حاضر ما.

تاریخ شروع پخش سریال Raised by Wolves

IndieWire / بن تراورز : 50/100

در قسمت‌های ابتدایی به نظر می‌رسید که عوامل و تولید‌کنندگان سریال Raised by Wolves وسواس بیشتری روی توسعه و پیشرفت آن در هر قسمت نشان داده‌اند. این دغدغه به خوبی در قسمت‌های اول فصل یک سریال بزرگ شده توسط گرگ ها به چشم می‌خورد، به طوریکه روند داستان روی یک خط صعودی قرار داشت و متناسب با آن در هر قسمت شاهد توسعه و پیشرفت خوبی در این پروسه بودیم. نکته لازم به ذکر این است که پس از چند اپیزود اول، این روند صعودی جای خود را به وقت تلف کردن‌های بیهوده داده است. پس از تماشای آخرین قسمت فصل اول سریال Raised by Wolves 2020 و مقایسه آن با جلوه‌های ناب بصری موجود در قسمت اول، آن را دچار پسرفتی شدید دیدم.

The Hollywood Reporter / دن فیشبرگ : 40/100

تماشای قسمت اول سریال Raised by Wolves بیننده را متقاعد می‌کند که توانایی جذب مخاطب را برای فصول آینده نیز خواهد داشت، اما پنج قسمت بعدی این سریال روندی رو به نزول را طی کرده است و کم کم مخاطب حرفه‌ای را از خود ناامید خواهد ساخت. همه می‌دانیم که ریدلی اسکات استاد تولید صحنه‌های نفسگیر و سکانس‌های هیجانی است اما از بخت بد حتی این سکانس‌ها نیز از قسمت دوم به بعد در تاریکی محو شده و به مرور اثری از آنان نخواهیم یافت. به جای آن در قسمت‌های بعدی شاهد ظهور کاراکترهای جدیدی در داستان سریال Raised by Wolves هستیم که به خوبی شخصیت‌پردازی نشده‌اند و توانایی انتقال وجه خود را به مخاطبشان ندارند. با وجود این تفاسیر به احتمال زیاد از تماشای چهار قسمت پایانی این مجموعه صرف نظر خواهم کرد.


جمع بندی


سریال Raised by Wolves 2020

در این مطلب به بررسی سریال بزرگ شده توسط گرگ ها، داستان و بازیگران آن پرداختیم و پس از آن نیز نگاهی اجمالی به نقدهای منتقدین حرفه‌ای سینما، برای سریال Raised by Wolves، انداختیم. آیا شما هم به دیدن سریال Raised by Wolves 2020 علاقمند شده‌اید؟ به نظر شما سریال بزرگ شده توسط گرگ ها داستان جدیدی را برای طرفداران سبک علمی – تخیلی ارائه می‌دهد؟ نظرات خود را در کادر پایین و در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
محمدعلی
.
13 مهر 1399، 10:10
پاسخ
1
2
من فصل اول رو کامل دیدم. من خوشم نیومد چون نکات منفی زیادی داشت. 1- اون چند وجهی مشکی رنگ وسط صحرا که میگفتن یه مکان مقدس هست شبیه به کعبه بود فرمانده که نماد یه یه فرد شیطانی بود باهاش صحبت میکرد و یه انسان رو قربانی کرد تا با روح مقدس یا سول(soul) صحبت کنه 2- کسانی که با ایمان جلوه داده می شدند و از کتاب مقدس صحبت می کردند و به ظاهر شبیه به مسیحی ها بودند تو مراسم هاشون پرچم هاشون از عکس کله بز استفاده می کردند که نماد شیطان پرستان هست و به نحوی داره مسحیت رو به انحراف میبره 3- معلوم نیست کی خوبه کی بد چون می خواد در اعنقادات شبهه ایجاد کنه و ذهن بیینده رو داره گیچ می کنه 4 - شخصیت مادر که حامله است میگه فرزندم کسی هست که قراره دنیا رو متحول کنه و برای تغذیه نطفه از خون یه فردی که به دختران زیادی وقتی خواب بودن تجاوز کرده استفاده می کنه و همچنین خون حیوانات پست - 5 سول که همون روح مقدس هست بقیه رو تشویق به قربانی کردن انسان می کنه که معنیش اینه که اعتقادات مذهبی جز اهداف شیطانی نیست - 6 ارتباط سول با بقیه در جاهای تاریک و نمور مثلا در غارها اونم با نمادهایی توی سقف غار هست که بازم شیطانیه نه مقدس ولی اینا رو درهم آمیخته
.
23 آبان 1399، 10:58
پاسخ
0
1
با تمام صحبتهای جناب محمدعلی موافقم. در این فیلم ملحدین نماد انسانهای شریف هستند و مذهبیها خطرناک و تاریک! تمام نمادها شیطانیه
عباس
.
07 آذر 1399، 14:17
پاسخ
0
0
به نظرمن که عالی بود فصل ۱ رو کلا پشت سر هم تو یه شب دیدم .دیدگاه محمد علی رو خوندم و باید بگم اصلا توهین و انحرافی نبود این که بقیه چقد مذهب و دین و اهداف دین رو میدونن نمیدونم ولی چیزی به نام توهین نبود اتفاقا واقعا شکوه قشنگی داشت ،ویکی از اصول دیندار خوب نداشتن تعصب این که حقیقت خودتو پیدا کنی. من که واقعا مشتاقم ادامه داستانو بشنوم
محمد
.
09 دی 1399، 23:25
پاسخ
0
0
سلام ، فیلم بدون سانسور هست یا نه؟؟
جدول فروش فیلم ها
 • 45.9 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 40.3 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 19.8 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 11.9 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 10.9 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  The Little Things
  اکران: 29 ژانویه 2021
 • 5.8 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 4.7 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5