نسخه ریمستر بازی های بتسدا فقط برای ایکس باکس سری ایکس/سری اس رتبه بندی شدند

نسخه ریمستر بازی‌ های بتسدا یعنی Wolfenstein، بازی Prey و Dishonored در وبسایت ESRB فقط برای ایکس باکس سری ایکس و سری اس رتبه بندی شدند. آیا مایکروسافت انحصار طلبی می‌کند؟

مانند هر نسل دیگری، ما پس از انتشار کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن 5، شاهد بسیاری بازی ریمستر شده از بازی‌های نسل هشتم و البته نسل‌های پیشین خواهیم بود. اینگونه بنظر می‌رسد که تعدادی از آن‌ها در حال حاضر نیز در دست توسعه هستند.

طبق خبرهای انجمن ResetEra نمرات و رتبه‌بندی نسخه ریمستر بازی های بتسدا یعنی Wolfenstein Alt History Collection، بازی Dishonored و Prey The Arkane Collection در وبسایت رسمی ESRB دیده شده‌اند. نکته جالب در این خبر نام بردن از کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/سری اس به عنوان پلتفرم این بازی‌هاست.

نسخه ریمستر بازی های بتسدا

مجموعه بازی Wolfenstein Alt History Collection که شامل بازی‌های Wolfenstein: The New Order، بازی Wolfenstein: The Old Blood، بازی Wolfenstein 2: The New Colossus و Wolfenstein: Youngblood و البته The Arkane Collection که شامل Dishonored: Definitive Edition، بازی Dishonored 2، بازی Dishonored: Death of the Outsider و Prey می‌شوند، در حال حاضر برای خرید موجود هستند، ولی این خبر تازه، نوید از نسخه ریمستر شده آن‌ها برای نسل نهم را می‌دهد.

از لحاظ زمانی و البته خرید شرکت مادر بتسدا توسط مایکروسافت، عرضه نسخه ریمستر بازی های بتسدا کاملا با عقل سازگاری دارد. نکته مهم و قابل تامل این است که آیا نسخه ریمستر این بازی‌ها برای پلی استیشن 5 نیز منتشر می‌شوند؟ ما شاهد هیچ اثری از پلی استیشن 5 در وبسایت ESRB در کنار نام این بازی‌ها نبودیم. لازم به ذکر است که ما شاهد رتبه بندی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای ایکس باکس سری ایکس/سری اس که هنوز بطور رسمی معرفی نشده نیز در وبسایت ESRB بوده‌ایم.

نسخه ریمستر بازی های بتسدا

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این بازی‌ها برای پلی استیشن 5 معرفی می‌شوند یا مایکروسافت از همین حالا عرضه بازی‌های انحصاری خود را آغاز کرده است؟ آیا با انحصاری سازی چنین بازی‌هایی برای ایکس باکس موافق هستید؟ ما همیشه منتظر نظرات شما خواهیم بود.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha