قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends به زودی عرضه می شود

گیمرها از روز عرضه بازی Apex Legends دوست داشتند قابلیت کراس پلی این بازی عرضه شود. خوشبختانه از چند روز دیگر قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends عرضه خواهد شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از آغاز فصل جدید بازی Apex Legends، بازیکنان رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌توانند در یک گروه واحد گرد هم آمده و بطور همزمان و در یک سرور بازی کنند. البته هنوز محدودیت‌هایی وجود دارد؛ برای مثال بازیکنان رایانه‌های شخصی قادر به استفاده از حساب خود بر روی پلی استیشن 4 یا ایکس باکس وان نیستند.

قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends

قوانین قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends به شرح زیر هستند:

  • پیش از این، هر پلتفرم تنها می‌توانست با پلتفرم یکسان به مبارزه بپردازد. از این پس بازیکنان کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن می‌توانند با هم مبارزه کنند، ولی بازیکنان رایانه شخصی تنها در برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند. ما می‌خواهیم اطمینان یابیم که بازیکنانی که از موس و صفحه کلید استفاده می‌کنند در برابر بازیکنان کنسول قرار نمی‌گیرند.
  • اگر بازیکنان کنسول قصد تیم شدن با بازیکنان رایانه شخصی را داشته باشند، در سرور رایانه‌های شخصی به مبارزه می‌پردازند. این تصمیم به ما اطمینان می‌دهد که بازیکنان رایانه‌های شخصی در سرورهای کنسول حضور ندارند، ولی بازیکنان کنسول می‌توانند با دوستان خود در رایانه‌های شخصی به بازی کردن بپردازند.

قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends قسمتی از رویداد Aftermarket Collection است که شامل انبوهی از تزئینات قهرمانان بازیکنان و حالت بازی Flashpoint می‌شود.  تمرکز اصلی حالت Flashpoint، مناطق وسیع نام گذاری شده در جای جای نقشه Kings Canyon خواهد بود. اهمیت Flashpointها برگرداندن سلامتی و سپر به 100 درصد و آماده سازی شما برای مبارزه در کسری از ثانیه است. شما باید به‌سرعت به آن محل برسید، زیرا هیچگونه آیتمی به‌جز Flashpointها برای پر کردن سلامت یا سپر شما در این حالت وجود ندارد.

بدون شک، تمام تیم‌های حاضر در منطقه، ایده شما را در سر دارند. این مناطق شاهد حضور چندین تیم در لحظه و مبارزاتی عظیم خواهند بود. حالت Flashpoint، حسی شبیه به Team Deathmatch دیگر بازی‌ها را در بازی Apex Legends تداعی می‌کند. در کنار این‌ها، دایره بازی مدام در حال کوچک شدن بوده و همیشه به‌سمت یکی از Flashpointها کوچک می‌شود و جنگ‌های واپسین بازی را بسیار پر هیجان می‌کند. ناگفته نماند که شما می‌توانید با استفاده از Crafting Replicatorها به ساخت Phoenix Kit بپردازید که بدون شک هزینه‌ای در بر دارد.

بازی Apex Legends برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس بوده و قابلیت کراس پلی بازی Apex Legends و رویداد Aftermarket Collection در تاریخ 6 اکتبر برابر با 15 مهر ماه 1399 آغاز خواهد شد.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha