نمایشگاه MWC 2021 با تاخیر برگزار خواهد شد!
داوود کاظمی زاده
نویسنده:داوود کاظمی زاده
ارسال شده در:03 مهر 1399، 17:00

نمایشگاه MWC 2021 با تاخیر برگزار خواهد شد!

پیشتر شاهد لغو نمایشگاه جهانی موبایل بارسلونا 2020 به دلیل شیوع کرونا بودیم. اما گویا این ویروس قرار است روی برگزاری نمایشگاه MWC 2021 نیز اثر بگذارد.

کنگره جهانی موبایل (MWC) مهم‌ترین نمایشگاه موبایل دنیا است که به طور سنتی در اوایل اسفند ماه (هفته آخر فوریه یا هفته اول مارس) هر سال در بارسلونا اسپانیا برگزار می‌شود. پیش‌تر لغو برگزاری MWC 2020 به دلیل کرونا را شاهد بودیم که قرار بود 5 اسفند 98 برگزار شود. حالا انجمن جهانی موبایل اعلام کرده که نمایشگاه MWC 2021 نیز به تعویق افتاده و در تاریخ 7 تا 10 تیر 1400 برگزار خواهد شد. پیش از این انتظار می‌رفت نمایشگاه MWC 2021 در اسفند 99 برگزار شود، اما مسئولان برگزاری نمایشگاه به خاطر شیوع کرونا ترجیح داده‌اند آن را چند ماه دیرتر برگزار کنند.

نمایشگاه MWC 2021

اینکه خبرنگاران، کارکنان شرکت‌های تولیدکننده موبایل، شرکای تجاری و مهمانان کنگره جهانی موبایل قادر به حضور در بارسلونا در زمان همیشگی نیستند خبر خوبی نیست؛ با این حال انجمن جهانی موبایل سعی کرده با تغییر زمان برگزاری نمایشگاه موبایل شانگهای چین این خلا را تا حدی جبران کند. در واقع اتفاقی که افتاده این است که زمان برگزاری نمایشگاه های موبایل بارسلونا و شانگهای با یکدیگر جابجا شده است. نمایشگاه MWC Shanghai 2021 از 5 تا 7 اسفند 99 برگزار خواهد شد.

توضیح اینکه نمایشگاه سالانه موبایل شانگهای در اصل برای بازارهای آسیا و اقیانوسیه و برندهایی که موفق نمی‌شوند محصولات خود را در زمان برگزاری نمایشگاه بارسلونا معرفی کنند، برگزار می‌شود و اهمیت کمتری نسبت به نمایشگاه بارسلونا دارد.

جان هافمن، مدیر عامل اجرایی انجمن جهانی موبایل به رسانه‌ها گفته که شرکای تجاری و شرکت کنندگان تمام تلاش خود را صرف اطمینان از برگزاری موفق نمایشگاه MWC 2021 در بارسلونا خواهند کرد. به گفته وی نمایشگاه سالانه بارسلونا تجربه‌ای است که همه صنعت موبایل دنیا را یکجا گرد هم می‌آورد.

جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه‌های موبایل شانگهای و بارسلونا کمک می‌کند در ایام مختلف سال نمایشگاه‌های MWC را شاهد باشیم. در نظر داشته باشید که نمایشگاه دیگر MWC نیز در لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که طبق برنامه و بدون تعویق از 6 تا 8 آبان 1400 (اواخر اکتبر 2021) برگزار خواهد شد.

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha