بازی Starfield در انحصار مایکروسافت خواهد بود؛ از شایعه تا واقعیت!

آیا بازی Starfield در انحصار مایکروسافت خواهد بود؟ این پرسش یکی از بزرگ‌ترین پرسش‌های طرفداران پس از خرید بتسدا توسط مایکروسافت بوده است.

در روزهای اخیر شایعاتی به‌گوش می‌رسد که احتمالا بازی Starfield در انحصار مایکروسافت قرار بگیرد، ولی هیچ چیز تا تایید و معرفی رسمی قابل اطمینان نیست. طبق گفته مایکروسافت، آن‌ها هر بازی بتسدا (Bethesda) را بطور جداگانه بررسی کرده و تصمیم می‌گیرند که بازی را تبدیل به انحصاری کنند یا خیر. البته مایکروسافت طی پستی در وبلاگ ایکس باکس سرنخ‌هایی برای ما به‌جا گذاشته است.

بازی Starfield

نایب رئیس اکوسیستم و روابط بخش ایکس باکس، سارا باند، در این باره گفت:

یکی از چیزهایی که مرا به‌وجد می‌آورد، برنامه پیش روی بازی‌های آینده بتسداست که برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند و شامل بازی Starfield، بازی فضایی مورد انتظار در دست توسعه بتسدا (Bethesda) نیز خواهد شد.

البته خانم باند هرگز از کلمه «انحصاری» استفاده نمی‌کند، پس انتشار بازی برای پلی استیشن نیز دور از انتظار نیست، ولی سخنان او احتمال اینکه بازی Starfield در انحصار مایکروسافت باشد را افزایش می‌دهد. بدون شک این حرکت با عقل جور در می‌آید و پرداخت 7.5 میلیارد دلار بدون انحصاری سازی بازی مهمی مانند Starfield منطقی نبوده و این میزان هنگفت پول را ضایع می‌کند. عکس‌هایی جدید از بازی Starfield نیز لو رفته و اشخاصی که عکس‌ها را لو داده‌اند، ادعا دارند که بازی Starield در سال 2021 منتشر خواهد شد.

نسخه اولیه بازی Starfield

ناگفته نماند که این عکس‌ها از نسخه ابتدایی بازی در سال 2018 هستند، پس همه چیز بی‌روح و نتراشیده است. البته که همه این اخبار را باید به دید شایعه‌ای بسیار مغایر با واقعیت نگریست، ولی بدون شک مایکروسافت سال 2021 را مهم و بزرگ پیش روی خود می‌بیند و دو عنوان بزرگ با نام‌های Starfield و بازی Halo Infinite را به بازار دنیای بازی‌های رایانه‌ای عرضه می‌کند.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید بازی Starfield در انحصار مایکروسافت قرار می‌گیرد؟ آیا این بازی می‌تواند مانند بسیاری از بازی‌های بتسدا عنوانی موفق باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

3
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha