بازی Sonic the Hedgehog 2 در شبکه استیم رایگان شد
نیما خدارحمی
نویسنده:نیما خدارحمی
ارسال شده در:20 مهر 1399، 13:45

بازی Sonic the Hedgehog 2 در شبکه استیم رایگان شد

بازی Sonic the Hedgehog 2 در شصتمین سالگرد تاسیس شرکت سگا رایگان شد و دیگر بازی‌های سونیک نیز تخفیف خوردندتا یک بار دیگر به دوران کودکی برگردیم.

شرکت سگا طی همکاری با شبکه استیم تصمیم گرفت برای بزرگداشت شصتمین سال تاسیس شرکت، یکی از بهترین بازی‌های خود یعنی بازی Sonic the Hedgehog 2 را رایگان کرده و باقی بازی‌های سری سونیک را نیز با تخفیف عرضه کند. بزرگداشت 60 سالگی برای یک شرکت هدفی‌ست که هر شرکتی از پس آن برنمی‌آید.

در بازی Sonic the Hedgehog 2 که البته یک بازی دو بعدی است، بازیکنان طی مراحلی مختلف تلاش می‌کنند تا دکتر روباتنیک را به‌چنگ آورده و به زندگی ظالمانه‌اش پایان دهند. سونیک همراه با بهترین دوست خود یعنی Tails به این ماموریت می‌رود. آن‌ها در حین راه با جمع آوری Chaos Emerald (زمردهای هرج و مرج) قدرتمندتر شده و با استفاده از قدرت این زمردها سپاه دکتر را شکست می‌دهند.

Sonic the Hedgehog 2 Gameplay

سونیک برای تمامی ما یادآور خاطرات دوران کودکی بوده و از اهمیت و احترام خاصی میان گیمرها برخوردار است. این شخصیت چنان بزرگ است که در بازی‌های دیگر مانند Super Smash Bros نیز حضور داشته و اخیرا فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog نیز اکران شده است.

از آنجایی که شخصیت سونیک از دهه 1990 میلادی به بعد تبدیل به نماد شرکت سگا شده، تعجبی نیست که بازی‌های پیرامون این شخصیت شامل تخفیف شوند. از امروز تا روز 19 اکتبر برابر با 28 مهر ماه 1399 میتوانید از طریق برنامه یا وبسایت استیم بازی Sonic the Hedgehog 2 را بطور رایگان دریافت کنید. ناگفته نماند که این بازی با عنوان SEGA Mega Drive & Genesis Classics به کتابخانه شما افزوده می‌شود. در همین حال باقی بازی‌های سونیک با قیمت 1 دلار به‌فروش می‌رسند.

شرکت سگا در کنار بازی Sonic the Hedgehog 2 برخی از مینی گیم‌های ساخته سگا را بین روزهای 24 الی 27 مهر ماه در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که میتوانند از آن‌ها لذت ببرند. سگا هنوز اعلام نکرده که این مینی گیم‌ها چه بازی‌هایی را شامل می‌شوند، پس طرفداران سگا و البته سونیک باید منتظر این بازی‌ها بمانند.

Sonic the Hedgehog Movie

در سال 2021 بازی Sonic the Hedgehog نیز 30 ساله می‌شود. اولین نسخه این بازی 29 سال پیش برروی کنسول SEGA Genesis منتشر شد. طی این 3 دهه بازی سونیک همیشه محبوب گیمرها بوده و بنظر نمی‌رسد این بازی از یادها پاک شود. سری سونیک طی این 3 دهه بیش از 6 میلیارد دلار برای سگا سود آوری داشته و بیش از 920 میلیون نسخه طی 3 دهه به فروش رسانده است. بازی‌های جدید سونیک نیز در دست توسعه بوده و هنوز مشخص نیست که این بازی‌ها 2بعدی یا 3بعدی خواهند بود. امید داریم یکی از این بازی‌های در دست توسعه بازی The Sonic Adventure 3 باشد که مدت زیادی‌ست انتظار آن را می‌کشیم.

شما چه خاطراتی از بازی‌های سونیک و البته کنسول‌های سگا دارید؟ خاطرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha