نویسنده فیلم مورتال کامبت به ساخت یک فیلم بر اساس Far Cry 3 علاقه دارد

نویسنده فیلم مورتال کامبت به بازی Far Cry 3 و ساخت یک فیلم اقتباسی از این بازی علاقه زیادی دارد! در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر، با پلازامگ همراه باشید.

عنوان Far Cry 3 را می‌توان بهترین نسخه از فرنچایز موفق Far Cry دانست؛ عنوانی که در سال 2012 به بازار عرضه شد و موفقیت‌های زیادی را کسب کرد. موفقیت‌های نسخه‌های بعدی سری Far Cry در بحث شخصیت‌پردازی را می‌توان تا حد زیادی مدیون Far Cry 3 دانست. اکنون گرگ روسو، فیلمنامه‌نویس ارشد فیلم مورتال کامبت، از علاقه خود به یک لایو اکشن اقتباسی از Far Cry 3 پرده‌برداری کرده است.

Vaas Montenegro

چند ماه پیش، آقای Greg Russo در توییتر به طرفداران قول داده بود که از تمامی عناصر سری بازی Mortal Kombat در فیلم این فرنچایز استفاده خواهد کرد. هر چند که هنوز هیچ تریلر یا ویدئویی از این پروژه منتشر نشده، ولی طرفداران بسیار هیجان‌زده هستند. جند روز پیش یکی از طرفداران در توییتر از روسو، درباره علاقه‌اش به فرنچایز Far Cry پرسیده بود. آقای روسو نیز در پاسخ، Far Cry 3 را یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده دانسته و در همین توییت، گفته که تمامی نسخه‌های سری Far Cry را تجربه کرده است.

علاوه بر این، آقای روسو علاقه زیادی به بازگرداندن Michael Mando و شخصیت Vaas Montenegro -بهترین آنتاگونیست فرنچایز Far Cry- دارد. هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده، در حال حاضر فقط می‌دانیم که گرگ روسو، از ساخت یک فیلم بر اساس بازی Far Cry 3 استقبال می‌کند.

با توجه به عناصر، اتمسفر و کاراکترهای بازی Far Cry 3، احتمالا یک فیلم اقتباسی از این عنوان می‌تواند به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. حدود یک ماه دیگر، بازی Far Cry 3 هشت ساله می‌شود و با وجود انتشار چندین نسخه جدید، همچنان از FC3 به عنوان بهترین نسخه این فرنچایز یاد می‌شود. معرفی شدن یک فیلم بر اساس این بازی، قطعا برای طرفداران خبری خوشحال‌کننده خواهد بود.

نظر شما چیست؟ آیا ساخت یک فیلم اقتباسی از بازی Far Cry 3 پروژه بعدی نویسنده فیلم مورتال کامبت خواهد بود؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha