مایکروسافت Task Manager مخصوص گیمرها را به زودی عرضه می کند

مایکروسافت همیشه هوای بازیکنان را داشته و این مرتبه با عرضه Task manager مخصوص گیمرها ، راهی آسان برای مدیریت بازی‌ها و برنامه‌ها را پیش روی آن‌ها گذاشته است.

بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی از تسک منجر (Task Manager) ویندوز استفاده می‌کنند. Task Manager راهی آسان و فوق‌العاده برای بستن و خارج شدن از برنامه‌های در حال اجراست. شما با فشردن CTRL+ALT+DELETE بصورت همزمان نه‌تنها می‌توانید برنامه‌های درحال کرش را ببندید، بلکه می‌توانید میزان استفاده از پردازنده و همچنین پردازنده گرافیکی را مشاهده کنید.

حالا Task Manager مخصوص گیمرها با محوریت ایکس باکس در حال عرضه است. این قابلیت در اجرای بازی‌های Xbox در رایانه‌های شخصی به شما کمک می‌کند. در حال حاضر اگر در هنگام اجرای بازی از Task Manager استفاده کنید، باعث کوچک شدن بازی شده و در عوض Task Manager را برای شما نمایش می‌دهد، ولی از این پس، مایکروسافت Task Manager مخصوص گیمرها را به قسمت Xbox Game Bar  اضافه می‌کند تا بستن یا بازگشایی برنامه‌ها آسان شود

Task manager مخصوص گیمرها
Task Manager مخصوص گیمرها ابزاری بنظر کاربردی می‌آید و از طریق Xbox Game Bar قابل دسترسی است و نیازی به بستن یا کوچک کردن بازی ندارد. بازیکنان با استفاده از آن می‌توانند متوجه شوند باز بودن کدام بازی یا برنامه، سرعت بازی‌شان را کاهش داده و در لحظه از آن برنامه خارج شوند.


اگر علاقمند به استفاده از Task Manager مخصوص گیمرها هستید، باید عضو Xbox Insider Hub برای رایانه‌های شخصی شوید تا به این ابزار دسترسی پیدا کنید. برنامه Xbox Insider به بازیکنان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های بتا را برروی ایکس باکس و یا رایانه‌های شخصی تست و بررسی کنند. این برنامه نه‌تنها اجازه دسترسی به برنامه‌های درحال ساخت را می‌دهد، بلکه گاهی بازی‌های در دست توسعه را نیز در اختیار اعضای این برنامه قرار می‌دهد. به‌احتمال قوی Task Manager مخصوص گیمرها بزودی از حالت بتا خارج شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
نظر شما چیست؟ فکر می‌کند این برنامه تا چه میزان در سرعت استفاده از Task Manager موثر است؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha